MY.UAНовини
Літак, який змінить геть усе на театрі бойових дій: чим саме F-16 допоможуть Україні
Літак, який змінить геть усе на театрі бойових дій: чим саме F-16 допоможуть Україні

Літак, який змінить геть усе на театрі бойових дій: чим саме F-16 допоможуть Україні

У неділю, 20 серпня, українці почули довгоочікувану новину: багатофункціональні винищувачі F-16 таки з’являться в небі над Україною. Ці літаки офіційно погодилися надати Нідерланди та Данія.

Паралельно українські пілоти беруть участь у тестових випробуваннях . Однак Швеція поки не давала згоди на їх передання Києву.

Що відомо про надання літаків та що змінить отримання F-16 для України, далі в матеріалі.

На землі, в небі та на морі: чим F-16 допоможуть Україні

Як пояснив у коментарі Фактам ICTV речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, (як і Gripen) – це багатоцільові літаки. Вони здатні виконувати завдання в повітрі (протистояти ворогу в українському небі), на суші та на морі.

Літаки F-16 дадуть змогу:

1. Завоювати перевагу в повітрі, вигнати російську авіацію, яка сьогодні створює проблеми на лінії фронту. А перевага в повітрі є ключем до успіху на землі.

2. Завдавати ударів по наземних ворожих цілях, порушити логістику військ РФ, підтримати українські наземні війська.

3. Контролювати прикордонні регіони, відігнати від кордонів російську авіацію, яка тероризує Україну керованими авіабомбами.

4. Протистояти Чорноморському флоту РФ, прикриваючи морське узбережжя. За словами Ігната, F-16 – це літак, який може “і повітряний простір над морем контролювати, і протидіяти російському флоту, який нас постійно атакує ракетами Калібр”.

– Нам потрібно завоювати перевагу в повітрі в тих районах, де ідуть бойові дії, це окупована Росією територія, контролювати наші прикордонні регіони, а також море, зернові коридори, захистити порти. Це все може робити F-16, – розповів Юрій Ігнат.

5. Вражати військові об’єкти РФ у тимчасово окупованому Криму. Як пояснив речник, півострів буде “в зоні досяжності” цих літаків.

6. Забезпечити захист від російських крилатих ракет та дронів у складі ППО (балістику F-16 не зможуть збивати). Як розповів речник Повітряних сил, наявні зенітні ракетні комплекси ППО не можуть перекрити всю територію України.

Інфографіка: Факти ICTV

– Система ППО має сьогодні локальний характер: захищені міста, об’єкти критичної інфраструктури. Решту території України захищають ще радянська винищувальна авіація і мобільні вогневі групи, – заявив Ігнат.

Він додав, що радянські винищувачі, які зараз має на озброєнні Україна, не були створені для таких цілей, як ракети та дрони. На відміну від F-16, який “стане частиною ППО і зможе забезпечити захист по всій території України”.

Тож після отримання винищувачів F-16 зенітні ракетні підрозділи ЗСУ і далі будуть розвиватися, посилюватися та розширюватися. Водночас сучасні літаки зможуть збивати ракети і дрони “на підступах, на підльотах до об’єктів“, на які націляться війська РФ.

– Навіть ближче до кордону. Оскільки якщо є інформація, що вилетіли десь із Ростовської області чи Краснодарського краю РФ Шахеди, літаки матимуть час здійнятися в небо і зустріти їх фактично в морі. Тому ми маємо ось такі перспективи, що цей літак змінить геть усе на театрі бойових дій, – пояснив Фактам ICTV Юрій Ігнат.

Він уточнив, що F-16 здатні протистояти російським винищувачам четвертого покоління Су-35, який є основною бойовою силою окупантів у повітряному бою та основною загрозою на фронті.

– F-16 має стати йому на заваді і, я думаю, що може переломити хід цієї війни, – зазначив речник Повітряних сил.

У Центрі стратегічних комунікацій , що F-16 здатні виконувати як наступальні, так і оборонні завдання. Дальність ракет, випущених із цих винищувачів, перевищує дальність плануючих авіабомб, які запускають російські бомбардувальники Су-34, а також протитанкових ракет, які запускають гелікоптери Ка-52.

Крім того, F-16 можуть із високою точністю вражати наземні цілі ворога за допомогою протирадіолокаційних ракет та авіабомб. Це дозволить заощадити для ЗСУ далекобійні ракети для систем HIMARS.

Скільки F-16 отримає Україна

Як зазначив президент Володимир Зеленський, Нідерланди можуть надати . Принаймні, така кількість зараз обговорюється.

Україна отримає літаки після завершення навчання наших пілотів та інженерів. Українські військові також працюватимуть над підготовкою інфраструктури для функціонування F-16.

– Я не хотів би говорити про кількість (літаків. – Ред.), Марк (Рютте, – Ред.) сказав, що обговорюємо цифру 42, – Зеленський під час пресконференції у Нідерландах.

Данія готова передати Україні 19 винищувачів F-16. Як зазначила прем’єр-міністр країни Метте Фредеріксен, шість літаків можуть надійти , ще вісім наступного року, а решта п’ять – у 2025 році.

Тобто разом ці дві країни можуть надати до 61 винищувача F-16.

Як пояснив Фактам ICTV Юрій Ігнат, потенційно Україна може отримати ці літаки від тих країн-союзниць, які переходять на більш сучасні винищувачі F-35. Данія і Нідерланди є саме такими державами.

– Поки що маємо такий непоганий результат. Якщо все, що було озвучено, здійсниться, тоді це буде перший поштовх. Головне, щоб перші літаки зайшли, а там далі воно піде, – заявив речник Повітряних сил.

Фото: Факти ICTV

Як відомо, до авіаційної коаліції входять 11 країн: Данія, Нідерланди, Бельгія, Канада, Люксембург, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Швеція та Велика Британія.

З них F-16 мають на озброєнні Данія, Нідерланди, Бельгія, Норвегія, Польща, Португалія та Румунія (за американської компанії Lockheed Martin, яка виробником цих літаків).

За , що Норвегія має 57 винищувачів F-16, Бельгія – 53, Польща – 48, Данія – 43, Нідерланди – 42, Португалія – 28, Румунія – 17.

За інформацією видання , на F-35 також переходять Бельгія та Норвегія. Чи погодяться ці країни надати Україні F-16, наразі невідомо. Раніше в Бельгії заявляли про готовність навчати українських пілотів, а щодо винищувачів зазначали, що вони ще перебувають в експлуатації та захищають повітряний простір країн ЄС.

Де Україна зможе застосовувати F-16

В уряді Данії чітко наголосили, що Україна може використовувати винищувачі F-16 . Такими є домовленості між Києвом і західними партнерами, і вони діють стосовно всіх видів озброєння.

– Ми надаємо зброю за умови, що вона буде використана для того, щоб вигнати ворога з території України. І не більше. Такими є умови, чи це танки, чи винищувачі, чи щось інше, – наголосив міністр оборони Данії Якоб Еллеманн-Єнсен.

Тобто наша держава не зможе завдавати ударів із F-16 по території РФ.

Наразі не повідомляється, який тип озброєння будуть використовувати надані Києву F-16. За словами міністра оборони Олексія Резнікова, партнери під час навчання пілотів визначатимуть терміни поставки літаків, а також скільки та яка зброя на них буде.

– Бо сам літак – це просто авіаційна платформа: без радарів він не бачить, без кулеметів, гармат і снарядів не є зброєю. Це носій… Це “серйозний серіал” і ми з вами лише зайшли у перший сезон, – повідомив глава Міноборони .

Навчання пілотів на F-16: що відомо

Наразі 70 українських військових проходять навчання на F-16 у Данії. Серед них – не лише пілоти, а й наземний персонал (інженери та техніки), заявив Юрій Ігнат в ефірі телемарафону Єдині новини.

Як зазначив Олексій Резніков, “мінімальний термін для підготовки” становить шість місяців. Хтось із пілотів, можливо, опанує програму і швидше.

– Може статися так, що частина пілотів буде готова за 5 місяців, а інженери та техніки не будуть готові. А літак – це дуже складна система. Одного пілота недостатньо. Якщо немає команди, закріпленої за кожним літаком, то він не полетить виконувати бойове завдання. Скільки часу піде на підготовку інженерів і техніків, ми поки не знаємо, – розповів глава Міноборони .

У Данії зараз перебуває перша хвиля пілотів, які одразу будуть перенавчатися на F-16. За словами Юрія Ігната, “потім буде така ж друга хвиля, можливо третя”.

Інша група пілотів опановуватиме більш тривалу програму у Великій Британії. Це “молоді льотчики, фактично вчорашні випускники”. Вони проходитимуть базову підготовку: англійську мову, освоять легкомоторну західну авіатехніку з пересадкою потім на винищувачі.

– Ця програма триватиме довше, можливо до 2 років, але це та перспектива, яка на нас чекає. Ми переозброюємо наші Повітряні сили на нові типи техніки, – додав речник.

У коментарі Фактам ICTV Юрій Ігнат підтвердив, що пілоти та інженери які зараз навчаються за кордоном, у майбутньому зможуть навчати в Україні інших льотчиків та інженерів.

– Звичайно, на це й робиться ставка. Ми зараз маємо отримати базову підготовку там… І льотчики, які першими будуть освоювати F-16, стануть потім інструкторами для молодих пілотів, – наголосив він.

Ігнат додав, що під час повномасштабної війни Україна не може розгорнути центри підготовки на західних літаках. Але у майбутньому вони з’являться – на кшталт тих, які є в Данії чи США і який планує створити Румунія.

– Будуть повноцінні авіасимулятори, авіатренажери. І в цих тренажерах вони будуть займатися в Україні. Навчання в авіації Повітряних сил – це процес невпинний, ніколи не закінчується. Щодня в мирний час виконуються навчальні польоти на винищувачах. Льотчик не може не літати, це втрата навичок, – додав Ігнат.

Перші шість F-16 до кінця року: що змінять для України

Військовий експерт Петро Черник у коментарі Фактам ICTV пояснив, що навіть шість літаків суттєво покращать захист повітряного простору України як елемент ППО.

Він уточнив, що під час розробки F-16 їх ключовим технічним завданням була якраз боротьба з крилатими ракетами. Тому після отримання літаків в Україні “серйозно покращиться полювання” за такими російськими ракетами, як Калібри, Х-101, Х-555. Ними ворог регулярно завдає ударів по населених пунктах та інфраструктурі.

– Навіть шість машин суттєво покращать захист якоїсь частини України, якоїсь важливої стратегічної зони, скажімо умовно Західної України, де багато вузлових залізничних станцій, за якими противник полює. А 60 машин, якщо дійсно це станеться, це глобальний крок уперед. Питання лише в тому, скільки і яку зброю до них дадуть, – наголосив Черник.

Експерт висловив думку, що перші літаки навряд будуть працювати “в режимі повітря-земля”, оскільки їх ще буде занадто мало. А ворог, вірогідно, полюватиме на західні винищувачі.

Інфографіка: Факти ICTV

Петро Черник назвав F-16 “унікальним найкращим літаком у своєму класі”, номенклатура озброєння якого налічує десятки одиниць. Ці винищувачі дозволять протидіяти російським бомбардувальникам Су-34 (які можуть скидати важкі бомби УПАБ-1500), не заходячи в зону ураження ППО окупантів.

F-16 має на борту ракету AIM-120 AMRAAM, яка завдає ударів на 180 км, та потужний радар.

– Абсолютно реально цей Су-34 побачити ще до моменту, коли він скинув бомбу, і завдати по ньому ракетного удару, – заявив Черник.

На озброєнні F-16 є величезна номенклатура бомб (від 230 кг до 2 тонн), а також високоточна далекобійна ракета AGM-158 JASSM, дальність якої може перевищувати 900 км.

Винищувачі Gripen: чи може їх отримати Україна

Під час візиту президента України Володимира Зеленського до Швеції 19 серпня однією з тем переговорів були шведські багатоцільові винищувачі четвертого покоління Saab JAS 39 Gripen.

Раніше в уряді Швеції “ознайомче навчання” українських пілотів на цих літаках. Зеленський , що “тестові випробування Gripen за участі українців, наших пілотів уже почалися”.

– Ми детально поговорили про майбутні кроки щодо можливості відкрити тематику отримання шведських Gripen, – заявив Зеленський.

21 серпня з’явилася прем’єр-міністра Швеції Ульфа Крісстерссона, що країна винищувачі Gripen, оскільки потребує їх для власної оборони. Водночас шведська влада “нічого не виключає в майбутньому”.

За словами Юрія Ігната, F-16 був, є і буде залишатися пріоритетним літаком для Повітряних сил ЗСУ. Цих літаків досить багато в країнах світу, на відміну від Gripen. Але якщо Швеція ухвалить рішення про надання Gripen Україні, вони посилять парк літаків ЗСУ.

– Там є кілька пілотів, яких командувач залишив у Швеції під час свого візиту, які будуть вивчати спромогу цих літаків. Якщо буде ухвалено рішення про Gripen, вони можуть підсилити парк F-16 та існуючої радянської техніки ЗСУ, яка і далі буде працювати, – заявив Ігнат у коментарі Фактам ICTV.

За його словами, більшість типів озброєння Gripen та F-16 взаємосумісні.

Як пише видання , Військово-повітряні сили Швеції сьогодні мають на озброєнні понад 90 літаків Gripen C/D. Країна планує замінити ці літаки новішими версіями E/F, однак, за прогнозами, це може статися десь у 2030-х роках.

Скільки сучасних літаків потрібно Україні

Як пояснив Фактам ICTV Юрій Ігнат, щоб захистити всю Україну в кордонах 1991 року, потрібно понад 100 літаків. У візії Повітряних сил ЗСУ прописано 128 сучасних винищувачів (приблизно 4 авіаційні бригади), якими планується поступово замінити радянські літаки.

– Це все умовно. У візії прописано 128 літаків. До 150, скажімо так, було б достатньо. Якщо брати ще навчальні, транспортні, це буде ще більше. Чотири бригади модернізованих літаків, які зможуть забезпечити з різних оперативних аеродромів, де вони нестимуть чергування, авіаційне винищувальне прикриття повітряного простору країни, – заявив Ігнат.

У перспективі Повітряні сили ЗСУ планують повністю перейти на західні літаки.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
У Німеччині винесли вирок чоловіку за створення "ультраправої рок-музики"
Европейская правда
2025-04-22T16:43:03Z
Чоловік показав, який насправді має вигляд "тиха ніч" його дружини
Фокус
2025-04-22T16:42:46Z
Ювелірна робота, – боєць ЗСУ припустив, як підірвали 51 арсенал ГРАУ
24tv
2025-04-22T16:33:37Z
ТЦК штрафують – ухилянти ігнорують: українці масово накопичують борги
Знай
2025-04-22T16:31:39Z
Громадяни Китаю працюють на російському заводі з виробництва дронів – Зеленський
ГЛАВКОМ NET
2025-04-22T16:30:18Z
Системи Patriot отримають новий радар LTAMDS проти крилатих ракет: РЛС запущено в серію
InternetUA
2025-04-22T16:28:29Z
Чому дорожній знак "стоп" має вісім кутів: відповідь здивує багатьох водіїв
GlavRed
2025-04-22T16:27:56Z
Світла середа: кому молитися 23 квітня за здоров'я військовослужбовців
GlavRed
2025-04-22T16:27:29Z
Капібари захопили місто в Аргентині: що це за тварини і чи є вони в Україні
Telegraf
2025-04-22T16:27:15Z
Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-20T19:57:49Z
Мирний план Трампа. Що пропонують УкраїніСюжет
1News
2025-04-22T16:40:55Z
Орбан проголосував проти України в ЄС в ініційованому ним опитуванні
Европейская правда
2025-04-22T16:39:50Z
Зеленський відреагував на удари РФ по Харкову, Одесі та Запоріжжю
ГЛАВКОМ NET
2025-04-22T16:33:59Z
«Справа Борзих» вказує на потребу закрити доступ до судових рішень для загалу на час слідства
ZN UA
2025-04-22T16:31:57Z
Конгресмен-республіканець: Гегсет має піти з Пентагону
Европейская правда
2025-04-22T16:31:57Z
Бензиновий цугцванг: росіянам заборонили зберігати у гаражах будь-які легкозаймисті рідини
FaceNews
2025-04-22T16:31:42Z
РФ влаштувала наймасованіший наліт на Одесу
GlavRed
2025-04-22T16:27:15Z
США представлять "мирний план" у Лондоні: WP про головну умову Вашингтона
Хвиля
2025-04-22T16:24:43Z
Безкоштовна медична допомога для ветеранів: як скористатися нею в Харківській області
Политека
2025-04-22T15:31:27Z
Антивакцинатор, конспіролог і хейтер України: як Кеннеді-молодший руйнує систему медицини в США
24tv
2025-04-22T15:03:48Z
Алкоголиків лікуватимуть чипом у мозок: у Китаї випробували моторошну технологію
Telegraf
2025-04-22T14:39:25Z
Як зернятко рису: у США розробили найменший у світі кардіостимулятор
24tv
2025-04-22T14:36:13Z
Допомога ветеранам і цифровізація: як Kharkiv IT Cluster співпрацює з донорами та державою
24tv
2025-04-22T13:06:59Z
Ядерна загроза: Україна отримає ізраїльську плацентарну терапію проти радіаційного ураження
Хвиля
2025-04-22T12:42:49Z
Коли магнітні бурі у травні та як покращити самопочуття
Факти ICTV
2025-04-22T10:40:21Z
ЮНІСЕФ доставив в Україну 300 тис. доз вакцини проти поліомієліту — ЦГЗ
Факти ICTV
2025-04-22T10:12:53Z
Навіть застарілий бруд відійде за 15 хвилин: як відмити витяжку від жиру
24tv
2025-04-22T09:36:39Z
"Цимбалюк стане батьком": у команді СолоХи відреагували на інформацію про вагітність, — ЗМІ
Фокус
2025-04-22T16:30:35Z
Суспільне та видавництво «Асса» працюють над створенням серії книжок за мотивами мультсеріалу «Тото»
Детектор М
2025-04-22T16:22:26Z
Гейлі Бібер у відповідь на чутки про вагітність розповіла про тяжкий діагноз
Комсомольская правда
2025-04-22T16:13:02Z
Психологічний трилер в залі очікування. Театр Лесі Українки відкрив аеропорт з порталом у минуле
ГЛАВКОМ NET
2025-04-22T16:00:21Z
Академія кінематографічних мистецтв оголосила про нові правила голосування за премію «Оскар»
Детектор М
2025-04-22T15:52:59Z
60 років «Променю»: як радійники через музику прокладали шлях до самостійності України
Детектор М
2025-04-22T15:37:52Z
Дружина Тараса Тополі зізналася, чи готова стати першою леді України
GlavRed
2025-04-22T15:27:49Z
Олена Тополя відповіла, чи планує її чоловік будувати політичну кар'єру
Комсомольская правда
2025-04-22T15:22:33Z
В Одесі почалися зйомки художнього фільму про зцілення українського воїна
УкраинФорм
2025-04-22T14:58:18Z
"Ого, охреніти!": Вибухнув найбільший у Росії склад боєприпасів, перекриті дороги
Telegraf
2025-04-22T16:40:17Z
Завершено розслідування стосовно дезертира, який організовував втечу ухилянтів за кордон
Украина Криминальная
2025-04-22T16:39:05Z
Вибух на на 51 арсеналі ГРАУ Росії: густий дим видно за десятки кілометрів
24tv
2025-04-22T16:33:12Z
Викрито учасників кол-центрів, які ошукали громадян Латвії на мільйони гривень
iPress
2025-04-22T16:31:32Z
Шість постраждалих та близько сотні пошкоджених будинків: прокурори зафіксували наслідки ворожих атак по Купʼянську
Мій Харків
2025-04-22T16:25:02Z
На хабарі викрито головного інспектора земельного департаменту КМДА – Ткаченко
ГЛАВКОМ NET
2025-04-22T16:09:15Z
Судитимуть учасників злочинної організації, які пропонували чоловікам виїзд за кордон, підшукуючи для них третю дитину за $3000
Украина Криминальная
2025-04-22T15:37:29Z
У Харкові чоловік убив жінку на ринку: підозрюваного знайшла та затримала поліція
24tv
2025-04-22T15:18:49Z
"Ах**нєть": в мережі показали момент вибуху на 51 арсеналі ГРАУ
24tv
2025-04-22T15:15:48Z
Дощі, грози та тумани: які регіони раптово атакує негода
GlavRed
2025-04-22T16:42:40Z
Вцілів тільки портрет Залужного. Це Костянтинівка – місто, яке зникає через Росію
Telegraf
2025-04-22T16:27:04Z
Графіки відключення світла у Дніпрі та області 23 квітня: термінове попередження, де не буде електрики
Политека
2025-04-22T16:15:55Z
У Києві головінспектор Депзему КМДА спіймали на забарі в $15000 за продовження оренди землі на 10 років
Khreschatyk
2025-04-22T16:12:12Z
"О боже, сакура": поспішайте в Ужгород, який нарешті перевтілився у рожевий рай
24tv
2025-04-22T16:09:10Z
На Донеччині окупант попросився в полон, бо боявся «обнулення»
ГЛАВКОМ NET
2025-04-22T15:57:06Z
Прогноз погоди в Харкові та області на 23 квітня: спека набирає обертів
Политека
2025-04-22T15:49:21Z
"Найважчі місяці на фронті, максимальні удари по містам": оприлюднено реальні терміни виходу з війни
FaceNews
2025-04-22T15:48:29Z
"Кадирівці" викликали на двобій 225 ОШП ЗСУ: в підрозділі відреагували
Фокус
2025-04-22T15:42:33Z
Подорожчання оренди квартир у Дніпрі: як змінилися ціни в різних районах міста
Политека
2025-04-22T16:31:31Z
Долар подорожчав, євро подешевшало: що з курсом валют
Gazeta UA
2025-04-22T16:27:10Z
Пропонують оподаткування прибутку: Рада розгляне закон про криптовалюти
24tv
2025-04-22T16:15:24Z
Кластер підтримки Defense Tech відновлює грантову програму для українських виробників
AutoCentre
2025-04-22T16:15:11Z
Експорт української кукурудзи до Китаю скоротився у 20 разів
AgroPortal
2025-04-22T16:00:54Z
Вартість золота побила новий історичний рекорд – Reuters
iPress
2025-04-22T15:52:01Z
Ринок зріс на 32%: де в Україні найактивніше будували житло у 2024 році
24tv
2025-04-22T15:42:48Z
НБУ підвищив курс євро: валюта тяжіє до 48 гривень
24tv
2025-04-22T15:39:14Z
Тарифи на електроенергію для бізнесу: скільки треба платити у 2025 році
24tv
2025-04-22T15:39:06Z
Між зображенням чоловіка є різниця: перевірте свою спостережливість за 29 с
Gazeta UA
2025-04-22T16:15:41Z
В Європі існує єдиний аеропорт у світі на 3 країни: як це можливо
24tv
2025-04-22T15:42:29Z
Де 3 відмінності між хлопцями: лише гостроокі генії вгадають за 30 секунд
GlavRed
2025-04-22T15:27:59Z
Результат вразить: рецепт засобу, який відбілить пластикове підвіконня
GlavRed
2025-04-22T15:27:09Z
Те, що треба після свят: готуємо сирний крем-суп, який розвантажить організм
24tv
2025-04-22T15:12:09Z
Заміокулькас стане вдвічі пишнішим: елементарне домашнє підживлення
24tv
2025-04-22T15:09:38Z
Результат не змусить себе чекати: прості способи очистити пригорілу каструлю
24tv
2025-04-22T14:33:36Z
Один засіб відбілить унітаз до блиску: як впоратися з нальотом і брудом за 15 хвилин
GlavRed
2025-04-22T14:27:35Z
Як правильно очистити блендер після приготування страв: знають не всі
Gazeta UA
2025-04-22T14:27:34Z
Сподіваюся, що він уже оплатив свій похорон, – Вайлдер обрав суперника, якого хоче знищити
24tv
2025-04-22T16:39:08Z
Ексчемпіон світу назвав майбутнього суперника переможця бою Усик – Дюбуа
24tv
2025-04-22T16:30:01Z
ЛНЗ призначив Каюка в. о. генерального директора
Football.ua
2025-04-22T16:22:22Z
Коли перемога — це свобода: історія легкоатлетки Оксани Ботурчук, яка 12 разів підкорила паралімпійський п'єдестал та стала рекордсменкою
Детектор М
2025-04-22T16:09:56Z
"Пропозиція була гарна з матеріальної точки зору": Суркіс розповів, чому не відпустив Бражка до Вулвергемптона
Football.ua
2025-04-22T16:01:23Z
Кожушко: Що я очікую від матчу з Динамо? Перемогу
Football.ua
2025-04-22T15:31:34Z
Брандт може змінити клуб у Бундеслізі
Football.ua
2025-04-22T15:25:10Z
"Бачив багато вибухів просто зі свого вікна": зірка UFC із Грузії про атаку Росії по Одесі
24tv
2025-04-22T15:24:51Z
Журналісти назвали найбільш високооплачуваних спортсменів в історії
ГЛАВКОМ NET
2025-04-22T15:21:09Z
У «Резерв+» додали нові функції — можна актуалізувати місце праці та завантажити дані з реєстру «Оберіг»
AIN
2025-04-22T16:42:50Z
На Сумщині зафіксували полярне сяйво
1News
2025-04-22T16:39:03Z
6 "червоних прапорців", що видають кібершахраїв: як не потрапити на гачок
24tv
2025-04-22T16:33:51Z
Вийшла The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered з новою графікою та покращеним ігровим процесом
24tv
2025-04-22T16:30:12Z
Bethesda випустила ремастер The Elder Scrolls 4: Oblivion — гра вже доступна у Steam
ITC
2025-04-22T16:19:46Z
Шахраї розсилають фейкові листи від імені «Ощадбанку»
Детектор М
2025-04-22T16:01:28Z
Світовий рекорд: китайська сонячна батарея запрацювала з ефективністю майже 35%
InternetUA
2025-04-22T15:58:26Z
Кішки в капелюшках вразили людей, уперше побувавши на пляжі та побачивши море
Фокус
2025-04-22T15:42:09Z
Microsoft попередила про нову шахрайську схему
InternetUA
2025-04-22T15:28:55Z
Витрати на тест-драйв Lamborghini Huracan Sterrato на 251 миль склали $35,372
Топ Жир
2025-04-22T16:00:22Z
Zeekr 9X — клон Rolls Royce Cullinan за ціною BMW X5
Топ Жир
2025-04-22T15:15:01Z
Концепції VW вказують на початок створення 30 нових моделей для майбутнього електромобілів у Китаї
Топ Жир
2025-04-22T14:45:59Z
Volkswagen вперше випереджає Tesla у продажах електромобілів в Європі
Топ Жир
2025-04-22T14:15:02Z
Водій «Корвету» вижив після аварії, коли його голова залишилася цілою, щоб розповісти цю історію
Топ Жир
2025-04-22T13:45:38Z
Стартували передпродажі нового Geely Boyue L
Portaltele
2025-04-22T13:07:57Z
Mercedes планує замінити кермо на ручки у деяких моделях і перейти на керування за допомогою дротів
Топ Жир
2025-04-22T12:48:22Z
В українців можуть забрати права через колеса: що загрожує порушникам
GlavRed
2025-04-22T12:28:38Z
Nissan показав нове покоління мінівену Elgrand
AutoCentre
2025-04-22T12:16:20Z