MY.UAНовини
Телеканал «За!ТВ». Багаторічна історія російської пропаганди в Мелітополі
Телеканал «За!ТВ». Багаторічна історія російської пропаганди в Мелітополі

Телеканал «За!ТВ». Багаторічна історія російської пропаганди в Мелітополі

Ще до повномасштабного вторгнення медіа транслювало канали Мураєва та поширювало антиукраїнську риторику.

«Детектор медіа» продовжує власний спецпроєкт про медійників, які за власним вибором, без примусу, стали поширювати російську пропаганду на тимчасово окупованих територіях. Ми вже публікували тексти про медіаколаборантів Херсонщини таЗапорізької області. Цей текст про тих, хто став рупором російської пропаганди в Мелітополі, а саме — працівників телеканалу «За!ТВ».

Хоч «офіційно» телеканал «За!ТВ», як і російський медіахолдинг «ЗаМедіа» існує лише рік — з 1 серпня 2022 року — підґрунтя для його створення готувалося ледь не з 2014-го, коли війна в Україні тільки починалася. «За!ТВ» було засновано на базі мелітопольського телеканалу «МТВ плюс», власником якого був колишній народний депутат від Партії регіонів і теперішній голова окупаційної адміністрації в Запорізькій області Євген Балицький. Директором «МТВ плюс» був Олег Шостак, який нині очолює департамент зв’язків із громадськістю в окупаційній «військово-цивільній адміністрації». Тож назвати прихід росіян на «МТВ плюс» «захопленням» ніяк не вийде, адже керівництво з власної волі віддало окупантам ключі від телекомпанії.

Однак попри проросійський характер медіа, не всі з працівників «МТВ плюс» погодилися на співпрацю, тож займатися перевтіленням телеканалу на «За!ТВ» приїхало чимало росіян. Наглядову раду очолив Олександр Малькевич — засновник пропагандистських ТРК «Таврія» в Херсоні та «Маріуполь 24» на Донеччині. Медіахолдингом «ЗаМедіа» керуєуродженець Санкт-Петербурга Вадим Кучер, гендиректором «За!ТВ» спочатку став новгородський журналіст, колишній працівник російської держкомпанії «ВДТРК» Вадим Іванов, а пізніше канал очолила росіянка Юлія Шамаль. Загалом до медіахолдингу, крім «За!ТВ», входять радіостанція «За!Радіо», газета «Запорожский Вестник» та онлайн-сторінки цих видань.

  • Читайте також:«Медійні колаборанти Запоріжжя: хто, як і чому співпрацював із ворогом»

Розповідаємо, як відбувся перехід телекомпанії до росіян, що сталося з колишніми працівниками «МТВ плюс» і хто працює на рашистському «За!ТВ» зараз.

«МТВ плюс» — проросійський пращур «За!ТВ»

Медіа з’явилося ще на початку 1990-х як мелітопольська філія телекомпанії «Тоніс». У 1992 році телеканал відокремився й розпочав мовлення саме як «МТВ плюс». Євген Балицький разом із батьком стали співвласниками телерадіокомпанії у 2000 році, а вже за рік корпоративні права повністю перейшли до створеної Балицькими ТОВ «Легіон». За роки свого існування, крім власних проєктів, канал ретранслював частину передач телеканалів СТБ, Нового каналу, ТVі, «2+2», NewsOne і супутникового телеканалу «Сонце».

Фото: Євген і Віталій Балицькі — співвласники «МТВ плюс». Скрин: YouControl та Опендатабот

Попри те, що часу на показ власних проєктів було небагато (лише 4 години етеру на добу), медіа неодноразово примудрялося потрапляти у скандали й отримувати попередження від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Наприклад, у 2003 та 2007 роках були попередження Нацради за порушення виборчого законодавства. У 2012 році конфлікт стався знову через вибори, але цього разу між тодішньою директоркою Мариною Самбур, яка балотувалася в народні депутати в мажоритарному окрузі № 80 від партії «Батьківщина», та самовисуванцем у тому ж окрузі Володимиром Коротуном, колишнім директором і юрисконсультом компанії. Кандидата в нардепи обурило те, що йому відмовили в наданні етерного часу для передвиборної агітації, передбаченої законом про вибори. Тоді як інший кандидат у тому ж 80-му окрузі, тільки вже від Партії регіонів, Євген Балицький мав необмежений час для агітації. Не дивно, що тоді ні Коротун, ні Самбур, на відміну від Балицького, не обралися.

У 2015 році директором телеканалу став майбутній колаборант Олег Шостак. За його керівництва теж сталося декілька резонансних подій. У етері «МТВ-плюс» показали сюжет, у якому зобразили мапу України без Криму. Тоді Шостак назвав інцидент технічною помилкою, бо мапу було взято з інтернету через неуважність працівника. Колектив вибачився, а працівник поніс адміністративне покарання.

На фото: Олег Шостак

У 2016 році Олег Шостак разом із депутатами «Опоблоку»захоплювали редакцію ТРК «Мелітополь». Вони вимагали звільнення керівниці телерадіокомпанії Ганни Абрамович і призначення Шостака на її посаду. В цьому «нальоті» на канал брала участь і депутатка Галина Данильченко, яка при окупантах стала так званим мером Мелітополя. До речі, саме в етері «МТВ плюс» Данильченко вперше зробить «офіційне» звернення до жителів міста в ролі «гауляйтерки» Мелітополя. Вона закликатиме мелітопольців адаптуватися до нової дійсності та не виходити на протести проти окупантів.

З 2015 року партнером «МТВ плюс» був розважальний телеканал «Сонце». Згідно з ліцензійною угодою, на ретрансляцію відводилося 20 годин етерного часу. Однак замість «Сонця» на «МТВ плюс» увесь час показували нині заблокований рішенням РНБО телеканал проросійського політика Євгена Мураєва «Наш».

«Змінено формат мовлення: за ліцензією передбачено розважально-інформаційний із фільмопоказом, а фактично був інформаційно-аналітичний.

Також зафіксовано не передбачену ліцензією на мовлення ретрансляцію програми ТОВ “Наш 365” (логотип “Наш”), м. Київ, загальним обсягом 19 год. 30 хв. 5 сек. на добу. Однак ліцензією на мовлення ТОВ “ТРК "МТВ-ПЛЮС"” передбачено ретрансляцію лише програми ТОВ “Солар медіа” (логотип “Сонце”) загальним обсягом не більше ніж 19 год. 30 хв. на добу», — повідомлялося на сайті Нацради.

Представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в Запорізькій області Володимир Циганов підтвердив «Детектору медіа», що попри умови ліцензії телеканал «МТВ плюс» ретранслював етери ТОВ «Наш 365». Нацрада декілька разів надсилала керівництву мелітопольського каналу повідомлення про порушення ліцензійних умов і перевірки, однак лише незадовго до повномасштабного вторгнення «МТВ плюс» оштрафували.

ТРК «МТВ плюс» не лише ретранслювала проросійські проєкти, а й створювала свої. Наприклад, із 2015 року на телеканалі почала виходити телепередача «В Європу!?», присвячена «розвінчанню» міфів про високий рівень життя в країнах Європейського Союзу та відсутності сенсу в євроінтеграції України. В одному з випусків ведучий казав: «Спочатку ми тільки здогадувалися, потім дивувалися, а зараз просто впевнені в тому, що влада веде нас до Європи у лише їй відомий спосіб. Курс цей хитромудрий і смертельний для української нації, бо на його шляху ми вже втратили понад 8 мільйонів співвітчизників. Як можна йти назустріч багато років, ні на сантиметр не скоротивши відстань? Голодні та холодні громадяни зі спустошеними гаманцями чекають, поки прем'єри, спікери та президенти награються в євроінтеграцію, не припиняючи збагачуватися грабунком». Такий «галасливий» опис ситуації в країні можна побачити ледь не в кожному випуску. Автори критикують реформи, владу, європейських та американських лідерів, але не дають жодної конкретики, ба більше — вставляють у сюжети уривки та жарти з радянських стрічок, щоб у аудиторії апріорі не виникла думка поставитися до євроінтеграції серйозно.

Однак варто додати, що 30 років існування «МТВ плюс» — це не лише пропаганда та скандали. До 2010-х років журналісти отримували відзнаки, разом з операторами проходили навчальні програми «Internews-Ukraine», отримали дипломи випускників Школи професійної журналістики. У 2008 році журналісти стали переможцями конкурсу журналістських розслідувань на тему «Протидія корупції в органах місцевого самоврядування», що був організований Інститутом розвитку регіональної преси. Телекомпанія була членкинею Незалежної асоціації мовників України. Ймовірно, це показник того, що редакція непогано працювала, поки керівництву не захотілося погратися у проросійську пропаганду.

У 2020 році було звільнено половину колективу, свого контенту телеканал майже не мав. Станом на кінець 2021 року на каналі залишилися директор Олег Шостак і декілька технічних працівників — телеканал існував і не існував одночасно. Журналісти й оператори, які працювали до останнього, на співпрацю з окупантами не пішли та встигли евакуюватися.

Телеканал «МТВ плюс» проіснував до 1 серпня 2022 року, ретранслюючи етер російського державного телеканалу «Росія 24». Потім його замінив новостворений «За!ТВ» — назву обрали в рамках підготовки до проведення псевдореферендуму, нібито населення регіону голосує «за» так зване об’єднання з Росією.

Телеканал продовжує ретрансляцію російських телеканалів, однак за старою схемою чотири години показує власні пропагандистські проєкти. Крім того, телеканал заохочує глядачів іти воювати проти України та вступати в так званий «батальйон Судоплатова» — це чергове військове угруповання, яке з’явилося на окупованих територіях. Найманці в ньому отримують зарплатню від 230 до 500 тисяч рублів на місяць, але при цьому їх називають добровольцями.

Фото: В етері «За!ТВ» пропонують воювати проти України

Мелітополь «під опікою» кримчан

«Розвивати» російські ЗМІ на захоплених у 2022 році українських територіях приїжджають медійники не лише з Росії, а й із анексованого у 2014-му Криму. Пропагандист Володимир Андронакі поїхав до Мелітополя, аби підготувати «референдум про возз’єднання» Запорізької області з Росією. Про це він зробив щиросердне зізнання в особистих соцмережах: «Разом із колегами десять місяців тому ми створили телерадіокомпанію. Сьогодні “За!ТВ” є серйозним джерелом інформації для жителів регіону, висвітлює події, розповідає про підтримку регіонів країни, а головне — про людей, які тут будують нове життя, попри теракти укронацистів. У керівництві області чимало чудових управлінців з інших регіонів Росії. Особливо міцна команда з Севастополя, який узяв шефство над Мелітополем. Гордий, що взяв участь у підготовці та проведенні історичного референдуму, на якому жителі краю проголосували за повернення на історичну батьківщину».

На фото: Володимир Андронакі

 

  • Читайте також: Шлях від української поезії до Z-cимволіки: історія Юлії Ваченкової, яка перейшла на бік росіян

Андронакі працює в етерах «За!ТВ» та веде вечірню програму на «За!Радіо». До появи мелітопольського медіа він був автором і ведучим проросійської програми «Вечірнє перехоплення» на радіо «Крим». За даними НСЖУ, цей пропагандист відомий у Криму ще з 1990-х років, а під час анексії півострова одним із перших перейшов на роботу в окупантські російські ЗМІ та підтримав створення в Криму осередку Російського союзу журналістів.

На «За!ТВ» працює ще декілька кримчан. Головною редакторкою телеканалу є колишня журналістка Севастопольського телебачення СТВ Тетяна Конраді. В одному із сюжетів «За!ТВ» вона порадила глядачам вірити лише якісній інформації та користуватися лише тими каналами, які «офіційно підтверджені». Тобто Конраді радить слухати лише дозволені Кремлем медіа — ось вона, якісна журналістика.

На фото: Тетяна Конраді

Головною редакторкою «За!Радіо» стала ведуча радіостанції «Говорить Севастополь» Ганна Іванова. Це радіо входить до того ж медіахолдингу, де працювала Конраді, — ДАУ «Севастопольська ТРК». За сумлінну роботу Іванова навіть отримала нагороду до Дня радіо від так званого губернатора тимчасово окупованого Севастополя Михайла Развожаєва.

Водночас оцінити її роботу на «За!Радіо» доволі важко, адже на ресурсах «ЗаМедіа» немає жодного посилання на етери радіостанції, а телеграм-канал «За!Радіо» востаннє оновлювався 26 червня.

1 вересня виповнився рік від моменту захоплення окупантами мелітопольської радіостанції, тож у цей день на «За!Радіо» святкували день народження.

«Взагалі одне із пріоритетних завдань наших сьогодні — це розповісти нашим слухачам найважливіші та найактуальніші новини Запорізької області, та й усієї Росії, звичайно ж», — сказала Іванова.

У серпні Іванова як спікерка взяла участь у «Майстерні нових медіа» — російській федеральній освітній програмі для спеціалістів у сфері медіа та піару, що фінансується урядовим міжвідомчим центром «Діалог» і президентською платформою «Росія — країна можливостей».

На фото: Ганна Іванова

Учні Олександра Малькевича

В попередньому тексті про медійних колаборантів ЗапоріжжяMedia Sapiens уже писав про 17-річну дівчину з Мелітополя, яка працює на «За!ТВ», Мирославу Бутенко. Вона є випускницею медіашколи Олександра Малькевича, філії якої він заснував на всіх тимчасово окупованих територіях. У російських медіа пишуть, що учні називають його «СанСаныч». Імовірно, це навмисно вигаданий образ доброго наставника молоді, якому можна довіряти. На Мирославу це подіяло — вона час від часу бере у Малькевича інтерв’ю та проводить екскурсії Мелітополем.

Дівчинка знімає для «За!ТВ» пропагандистські сюжети та поширює прокремлівські наративи в телеграм-каналі «Zаписки Мирославы». Уродженка Мелітополя називає українців нацистами та бандерівцями, а президента України Володимира Зеленського «укроклоуном». Водночас звільнення Збройними силами України Роботиного пропагандистка називає «тактичним відступом».

Зараз контент здебільшого пов’язаний із проведенням так званих виборів до місцевих окупаційних адміністрацій, коли «виїзні комісії» робили побудинкові обходи, буквально збираючи голоси. Зазначимо, що країни G7засудили російські псевдовибори на тимчасово окупованих територіях України та назвали їх пропагандистською акцією.

  • Читайте також: Віктор Зубрицький балотується від «Єдиної Росії» на окупованих територіях, а колись був «креативним продюсером» 112-го каналу

На жаль, молодих кореспондентів, які повірили у проросійську пропаганду, на «За!ТВ» немало. Аміні Гончаренко, як і Мирославі Бутенко, 17 років і вона також студентка Мелітопольського багатопрофільного коледжу. Влітку 2023 року Аміна їздила до Ханти-Мансійська, аби представити Запорізьку область на конкурсі талантів «Російська студентська весна».

На фото: Аміна Гончаренко

Поліна Бойко — 19-річна представниця молодіжного осередку Федерації профспілок Запорізької області. Закінчила школу в Бердянську, але потім виїхала до анексованого Криму, де вступила до коледжу та розпочала підтримувати Росію. Зараз разом з Аміною Гончаренко веде програму «Черговий по місту» та інші проєкти на «За!ТВ».

Ще один кореспондент, 21-річний Максим Паламарчук, розповідає у сюжетах «За!ТВ» про те, як російські регіони та партія «Єдина Росія» «допомагає регіону відновитися після обстрілів ЗСУ» тощо.

В одному із сюжетів іншої пропагандистки Ганни Дорофєєвої Паламарчук розказував про свій робочий день: «Зазвичай я приїжджаю і вже знаю, куди мені їхати, я вже знаю, який матеріал ми сьогодні пишемо. Знаходжу оператора, ми виїжджаємо на зйомку, збираємо матеріал, оператор збирає картинку, повертаємося на базу і буквально протягом кількох годин мені потрібно все відписати». Нічого незвичного для журналіста, однак Ганна закадровим голосом додала, що команда працює в зоні «СВО», тож кожен кореспондент відчув на собі, що таке «теракт». «Журналісти не здаються та продовжують боротися з укронацистською пропагандою. Любов до батьківщини та бажання говорити правду — ось що рухає колективом “За!ТВ”», — каже Ганна. Однак про яку батьківщину каже дівчина — незрозуміло.

На фото: стаття РІА Мелітополь про Ганну Дорофєєву 

На «За!ТВ» працює однофамілець Ганни — Денис Дорофєєв. Місцеві медіа називають їх родичами, але не вказують ступінь спорідненості. До повномасштабного вторгнення Дорофєєв був членом Національної спілки журналістів України, починав на «МТВ плюс», потім працював спортивним журналістом у Києві, писав тексти для метал-гурту MegamasS, був ведучим на Radio Submarina та трохи пожив у США й Ізраїлі. Після появи на «За!ТВ» з’явився в базі «Миротворець» як поплічник російсько-фашистських загарбників і терористів.

Із медійників у чиновники

Вище зазначалося, що ніхто з працівників «МТВ плюс», крім Олега Шостака, не пішов на співпрацю з ворогом. Однак є колишні працівники цього телеканалу, які звільнилися чи були звільнені з «МТВ плюс» задовго до повномасштабного вторгнення. Зв’язки з Балицьким і Шостаком, а також проросійські погляди допомогли при владі окупантів різко злетіти вгору по кар’єрних сходах.

  • Читайте також: ТРК «Таврія». Осередок російської пропаганди на Херсонщині

Так, колишня кореспондентка «МТВ плюс» із педагогічною освітою Олеся Грусньова раніше вела новинні програми та дитячі проєкти, а зараз отримала посаду директорки Мелітопольської школи №1. З телеканалу її звільнили у 2019 році, коли Балицький програв вибори до Верховної Ради. Тоді Грусньова почала вести дитячі гуртки та підробляла журналісткою-фрилансеркою. Однак усе змінилося з приходом окупантів — жінка проявила проросійську позицію, тож згодом стала заступницею директора школи з навчальної роботи, а потім і директоркою школи. Як і Дорофєєву, Олесю Грусньову додали в базу «Миротворець» і виключили з НСЖУ.

На фото: Олеся Грусньова

Та ж доля спіткала і Дмитра Переверзєва — колишнього телеоператора ТРК «МТВ-плюс», який став «головним спеціалістом департаменту соціально-політичних комунікацій, інформаційної політики в Запорізькій області, відділу радіо та телебачення». За даними «Миротворця», Переверзєв бере участь у кадровому конкурсі «Лідери відродження» та планує створити інтерактивну мапу Мелітополя, «яка дозволить орієнтуватися в місті та в роботі його установ».

На фото: Дмитро Переверзєв

Колишній оператор «МТВ плюс» Михайло Гапеєв разом зі своєю дружиною та чотирма дітьми потрапили на обкладинку передвиборного буклету Запорізького обласного осередку партії «Справедливая Россия — Патриоты — За правду». Над фото великими літерами написано: «Дочекались!»

Фото: буклет партії Єдина Росія з сімєю Гапеєвих

Дружина Михайла Оксана теж працювала на «МТВ плюс» і на інших місцевих телеканалах журналісткою. Зараз вона розповідає, що українське телебачення їй брехало.

«Про материнський капітал я знала, оскільки ми при Україні все одно дивилися російське телебачення, тому що українське нам брехало. При Україні ми все своє доросле життя не заробили б на власне житло. Тож ми плануємо оформити материнський капітал і витратити його на купівлю житла», — каже Гапеєва.

Ще один колишній працівник «МТВ плюс» — Віктор Криворотько. Колись він вів на телеканалі гумористичні передачі та підробляв тамадою, а тепер, за даними «Миротворця», виконує обов’язки директора ДК Шевченка в Мелітополі та курує культурні проєкти в місті.

На фото: Криворотько в образі князя Потьомкіна

На фото: Криворотько, Переверзєв та Дорофєєв 9 травня

Як йому вдалося отримати посаду? Вистачило декілька разів публічно показати лояльність до нової влади. Наприклад, під час так званого референдуму за приєднання до Росії Криворотько прийшов голосувати в костюмі Потьомкіна. Або ж виступив на мітингу до 9 травня. За браком кадрів в Мелітополі працює надзвичайно швидкий кар’єрний ліфт — учорашні студенти стають медійниками, а вчорашні медійники отримують керівні посади.

 Дисклеймер: визначити, чи є людина колаборантом, може лише суд після проведення відповідного розслідування. Такі розслідування зараз ведуть СБУ та ДБР. Детальніше читайте тут.

«Детектор медіа» публікує серію матеріалів про тих медійників, які добровільно та свідомо, не випадково, без примусу чи непереборних обставин, вирішили співпрацювати з ворогом.

Редакція зазначає, що публікації засновані на повідомленнях СБУ та інших правоохоронних органів, власних джерелах видання в медійному середовищі та особистому спілкуванні з колегами, які були свідками колаборації українських медійників із російськими окупантами. Ми припускаємо, що можемо не знати всіх обставин життя людей, які перебували та перебувають в окупації, та можемо не мати всієї інформації. Але намагаємося перевірити її в усіх доступних нам джерелах.

Також ми закликаємо українських громадян, які були свідками переходу на бік Росії українських медійників, надсилати нам у редакцію інформацію про факти такої співпраці.

Теги за темою
Запорожье
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Прорыв в солнечной энергетике: панели из перовскита показали рекордную эффективность
Фокус
2025-02-25T15:12:32Z
Разработчики Detroit: Become Human успокоили игроков — Quantic Dream не закрывают
GameMag
2025-02-25T15:04:19Z
Следы океанов: на Марсе нашли древние пляжи
ZN UA
2025-02-25T14:58:16Z
Google перейдет на QR-коды для аутентификации в Gmail
Корреспондент
2025-02-25T14:39:49Z
Tekken 8 разошлась тиражом в 3 миллиона копий — быстрее Tekken 7
GameMag
2025-02-25T14:39:45Z
Мощная вспышка на Солнце "обесточила" Тихий океан: зафиксировано массовое радиоотключение
Фокус
2025-02-25T14:39:23Z
Индонезия снимет запрет на продажу iPhone 16
Корреспондент
2025-02-25T13:21:19Z
Balatro добавили в Game Pass — подписчики могут сыграть в карточный «рогалик» бесплатно
GameMag
2025-02-25T13:13:37Z
В Великих озерах обнаружили крохотные опасные частицы: ученые призывают принять меры
Фокус
2025-02-25T13:12:56Z
Почему ни в коем случае нельзя вечером выносить мусор: 4 веские причины
TSN
2025-02-25T15:06:41Z
Может ли партнер искренне любить двоих и любовь ли это?
Marie Claire
2025-02-25T15:00:55Z
Вы получите любую работу, которую захотите: 5 секретов успешного собеседования, о таком вы не знали
Знай
2025-02-25T14:51:29Z
Испытание для смельчаков: "парящий в небесах" мост поражает воображение туристов
Фокус
2025-02-25T13:57:47Z
Пять лучших рецептов блинчиков на Масленицу
Comments UA
2025-02-25T13:54:08Z
Ароматные яблочные розы: десерт, который покорит не только ваше сердце, рецепт от Эктора
Знай
2025-02-25T13:51:22Z
Пять снов, которые предупреждают человека об опасности в реальной жизни: какие они
TSN
2025-02-25T13:36:54Z
Обязательно положите мыло в саду – и вы не пожалеете: вот зачем это нужно сделать
TSN
2025-02-25T13:21:59Z
Интим – не всегда близость: может ли быть любовь без секса
Знай
2025-02-25T12:51:50Z
Китайское судно задержали при перерезке подводных интернет-кабелей
Comments UA
2025-02-25T14:54:43Z
В Конго вспышка неизвестной болезни унесла жизни 50 человек
Корреспондент
2025-02-25T14:51:06Z
Беспредел ТЦК и полиции в Харькове: что говорят правоохранители
Comments UA
2025-02-25T14:36:39Z
Масштабные пожары на полигоне отходов: в Одесчине объявили подозрение директору предприятия
TSN
2025-02-25T14:33:51Z
В Ровенской области чиновников поймали на взятке в 1,3 млн грн
Comments UA
2025-02-25T14:33:19Z
Отравленое пламя: халатность привела к загрязнению атмосферного воздуха
Comments UA
2025-02-25T13:42:44Z
Украина в огне: по областям чрезвычайная ситуация даже зимой
Comments UA
2025-02-25T13:27:58Z
"Гуманитарная помощь" на продажу: в Черновцах разоблачили мошенническую схему
Comments UA
2025-02-25T13:27:12Z
Известную мошенницу и экс-директора представительства компании FOREX MMCIS group Юту Романченко заметили в Дубай на конференции Sigma
Новости Украины
2025-02-25T12:13:34Z
Сын Виталия Кличко дебютировал в сборной Украины по баскетболу
Фокус
2025-02-25T13:51:41Z
FAST и Favbet Foundation: национальный проект первой помощи для спортивного коммьюнити
Апостроф
2025-02-25T13:48:50Z
Стало известно, сколько матчей пропустит Забарный из-за дисквалификации за красную карточку в АПЛ
TSN
2025-02-25T13:27:34Z
Тренер Милана на грани увольнения - установлены сроки, чтобы исправить ситуацию
Корреспондент
2025-02-25T13:24:59Z
В Турции хотят возбудить уголовное дело против футбольного тренера Моуриньо
ZN UA
2025-02-25T12:52:11Z
Нокаутировал бы любого: Тренер Паркера оценил победу над Баколе
Корреспондент
2025-02-25T12:42:37Z
Галатасарай обвинил Моуринью в расизме и подаст в суд
Корреспондент
2025-02-25T12:03:31Z
План не изменился: Промоутер озвучил главную цель Джошуа
Корреспондент
2025-02-25T11:03:01Z
Энтони Джошуа считает, что Фьюри на пенсии, но еще имеет шансы вернуться в большой бокс
Известия Киев
2025-02-25T08:27:59Z
В Киеве разоблачили партию сигаретных подделок
Корреспондент
2025-02-25T15:09:42Z
Враг оккупировал село Запорожье в Донецкой области: как будет действовать дальше — DeepState
TSN
2025-02-25T15:06:14Z
В Херсонской области оккупанты запугивают проукраинское население и устраивают показательные судилища
Апостроф
2025-02-25T14:24:10Z
В результате обстрела Краматорска погиб гражданский
Корреспондент
2025-02-25T14:12:34Z
Синоптики сообщили, каким будет первый месяц весны
Корреспондент
2025-02-25T14:01:04Z
Украину накроют снегопады: где и когда ждать обильных осадков
TSN
2025-02-25T13:51:26Z
В Харькове произошли беспорядки из-за уклониста – полиция применила против толпы газ
Апостроф
2025-02-25T13:42:22Z
Когда воздух в Киеве станет чище: синоптик рассказала
TSN
2025-02-25T13:36:20Z
Бывший премьер Британии Джонсон поел в Киеве сала
Апостроф
2025-02-25T13:33:12Z
Klavdia Petrivna перенесла европейский тур из-за простуды
Комсомольская правда
2025-02-25T14:30:01Z
Украинская актриса повредила себе лицо моющим средством перед важными кинопробами
Апостроф
2025-02-25T14:27:55Z
Канье Уэст переодел Бьянку Цензори в медсестру
Фокус
2025-02-25T14:27:19Z
"Все, все покинуть, до тебе полинуть...": история самой большой любви Леси Украинки
Апостроф
2025-02-25T13:51:41Z
Дмитрий Богомазов рассказал, как поставил «Сон летней ночи» с пришельцами: «Шекспир у нас получился очень современный»
Знай
2025-02-25T13:42:26Z
Меган Маркл снова заподозрили в плагиате: при чем тут Памела Андерсон
Фокус
2025-02-25T13:06:02Z
Дженнифер Лопес рассказала о неудачной любви
UAToday
2025-02-25T13:03:42Z
Племянницы леди Ди на фронт-роу и Кафельникова на подиуме: 8 ярких событий Недели моды в Лондоне
Marie Claire
2025-02-25T13:01:40Z
Неописуемая красавица: Геймплей за Анну Уильямс в Tekken 8
GameMag
2025-02-25T13:01:14Z
Россияне назвали новорожденного ребенка Трампом
Comments UA
2025-02-25T15:21:41Z
В прошлом году украинцы усыновили больше всего детей за последние пять лет
Апостроф
2025-02-25T14:54:32Z
Среди кандидатов – африканец и филиппинец: кто может стать следующим Папой Римским
TSN
2025-02-25T14:51:45Z
СМИ пишут о деталях подрыва дамбы под Киевом в первые дни войны: Фокус получил опровержения
Фокус
2025-02-25T14:45:07Z
Некоторые женщины получат помощь в 25-40 тыс. грн: кому заплатят
Фокус
2025-02-25T14:42:36Z
Не блины: какое традиционное блюдо на Масленицу было в Украине до советских времен
Comments UA
2025-02-25T14:42:00Z
Украине хватит оружия до лета без США - СМИ
Корреспондент
2025-02-25T14:33:46Z
Банда из 5 человек украла золотой унитаз с названием "Америка": что с ними стало
Фокус
2025-02-25T14:27:15Z
"Supercam" "Zala" и "Орлан" и не только: в 80 ОДШБр показали, как уничтожают вражеские дроны на Курщине
Апостроф
2025-02-25T14:15:19Z
Стала известна привычка долгожителей №1: гарантирована ясность ума в старости
Comments UA
2025-02-25T13:36:10Z
Психическое здоровье украинцев под угрозой: почти половина населения страдает из-за войны
TSN
2025-02-25T12:06:20Z
Выживаемость возросла на 83%: ученые назвали продукты, спасающие мозг от деменции
Фокус
2025-02-25T12:00:10Z
Какие продукты нужно обязательно есть людям за 60: защищают от рака, деменции и ломкости костей
TSN
2025-02-25T11:33:34Z
Поспешите к семейному врачу: правила кардинально меняются с 1 марта
Знай
2025-02-25T11:30:38Z
Шелковое полотенце: стоит ли оно своих денег и как влияет на состояние волос
Marie Claire
2025-02-25T11:16:28Z
Срочно уберите эти предметы из кухни: они являются рассадниками плесени и неприятного запаха
TSN
2025-02-25T10:36:27Z
Чем заменить кофе: 5 бодрящих напитков, которые повысят вашу энергию
UAToday
2025-02-25T10:03:10Z
Добавьте к утреннему кофе одну популярную специю — сможете влезть в старые джинсы к лету
TSN
2025-02-25T09:33:37Z
Какая будет пенсия после индексации: как узнать ее размер
TSN
2025-02-25T15:21:39Z
В Украине снизился импорт энергоресурсов
Корреспондент
2025-02-25T15:00:27Z
"Сегодня не работают программы ипотеки для ветеранов. Потому что увольняющийся становится неинтересным". Интервью с представителем Минветеранов
Апостроф
2025-02-25T14:45:08Z
Цена на электричество с 1 марта: украинцев предупредили
Политека
2025-02-25T14:31:28Z
Изменился пенсий возраст и требования для выхода на пенсию: о чем следует знать
Знай
2025-02-25T14:30:22Z
Sony обогнала Mitsubishi и поднялась на второе место в рейтинге самых дорогих японских компаний
GameMag
2025-02-25T14:19:19Z
Польша предоставит Украине больше терминалов Starlink
Корреспондент
2025-02-25T13:46:15Z
В Украине подскочит цена на некоторые продукты: эксперт рассказала, что в зоне риска
Фокус
2025-02-25T13:27:00Z
Названа сумма, которая нужна для послевоенного восстановления Украины - цифра шокирует
TSN
2025-02-25T13:21:14Z
Украина представила обновленную версию подводного дрона Toloka TLK 150: детали улучшений
Фокус
2025-02-25T15:15:13Z
Необычный раритет: на продажу выставили винтажный 70-летний автодом Alfa Romeo
Фокус
2025-02-25T13:45:14Z
Вдвое дешевле Tesla Cybertruck: дебютировал корейский электропикап за $33 500
Фокус
2025-02-25T12:51:56Z
Роскошь из 90-х: обнаружен культовый 35-летний Mercedes W126 в новом состоянии
Фокус
2025-02-25T12:06:37Z
Падение акций Tesla: среди причин – политическая активность Маска
Апостроф
2025-02-25T11:03:15Z
В Украине появится новый флагман Opel: цены и подробности
Фокус
2025-02-25T10:00:07Z
Монстр для бездорожья: известная студия собрала двухместный пикап-спорткар Jeep Wrangler
Знай
2025-02-25T06:51:32Z
Мощный внедорожник от Great Wall станет дешевой альтернативой Mercedes-AMG G63
Фокус
2025-02-24T14:30:36Z
Кардинальные изменения: новый Citroen C5 Aircross показали до премьеры
Фокус
2025-02-24T11:06:02Z
Российских правозащитников впервые с начала вторжения пустили в Украину
Комсомольская правда
2025-02-25T15:21:40Z
Администрация Трампа дает задний ход в вопросе сроков окончания войны в Украине
Comments UA
2025-02-25T15:21:17Z
Демократ Моултон: Трамп "продает" Украину России
ZN UA
2025-02-25T15:18:47Z
В Раде ответили, будет ли конец войны в этом году: понравится ли это Зеленскому
Comments UA
2025-02-25T15:12:10Z
Дело об убытках на 641 млн грн: экс-замглавы ГФС Билану вручили подозрение
Апостроф
2025-02-25T15:06:57Z
Тарологиня о марте 2025 года: важный визит, переломный момент и неопределенность в войне
TSN
2025-02-25T15:06:47Z
План Кремля трещит по всем швам: в Госдуме избрали простой путь спасения
Comments UA
2025-02-25T15:06:06Z
Списание 641 млн грн: бывший замглавы ГФС в центре громкого скандала
Comments UA
2025-02-25T15:03:25Z
Зеленский пообщался с новым премьером Бельгии
Европейская правда
2025-02-25T15:03:13Z