MY.UAНовини
Історія із колцентрами, бійки і Таїланд під час війни: найгучніші скандали та курйози з Тищенком
Історія із колцентрами, бійки і Таїланд під час війни: найгучніші скандали та курйози з Тищенком

Історія із колцентрами, бійки і Таїланд під час війни: найгучніші скандали та курйози з Тищенком

ТСН.ua зібрав ляпи та найгучніші курйозні ситуації, пов'язані із народним депутатом Миколою Тищенком

Одіозний народний депутат Микола Тищенко вляпався в чергову скандальну історію. Цього разу у Мережі з'явились записи, на яких людина з голосом, схожим на голос депутата Миколи Тищенка, обговорює нібито зі своїм помічником, як вони накриють підпільні колл-центри і будуть самі заробляти на них. Щоправда, сам нардеп заперечує, що на записі саме його голос.

ТСН.ua вирішив зібрати найгучніші скандали та курйозні історії, пов'язані з Миколою Тищенком.

Скандал із колцентрами

Микола Тищенко у липні 2023 року заявляв, що в Києві нібито виявили колцентр, який працював на Росію та збирав інформацію про військових і ППО.

Тоді він звинуватив депутата зі "Слуги народу" Олега Семінського, що той  нібито причетний до роботи call-центру, який співпрацював із росіянами. Сам Олег Семінський стверджував, що прийшов у офіс за викликом власників приміщення.

Проте днями Тищенко став фігурувати у новому скандалі з колцентрами. У Мережі зʼявилися аудіозаписи з голосом, схожим на нардепа, в яких йшлося про заробіток на колцентрах, "заплющення очей" на ведення такого бізнесу та рейди на офіси конкурентів.

Такі послуги Тищенко готовий надавати за щомісячні виплати в розмірі кількох мільйонів. Сам нардеп заперечує правдивість цих записів і запевняє, що голос на плівці – не його.

Замах

У квітні цього року Тищенко поскаржився, що проти його соратника, члена тимчасово-слідчої комісії влаштували замах та підрив авто. Згодом стало відомо, що йдеться про секретаря міської ради Ужгорода Арсена Мелкумяна.

У поліції Закарпаття не підтвердили і не спростували заяву нардепа Миколи Тищенка про "замах та підрив автомобіля".

Не воює, бо депутат, але "у гарячих точках" був

Дружина нардепа Миколи Тищенка, бізнесвумен Алла Барановська пояснила, чому її чоловік не на фронті. За її словами, Тищенко не може бути мобілізованим, адже він – народний депутат, а нардепи, відповідно до закону, не підлягають мобілізації.

"Мій чоловік побував у такій кількості відряджень, де дуже небезпечно зараз. Для нього завжди важливо приїжджати до наших хлопців. Він не боїться війни і бути в якихось небезпечних місцях", – сказала Барановська в інтерв'ю Раміні Есхакзай.

Поїздка до Таїланду під час війни в Україні

26 січня 2023 року з'явилася інформація про те, що Микола Тищенка у розпал повномасштабної війни в Україні вирушив до Таїланду.

На сайті Посольства України в Королівстві Таїланд зауважили, що йдеться про "робочу поїздку", яка запланована на 27 січня. Там нардеп мав зустрітися з "українською громадою" в чотиризірковому готелі для "покращення взаємодії з представниками суспільства".

У ВР заявили, що не відряджали його за кордон.

Сам Тищенко виправдовувався і писав, що виконував завдання фракції: "розвиток дружніх взаємовідносин в Азії та Африки". Він також звинуватив ЗМІ у дискредитації України перед азійськими партнерами.

Виключення із фракції

Після скандалу із поїздкою до Таїланду 27 січня Тищенка виключили з фракції "Слуга народу". Микола Тищенко був обраний за мажоритарним округом №219 (Київ, Святошинський район). Тому після виключення з фракції його не можна автоматично позбавити депутатського мандату.

Непридатні бронежилети

Микола Тищенко 2 квітня минулого року у своїх соцмережах похвалився, що передав нашим захисникам бронежилети

За інформацією видання "Слідство.INFO", ці бронежилети отримали бійці Святошинської тероборони. Журналісти видання стверджують, що після тестувань"броніки" виявилися непридатними для захисту під час війни. А виготовили їх 1983 року.

За словами бійців, з якими спілкувалися журналісти, мʼякий захист бронежилетів легко пробивається ножем. А внутрішнє наповнення цього захисту – спеціальний матеріал, який мав би захищати від куль, від старості просто розсипався.

Порушник карантину

Під час локдауну у 2020-му році, журналісти Bihus.info помітили, як що ресторан "Велюр", який належить Тищенку, на відміну від інших закладів, працює, хоча і не для "простих смертних". Там помітили народних депутатів та інших відомих у політичних колах люди. Сам Тищенко виправдовувався, що це нібито були його робочі зустрічі.

Зауважимо, що цей ресторан зачинився у липні 2023 року.

Наступного, 2021 року, нардеп вляпався у схожий скандал з порушенням карантину. Тоді він влаштував у готелі Києва вечірку. Свято організували до дня народження дружини Тищенка.

За інформацією ЗМІ, окрім того, що порушив правила карантину, він для гостей заходу влаштували масштабний феєрверк, які в столиці ще тоді були заборонені. За словами самого Тищенко, святкували нібито не в ресторані, а в готельних номерах, тож юридично він нічого не порушив.

Плутає свята 

Минулого року, у День Української Державності, 28 липня, Тищенко вирішив привітати українців з Днем Незалежності. Після коментарів під дописом він зрозумів помилку, видалив допис з привітанням зі своєї сторінки та привітав українців вже із Днем Хрещення Русі та з Днем Української Державності. 

На Різдво 2022 року депутат привітав українців із Великоднем. Відповідний допис з’явився на його сторінці в фейсбуці. Зокрема, Тищенко виклав вірш-привітання, яке завершувалося словами: "Христос воскрес!". Незабаром це допис зник зі сторінки політика, там був опублікований наступний текст, а помилка виправлена. 

Також Тищенко "вітав" українців з роковинами Чорнобильської трагедії

"Користуючись ситуацією, хотів би нагадати, що 26-го буде свято дуже велике, дуже важливе… це трагедія – Чорнобильська катастрофа. І нагадати усім вам, про те, що не забудьте привітати, подякувати, вклонитися усім людям, які багато-багато років захистили нас від цієї катастрофи», – заявляв Тищенко у квітні 2020 року.

Бійки з нардепами

Тищенко неодноразово потрапляв у бійки. Так, у вересні 2021 року нардеп намагався силою стягнути з трибуни нардепа Гео Лероса, щоби перервати його виступ, в якому звучала критика президента Зеленського.

У червні 2021 році Тищенко влаштував бійку з колегою по партії Олександром Куницьким в їдальні Верховної Ради. Потім нардепи зустрілися у дворі ВР, де продовжили з'ясовувати стосунки, озброївшись смартфонами.

"Коля Котлета"

В українському сегменті соцмереж одіозного нардепа нерідко називають цим прізвиськом. Його Тищенко отримав після того, як запропонував відмовитися від слова "котлета", перейменувавши страву на мітбол.

За словами Тищенка, "мітбол по-київськи" – це родзинка будь-якого святкового столу. На запитання журналіста, що мітбол українською правильно було б назвати котлетою, нардеп сказав, що мітбол – це і є українською мовою.

Інші "гастроскандали"

Лимони Тищенка

У червні 2020 року нардеп Тищенко приїхав на місце вибуху в житловому будинку на столичних Позняках. Він приніс на місце трагедії торбу з лимонами і почав роздавати їх постраждалим.

Така ініціатива викликала шквал критики у Мережі. Сам Тищенко пояснив, що принести лимони постраждалим його нібито попросили лікарі

Сварки із журналістами

Ще від самого початку своєї роботи у парламенті Тищенко прославився своїми коментарями представникам ЗМІ. Під час першого засідання парламенту, яке відбувалось 29 серпня 2019 року, новообраний нардеп не зміг відповісти, що відбулося у цей день 2014 року.

Тоді нардепи зібралися біля Стіни пам'яті, під будівлею уряду, аби вшанувати полеглих воїнів в українсько-російській війні. Там журналістка вирішила поспілкуватися із Тищенком і уточнити, чи знає він про події в Іловайську 29 серпня 2014 року.

Своєю чергою, Тищенко відповідав загально, уникаючи конкретних відповідей щодо цього. "Ми всі пам'ятаємо, ми все пам'ятаємо і тому ми сьогодні тут", - відповів він. А коли у нардепа запитали, чому президент Володимир Зеленський встановив День пам'яті загиблих саме 29 серпня, той відповів: "Це питання навіть не до мене, а до нього".

Тоді журналістка вкотре вирішила уточнити про події серпня 2014 року. Це не на жарт обурило нардепа. Відійшовши на декілька кроків від кореспондентки, Тищенко заявив: "Мені що, два роки? Я більше до вас не підійду. Мені ж не два роки. Ви ставите мені такі питання, як дворічному хлопчику. Це перший і останній раз, коли я з вами спілкувався".

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
"Недопрацьовує: Тіна Кароль відхопила критики від відомого композитора
GlavRed
2025-09-21T00:27:54Z
До Дня міста в Херсоні відкрили виставку малюнків в укритті
УкраинФорм
2025-09-20T23:33:15Z
DISCOMAN – "Smoky Eyes" – 1 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-09-20T21:36:55Z
Стартували зйомки романтичної комедії «Потяг «Червона рута»
УкраинФорм
2025-09-20T19:03:55Z
Вийшов тизер фільму «Сірі бджоли»
УкраинФорм
2025-09-20T18:54:40Z
Ця естетика зачаровує: турецькі серіали, які хочеться дивитися до останньої серії
24tv
2025-09-20T18:51:27Z
Зірка "НеАнгелів": де зараз популярна співачка Вікторія Смеюха
Фокус
2025-09-20T18:12:11Z
Слухачі називають "хітярою": Пивоваров випустив незвичний трек з учасниками Євробачення-2025
24tv
2025-09-20T17:03:06Z
Маша Єфросиніна, яка потрапила до лікарні, вийшла на зв'язок з фанами: у якому вона зараз стані
24tv
2025-09-20T16:39:02Z
Надої б’ють рекорди – ціни на молочні товари падають, виняток лише Чеддер
Agravery
2025-09-21T05:21:27Z
AI, нові ринки й покоління Z: чим живе одна з найбільших IT-компаній України – інтерв'ю з Тарасом Кицмеєм
24tv
2025-09-21T05:03:34Z
Брак записів у трудовій може коштувати пенсії: на що слід звернути увагу пенсіонерам
24tv
2025-09-21T05:03:32Z
Дефіцит продуктів у Полтавській області: які проблеми виникли через відчутну нестачу
Политека
2025-09-21T05:00:56Z
Ринок кукурудзи: чи зможе Україна зберегти та розширити напрямки експорту
AgroPortal
2025-09-21T05:00:55Z
На Київщині вирощують фундук і спаржу з біодинамічним підходом
AgroPortal
2025-09-21T04:00:30Z
АЗС готуються до шокового стрибка цін: що здорожчає найбільше
Знай
2025-09-21T03:06:16Z
Або людина дуже цінна для компанії та Америки, або вона піде: у США переглядають політику щодо елітних імміграниів — The New York Times
ZN UA
2025-09-21T02:18:32Z
Уряд США очікує багатомільярдна комісія за угоду щодо TikTok - WSJ
InternetUA
2025-09-21T02:03:18Z
Заяви Трампа, протести у Нідерландах: головне за ніч
ГЛАВКОМ NET
2025-09-21T05:24:42Z
Президент Чехії: НАТО має реагувати військовим шляхом на порушення з боку РФ
Европейская правда
2025-09-21T05:15:54Z
Нардеп від «Слуги народу» обізвав експрезидента Ющенка блаженним ідіотом: подробиці скандалу
ГЛАВКОМ NET
2025-09-21T05:12:10Z
Келлог порівняв Путіна з Гітлером і назвав його справжні військові цілі
24tv
2025-09-21T04:33:45Z
Москва перевіряє межі терпіння НАТО повітряними провокаціями – ISW
ГЛАВКОМ NET
2025-09-21T04:21:44Z
"Путін обманює Трампа": Волкер оцінив ймовірність зустрічі із Зеленським
Хвиля
2025-09-21T03:30:06Z
Ізраїлем прокотились багатотисячні антиурядові протести
УкраинФорм
2025-09-21T03:09:04Z
Стубб: без прогресу в переговорах, гарантії безпеки для України залишаться теорією
ГЛАВКОМ NET
2025-09-21T03:03:43Z
"Він роздратований": Трамп набагато зліший на Путіна без камер, ніж на публіці, — Келлог
Фокус
2025-09-21T03:00:08Z
Жінці поповнили номер Київстар на 904 гривень та викрали з картки ПриватБанку 126 458 гривень - що вирішив суд
InternetUA
2025-09-21T05:27:44Z
Чотири людини травмувались у ДТП на Одещині
ГЛАВКОМ NET
2025-09-21T04:42:57Z
На Полтавщині росіяни вдарили по гуртожитку, безпілотник залетів в одну з квартир
Комсомольская правда
2025-09-21T04:42:23Z
В районі Полтави російський дрон влучив у цивільний гуртожиток: ДСНС показала наслідки
ZN UA
2025-09-21T04:30:40Z
Чоловік в колонії із колишньою дружиною та тещею ошукали людей на 250 тисяч гривень на дровах
InternetUA
2025-09-21T03:12:23Z
Запорізькі сапери вилучили вибухонебезпечний предмет із заповідної зони острова Хортиця
УкраинФорм
2025-09-21T01:54:29Z
До трьох років ув'язнення засудили жительку Києва, яка підпалила дві автівки
УкраинФорм
2025-09-21T00:15:50Z
На Львівщині зниклого підлітка знайшли непритомним за 70 км від дому
Украина Криминальная
2025-09-20T21:57:19Z
Обстріл Полтавщини: БпЛА влучили у житлові будинки
1News
2025-09-20T21:06:11Z
Жителі Англії переїжджають на Полтавщину: вже відновили стародавню школу, про яку забули на сто років
Telegraf
2025-09-21T05:03:44Z
22 вересня — яке церковне свято, що означає, якщо на голову впаде ялинова шишка
TSN
2025-09-21T05:03:31Z
Британські винищувачі Typhoon розпочали патрулювання над Польщею
ГЛАВКОМ NET
2025-09-21T04:54:57Z
Російські літаки над Естонією проігнорували сигнали НАТО – АР
ГЛАВКОМ NET
2025-09-21T04:39:13Z
Безкоштовне житло для ВПО у Харкові: яким умовам потрібно відповідати, щоб отримати дах над головою
Политека
2025-09-21T04:30:15Z
"Збої будуть наростати": партизани підірвали залізничні колії до заводу з виробництва ракет
Фокус
2025-09-21T04:24:54Z
Школи посилюють вимоги до вчителів: кому заборонять викладати
Знай
2025-09-21T04:21:16Z
Російській армії не вистачає контрактників на поповнення безповоротних втрат - ЦПД
УкраинФорм
2025-09-21T04:12:58Z
Українцям запровадили "сьому" виплату: хто має право на додаткові гроші
Знай
2025-09-21T04:06:50Z
У США зростає кількість смертей внаслідок інфікування бактерією, що «поїдає тіло»
Украина Криминальная
2025-09-20T23:36:36Z
Краде ваш сон: як частинки PM впливають на здоров'я
24tv
2025-09-20T16:18:30Z
Замість масла: простий суперфуд на хліб, що піклується про серце та мозок
TSN
2025-09-20T16:18:21Z
ООН планує закрити агентство боротьби з ВІЛ: смертність збільшиться на 400%
FaceNews
2025-09-20T15:33:28Z
Потрібен герой: лікар придумав, як одночасно "рятувати світ" і щеплювати пацієнтів
Фокус
2025-09-20T15:00:08Z
Що додали до "Доступних ліків" у 2025 році: повний перелік оновленого списку
24tv
2025-09-20T13:06:23Z
Apple Watch отримав нову функцію, яка може врятувати життя
InternetUA
2025-09-20T12:33:21Z
Корінь, який покращує травлення і відганяє відьом: хрін як приправа, ліки та оберіг
Комсомольская правда
2025-09-20T11:03:25Z
Нове відкриття: мікропластик може стати фактором ризику остеопорозу
360ua.news
2025-09-20T10:45:58Z
Електричний гіперкар BYD встановив новий рекорд швидкості, обійшовши Bugatti
Топ Жир
2025-09-21T04:36:52Z
Водії можуть врятувати життя: одна проста дія допоможе уникнути біди
Хвиля
2025-09-21T04:30:51Z
Вони зібрали цю копію Lamborghini з уживаних деталей від Nissan Maxima
Топ Жир
2025-09-21T01:21:55Z
Honda створює електричний велосипед для дорослих, але заряджання викликає сумніви
Топ Жир
2025-09-20T23:51:00Z
Водіям на замітку: експерти розвіяли міф про бензин А-100
Хвиля
2025-09-20T22:30:12Z
Витрати на автомобіль зменшились, проте є й негативні аспекти
Топ Жир
2025-09-20T21:51:03Z
Згодиться не лише для випічки: для чого водії кладуть в авто корицю
GlavRed
2025-09-20T20:27:04Z
Водії купують гібридні авто з підзарядкою, але забувають їх підключати до мережі
Топ Жир
2025-09-20T20:06:53Z
BMW потребує нового покоління Z4, яке буде виглядати так само чудово, як ця модель
Топ Жир
2025-09-20T18:36:00Z
Ворог за добу атакував дві громади на Миколаївщині, поранена жінка
УкраинФорм
2025-09-21T05:18:36Z
Мінус ще 1000 загарбників та сотні одиниць техніки: втрати ворога на 21 вересня
24tv
2025-09-21T05:15:44Z
Росіяни просунулися в двох областях на стику їхніх адмінкордонів з Донеччиною — DeepState
ZN UA
2025-09-21T05:15:38Z
Похолодання не за горами: скільки днів ще триватиме тепло в Україні
24tv
2025-09-21T05:03:56Z
Гороскоп на 21 вересня: кому зі знаків зодіаку треба контролювати свої емоції
24tv
2025-09-21T05:00:44Z
Адвокатку-колаборантку з Херсона заочно засудили до 12 років позбавлення волі
УкраинФорм
2025-09-21T04:27:32Z
Наступальні операції росіян, просування ворога на фронті, успіхи ЗСУ: звіт і карти ISW
24tv
2025-09-21T04:21:18Z
Загарбники за добу 523 рази били по Запорізькій області, троє поранених
УкраинФорм
2025-09-21T04:18:03Z
Нічна атака "Шахедами", просування ворога на фронті: хронологія 1306 дня війни
24tv
2025-09-21T03:48:00Z
Риба на хліб: яку найкраще ловити восени
24tv
2025-09-21T05:03:04Z
Де три відмінності між кур’єрами: тільки "геній головоломок" помітить їх за 9 секунд
GlavRed
2025-09-21T04:27:25Z
Чоловік заплатив 1 гривню за триденну відпустку в Італії: переліт та готель включно
Фокус
2025-09-21T04:06:33Z
Не Італія і не Франція: топ 3 країни, де можна дешево відпочити восени
24tv
2025-09-21T03:36:10Z
Гороскоп Таро на жовтень 2025: Овнам - прибуток, Тельцям - добробут, Близнюкам - подарунок
GlavRed
2025-09-21T03:27:59Z
Яка найвища вершина Львівщини і як туди добратися
24tv
2025-09-21T02:36:32Z
Не слухають порад і роблять все по-своєму: ТОП-4 найупертіших знаки зодіаку
GlavRed
2025-09-20T22:27:56Z
На Майорці готуються до поганого сезону: авіакомпанії скорочують рейси до курорту
24tv
2025-09-20T18:09:03Z
Гороскоп на 21 вересня: Скорпіони зможуть відпустити те, що давно втратило сенс, а Риб можуть підставити
FaceNews
2025-09-20T18:00:14Z
Чи потрібно заряджати телефон лише до 80%, щоб батарея жила довше
InternetUA
2025-09-21T05:03:51Z
Найближчі конкуренти Samsung: названо найкращі складні смартфони 2025 року
Фокус
2025-09-21T05:00:45Z
Митники затримали першу партію нелегальних iPhone 17 на Закарпатті
ГЛАВКОМ NET
2025-09-21T03:48:31Z
Компанія Neuralink Маска розпочне переведення людських думок у мову: що відомо про проєкт
InternetUA
2025-09-21T03:03:08Z
iPhone 17 Pro Max отримав модем Qualcomm Snapdragon X80
InternetUA
2025-09-21T01:33:40Z
Загроза для людства: зміщення полюсів загрожує глобальною катастрофою
GlavRed
2025-09-21T00:27:15Z
Суд США заборонив Meta передавати імена та контакти користувачів Instagram
InternetUA
2025-09-20T23:33:09Z
Людство на межі катастрофи: експерт попередив, що 90% населення може загинути
Хвиля
2025-09-20T23:30:32Z
Як розлюбити солодке: смішне відео з випічкою з супермаркету завірусилося в мережі
Telegraf
2025-09-20T22:33:21Z
Кропивницький, Черкаси та Тернопіль приймають матчі футбольної Прем'єр-ліги
УкраинФорм
2025-09-21T05:18:08Z
Кроуфорд відмовився від бою проти одного суперника: кому пощастило
24tv
2025-09-21T04:39:08Z
Анна Неплях в ультраміні влаштувала спокусливу фотосесію на тенісному корті
Gazeta UA
2025-09-21T01:24:08Z
Брентфорд з Ярмолюком поступився Фулгему
Football.ua
2025-09-20T21:33:26Z
Марсель – ПСЖ: цікаві варіанти ставок на поєдинок Ліги 1
Football.ua
2025-09-20T21:31:52Z
Валенсія обіграла Атлетік
Football.ua
2025-09-20T21:24:43Z
Скільки коштує "Золотий м'яч": з чого виготовлена та яка вага престижної нагороди
24tv
2025-09-20T20:57:39Z
Бруну Фернандеш досяг позначки у 100 голів за Манчестер Юнайтед
Football.ua
2025-09-20T20:54:12Z
Колишній чемпіон світу вразив публіку швидкістю рук на тренуванні
24tv
2025-09-20T20:36:16Z