MY.UAНовини
Гібридні вимірювання та різні панелі
Гібридні вимірювання та різні панелі

Гібридні вимірювання та різні панелі

Як можна інтегрувати ОТТ-дані в наявну панель і де це вже зробили.

Якщо ви ще не прочитали попередній матеріал, в якому я обіцяв описати, як працює вимірювання в Данії, то ви правильно зробили, бо його буде набагато легше читати після цього. Адже читачі звернули увагу — не вперше, правда, — на те, що «Детектор медіа» — це ресурс, який читають не лише «фанати» методологічних тонкощів панельних вимірювань, а мої матеріали часто вимагають у читачів якогось розуміння телевізійних вимірювань. Натомість читає наші матеріали ширша аудиторія, на що вказує кількість переглядів. Та й навіть ті, хто, здавалося б, щодня стикається та використовує дані піплметричного дослідження, можуть забувати такі прості речі, як, наприклад те, що показники перегляду зважуються на три типи прийому (цифровий ефір, кабель та все інше).

Тому в цьому матеріалі я спробую розповісти, що зараз відбувається з вимірюваннями в типовій країні, Данії, яка є певним лідером у трансформації вимірювань. Але навіть досвід цієї країни показує, що ситуація в Україні є особливою, і прикро буде, якщо цими особливими можливостями ми не скористаємося.

А почати варто, напевно, з простої таблиці термінів, які зараз стали найбільш поширеними, коли говорять про телевізійні вимірювання. Хоча, напевно, правильніше говорити й писати про вимірювання телевізійного контенту: 

ТАМ

Термін, який спочатку означав вимірювання телевізійної аудиторії. Найчастіше використовується для позначення індустріального дослідження телеперегляду.  Його результати використовують у країні як валюту для продажу рекламного часу на ТБ. Базується на класичній моделі панельного дослідження з використанням піплметрів.

Сенсус 

Використовується для позначення вимірювання, яке базується на повному невибірковому замірі. Походить від англійського «перепис» — коли всі беруть участь у збиранні інформації.

RPD 

Дослівно — зворотні дані. Позначає, що це дані про споживання контенту, які можна отримувати безпосередньо з сервісу провайдера.  В нашому випадку це дані ОТТ-провайдерів, коли сервери «знають», який канал, коли та з якого пристрою абонент почав отримувати й споживати.

Стримінг 

Спосіб отримання телевізійного контенту, який доставляють з використанням інтернету. Неважливо, на якому пристрої чи який саме сервіс — це й ОТТ, і перегляд ютубу, і відео на сторінках прямо в браузері свого пристрою. 

Ф’южинг даних 

Поєднання даних, отриманих різним шляхом, в одне ціле — певне моделювання. 

Гібридна модель

Термін, який частіше почали використовувати, заміщаючи ним термін ф’южинг даних. Загалом вказує на те, що дані телеперегляду (споживання) контенту отримані різним методами та з використанням різних підходів. 

Tags (мітки)

У вимірюванні контенту означає існування спеціального сигналу, вбудованого в контент, який не бачить і не чує споживач, але який добре ідентифікують нові вимірювальні системи. Мітка може містити як назву контенту (каналу, передачі) так і джерело розповсюдження (цифровий ефір, назву конкретного провайдера — «Ланет», «Мегого» тощо. Але самі мітки потребують співпраці того, кого вимірюють: мають вставлятися в точці видачі контенту за участі виробника контенту.

Вимірювання ТАМ добре давало раду з дослідженням телевізійної поведінки в багатьох країнах багато десятиліть. Але два фактори змусили шукати «гібридну» альтернативу, з чим Україна почала відставати ще навіть до війни.

Перший — це фрагментація перегляду. Зросла і далі зростає кількість каналів, які стали доступні глядачам. А це означає, що хай яким великим буде панельне вибіркове дослідження — кількості людей, яку будуть мати піплметри в себе вдома, не вистачатиме для того, щоб заміряти перегляд тих каналів. Тобто в ТАМ-панелі будуть канали, у яких показники матимуть «0», тоді як певна кількість глядачів у цього каналу точно є. І якщо раніше цей «хвіст» малих каналів був незначним, то зараз таких каналів стає дуже багато. Якщо скласти їх «нулі», то виходить, що втрачаються значні обсяги глядачів.

Другий чинник — це те, що зі зростанням кількості користувачів стримінгу частина перегляду телевізійного контенту мігрувала з телеекранів на екрани інших пристроїв, використання яких не адаптовано для вимірювання піплметрами, котрі, природно, підключені саме до телевізійних великих екранів.

Ці фактори мультиплікуються: більше стримінгу на малих екранах, ще більше каналів і контенту, який продовжує споживати користувач, поведінку якого хочеться виміряти. Ці два чинники набирають ваги, коли обсяги споживання будь-якого телевізійного контенту через стримінг зростають. Для прикладу, станом на червень 2023 року, за даними мого дослідження (це не установче дослідження Індустріального телевізійного комітету, а приватний експеримент автора. Його вибірка склала для різних питань 220 і 600 людей, що менше, ніж у звичайних установчих досліджень. Обраний метод випадкової генерації телефонних номерів не враховує демографічних показників, тому результати слід сприймати як суб’єктивний погляд автора — «ДМ»), близько 50% всього споживання вже припадає на стримінг. Тому ці виклики вже стають не додатковими, а основними.

Нові можливості, які відкриває стримінг, — це застосування даних RPD. У наших українських обставинах ними є дані від ОТТ-операторів чи провайдерів. Але як їх поєднати та якими є основні перепони чи перестороги у їх використанні. Звісно, це бажання будь-якого оператора ТАМ стабільності та мінімальності змін? Але контракти з ТАМ оператори зазвичай і укладають на 4-6 років у різних країнах, щоб завжди була можливість щось змінити та щось покращити. Навіть у Данії у 2022 році змінився оператор, щоб міряти щось по-іншому, про що далі. Спершу пройдемося загальною схемою, щоб зрозуміти, які елементи в цій гібридній моделі можуть брати участь. 

Два вищевказаних виклики ТАМ-даних не подолати в межах використання лише ТАМ. Так само є два виклики й в ОТТ-даних, які також не подолати самими ОТТ-даними. По-перше, це дані сенсусного типу — коли фіксується все — але в таких даних немає повноцінної демографічної інформації користувача: віку, статі та інших атрибутів індивіда, до яких ми звикли. По-друге, не все використання телевізійного контенту відбувається на ОТТ-платформах, адже є ще й інші типи поширення та споживання контенту користувачами. 

Таким чином поєднання двох методів і допомагає кожному з них розв’язати проблеми, які має кожен. Дані ОТТ збагачуються даними, які можна отримувати від панельного  дослідження.

Історично на багатьох ринках ТАМ-дослідження було головним, довкола якого гуртувалися всі вимірювання. Тож першим етапом такого поєднання, який ще напряму не включав дані ОТТ, але історично підштовхував до того, було розширення ТАМ-панелі для вимірювання споживання за межами екрана телевізора — на малих екранах. Майже всі вимірювачі адаптували підхід із використанням «віртуального метра», який може називатися по-різному в кожного світового вимірювача.

Виглядає це так. Користувачам, яких вимірюють, необхідно встановити на всі телефони та пристрої, які він чи вона використовує для споживання контенту, програмне забезпечення, яке буде фіксувати все, що споживається на цих екранах. На деяких ринках такі «віртуальні метри» встановлюють наявним панелістам, а на деяких — набирають нових учасників панелі та формують нову панель саме для вимірювання за межами телевізійних екранів. 

Це виглядає як початковий етап. У цього підходу є два своїх обмеження. Перше — так званий «респонс рейт» (згода на участь у дослідженні), адже не всі люди згодні встановлювати такий програмний продукт на свої телефони чи гаджети, і поведінка в споживанні телеконтенту у згодних може бути несхожою на споживання інших. А інше обмеження — статистичного характеру, адже такий підхід все одно залишається вибірковим і не може вимірювати все споживання контенту. 

І ось зараз подивимося, як Данія розв’язувала це завдання. Там із 2017 по 2022 рік основним вимірювачем був «Кантар», а у 2022 році новим підрядником вимірювання став «Нільсен».

Коли ядром вимірювання була компанія «Кантар», то вона досліджувала телеекрани у 1200 сімей, це десь близько 2500 індивідів, які жили в цих родинах.  Додатково існувала панель із 1100 індивідів, яка вимірювала споживання за межами екранів телевізора на приладах із малими екранами або відносно малими — такими як ноутбуки, смартфони чи планшети. Ще 25 тисяч індивідів вимірювали на рівні куків, щоб фіксувати їхнє цифрове споживання у стримінгу. Цю частину вибірки використовували, щоб калібрувати й отримувати демографічні дані для ОТТ.

Другим ядром цієї гібридної системи було використання міток в онлайн-контенті,  коли всі учасники дослідження додавали ці мітки в усі свої потоки залежно від «програвачів» (провайдерів чи додатків), через які поширювався їхній контент.   Завдяки цим міткам «Кантар» міг отримувати дані сенсуса — збираючи інформацію про споживання всього поміченого контенту. Потім дані з «віртуальних метрів» проходять ф’южн із даними піплметричної ТАМ-панелі; паралельно з цим дані стримінгового сенсуса та зібраних із кукі використовуються для зважування споживання. Важливо, що ф’южн відбувається в такому випадку на рівні даних індивіда, а не всього агрегованого масиву. Це дозволяє вимірювати охоплення не лише на загальному рівні, але і з використанням різних демографічних груп, і рахувати такі охоплення для кожної зі сформованих груп. 

У такому дизайні дослідження ідентифікується та вимірюється лише той контент, який  «хоче», щоб його міряли. Або, як у випадку з нами, замовники можуть визначати, кого міряти, а кого — ні, наприклад, не додаючи маркування певним каналам чи платформам. При цьому платформа може не хотіти, щоб її вимірювали, як, наприклад, ютуб. Тобто можна знати, скільки дивилися ютуб, але що саме на ньому дивилися — буде невідомо в першій ітерації. Але тут можна поширити гібридну модель і долучити до вимірювання через ф’южн і їх. 

У 2022 році в Данії «Нільсен» прийшов на зміну «Кантару». Замість двох панелей (1200 сімей із піплметрами та 1100 людей із «віртуальними метрами») у Данії набрали нові 1750 сімей, у яких був уже і піплметр, під’єднаний до телевізора, і «віртуальний метр» на їхніх гаджетах. Сумарно це близько 3500 індивідів. Раніше було 2400 + 1100 — ті самі 3500.

Також підхід «Нільсен» полягає в тому, що всі гаджети, які належать панелістам,  ідентифікуються в загальному потоці даних, де через маркування контенту фіксується все його споживання на всіх майданчиках, які стримлять такий маркований контент. Тобто сенсус вимірювання плюс панель у Данії залишилися.  Відмовилися від додаткового демографічного калібрування ОТТ-даних, за що раніше відповідала кукі-панель у 25 тис. пристроїв-індивідів. І якщо раніше «віртуальний метр» «Кантара» стежив саме за гаджетами панелістів, то з 2022 року в Данії почали використовувати «стримінговий метр», який не «мандрує» з панелістом, а вимірює його стримінг на гаджетах у домі, до якого «стримінговий метр» під’єднано. Це такий собі роутер, який фіксує всю активність і розуміє, який стримінг використовує користувач. Як на мене, дивна заміна, технологічно не найновіша реалізація. 

Можна помітити, що в Данії, яку я розглянув як приклад, вимірювач не використовує дані RPD (ОТТ-дані операторів). Натомість до базової ТАМ-панелі додалися ще дві додаткові панелі — вибіркові групи та один сенсусовий підхід. Ці зміни означають суттєве здорожчання вимірювання споживання телевізійного контенту.

Використання ОТТ-даних (RPD) навпаки дозволить без здорожчання вимірювання розширити його і при правильному підході зробити його більш точним і надійнішим. І головне, з його допомогою можна створити гібридну модель на перехідний період від класичної ТАМ-моделі вимірювання до вимірювання споживання всього контенту.

Ось основні способи, в які може бути використано дані ОТТ, і які результати експериментів є доступними.

За кількістю провайдерів. RPD можуть бути отримані як від усіх провайдерів ОТТ, що існують на ринку, так і від певної групи провайдерів — обидва підходи є можливими й кожен із варіантів може покращити наявні вимірювання.  В кожному з цих варіантів ми маємо два види дисперсії (відхилень від поведінки): одна — це відмінності в тому, що дивиться домогосподарство в цілому, якщо мова про перегляд ОТТ на телевізійному екрані, друга — дисперсія всередні самого домогосподарства, коли важить те, хто з членів сім’ї та з ким переглядає контент — і це не лише на телевізійному екрані, але й на ноутбуці та навіть на смартфонах. За даними мого дослідження (примітку про нього дивіться вище — «ДМ») в Україні спільне споживання ОТТ-контенту на малих екранах складає близько 1,1 людини на прилад. 

За наявністю демографічних даних. RPD може давати повні дані (сенсусного типу) або дані за певною підвибіркою з демографічними характеристиками, а при певній можливості — і повні дані ОТТ з демографією. 

Найпростіший і ефективний спосіб наділити дані ОТТ демографію — це використовувати дані ТАМ-піплметрії. Це такий собі синтез двох методів, за допомогою якого ми отримуємо профіль аудиторії з ТАМ-панелі та поширюємо його на дані ОТТ. Для прикладу, якщо «Скажене весілля» дивляться 44% чоловіків і 56% жінок, то відповідні пропорції розподілу будуть і у даних перегляду ОТТ. Аналогічно — за віковими групами чи іншими характеристиками глядачів.

Уточнювати модель можна з використанням демографічних даних ОТТ-користувачів — для цього необхідно, щоб ОТТ-провайдери почали збирати демографічні дані всіх користувачів, а не лише тих, на кого зареєстрована підписка на сервіс. Ці дані мають містити і структуру домогосподарства — для цього треба синхронізувати типи структури з даними ТАМ-панелі. Для прикладу, в Україні в ТАМ-панелі за структуру домогосподарства відповідають лише показники розміру сім’ї (4 категорії), наявність людей старше за 60 років (2 категорії відповідно) та наявність дітей до 17 років (також 2 категорії). Така система не враховує реальну структуру домогосподарства, наприклад,  сім’ю з двох людей  віком 20 і 22 роки або 57 і 58 років, родини з двох жінок чи двох чоловіків. Для доброго функціонування моделі необхідно розробити структуру з 8–10 категорій типу домогосподарств. Перший підхід до такої ідентифікації можна зробити на основі даних мого дослідження та долучити до них дані установчих досліджень за різні періоди. Це дасть можливість ОТТ-провайдерам, які візьмуть участь у формуванні гібридної моделі, ефективніше збирати демографічні дані абонентів-користувачів.

У 2018 році, на прикладі даних британських панелей, було проведено експериментальні включення різного типу RPD-даних. Використано було чотири типи RPD-даних: 25 тис. абонентів із демографічними даними зі всіх платформ,   варіант у 25 тис. абонентів лише з однієї платформи;  а також два сенсус-варіанти: всіх абонентів без демографії всіх платформ і варіант усіх абонентів однієї з платформ.

Результати розрахунків вказали, що використання даних ОТТ із демографією працює краще, ніж використання всього масиву даних ОТТ (сенсусу). А використання даних усіх ОТТ-провайдерів дає кращі результати ніж використання лише одного провайдера. Для каналів — використання будь-якого з чотирьох варіантів однозначно покращує надійність показників малих каналів, а найбільше — каналів, які доступні лише на ОТТ-платформах.

Ця експериментальна знахідка, якою займався Steve Wilcox, насправді є дуже корисною для нашого українського випадку. Адже зібрати повні «сирі» або первинні дані зі всіх провайдерів — непросте завдання через недовіру, небажання чи прагнення приховати реальну кількість користувачів кожної з платформ. А от зібрати підвибірку в 30–50 тис. користувачів і скласти їхні демографічні характеристики — цілком реальне завдання, яке можна реалізувати вже у 2024 році, не чекаючи тендерів чи появи нових панелей для вимірювання. Можна включитися до наявної панелі ТАМ даними ОТТ і зробити панель із більш надійними даними та повернути реальні охоплення споживання телевізійного контенту.

Розглянемо, що є зараз і що буде, коли отримаємо гібридну модель із використанням даних класичної ТАМ-панелі й даних RPD (ОТТ-провайдерів в Україні).

Таблиця-графік допомагає уявити, як виглядає споживання, а відповідно і можливе вимірювання телевізійного споживання. Дивитися телевізійний контент можна по телевізору та на інших екранах. Також телевізор може бути вдома, а може й на дачі, в гостях, у місцях публічного сповіщення тощо. Дивитися телевізійний контент теж можна по-різному: лінійно (це всі способи без використання інтернету, такі як цифровий ефір, кабель і супутник) та за допомогою стримінгу (з використанням інтернету для доставлення контенту.

У таблиці я також зафіксував та позначив яким методом з двох чи двома разом можна вимірювати споживання телевізійного контенту.

Лінійне споживання на екрані телевізора в дома вимірює класична ТАМ-панель — це коли в нас в обраних сім’ях стоять інстальовані піплметри, будь-якого покоління, і фіксують споживання саме через лінійні способи розповсюдження.

Лінійне споживання на телеекрані за межами дому вимірюється частково в ТАМ-панелі, але воно стосується лише частини такого споживання, наприклад, коли глядач прийшов у гості до когось і дивиться на чужому телевізорі. Вимірювання в такий спосіб не може врахувати перегляду на дачах, у ресторанах, тобто в класичних місцях споживання поза домом.

Лінійного споживання не на телевізорі немає, бо немає способу отримувати лінійно контент за межами телевізійного екрана (є деякі особливі випадки, але їх мало).

Стримінг на телеекранах удома може вимірюватися у ТАМ і ОТТ; а от щодо споживання стримінгу на телеекранах за межами дому, то в ОТТ немає поняття «поза домом», адже будь-яке споживання на телеекрані можна зараховувати як «удома». Гостьовий стримінг частково може вимірювати ТАМ, але знову-таки його буде небагато.

Стримінг за межами телеекранів не може вимірювати ТАМ, це частина, яку може вимірювати лише ОТТ.

Якщо використати дані з мого дослідження, поєднати його з даними поточної панелі, то можна отримати заповнену таблицю-графік, де відсотки будуть показувати, який обсяг глядачів користуються тим чи тим способом отримання телевізійного контенту. І ось як вона може виглядати зараз:

Коли ви оцінюєте таблицю, зауважте, що технологічно лінійне споживання буде зменшуватися, а стримінг — рости.

ТАМ

83%

RPD (ОТТ)

46%

Калібраційна

29%

Якщо визначити, який відсоток споживачів може покривати той чи той спосіб отримання інформації про споживання телевізійного контенту, то виходить, що ТАМ може зараз покривати до 83%, ОТТ може охоплювати у вимірюванні до 46%, а близько 30% споживання буде у подвійній зоні вимірювання ТАМ і RPD (ОТТ) — і це та частина, де ринок зможе отримати якісніші й точніші дані в тій частині вимірювання, про яку я писав на початку — точні вимірювання малих каналів і більш стабільні дані.

Як це може вигляди в дизайні гібридної моделі:

ТАМ зараз нараховує близько 2450 індивідів, це люди, в яких є інстальовані піплметри. В ОТТ можна зібрати дані з демографію близько 45 тисяч абонентів. Це не повні дані всіх ОТТ-абонентів, а вибірка з 20–22 тисяч абонентів зі складом родин, що на рівні індивідів складе близько 45 тисяч індивідів. Це можуть бути як абоненти всіх основних ОТТ-провайдерів, так і одного-двох провайдерів.

Ось необхідні кроки для реалізації цієї ідеї у 2024 році, без заміни ТАМ-панелі та ТАМ-оператора:

1) Сформувати вибірку з абонентів ОТТ і почати збір демографічних даних для них.

2) Сформувати опитувальник для установчого дослідження для синхронізації даних ОТТ й ТАМ.

3) Провести саме оновлене установче дослідження.

4) Сформувати форму «сирих» первинних даних від ОТТ-провайдерів для ф’южну з даними ТАМ-панелі.

5) Обрати компанію для ф’южну отриманих даних ТАМ і ОТТ. Яка буде оперувати сирими даними ОТТ- і ТАМ-панелей.

Це рішення може бути реалізоване як із ТАМ-оператором, так і з залученням навіть лише одного ОТТ-провайдера, як показав експеримент на англійському ринку.

Фото Getty Images

Теги за темою
кіновиробництво
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
30 хвилин геймплея Gothic 1 Remake — безплатна демоверсія вже завтра
ITC
2025-02-23T21:48:10Z
Де помилка на малюнку: лише люди з "орлиним зором" побачать розгадку за 3 секунди
GlavRed
2025-02-23T21:27:19Z
NVIDIA RTX 5090 знов згоріла — цього разу не через кабель
ITC
2025-02-23T20:58:45Z
Миші уміють реанімувати непритомних "родичів": науковці показали дії гризунів
Фокус
2025-02-23T20:27:57Z
Причини зникнення неандертальців
360ua.news
2025-02-23T20:15:31Z
Дубай та Ілон Маск запускають підземний транспортний проєкт
InternetUA
2025-02-23T20:07:40Z
Як поліпшити швидкість зарядки будь-якого ноутбука: топ-5 порад від експертів
InternetUA
2025-02-23T19:46:29Z
Фішинг від імені PayPal — хакери використовують справжні e-mail компанії
ITC
2025-02-23T19:37:10Z
Деталі The Elder Scrolls VI: повернення драконів, морські битви та вплив Starfield
24tv
2025-02-23T19:30:10Z
Wi-Fi завжди поруч: топ-8 ідеальних міст для цифрових кочівників
InternetUA
2025-02-23T21:28:07Z
Чекайте на ранній врожай: коли сіяти моркву на розсаду та у відкритий ґрунт
24tv
2025-02-23T21:12:00Z
6 речей, які потрібно прибирати щодня перед сном: в домі буде ідеальний порядок
24tv
2025-02-23T19:36:39Z
Гороскоп Таро на тиждень з 24 лютого по 2 березня: Рибам - проблеми з грошима, Дівам - проблеми
GlavRed
2025-02-23T19:27:42Z
Цей рецепт вартує нагороди: картопляні млинці з начинкою – ідеальна вечеря на всю сім'ю
24tv
2025-02-23T19:09:11Z
Грошові ритуали предків: як залучити багатство без зайвих зусиль
Знай
2025-02-23T18:51:13Z
Як приготувати форшмак: рецепт популярної одеської страви
Фокус
2025-02-23T18:30:10Z
Мох на деревах: як нейтралізувати - дієві лайфхаки
GlavRed
2025-02-23T17:27:04Z
Не викидайте плитку, що залишилася після ремонту: що з нею можна зробити
24tv
2025-02-23T16:48:07Z
У Деснянському районі столиці впали уламки ворожого безпілотника
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T21:15:03Z
Диво на кордоні. «Німий» чоловік, який прикинувся жінкою, заговорив
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T20:21:32Z
Жінка повірила шахраю і втратила 95 тисяч гривень
InternetUA
2025-02-23T20:07:16Z
Вибухи на Київщині: ОВА попередила про небезпеку
TSN
2025-02-23T20:06:27Z
Масовий викид косаток на пляжі Австралії
360ua.news
2025-02-23T19:39:57Z
На Київщині і у низці областей оголосили повітряну тривогу через загрозу дронів
УкраинФорм
2025-02-23T19:33:19Z
Літак American Airlines з пасажирами екстрено сів у Римі через загрозу вибуху - Reuters
УкраинФорм
2025-02-23T18:36:00Z
Атака російського дрона на ЧАЕС: рятувальники виявили нові осередки тління
УкраинФорм
2025-02-23T18:27:00Z
На Франківщині засуджено матір, у якої померла донька
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T18:15:13Z
Ювентус мінімально здолав Кальярі
Football.ua
2025-02-23T21:42:39Z
Легендарний форвард Карпат перейшов у клуб, який виступає у Лізі чемпіонів
24tv
2025-02-23T21:37:41Z
Українські дзюдоїсти здобули «золото», «срібло» та 3 «бронзи» на Warsaw European Open
УкраинФорм
2025-02-23T21:27:02Z
Лупашко: Сподобалось, що Карпати діяли сміливо
Football.ua
2025-02-23T21:16:20Z
Слот пояснив, як обіграти Манчестер Сіті на Етіхаді
Football.ua
2025-02-23T21:00:30Z
Шовковський: Ми чудово розуміли, що весняний футбол – особливий
Football.ua
2025-02-23T20:58:21Z
Неймовірна Марта Костюк зачарувала публіку стильним образом на вечірці у Мексиці
24tv
2025-02-23T20:51:21Z
Гоффенгайм і Штутгарт не виявили сильнішого
Football.ua
2025-02-23T20:30:02Z
"Ліверпуль" розібрався з "Манчестер Сіті" та збільшив лідерський відрив у АПЛ
TSN
2025-02-23T20:10:10Z
На фронті 81 боєзіткнення, на Покровському напрямку ворог зазнав відчутних втрат
УкраинФорм
2025-02-23T21:06:28Z
У Києві ППО збиває ворожі дрони
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T21:03:21Z
Росіяни, ймовірно, розстріляли українських полонених на Курському напрямку - Лубінець
УкраинФорм
2025-02-23T20:57:30Z
У Києві пролунали вибухи, по «Шахедах» працює ППО
УкраинФорм
2025-02-23T20:51:13Z
У Києві та низці областей оголосили тривогу через ракетну небезпеку
TSN
2025-02-23T20:48:53Z
Сили оборони знищили чотири БМП і чотири танки росіян на Харківщині
УкраинФорм
2025-02-23T20:27:18Z
Захисниця Маріуполя повернулась з полону та майже дісталась Антарктиди: що її зупинило
Фокус
2025-02-23T19:36:21Z
У Львові на полях військових поховань засвітили промені пам’яті
УкраинФорм
2025-02-23T19:00:50Z
В Анкарі відзначили 140 років від дня народження першого голови Кримської Народної Республіки
УкраинФорм
2025-02-23T18:48:57Z
Sunday news з Софією Єгоровою! До Перемоги!
FM-TV
2025-02-23T21:48:52Z
Пригоди Котигорошка та його друзів: дивитись онлайн
CutInsight
2025-02-23T21:36:39Z
"Про твої вуста": Налчаджиоглу публічно пофліртував з Іриною Білик
GlavRed
2025-02-23T21:27:05Z
Дженніфер Лопес публічно звернулася до своїх дітей
Фокус
2025-02-23T18:45:48Z
Володимир Дантес розповів про плани на новий шлюб: "Війна навчила мене"
GlavRed
2025-02-23T18:27:25Z
Джинси 2025: модні варіанти на кожен день
GlavRed
2025-02-23T18:27:00Z
Представник Італії на "Євробаченні-2025" неочікувано відмовився від участі в конкурсі
TSN
2025-02-23T18:06:20Z
Український бал у Відні зібрав €11,5 тисяч на реабілітаційний центр на Тернопільщині
УкраинФорм
2025-02-23T18:03:48Z
Цього року Андрій Кравченко обіцяє здивувати прихильників масштабним дійством. А поки він змонтував backstage свого сольного концерту в Палаці «Україна».
FM-TV
2025-02-23T17:30:35Z
У логотипі Ford є маленька деталь, яку люди не помічали роками, і її історія вражає
24tv
2025-02-23T21:27:03Z
Зеленський: Україна виробила рекордну кількість артсистем та готує нову балістичну зброю
Хвиля
2025-02-23T21:18:57Z
Стан Папи Римського залишається критичним, але він при свідомості - Ватикан
УкраинФорм
2025-02-23T21:06:33Z
Розробники з Південної Кореї представили новітній кулемет XR-17 стандарту НАТО
InternetUA
2025-02-23T20:36:57Z
Потрапили у свою пастку: США "проґавили" військові навчання Китаю біля Австралії
24tv
2025-02-23T20:27:25Z
"Люблю тварин, але це занадто": жінка виїхала зі своєї квартини через собаку сусідки, деталі
Фокус
2025-02-23T20:21:18Z
Штрафи до 1700 гривень: водіям нагадали про "найдорожчі" місця для паркування
ТСН
2025-02-23T19:51:17Z
Андрющенко розповів, що відбувається з російським судном, яке почало тонути в Азовському морі
24tv
2025-02-23T19:51:07Z
На Київщині ППО працює по ворожих безпілотниках
УкраинФорм
2025-02-23T19:45:08Z
Цю помилку в спортзалі роблять майже всі, а вона дуже впливає на результати
24tv
2025-02-23T19:36:21Z
Дієвий метод очищення уггі після зими: вони виглядатимуть як нові
24tv
2025-02-23T19:15:03Z
Синдром хронічної втоми: чому ви завжди виснажені та як з цим боротися
24tv
2025-02-23T19:03:38Z
Чому Кабмін заблокував благодійну програму для пацієнтів?
360ua.news
2025-02-23T18:30:13Z
4 причини, чому не тримається гель-лак: про це потрібно знати
24tv
2025-02-23T16:39:38Z
Секретні прийоми: стало відомо, що потрібно робити, щоб прокидатися менш млявими
Фокус
2025-02-23T15:06:26Z
Чоловіки в групі особливого ризику: лікарка назвала несподівану причину ранньої смерті
Хвиля
2025-02-23T14:30:00Z
Замінять каву: 5 напоїв, що швидко наповнять енергією
24tv
2025-02-23T13:51:19Z
І лікують, і смакують: спеції, які мають бути на вашій кухні
TSN
2025-02-23T10:18:35Z
Нацбанк попереджає про зростання фальшивих банкнот в Україні: які купюри підробляють найчастіше
Политека
2025-02-23T21:00:17Z
Від хліба до інтернету: які послуги та продукти найбільше подорожчають у 2025 році
Хвиля
2025-02-23T20:30:59Z
Ціни на кілограм коропа: де можна купити найдешевше
Политека
2025-02-23T20:30:02Z
Чи можливе перевищення вартості суборенди землі над вартістю оренди
24tv
2025-02-23T20:06:17Z
Sony знову судять через завищені ціни в PS Store
24tv
2025-02-23T20:06:09Z
Ощадбанк попередив українців про зміни: чого чекати клієнтам
Политека
2025-02-23T20:00:47Z
Базовий продукт раціону "впаде" в ціні на 9%: експерт потішив прогнозом
GlavRed
2025-02-23T19:27:49Z
Рекордне подорожчання вершкового масла: чи зростатиме ціна та коли чекати покращення
Знай
2025-02-23T19:12:19Z
Зовнішній борг України виросте вдвічі: що заховано в угоді із США про рідкоземельні метали
24tv
2025-02-23T19:00:50Z
Ford відкликає кросовери Explorer та Aviator
360ua.news
2025-02-23T16:42:40Z
Як перевірити машину на штрафи в Україні: найпростіші способи
Политека
2025-02-23T14:33:41Z
Знайдено мотоцикл «Дніпро Соло» з нульовим пробігом
AutoCentre
2025-02-23T13:07:23Z
Як привітання на дорозі може стати причиною штрафу
360ua.news
2025-02-23T08:45:45Z
Honda оновила найпопулярніший сімейний седан
AutoCentre
2025-02-23T08:06:07Z
Водії можуть втратити права через відсутність одного предмета в авто
GlavRed
2025-02-23T04:27:49Z
Принци Вільям і Гаррі володіють секретною технікою водіння, яка рятує життя
24tv
2025-02-22T21:12:28Z
Штраф у 16 000 гривень: водіїв України почали наказувати за дивне порушення
GlavRed
2025-02-22T20:27:35Z
Як дізнатися реальний пробіг авто: головна ознака, яку не приховаєш
ТСН
2025-02-22T20:21:03Z
Переможець виборів у Німеччині Фрідріх Мерц критикує США через ставлення до України
TSN
2025-02-23T21:48:04Z
На виборах у Німеччині лідирують консерватори, проросійська "Альтернатива" на другому місці
Лига
2025-02-23T21:45:41Z
Голова МЗС Польщі заявив, що Україна може самотужки воювати до кінця року
24tv
2025-02-23T21:45:37Z
Йдуть тектонічні зміни: екзорцистка пророкує кінець війни для України і "потрясіння" для РФ
Знай
2025-02-23T21:30:58Z
На основі Стамбульської угоди: в США кажуть про близькість мирної угоди між РФ і Україною
Фокус
2025-02-23T21:27:54Z
Як гроші на підтримку України працюють на американський бізнес
GlavRed
2025-02-23T21:27:26Z
Ердоган знає, що ми бачимо його серед гарантів безпеки, – Зеленський
24tv
2025-02-23T21:21:45Z
Кондратюк очікує розблокування роботи Верховної ради 24 лютого
УкраинФорм
2025-02-23T21:21:42Z
Американці вивішують біля своїх будинків чорні прапори: що це означає
ГЛАВКОМ NET
2025-02-23T21:21:17Z