/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F33204917f9296c263d895aa4eced004b.jpg)
Звинувачують в жахливих злочинах: скандал навколо Костянтина Войтенка отримав продовження
Костянтин Войтенко спершу ігнорував гучні звинувачення на свою адресу, публікуючи в соцмережах щасливі кадри зі своєю новою дівчиною, і лише через два дні вирішив дати коментар.
"За кілька останніх днів я отримав сотні коментарів, дзвінків та запитань. Мене звинувачують просто так без всяких доказів в жахливих злочинах, мені ставлять психічні діагнози. Я не збирався відповідати на всю брехню яка лилась на мене останні три роки, але коли зараз публічно намагаються мене знищити і зруйнувати мою карʼєру я мушу відповісти", — пише Костянтин Войтенко у себе в Instgram.
Костянтин Войтенко виправдався, що нібито засуджує будь-який прояв насильства і ніколи не вчиняв так відносно будь-кого.
"Не маю наміру підтримувати цю тему в публічному просторі заради своєї дитини. Такі серйозні звинувачення мають вирішуватись в правовому полі. Всі питання будемо розглядати тільки в суді. Всі докази і вся інформація стосовно цієї теми вже передана адвокату. Тому підігрівання інтересу задля клікбейтних новин - від мене не чекайте", — заявив Костянтин Войтенко.
Останні новини України:
Маша Єфросиніна зізналася, що вона шокована історією колишньої дружини Костянтина Войтенка.
Онуфрійчук із "Танці з зірками" похвалилася кадрами з чоловіком-мільйонером.
Переможниця "Танців із зірками" виїхала з України та похвалилася, чому.