![Єрмак провів розмову з директором Офісу з нацбезпеки при президентові Кореї](https://thumbor.my.ua/H-rBtD0AUly1XzyGLKpIpjecV9w=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fcd686878194f558ff25e57da1b7807f2.jpg)
Єрмак провів розмову з директором Офісу з нацбезпеки при президентові Кореї
КИЇВ. 6 вересня. УНН. Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів розмову з директором Офісу з національної безпеки при Президентові Республіки Корея Чо Те Йонгом. Сторони узгодили позиції та спільні дії в контексті найближчих міжнародних заходів, зокрема в межах проведення сесії Генеральної Асамблеї ООН, а також реалізацію формули миру, інформує УНН з посиланням на повідомлення Єрмака.
Цитата
“Провів розмову з директором Офісу з національної безпеки при Президентові Республіки Корея Чо Те Йонгом. Подякував корейській стороні за нещодавно анонсовану додаткову фінансову допомогу Україні. Наголосили на обопільній зацікавленості в поглибленні двосторонньої співпраці у сфері відбудови України та залученні корейських інвестицій”, - повідомив Єрмак.
Деталі
Керівник ОП розповів про підготовку до зустрічі радників з нацбезпеки щодо реалізації Української формули миру. Він зазначив, що мета зустрічі – досягти прогресу в реалізації усіх пунктів формули, а також узгодити модальності проведення Глобального саміту миру.
“Також узгодили позиції та спільні дії в контексті найближчих міжнародних заходів, зокрема в межах проведення сесії Генеральної Асамблеї ООН”, - додав Єрмак.
Нагадаємо
Південна Корея надасть наступного року фінансову допомогу Україні обсягом 394 мільйони доларів, що у вісім разів більше, ніж цього року.