/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F893a2fac3927c7d99fb3821c5e526d29.jpg)
В Україні з'явиться перший Офіс відновлення
В Україні буде відкрито перший Офіс відновлення. Про це заявив президент Володимир Зеленський на саміті перших леді та джентельменів у Києві.
Наразі уряд працює над тим, щоб відновлення України стало глобальним проєктом.
«Наша зовнішня політика працює для того, щоб відновлення України стало дійсно глобальним проектом. І тут я хочу, щоб ми подякували Мете (Фредеріксен – «Главком»), у нас буде перший Офіс відновлення. Буде в Миколаєві», – сказав президент.
Виплати у межах програми «єВідновлення» вже отримали 12 146 людей. Загалом же заяви на отримання допомоги від держави подали понад 41 тисяча людей. Найбільше їх надійшло з тих територій, які знаходилися під окупацією або ж розташовані поблизу кордону з Росією. 35% з тих, хто взяв участь у програмі «єВідновлення» – це люди, яким за 60 років.