MY.UAНовини
Той, хто готував війну․ Як Кремль задовго до 2014-го планував розділення України
Той, хто готував війну․ Як Кремль задовго до 2014-го планував розділення України

Той, хто готував війну․ Як Кремль задовго до 2014-го планував розділення України

Крім того, Бабаков напряму контактував із різними українськими народними депутатами, яких Росія за гроші використовувала у своїх інтересах. Ба більше, ще у далекому 2008-му, спираючись на отримані від наших політиків дані (звісно ж, спотворені), російський терорист брав участь у створенні підґрунтя для вторгнення в Україну.

Докази цього редакція 24 Каналу отримала, аналізуючи дамп листування путінського посіпаки, який нам передали хактивісти команди "Кібер Спротив". Дослідивши листування заступника керівника Держдуми за 2008 – 2015 роки, ми з'ясували, яку роль у злочинах Росії він відігравав на початку агресії Москви відносно нашої держави.

Росія продовжила войовничі традиції СРСР

Москва за деякими даними, ледве не з моменту революції 1917-го мала чітке планування гібридних чи повноцінних воєнних інтервенцій в інші країни на найближчі десятиліття. Всього лише за 5 років з початку Жовтневого перевороту створена маргіналами РСФСР спровокувала замалим не 15 військових конфліктів. Втім, ці війни були здебільшого наслідками бажання більшовистсько-бандитського угруповання нести комунізм у маси та не давати жодному народу з орбіти інтересів Кремля ані незалежності, ані автономії.

Згодом, коли Совок вже достатньо зміцнився, комуністи заздалегідь готувалися до військових вторгнень, провокацій конфліктів та переворотів. Як приклад можна навести революцію у Китаї, у ході якої утворилася КНР. Певною мірою, Москва підготувала та підтримала її саме завдяки рішенню Сталіна, що організовував, навчав та озброював китайських комуністів.

Війна у Китаї, між іншим, є першою в переліку конфліктів, які вписані у російський закон про ветеранів. Загалом з 1946 по 2022 рік війська СРСР та Росії офіційно брали участь у 40 війнах, хоча насправді ця цифра є значно більшою. Наприклад, Кремль не визнає своєї участі у створенні Придністров'я, конфлікті у Нагірному Карабасі чи окупації Донбасу. Так само Совок заради власних інтересів свого часу роздмухував конфлікти по всьому світу: постачав зброю арабським країнам для захоплення Ізраїля, підтримував МПЛА у громадянській війні в Анголі, проводив операцію "Дунай" та стояв за безліччю інших конфліктів.

Свою участь у різноманітних конфліктах та переворотах Москва зазвичай довго готувала та планувала, подекуди ледве не змалку виховуючи своїх агентів, які згодом ставали лідерами революцій. Ба більше, зачатки міжетнічних конфліктів більшовики закладали ще під час адміністративного поділу СРСР. Для того, щоб центральний апарат мав постійний вплив на периферію, а деякі народності постійно перебували у пригніченому стані, Сталін та компанія проводили фіктивні федералізацію та автономізацію Совка геть нерівномірно. Диктатору та його поплічникам нічого не вартувало відірвати від однієї поневоленої країни шмат територій та приєднати його до іншої республіки, масово переселяти цілі народи та обмежувати їх у правах заради комфорту титульної нації (навіть якщо вона зовсім не є більшістю).

То ж зачатки для роздмухування міжнаціональних та територіальних конфліктів між соціалістичними республіками та всередині них були закладені ледве не сто років тому, а коли СРСР розвалився, у Москви залишилося достатньо агентури та ресурсів для проведення низки гібридних операцій у Молдові, Грузії, Вірменії, Латвії та інших державах, що отримали принаймні формальну незалежність.

Треба відзначити, що влада Росії перейняла тактику своїх попередників та почала використовувати на пострадянському просторі всі міни сповільненої дії, які були закладені ще за часів Совка. Тут можна згадати і Вільнюський ОМОН, і розконсервацію місцевих загонів у Нагірному Карабасі після умовного заморожування азербайджансько-вірменського конфлікту наприкінці 80-х. А далі була Перша чеченська війна, яку можна назвати першим конфліктом, підготовленим не з часів СРСР, а вже сучасною Росією. Фактично ж усі подальші конфлікти з того часу були вже наслідком планування агресії Кремлем щодо тих чи інших країн. Так, Друга чеченська – це результат бажання Путіна "підняти державу з колін" та помститися за ганебну поразку вкупі з роботою ФСБшників зі створення п'ятої колони в Ічкерії. Підкуп Рамзана Кадирова, та цілої низки зрадників кавказької країни вкупі з усією військовою силою Москви не залишив представникам вільної держави ніяких шансів.

Загалом, аналогічним чином рашисти діяли й у інших державах, куди вдиралися: спочатку використовували свою агентуру для створення соціального чи міжетнічного конфлікту, а потім – нападали превалюючими силами регулярної армії під приводом захисту російськомовного населення чи "миротворчої операції".

Напад на Україну готували задовго до 2014-го

Війну з Україною у контексті загальної агресії Росії можна назвати найбільш амбітною частиною проєкту Москви з відновлення СРСР 2.0. Згідно з задумом рашистів, вони мали у той чи інший спосіб прив'язати незалежні країни з орбіти їх інтересів до себе. Перевага надавалася мирним рішенням – підсадженню на "газову голку", підкупу депутатів та створенню у країнах-жертвах проросійського інформаційного фону з відповідними соціальними настроями.

Для провокації конфлікту у Грузії загарбники використали свої ще з 90-х підготовлені загони місцевих сепаратистів. Ця війна була потрібна Кремлю для показової розправи над Сакартвело, а також для аналізу реакції світового суспільства на воєнні злочини Москви у чужій державі. Неготовність провідних країн світу поставити бункерного фюрера на місце й відкрила росіянам шлях до підготовки нападу на Україну. Адже що США, що ЄС показали, що можуть пробачати Росії будь-які злочинні дії, аби тільки продовжувати з Кремлем business as usual.

Неабияку роль у реакції світу на події у Грузії зіграло й те, як про війну писали ЗМІ та говорили на міжнародних майданчиках. А тут Москва застосувала максимум своїх потужностей. Дипломати з країни-терористки розповідали в ООН та інших організаціях про "злочини Тбілісі".

Усі тези та наративи ретельно підготовлювалися пропагандистами та узгоджувалися керівниками напрямів, які відповідали за міжнародні відносини Кремля. Серед них був і Олександр Бабаков.

Тези виступу на той момент голови Держдуми Сергія Гризлова перед представниками ПАРЄ у вересні 2008 року / Скриншот із пошти рашиста Бабакова

Крім того, для відбілювання Росії Кремль використовував і деяких українських діячів. Так, Бабаков, бувши членом комітету з міжнародних справ, брав участь в організації поїздки делегації наших нардепів до окупованих територій Грузії у 2008 та 2009 роках.

Допомагали переконати світ у "правильності дій Москви" комуніст Сергій Гордієнко, Юрій Литвин із "Блоку Литвина", представник БЮТ Олексій Логвіненко та "регіонали" Владислав Лук'янов, Ельбрус Тедеєв та Анатолій Толстоухов.

Крім українців в організовану Кремлем поїздку до Цхінвалі та інших міст відправилися деякі чеські, молдовські, болгарські та словацькі парламентарі, а також журналісти та громадські діячі (підконтрольні Москві).


Перелік осіб, які відвідували окуповану Грузію на запрошення росіян / Скриншот із пошти терориста Бабакова

Аналогічну поїздку до Південної Осетії рашисти організовували й у 2009 році. Тоді Україну представляли Анатолій Толстоухов ("Партія регіонів", Кирило Куликов (НУ-НС), Олександр Логвиненко (БЮТ) та Олександр Голуб (КПУ).


Скриншот із пошти терориста Бабакова

Зрозуміло, що усі організовані рашистами заходи були націлені виключно на те, аби світова спільнота "пробачила" Москві вчинені злочини. У звітах після поїздок воєнні злочинці вказували, що українські представники буцімто схарактеризували події 2008 року як агресію Грузії та підтримували дії Кремля. Зрозуміло, що подібні вислови транслювалися закордонними ЗМІ на західну аудиторію, розповсюджувалися російськими дипломатами.

... українські учасники делегації однозначно охарактеризували ініційовані грузинським урядом трагічні події серпня 2008 року як агресію, що супроводжувалася геноцидом народу Південної Осетії, та висловили підтримку осетинському народу та діям Росії щодо відновлення Республіки.

Звіт із листування Бабакова про використання українських нардепів для виправдання агресії проти Грузії / Скриншот з пошти рашиста

Врешті решт вкупі з іншими залученими Путіним і компанією засобами такий підхід призвів до отримання Росією індульгенції щодо нападу на інші держави. Путін та інші діячі з військово-політичного керівництва країни-бензоколонки усвідомили, що у випадку поширення їх агресії цивілізовані країни не будуть вживати рішучих заходів. То ж фактично з того моменту почалася підготовка до окупації України.

Останньою громадою, створеною ще у 2002 році, керував Олександр Бабаков. То ж саме його можна вважати напряму причетним до різноманітних диверсій, проросійського лобі та використання тих, хто виїхав за кордон, для просування інтересів Кремля.

Звісно, крім безпосереднього впливу на країни Заходу, Москва скоювала чималий тиск й на сусідні держави: шляхом підкупу агентури, економічної агресії та шантажу. Формування підґрунтя для безпосереднього початку агресії окупанти починали за багато років до запланованого часу "Х".

Наприклад, звіти про "бандеризацію" та "розгул нацизму" в Україні, а також про те, як від цього "страждають кримчани", Бабаков подавав своєму керівництву ще у 2008. Згодом саме ці байки стануть формальними причинами для "захисту російськомовного населення" та початку вторгнення рашистів до Криму та Донбасу. А ще через 8 років після цих подій загарбники почнуть повномасштабну війну, аби вже остаточно окупувати Україну.


Підготовка підґрунтя до війни з Україною тривала з 2008 року / Скриншот із пошти рашиста Бабакова

Кремль намагався спровокувати сепаратизм на Закарпатті ще у 2014-му

Коли ж воєнні злочинці вже захопили Крим та спровокували масштабні протести у регіонах на Сході та Півдні України, де позиції проросійської агентури були найбільш потужними, у Кремлі мріяли про створення так званої "Новоросії". Москва насправді вважала, що їй вдасться реалізувати проєкт розподілу Неньки на три частини.

Згідно з мріями рашистів, лівобережна частина України разом із Одеською та частково Миколаївською і Херсонською областями мала б відійти під їх протекторат. Також у Кремлі хотіли, аби частина західних регіонів перейшла під контроль Угорщини, а та маленька частина, що залишиться від нашої держави, мала б втратити свою суб'єктність та постійно перебувати під тиском Москви.

Саме з такою ідеєю носилися куратори проєкту "Новоросія" ще задовго до того, як цей термін почали просувати на пропагандистських телеканалах. Однак окремі маргінальні політики, фанати євразійства та ідей Дугіна достатньо активно готували народ до розв'язання громадських конфліктів. Наприклад, псевдоактивісти з прапорами "ДНР" з'являлися у Києві у 2007 році. Водночас у Донецьку, Луганську та Севастополі існували окремі осередки всіляких "Русских блоков", завданнями яких був набір проросійськи налаштованих чоловіків.


Символіка "ДНР" на Майдані у 2007 році / Фото з соцмереж

Ближче до 2014-го діяльність сепаратистських угруповань ставала все більш активною та нахабною. Місцеві політики дедалі частіше видавали промови про "київський режим", "бандер" та "утиск російської мови". У маси видавали відеоролики про те, як у 2015-му році Україна поринула у громадянську війну, і де повстанці з Донбасу захоплюють Київ. Словом, росіяни активно працювали над тим, аби у потрібний момент на вулиці вийшло якомога більше людей, які б захоплювали адмінбудівлі та танцювали під сопілку Москви з вимогами "припинити годувати Київ".

Дивіться відео про "громадянську війну в Україні", зняте комуністами у 2012 році:

То ж зовсім не дивно, що під час Революції гідності рашистам вдалося підняти певну категорію населення. Особливо на фоні "мирного" захоплення Криму та віри у те, що Путін анексує всі території, які відділяться від України. Однак у Москві прорахувалися, вирішивши, що мешканці південних та східних регіонів у своїй масі насправді підтримають сепаратистські ідеї. Крім того, як з'ясувалося, на Харківщині, Дніпропетровщині, Херсонщині, Одещині та Запоріжжі в окупантів не було критичної більшості підконтрольних собі агентів серед місцевих силовиків та представників влади, тоді як у Донецькій та Луганській області зрадників України з-поміж правоохоронців було дуже й дуже багато. Й хоча вже у травні 2014-го було зрозуміло, що Росії з її угрупованнями козаків-диверсантів не вдасться довести рівень конфлікту у більшості лівобережних регіонів до того рівня, який хотілося, у Кремлі все ще мріяли про "Новоросію". Зі всіх майданчиків рашистські дипломати кілька років кричали про якийсь "народ Юго-Востока", який не існує, розповідали про те, що за всіма сепаратистськими рухами буцімто взагалі не стирчать вуха Москви, а також намагалися нав'язати Україні відмову від курсу на євроінтеграцію.

Аби надати вигаданому квазіутворенню хоч якоїсь легітимності, у Кремлі навіть заморочувалися зі створенням відповідної партії. З програмою та статутом.


Бабаков брав участь у невдалій реалізації проєкту "Новоросія" / Скриншот з пошти рашиста

Крім того, російська влада намагалася спровокувати прояви сепаратизму й на Заході України. Зокрема – на Закарпатті. Спираючись на абсолютно підконтрольну Кремлю організацію "Сойм підкарпатських русинів", Москва намагалася пропагувати ідеї необхідності захисту цієї народності від "київського режиму".

А щоб привернути увагу до проблеми, якої насправді не існувало, Бабаков через раду російських співвітчизників організовував проведення міжнародної конференції у Нью-Йорку на базі ООН. Допомагали йому в цьому діячі РПЦ, працівники МЗС, а також представники русинських організацій з Угорщини, Сербії, Австрії та Словаччини, які діяли за гроші рашистів.

Організацію подібної конференції у Нью-Йорку на майданчику ООН готова взяти на себе Міжнародна рада російських співвітчизників, яка має асоційований статус при Департаменті громадської інформації ООН та своїх представників, акредитованих при Департаменті. Сприяння в організації міг би надати Фонд підтримки та захисту прав співвітчизників, які мешкають за кордоном.


Лист щодо використання ООН як майданчика для підтримки сепаратизму на Закарпатті / Скриншот з пошти Олександра Бабакова

Де Росія, там геноцид

Зрозуміло, що після окупації Криму та частини Донбасу після так званої "русской весны", на тимчасово непідконтрольних Києву територіях почалися масові етнічні чистки, перерозподіл бізнесу та шалені хвилі тяжких злочинів. Місцеві бойовики, російські окупанти та загони козаків-добровольців грабували, ґвалтували та вбивали, користуючись своєю повною безкарністю.

При цьому працівники ФСБ та інших каральних загонів влаштовували полювання на будь-яких осіб, що не підтримували окупацію українських територій росіянами. На півострові воєнні злочинці займалися окремими гоніннями кримських татар. Рашисти саджали представників цього народу за ґрати під вигаданими приводами, викрадали та катували проукраїнські налаштованих людей, аби змусити їх співпрацювати з Москвою чи виїхати на підконтрольну Києву територію.

Фактично ж ще тоді, у далекому 2014-му, Росія проводила політику геноциду у Криму та на Донбасі. Виключно за ознаками дотичності до етнічних груп воєнні злочинці заборонили діяльність Меджлісу та Курултаю.

Перед цим, до прикладу, Бабаков, як і багато хто з інших наділених повноваженнями рашистів, виступали з ініціативою створення "аналогічних російських представництв". Мовляв, якщо татари в якийсь спосіб відстоюватимуть свої права, їх вимоги звучатимуть не так гучно на фоні пропозицій росіян та греків.

Ба більше, загарбники збиралися під приводом захисту прав росіян та досягнення "міжнаціональної гармонії" проводити круглі столи із залученням політиків із країн Європи. Зрозуміло, йдеться виключно про підконтрольних Кремлю діячів типу Марін Ле Пен, Сільвіо Берлусконі, Віктора Орбана та інших друзів Путіна.

Як найбільший народ регіону, росіяни, як і інші народи (греки), можуть вимагати враховувати їхню думку з питань регіонального гуманітарно-політичного розвитку. У разі реалізації подібних заходів вимога кримських татар про визнання їх територіально-культурною автономією Криму стане однією, поряд з іншими – вимогою Російського Віче та Грецького Ареопагу.

Плани знищення Меджлісу під приводом захисту росіян / Скриншот із пошти Олександра Бабакова

Звісно, подібна ініціатива аж ніяк не могла призвести до якоїсь міжнаціональної дружби, адже ідея рашистів полягала зовсім в іншому – геноциді кримських татар із декларуванням добрих намірів.

Те ж саме відбувалося й на Донбасі із тими, хто не відносив себе до росіян. Однак благання про допомогу від українців та київської влади світ тоді не почув, оскільки гучніше про "бамбіт дамбас" волали рашисти. Меркель та Обама хотіли побачити мир в очах Путіна, ігнорували шовіністичні настрої всередині російського суспільства. І це призвело до того, що 8 років потому рашисти вирішилися спробувати знищувати Україну зовсім не гібридним шляхом.

Теги за темою
розслідування
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
У Польщі проходить перший тур президентських виборів
Европейская правда
2025-05-18T07:09:23Z
Коаліція охочих, охочих до чого? Литовський політик написав нищівну статтю про європейських союзників України
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T06:51:39Z
Рубіо назвав "щедрою" пропозицію Ватикану стати переговорним майданчиком для України та РФ
Европейская правда
2025-05-18T06:51:01Z
Рубіо: Трамп хоче зустрітись з Путіним якомога швидше
Европейская правда
2025-05-18T06:34:31Z
В Британії затримали другого підозрюваного у справі про підпал майна прем’єра Стармера
Европейская правда
2025-05-18T05:54:04Z
Польща сьогодні обирає президента
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T05:36:08Z
Кремль погрожує ядерною зброєю та затяжною війною: ISW розкрив плани Росії після переговорів у Стамбулі
Vlasti
2025-05-18T05:27:35Z
США посилили тиск на Росію: Рубіо попередив про неминучі санкції у разі провалу переговорів
Vlasti
2025-05-18T04:36:32Z
Україна розірвала з Росією ще одну угоду
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T03:21:57Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
Фінал Євробачення, атака на Київщину: головне за ніч
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T03:06:17Z
Фінал «Євробачення-2025»: пряма трансляція
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T01:03:31Z
JJ – переможець Євробачення-2025: що відомо про австрійського співака
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T00:18:43Z
"Євробачення-2025": порядок виступу учасників у фіналі
TSN
2025-05-17T22:48:01Z
"Євробачення-2025": фаворити букмекерів розірвали сцену конкурсу та зірвали гучні овації
ТСН
2025-05-17T21:33:19Z
"Євробачення-2025": полька в сексі-вбранні ошелешила танцями та небезпечно політала над сценою
ТСН
2025-05-17T21:18:58Z
Jerry Heil здивувала неочікуваним ніжним дуетом зі всесвітньо відомим гуртом
ТСН
2025-05-17T20:25:52Z
Ексдружина Комарова приголомшила своїм досягненням в кар'єрі моделі: "У Парижі підписала контракт"
TSN
2025-05-17T20:25:21Z
Інтронізація Папи Римського: де дивитись
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T06:15:47Z
Мав виняткові навички у програмуванні. Згадаймо Владислава Ситенького
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T06:00:11Z
Країна-сусідка допоможе українським біженцям зібрати дітей до школи
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T05:00:28Z
Як українці оцінили переговори в Стамбулі: дані опитування
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T03:57:52Z
Названо умови, за яких біженці повернуться в Україну
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T02:57:56Z
Україну атакували близько 70 дронів РФ: куди вони летять
TSN
2025-05-17T21:48:51Z
День ангела 18 травня: кого та як вітати з іменинами
ТСН
2025-05-17T21:18:47Z
Російські дрони атакували Україну: де було гучно
ТСН
2025-05-17T20:27:47Z
У повітрі 2 Ту-95МС — моніторингові канали
ТСН
2025-05-17T20:27:39Z
Україну 17 травня накрила потужна магнітна буря: як вберегтися
TSN
2025-05-17T20:26:51Z
Найгірший сніданок: що не можна їсти зрання
ТСН
2025-05-17T20:26:34Z
Чому досвідчені кухарі радять варити пельмені в молоці: спробуйте хоча б раз — результат вас неодмінно здивує
TSN
2025-05-17T20:25:53Z
Замініть сніданок і схуднете на два розміри одягу за п’ять місяців: що потрібно їсти на початку дня
TSN
2025-05-17T20:25:32Z
Що буде з організмом, якщо вживати імбир щодня
ТСН
2025-05-17T20:25:07Z
Причини полюбити кабачки: чим корисний цей овоч
ТСН
2025-05-17T20:23:35Z
Що краще не їсти, щоб схуднути: перелік шкідливих продуктів
ТСН
2025-05-17T20:23:02Z
Як швидко прибрати тріщини на п’ятках: замочіть ноги у цьому — і шкіра стане, як шовк
ТСН
2025-05-17T20:22:32Z
Тривале сидіння шкодить мозку: науковці здивували дослідженням
ТСН
2025-05-17T20:22:16Z
Україна сьогодні вшановує пам'ять жертв геноциду кримських татар
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T06:30:43Z
Карта бойових дій в Україні станом на 18 травня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T05:48:49Z
РФ випустила рекордну кількість «шахедів» по Україні: які області постраждали
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T05:21:27Z
Втрати ворога станом на 18 травня 2025 – Генштаб ЗСУ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T04:39:14Z
Хмарно з проясненнями, місцями дощі: прогноз погоди на 18 травня
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T03:15:09Z
Синоптикиня Діденко дала прогноз, коли очікувати потепління
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T02:12:35Z
Козорогам варто захистити особисті кордони, а Терезам слід не пришвидшувати подій: астрологічний прогноз на рунах на 17 травня 2025 року
ТСН
2025-05-17T20:27:45Z
Чимало областей України охопила повітряна тривога: названа причина
TSN
2025-05-17T20:27:43Z
Україною шириться повітряна тривога: де кружляють дрони
TSN
2025-05-17T20:27:24Z
На Одещині під час пожежі загинули двоє дітей
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T04:12:10Z
У Нью-Йорку судно з пасажирами на борту врізалось в Бруклінський міст: є постраждалі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T03:30:35Z
В одному з районів Києва впали уламки ворожих дронів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T03:30:13Z
Внаслідок атаки на Київщину загинула жінка: є руйнування, виникли пожежі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T02:36:48Z
РФ атакувала Київщину: зайнялись пожежі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-18T01:51:14Z
У лікарні померла жінка, яка отримала поранення внаслідок обстрілу Одещини
ГЛАВКОМ NET
2025-05-17T20:45:47Z
У Telegram стався збій: що трапилося
TSN
2025-05-17T20:27:51Z
Удар дрона по автобусу на Сумщині: що відомо про жертв та постраждалих
ТСН
2025-05-17T20:26:48Z
Росіяни вдарили по рейсовому автобусі: багато загиблих, фото
ТСН
2025-05-17T20:26:01Z
Як зробити так, щоб пральна машина не "стрибала": цікавий спосіб, щоб змусити її стояти нерухомо
ТСН
2025-05-17T20:22:21Z
Зарядити електромобіль стало дорожче: як змінилися ціни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T17:42:59Z
AWT Bavaria оголошує про відкриття нового інноваційного простору - AWT Studio UNIT.City
Корреспондент
2025-05-16T12:39:48Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
“Новий автомобіль та старий водночас: Volkswagen Beetle 1972 року з пробігом лише 104 милі”
Топ Жир
2025-05-12T14:00:33Z
Водій вантажівки перевернув Cybertruck у лютій дорожній сутичці
Топ Жир
2025-05-12T13:45:04Z
Через ризик шпіонажу: в Британії ввели обмеження для власників китайських машин
AutoGeek
2025-05-12T13:27:59Z
Експортерам молочки нагадали, які квоти ЄС можуть повернутися з червня
AgroPortal
2025-05-18T06:30:23Z
Фермери не поспішають укладати форвардні контракти на соняшник
AgroPortal
2025-05-18T06:00:48Z
Зелений курс – це не тренд, а національна політика, - Віталій Коваль
Agravery
2025-05-18T05:12:57Z
Держава має компенсувати аграріям екологічні обмеження, які вона накладає
AgroPortal
2025-05-18T05:00:02Z
ПриватБанк повідомив про технічні роботи у застосунку
ГЛАВКОМ NET
2025-05-17T20:51:36Z
Українці мають сплатити податки за своє житло: які терміни
TSN
2025-05-17T20:26:04Z
Весняні заморозки вдарять по цінах: скільки заплатимо за фрукти та овочі
TSN
2025-05-17T20:25:53Z
Європейський суд почав перевірку законності передавання державі Кременчуцького НПЗ
ТСН
2025-05-17T20:25:48Z
Курс долара: прогноз банкіра на наступний тиждень
TSN
2025-05-17T20:24:51Z
Не буряк і не томатна паста: що додати в борщ, щоб він вийшов насиченого червоного кольору
TSN
2025-05-17T20:25:56Z
Чим полити троянди навесні 2025 року, щоб вони пишно квітнули і стали прикрасою саду
ТСН
2025-05-17T20:24:56Z
Додайте до гречки один продукт — страва стане, наче з мішленівського ресторану
TSN
2025-05-17T20:24:32Z
Мода на ревінь: три страви із весняного овочу
ТСН
2025-05-17T20:23:47Z
Ваші нігті скажуть “дякую”: коли знімати гель-лак, навіть якщо він ідеальний
ТСН
2025-05-17T20:23:41Z
Смачний та простий весняний тарт зі сметаною і зеленою цибулею: рецепт
ТСН
2025-05-17T20:23:22Z
В Україні почали випускати зубну пасту зі смаком борщу
AgroPortal
2025-05-17T07:30:18Z
Ці знаки зодіаку практично ніколи не дотримуються своїх обіцянок: на них не варто покладатися
TSN
2025-05-16T19:22:47Z
Насмажите втричі більше без додавання рису чи картоплі: рецепт пухких котлет від досвідчених кулінарів
TSN
2025-05-16T19:22:36Z
«Нелюди вирішили поховати». Тренерка з РФ прокоментувала скандал навколо російських фігуристів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-17T16:45:42Z
Яке громадянство має ексфутболіст Анатолій Тимощук: що кажуть російські реєстри про нового «клієнта» СБУ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-17T15:00:16Z
Чемпіонський парад «Барселони» зібрав більше 600 тисяч учасників
ГЛАВКОМ NET
2025-05-17T09:48:59Z
ЗМІ назвали головну трансферну ціль «Реала»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-17T07:24:06Z
Від легенди футболу до пособника окупантів. Шлях Анатолія Тимощука
ГЛАВКОМ NET
2025-05-17T05:00:37Z
Допомагав окупантам: екскапітан збірної Тимощук отримав підозру за пособництво РФ
ТСН
2025-05-16T19:21:42Z
Федерація дзюдо допустила білорусів до участі у турнірах під державною символікою
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T18:39:10Z
П'ятиразовий олімпійський чемпіон зізнався у наркозалежності
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T15:42:44Z
У Києві пройде зустріч гравців збірної України з футболу з вболівальниками
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T15:12:30Z
Про що "говорять" дельфіни: сенсаційне відкриття дослідників
TSN
2025-05-17T20:26:18Z
Місяць повільно віддаляється від Землі: чи загрожує нам його втрата
ТСН
2025-05-17T20:22:13Z
ЦРУ знайшло інопланетян: названо місце розташування бази прибульців
ТСН
2025-05-17T20:21:26Z
Істота з найбільшим серцем здатна виживати за температури 400°C
ТСН
2025-05-17T20:21:22Z
iPhone 17 Air стане першим смартфоном Apple з акумулятором нового типу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-17T17:12:25Z
На Марсі вперше побачили полярне сяйво неозброєним оком: у чому унікальність відкриття NASA
ТСН
2025-05-16T19:24:40Z
Які магнітні бурі очікуються 16 травня та як з ними впоратися
TSN
2025-05-16T19:23:14Z
Сусідня до Чумацького шляху галактика розривається на частини: нові відкриття астрономів
TSN
2025-05-16T19:20:30Z
На Марсі вперше зафіксовано полярне сяйво
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T07:00:41Z