/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F374056f7d41fd442d955c4a321f39612.jpg)
Серія вибухів на Хмельниччині: в ОВА розповіли деталі
Інформації про падіння уламків ракет немає.
УХмельницькій області під час повітряної тривоги зранку 15 серпня сталася серія вибухів. В регіоні спрацювала протиповітряна оборона.
Про це повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.
"Вранці під час повітряної тривоги було чутно серію вибухів в Хмельницькій області. В регіоні працювали сили ППО", - йдеться у повідомленні.
За словами чиновника, даних про ушкодження об’єктів чи падіння збитих уламків ракет наразі немає. Минулося без потерпілих.
Як повідомлялося, на Хмельниччині о 04:02 було оголошено тривогу. Вона тривала до 05:48. Під час нічної тривоги у Хмельницькому пролунали вибухи.
▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: ППО знищила за ніч над Україною 16 крилатих ракет. Дані Генштабу
- Масштабна нічна атака по Україні: скільки ракет вдалося збити
- Росіяни вдарили ракетами по Смілі: частина міста без води
- Ракетний удар по Луцьку: є загиблі