/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fb4e02315e90e11a6c045e4847a5a0716.jpg)
Зеленський провів важливу нараду із керівниками розвідки: результати будуть
КИЇВ. 28 вересня. УНН. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів важливу нараду із керівниками розвідки і запевнив - результати будуть, передає УНН.
Цитата
"Готуємось і до того, щоб цей і наступний тижні дали ще результатів для нашої міжнародної роботи, для посилення України. Провів сьогодні кілька відповідних нарад, зокрема важливу нараду із керівниками розвідки. Результати будуть", - наголосив Зеленський під час відеозвернення.
Раніше
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром збройних сил Франції Себастьєном Лекорню, який перебуває з візитом у нашій країні. Як повідомили в Офісі Президента, обговорили можливість започаткування спільного виробництва певних видів озброєння.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони