/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F722721d39b7222ba041dfe637393576a.jpg)
Німеччина отримала запит України на обладнання для розмінування – Бербок
Український уряд звернувся до Німеччини з проханням надати спеціальне обладнання для розмінування територій, що прискорить контрнаступ Сил оборони.
Про це повідомила міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок на пресконференції в Берліні.
За її словами, величезні території, заміновані російськими окупаційними військовими на південному сході України, стримують просування українських військових.
– Зараз ми обговорюємо, як ми можемо задовольнити цей запит, не тільки як німці, але разом з іншими партнерами, – наголосила глава МЗС Німеччини.
Нещодавно міністр оборони Олексій Резніков заявив, що після масштабного вторгнення Росії а ЗСУ страждають від критичної нестачі людей і техніки, здатних розмінувати лінію фронту, через великі втрати в інженерних бригадах.