/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fff9e4aef91f49b27b8eaa9b67ccaef44.jpg)
У Кременчуку зросла кількість жертв ракетного удару: пошукові роботи завершено
Загалом постраждала 31 людина, серед них - троє дітей.
Внаслідок терористичногоракетного удару РФ по місту КременчукуПолтавської області, здійсненого у п'ятницю, 22 вересня, збільшилася кількість постраждалих мирних мешканців.
Про це повідомив у своєму Telegram-каналі голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
Після завершення пошукових робіт на місці влучання ракет стало відомо про 31 постраждалу людину, серед них - троє дітей.
"16 людей довелося госпіталізувати, їм надають допомогу медики. Одна людина загинула", - уточнив Лунін.
Внаслідок обстрілу також постраждали навколишні будівлі. У них вибито вікна, пошкоджено дахи.
У суботу, 23 вересня, з 7:30 ранку в місті працюватиме профільна комісія, яка обстежить обʼєкти і зафіксує всі пошкодження.
"Люди, чиє майно постраждало, отримають компенсації. Фінансування забезпечимо з обласного та місцевого бюджетів", - запевнив голова ОВА.
Дмитро Лунін також висловив свої співчуття родині загиблого чоловіка.