MY.UAНовини
Виплати ВПО, церковний календар і новий навчальний рік: що зміниться в Україні з 1 вересня
Виплати ВПО, церковний календар і новий навчальний рік: що зміниться в Україні з 1 вересня

Виплати ВПО, церковний календар і новий навчальний рік: що зміниться в Україні з 1 вересня

Із 1 вересня в Україні стартує новий навчальний рік. Деякі внутрішні переселенці можуть втратити виплати від держави, а Укрзалізниця скасувала низку рейсів до Польщі.

До яких ще змін готуватися українцям у перший місяць осені – далі в матеріалі.

Зміни для ВПО: хто позбудеться виплат

З 1 вересня почне діяти низка підстав, за яких від держави на проживання. Це передбачає урядова постанова , що набула чинності 15 липня.

Починаючи з 1 вересня, право на виплати втрачають ті внутрішні переселенці, хто після набуття чинності постанови:

  • придбав транспортний засіб, якому менше 5 років (окрім автомобілів, придбаних волонтерами для потреб оборони України);
  • купив на суму понад 100 тис. грн квартиру, будинок, земельну ділянку (окрім житла, отриманого за рахунок державного чи місцевого бюджету);
  • має на депозитному рахунку в банку понад 100 тис. грн;
  • придбав іноземну валюту, а також банківські метали на суму понад 100 тис. грн (окрім коштів, отриманих від благодійних організацій, валюти, придбаної для оплати медичних, соціальних, освітніх послуг);
  • має у власності житло, розташоване на територіях, де не відбуваються бойові дії та які не є тимчасово окупованими (якщо воно має площу понад 13,65 кв. м на одного члена сім’ї).

Тобто після верифікації виплати не продовжать для тих, хто має можливість здійснювати суттєві витрати без допомоги держави.

Решті внутрішньо переміщених осіб з 1 серпня автоматично продовжили виплати ще на 6 місяців (до кінця січня 2024-го) в сумі:

  • 3 тис. грн – для осіб з інвалідністю та дітей;
  • 2 тис. грн – для інших осіб.

Винятком є громадяни, які на той момент перебували за кордоном понад 30 календарних днів поспіль без обґрунтованих причин; фактично повернулися до покинутого місця проживання; відбувають покарання у місцях позбавлення волі; були засуджені за злочини проти основ нацбезпеки України.

Тим , які вперше звертаються за допомогою, виплати також призначатимуть на 6 місяців.

На допомогу від держави можуть претендувати громадяни:

  • які перемістилися з територій, де ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ (перелік затверджує Мінреінтеграції);
  • у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок війни.

Допомога також призначається дитині, яка народилася у ВПО після переміщення.

тепер здійснюються : після 15 та 28 числа.

Водночас фізичну ідентифікацію ВПО та отримувачів пенсій в Ощадбанку до 31 грудня 2023 року. Це стосується внутрішніх переселенців, яких було взято на облік до 24 лютого 2022 року. Можна буде проходити ідентифікацію через відеоконференцзвʼязок, під час якого слід предʼявити документи, що посвідчують особу.

Що буде з тарифами

В Україні не очікується підвищення вартості комунальних послуг у вересні.

• Газ

Під час воєнного стану та протягом шести місяців після його завершення заборонено підвищувати тарифи на розподіл природного газу.

Компанія Нафтогаз України продовжила дію фіксованого тарифного плану для населення до 1 травня 2024 року. Її клієнти (понад 90% усіх споживачів) у вересні й надалі сплачуватимуть 7,96 грн за кубометр.

Інші газопостачальні компанії також тарифи на рівні від 7,70 до 9,99 грн за кубометр. Ці пропозиції діють до 1 травня наступного року.

Тому до кінця опалювального сезону газ не здорожчає.

Фото: ГазПравда

• Електроенергія

Вартість електроенергії для побутових споживачів ще на початку літа . Такою вона залишиться і у вересні.

Новий тариф діятиме щонайменше до кінця 2023 року.

• Водопостачання

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення мали зрости з 1 липня для 34 водоканалів (у середньому на 32%). Однак рішення скасували.

З 1 вересня тарифи залишаться на попередньому рівні.

• Опалення

Під час воєнного стану заборонено також підвищувати тарифи на опалення й гарячу воду.

Нещодавно в Кабінеті міністрів наголосили, що до кінця наступного опалювального сезону.

Новий навчальний рік

• Тривалість навчання та канікули

З 1 вересня стартує новий навчальний рік, який триватиме .

Наприклад, у школах Києва навчання з 1 вересня до 31 травня, коли пролунають останні дзвоники. А до 28 червня 2024 року заплановані компенсаторні заняття й атестація.

з 23 до 29 жовтня; зимові – з 23 грудня до 7 січня 2024 року; весняні – з 25 по 31 березня. Літні канікули – з 29 червня по 31 серпня 2024 року.

• Три формати освіти

Освітній процес відбуватиметься : очному, дистанційному та змішаному. Все залежить від ситуації з безпекою в регіонах, наявності укриттів у навчальних закладах.

Очний формат можливий лише за наявності укриття в закладі освіти. Якщо бомбосховище не може вмістити всіх учнів, передбачене позмінне навчання.

Дистанційний формат передбачає проведення уроків лише онлайн.

Змішаний формат поєднує очну і дистанційну форми навчання. Наприклад, практичні, лабораторні заняття проводяться очно, а лекційні – дистанційно. Однак у початковій школі проводити уроки в очній формі, враховуючи необхідність соціалізації дітей.

Батькам, які проти відновлення офлайн-навчання в школі, мають запропонувати . Як варіант очного навчання, в Міністерстві освіти та науки України пропонують організувати тимчасове переведення дітей зі школи, де немає укриття, до іншої, де воно наявне. Водночас за дитиною зберігатиметься місце в її школі.

Міносвіти рекомендувало і коледжам, що не розташовані в зонах бойових дій, з 1 вересня перейти .

Фото: УНІАН

• Зміни для школярів за кордоном

МОН запровадило для українських дітей, які виїхали з батьками за кордон через повномасштабну війну.

У кожній області у вибраних дистанційних школах такі школярі протягом 6-8 годин на тиждень вивчатимуть “український компонент шкільної програми”.

А решту предметів вони зможуть опанувати в школах країн, де зараз перебувають. Передбачена спрощена система перезарахування цих дисциплін.

• Предмет Захист України

Із вересня в українських школах оновлений предмет Захист України. Пілотний проєкт пройде перевірку у школах різних регіонів.

Школярів навчатимуть домедичної допомоги та орієнтування на місцевості, мінній безпеці (як правильно поводитися з вибухонебезпечними предметами), навичок керування безпілотниками.

• Уроки без телефонів та інші новації в школах Львова

У школах Львова з 1 вересня для учнів використовувати мобільні телефони. У Львівській міськраді вважають, що це допоможе школярам не відволікатися від навчального процесу та більше спілкуватися з однолітками.

У кожній львівській школі буде свій формат, як ця ініціатива працюватиме. Діти, наприклад, зможуть залишати телефони у вчителя, а за потреби зв’язуватися з батьками.

– Ми хочемо максимально скоротити користування мобільними телефонами. Це не стосуватиметься випадків, коли потрібно зв’язатися з батьками, чи навчального процесу, коли телефони замінюють підручники. Це важливо, щоб контролювати кількість часу, який діти проводять в телефоні, і контент, який вони там споживають., – наголосили в міському управлінні освіти.

Там уточнили, що опираються на дослідження ЮНЕСКО, досвід приватних шкіл та навчальних закладів за кордоном.

Крім того, в їдальнях шкіл Львова з’явиться можливість розраховуватись банківськими картками.

Серед інших новацій – пілотні проєкти, спрямовані на те, щоб школярі більше рухалися. За задумом міськради, у школах Львова “30% парт мають бути стоячими”, щоб діти під час уроків змінювали парти і таким чином рухалися.

Планується і більше активностей на перервах: шведські стінки, тенісні столи, спортивні ігри.

Вчителям географії та історії пропонуватимуть проводити навчальні експедиції.

Новий церковний календар

З 1 вересня Православна церква України . Тож віряни ПЦУ відзначатимуть свята за новими датами.

Згідно з календарем, Різдво тепер припадає на 25 грудня, а не 7 січня; Покрова Пресвятої Богородиці – на 1 жовтня замість 14 числа; День Святого Миколая Чудотворця – на 6 грудня замість 19-го.

Новий календар ПЦУ діятиме для нерухомих церковних свят (тобто які мають фіксовану дату).

Без змін святкуватимуть Великдень і деякі інші прив’язані до нього свята, зокрема Святу Трійцю. Як відомо, Великдень щороку припадає на іншу дату.

Парафіям і монастирям ПЦУ, які бажають дотримуватися старого календаря, поки що таку можливість.

Потяги до Польщі: низку рейсів скасують

Із 8 вересня Польська залізниця розпочинає . Через це тимчасово скасують (з 7 вересня по 6 жовтня) поїзди:

  • №89/90 Київ – Перемишль;
  • №73/74 Харків – Перемишль.

Крім того, у зв’язку з ремонтними роботами на польській залізниці:

  • По пʼятницях та суботах (7-8, 14-15, 21-22 вересня) збережеться курсування лише двох поїздів Інтерсіті+: наявного №705/706 Київ – Перемишль; нового №707/708 Київ – Перемишль (відправлення з Києва о 22:17, прибуття до Перемишля о 06:23, зворотно з Перемишля об 11:15, прибуття до Києва о 20:41).
  • У ці 6 днів поїзди №53/54 Київ – Перемишль, №89/90 Київ – Перемишль, №31/32 Запоріжжя – Перемишль, №35/36 Одеса – Перемишль, №73/74 Харків – Перемишль, №715/716 Київ – Перемишль будуть скасовані.
  • Поїзд №54 Перемишль – Київ вирушатиме з Перемишля о 13:45 (замість 20:28) та прибуватиме до Києва о 05:34 (замість 09:00).
  • Поїзд №36 Перемишль – Одеса вирушатиме о 13:45 (замість 20:28) і прибуватиме до Одеси о 08:10 ранку.

Натомість Укрзалізниця вже з 3 вересня №119/120 Київ – Хелм. Він вирушатиме з Києва о 06:28 і прибуватиме до Хелма о 17:27.

Зворотно відправлення з Хелма планується о 10:23, а прибуття до столиці України – о 22:45. Цей рейс буде зручним для тих, у кого вильоти з варшавського аеропорту ім. Ф. Шопена після 23:00 або рано-вранці.

Зміни для українців у Чехії

З 1 вересня українські біженці, які прибувають до Чехії, зможуть отримати короткочасний притулок лише в Брно та в Остраві. Йдеться про тимчасове житло до оформлення документів.

У Празі таке тимчасове розміщення тепер буде неможливим. Інформація про це розміщена для іноземців, які проживають або хочуть жити в Чехії.

– Короткочасний притулок можуть отримати особи, які очікують на відкриття KACPU (Крайових центрів допомоги Україні, – Ред.), або ті, хто очікує на тимчасовий захист та ще не має власного житла. Короткочасні притулки працюють цілодобово та знаходяться в Брно та в Остраві, – йдеться в повідомленні.

Фото: frs.gov.cz

Нові правила для виїзду пасажирських автобусів за кордон

З 1 вересня пасажирські автобуси, які не відповідають нормам екологічності, .

Такі зміни в Державній службі з безпеки на транспорті.

Мінімальна вимога до класу екологічності пасажирського транспорту – ЄВРО-2. Якщо не буде визначено клас екологічності або зазначено клас екологічності ЄВРО-1, подати заявку на перетин кордону з 1 вересня стане неможливим.

Власники пасажирського транспорту мали оновити дані до 31 серпня. Протерміновані документи не прийматимуть.

Крім того, з 1 вересня до заяв про отримання ліцензії потрібно додавати: дані про власні, орендовані, надані в кредит або лізинг транспортні засоби; завірені копії свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу; тимчасові реєстраційні талони (якщо передбачено їх оформлення).

Новий графік роботи кафе і ресторанів у Києві

З 1 вересня у Києві заклади харчування працюватимуть – до 23:00.

Як пояснили в КМДА, рішення про обмеження роботи закладів до 22:00 ухвалювали, коли комендантська година в столиці розпочиналася о 23:00. Зараз же вона – з 00:00.

Водночас у військовій адміністрації попередили, що готові скасувати подовження роботи закладів у разі системних порушень та “гучних гулянь”.

– Закликаю киян і гостей міста пам’ятати, що поряд з вами сотні тисяч тих людей, які хвилюються за своїх рідних на фронті. Сотні і тисячі близьких, чиї рідні загинули. Тисячі тих, хто молиться за зцілення своїх поранених в госпіталях. Тому давайте будемо в цей час чуйними і адекватними. А ще давайте пам’ятати, що весь світ нам допомагає сьогодні. Тому ми маємо знати міру в відпочинку, – начальник КМВА Сергій Попко.

Місцева влада буде пильно стежити за дотриманням власниками і відвідувачами закладів “усіх необхідних правил і законів”.

Фото: Unsplash

Обмеження на продаж алкоголю та сигарет у duty-free

З 1 вересня набудуть чинності обмеження – магазинах безмитної торгівлі.

Відповідний закон президент Володимир Зеленський. Він уже і з 1 вересня набуде чинності.

Документ забороняє на період до припинення чи скасування воєнного стану продаж/постачання магазинами безмитної торгівлі, а також розміщення в них вироблених в Україні сигарет та інших тютюнових виробів.

Крім того, діятиме загальна заборона на продаж магазинами duty-free одній особі понад 50 сигарет, або 10 сигар, або 20 сигарил, або 50 грамів тютюну за добу.

У duty-free заборонять продаж алкоголю одній особі протягом доби в обсязі понад 2 літри напоїв із вмістом спирту до 22%, або 1 літр міцних напоїв (понад 22% спирту).

Раніше тимчасова слідча комісія Верховної Ради виявила схему фіктивних продажів цигарок через магазини duty-free. З’ясувалося, що в наземних пунктах пропуску в деяких магазинах безмитної торгівлі продавали по 30-35 пачок цигарок на один чек, тоді як через кордон дозволено перевозити лише дві пачки на людину.

Обмін монет, що вийшли з обігу

До 30 вересня 2023 року включно українці ще номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок, які вже не є платіжними засобами.

Це можна зробити в підрозділах Національного банку України та у відділеннях уповноважених банків:

  • Ощадбанк;
  • Приватбанк;
  • Райффайзен Банк;
  • ПУМБ.

Обмін монет дрібних номіналів відбувається безкоштовно та без обмежень. Їх можна обміняти на монети й банкноти всіх номіналів, які перебувають в обігу, у сумах, кратних 10 копійкам.

З 1 жовтня 2019 року українці не можуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок під час розрахунків. А з 1 жовтня 2020 року з обігу вилучено монети номіналом 25 копійок.

Реструктуризація боргів перед банками

З 1 вересня фізичні особи-позичальники банків, що ліквідуються, зможуть реструктуризувати свої борги. Таке рішення Фонд гарантування вкладів фізосіб.

Для погашення заборгованості термін із 1 вересня 2023 року по 31 серпня 2024 року.

Умови погашення боргу такі:

1. Розмір процентної ставки за кредитним договором складе 0,001% річних.

2. Розмір комісії, передбаченої договором, встановлюється на рівні 1 копійка.

3. Погашення заборгованості має відбуватися щомісяця в розмірі та згідно з графіком, що визначені умовами кредитного договору, але не менше ніж:

  • 10 тис. грн для кредитів, забезпечених іпотекою;
  • 5 тис. грн для кредитів, отриманих з використанням платіжної картки, заборгованість за якими перевищила 100 тис. грн;
  • 1 тис. грн – для інших кредитів.

У разі порушення умов розмір процентної ставки та комісій застосовуватиметься відповідно до умов кредитного договору, які діяли до реструктуризації.

Оновлені спецперепустки для авто в Києві

З 25 вересня в Києві запровадять на автомобілі для пересування столицею під час комендантської години.

Заявки на їх отримання можна буде подавати з 4 вересня до Центрального управління Військової служби правопорядку.

Як відомо, спецперепустками можуть користуватися лише представники сектору безпеки та оборони України, критичної інфраструктури та органів державної влади.

Перепустки не можна розміщувати під склом автомобіля чи в іншому видному місці. Їх потрібно показувати лише на вимогу правоохоронців чи військових.

Фото: Pixabay

Підрив Каховської ГЕС: виплати постраждалим продовжили

В Україні термін прийому заяв на грошову допомогу для постраждалих через підрив окупантами Каховської ГЕС.

Йдеться про мешканців підтоплених районів Херсонщини та Миколаївщини. Кожен постраждалий може отримати 5 тис. грн від держави.

Заяви на грошову держдопомогу органи соцзахисту прийматимуть до 31 жовтня 2023 року включно.

Виплати здійснюють на банківські рахунки постраждалих або готівкою через Укрпошту.

Фінансову допомогу можуть отримати громадяни, які:

  • на момент підриву Каховської ГЕС проживали (були зареєстровані) в населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, які були підтоплені;
  • після 6 червня (дня теракту на ГЕС) виїхали із підтоплених районів тимчасово окупованого лівобережжя на підконтрольну Україні територію.

Вихідні у вересні

У перший місяць осені на українців чекають 9 вихідних днів (суботи та неділі).

, оскільки, по-перше, у вересні немає свят, завдяки яким вони могли б бути. Крім того, під час повномасштабної війни та воєнного стану всі додаткові вихідні скасовано.

Важливі для України міжнародні події

У вересні Міжнародний суд ООН в справі України проти РФ, яка стосується злочину геноциду.

Слухання відбудуться у Палаці миру в Гаазі (Нідерланди) у два раунди з 18 по 27 вересня. Заплановані виступи представників України та 32 держав, які підтримали позов проти РФ. Також будуть заслухані попередні заперечення, висунуті Росією.

Крім того, на вересень планується 15-та зустріч . Вона відбудеться очно в період з 17 по 24 вересня (точну дату поки що не озвучували). На таких зустрічах союзники України погоджують подальшу військову підтримку.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Станут роскошью: цены на ряд продуктов взлетят минимум вполовину – что подорожает
Знай
2025-07-07T02:12:32Z
Коснется всех, кто имеет свою квартиру или дом: украинцев начали вызывать в налоговую – с чем это связано
Знай
2025-07-07T10:36:17Z
Курс валют на 3 июля: сколько стоят доллар, евро и злотый
TSN
2025-07-03T07:09:36Z
Гривна держится благодаря резервам: что будет с курсом доллара до конца года
Знай
2025-07-12T11:21:22Z
Ежемесячные отчисления из пенсий: у кого ПФУ заберет часть выплат
Знай
2025-07-12T10:36:53Z
В РФ заявили о нейтрализации 120 дронов, в аэропортах возник коллапс
Корреспондент
2025-07-06T08:30:14Z
"Блок готов: ЕС планирует создать фонд по поддержке Украины на 100 млрд евро, — СМИ
Фокус
2025-07-09T10:27:30Z
Кабмин анонсировал изменения в начислении пенсий
Корреспондент
2025-07-07T18:27:07Z
Этим людям может навредить черника: кому ее следует избегать
Comments UA
2025-07-07T14:21:28Z
Как поливать огурцы в жару и чем подкормить: советы опытных садовников
TSN
2025-07-07T09:48:17Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
В Британии циркулирует новый штамм COVID-19 с необычным симптомом
ZN UA
2025-07-07T06:46:55Z
Два самых эффективных способа для хорошего сна в жару
Comments UA
2025-07-12T11:27:43Z
Впервые в Охматдете: посмертное донорство детских органов при обстреле
Comments UA
2025-07-12T11:09:12Z
Лайфгак, как хранить укроп свежим в холодильнике без замораживания
TSN
2025-06-28T17:03:08Z
Пенсионеры могут получить тысячу гривен на лекарства: кому и на каких условиях выплатят пособие
Знай
2025-07-04T03:36:30Z
Что будет с организмом, если на месяц отказаться от молочных продуктов
Comments UA
2025-07-07T13:06:51Z
Война тут же прекратится: Москва выдвинула абсурдные условия "мира"
Comments UA
2025-07-07T11:57:54Z
Грязная политика на крови: в Киеве разворачивается внутренний фронт
Comments UA
2025-07-07T10:18:52Z
На выборах Украину ждут три варианта, а настоящая война начнется через пять лет – интервью с Аркадием Бабченко
Telegraf
2025-07-08T05:03:41Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
Навроцкий попросил Зеленского о более масштабной эксгумации жертв Волынской трагедии
Лига
2025-07-12T11:39:45Z
Стало известно, существует ли уголовное дело против Алиева
Comments UA
2025-07-12T11:36:26Z
Драка между Мединским и Умеровым на переговорах в Стамбуле: спикер МИД объяснил ситуацию
Comments UA
2025-07-06T09:51:18Z
Ей разбили голову в Верховной Раде: как сейчас выглядит "фанатка" Януковича Александра Кужель
Telegraf
2025-07-04T08:39:42Z
"Осыпает всех кучею лжи": Трамп удивил резким заявлением о Путине
TSN
2025-07-08T17:12:24Z
Россияне нацелились на ключевой город: он уже полностью простреливается беспилотниками
Telegraf
2025-07-07T20:15:59Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Оккупанты атаковали Харьков дронами: есть попадания
Хвиля
2025-07-07T06:27:17Z
На линии фронта появились редкие хищники, занесенные в Красную книгу
Gazeta UA
2025-07-07T07:33:40Z
Обстрел Черновцов 12 июля - что известно о погибших
TSN
2025-07-12T10:51:04Z
Аграрії просять уряд відновити дозвіл на ввезення аміачних добрив в Україну
AgroNews
2025-07-12T10:18:29Z
Лікарі назвали найнебезпечніше морозиво
AgroNews
2025-07-07T16:21:45Z
Приказ Порошенко, разрешивший боевикам Гиркина избежать уничтожения, является госизменой – эксперт
TSN
2025-07-07T17:54:27Z
В Киеве заметили людей со свастикой на одежде и флагах: что известно
Comments UA
2025-07-08T19:36:04Z
Какой церковный праздник 7 июля: что обязательно нужно сделать в этот день
Comments UA
2025-07-07T04:06:35Z
Возможно, вы еврей - проверьте себя: украинские фамилии еврейского происхождения
Telegraf
2025-07-07T07:45:19Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
Гребут всех, даже с проблемами со здоровьем: ТЦК могут мобилизовать "временно непригодных" украинцев
Знай
2025-07-12T11:36:05Z
Тактические тележки для эвакуации раненых, инновационные технологии по защите растений и ремонт военных авто - премия для предпринимательниц "Создано Женщинами" объявила проекты победительниц
Новости Украины
2025-07-12T11:33:34Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
Производит истребители МиГ-29 и МиГ-31: Силы обороны атаковали завод в Подмосковье
Фокус
2025-07-11T11:43:06Z
3 июля: какой сегодня день и от чего нужно воздержаться
Comments UA
2025-07-02T21:54:57Z
Ведущая Витвицкая объяснила, почему ее муж судья-воин вместо фронта отдыхает в Карпатах
Фокус
2025-07-07T13:15:28Z
Хайди Клум очаровала редким кадром со взрослыми сыновьями
Апостроф
2025-07-10T08:15:43Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Разошлась с россиянином и живет на две страны: где сейчас Катя Кузнецова, игравшая в российских сериалах
Telegraf
2025-07-12T11:36:06Z
Взрослая дочь Тома Круза показала пирсинг в необычном месте
GlavRed
2025-07-12T11:27:22Z
Анастасия Цимбалару появилась на большом концерте дуэта "Очі в Очі" в Киеве
Фокус
2025-07-07T12:51:52Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Тимур Мирошниченко сменил имя приемному сыну: жена ведущего объяснила почему
TSN
2025-07-08T16:24:03Z
Жесткая двойная атака РФ по Харькову: власти заявили о страшных разрушениях, есть пострадавшие
Comments UA
2025-07-07T08:48:21Z
Автобус с детьми слетел в кювет и перевернулся во Львовской области: что с пострадавшими
Telegraf
2025-07-09T20:18:18Z
Ушла из дома и не вернулась: в Днепре обнаружили мертвой девочку
TSN
2025-07-06T11:42:57Z
На Харьковщине ночью раздались взрывы
TSN
2025-07-11T05:06:53Z
На Закарпатье зафиксирована вспышка отравлений среди туристов: что известно
TSN
2025-07-12T11:27:25Z
Во Львове девять пострадавших из-за атаки РФ
Корреспондент
2025-07-12T10:42:59Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
Шесть "Гераней" по Харькову: количество пострадавших постоянно растет
Gazeta UA
2025-07-07T10:36:30Z
Взрыв под Житомиром, "разнесший" пол-села: полиция назвала причину и указала на виновников
TSN
2025-07-07T13:48:55Z
Как распознать китайскую гречку: три простых признака
Gazeta UA
2025-07-06T09:57:33Z
Пять дел, которые нужно сделать на выходных, чтобы лишить дома беспорядок на всю неделю
Знай
2025-07-07T15:51:07Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Нереальная вкуснота за 15 минут: приготовьте персиковые слойки с медом и мороженым
Telegraf
2025-07-12T09:15:40Z
Какие запахи отпугивают ос: пять способов уберечься от укуса
Gazeta UA
2025-07-12T07:57:06Z
Какие деревья притягивают успех и деньги, как магнитом: их нужно обязательно посадить возле дома
TSN
2025-06-29T13:51:56Z
Как убрать неприятный запах из обуви в домашних условиях: понадобится одно копеечное средство
TSN
2025-07-07T12:36:12Z
День ангела 7 июля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-07-06T21:21:17Z
Ужас Илона Маска сбывается: Tesla сброшена с трона
Comments UA
2025-07-06T14:27:06Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
"Невозможно" отремонтировать в подержанных автомобилях: эксперт назвал вещь
Gazeta UA
2025-07-12T02:21:21Z
"До полного" - не стоит: работник АЗС предостерёг водителей, которые заливают бак до предела
UAToday
2025-07-12T00:39:25Z
Chevrolet удивил ценой нового кроссовера на базе китайской модели
Gazeta UA
2025-07-11T19:33:12Z
Volkswagen начал производство спецверсии электрокара ID.3 GTX FIRE+ICE
Корреспондент
2025-07-11T19:24:47Z
Электромобиль Rimac Nevera R установил 24 новых мировых рекорда
Корреспондент
2025-07-11T18:24:19Z
Hyundai представила электрический седан Ioniq 6 N
Корреспондент
2025-07-11T17:54:34Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
Звук умирающего в Альпах ледника может заставить плакать кого угодно
Фокус
2025-07-09T12:09:04Z
Илон Маск оскандалился из-за размышлений своего чат-бота
Апостроф
2025-07-09T07:52:36Z
Кернес, Терехов и Чикатило: украинка стала звездой сети благодаря необычным тату
Telegraf
2025-07-07T08:57:18Z
Опять сбой в "Резерв+": пользователи не могут зайти в аккаунты
Новости Украины
2025-07-12T11:27:22Z
У Раді хочуть відтермінувати розробку комплексних планів громад: зареєстровано законопроєкт
AgroNews
2025-07-12T11:06:59Z
Секретные коды ChatGPT: как легко управлять ИИ, чтобы добиваться успеха
Фокус
2025-07-08T16:21:46Z
4 приема, которые помогут улучшить чтение на любом смартфоне Android
Фокус
2025-07-07T16:15:38Z
Астронавтка NASA показала фото "вторжения" малоизвестного объекта в атмосферу Земли
Comments UA
2025-07-06T05:21:50Z
Горы, любовь и роскошь: Милевский поделился фото с отдыха с Тамилой
Gazeta UA
2025-07-07T19:24:50Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
Фиорентина официально объявила о возвращении экс-наставника
Корреспондент
2025-07-12T11:09:49Z
Усик назвал сильнейшего боксера мира и своих главных соперников из Великобритании
Gazeta UA
2025-07-12T10:57:42Z
Льюис удивил смелым прогнозом на бой-реванш между Усиком и Дюбуа
Корреспондент
2025-07-12T10:39:09Z
Чемпиона мира по боксу арестовали во Флориде: подробности
UAToday
2025-07-12T09:33:23Z
Байер приобрел звезду сборной США, чтобы заменить Вирца
Корреспондент
2025-07-12T09:24:09Z