/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F4c2d4d5165946123ddc3def5fb233c90.jpg)
У Великій Британії тисячі людей вийшли на акції протесту у підтримку Палестини
КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Тисячі пропалестинських протестувальників вийшли на вулиці по всій Великобританії, зокрема в Лондоні та Манчестері. Про це пише ВВС, передає УНН.
Деталі
У Лондоні понад 1000 поліцейських були залучені під час маршу протестувальників від BBC New Broadcasting House до Downing Street.
Поліція повідомила, що було заарештовано сім осіб, у тому числі одного за вчинення злочину та двох за порушення громадського порядку.
У Лондоні під час демонстрації кампанії солідарності з Палестиною під час маршу до Даунінг-стріт люди розмахували прапорами Палестини та плакатами підтримки.
Зазначається, що станом на 19:40 у суботу територія навколо Трафальгарської площі вільна, а основний натовп учасників маршу розійшовся.
Раніше поліція заявляла, що були невеликі осередки заворушень, включаючи факели, пляшки та феєрверки, які кидали в поліцію.
Нагадаємо
У кількох містах США таких, як Нью-Йорк, Атланта, Чикаго, Флорида та Вашингтон, відбулися мітинги на підтримку Ізраїлю та Палестини. Під час деяких з них виникли конфлікти.