/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F422%2Fe68c425faaadb286fa7d9b4956ae4eeb.jpg)
Міжнародні партнери надали українським підприємцям понад 4 млрд євро підтримки
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що за різними програмами міжнародні партнери надали українським підприємцям понад 4 млрд євро підтримки. Про це повідомляє latifundist.com, пише agronews.ua.
«Наші союзники також підтримують український бізнес та економіку. За різними програмами міжнародні партнери надали українським підприємцям понад 4 млрд євро підтримки», — сказав Шмигаль на засіданні уряду в п’ятницю.
За його словами, найбільше коштів українському бізнесу надали Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Міжнародна фінансова корпорація, державний банк уряду Німеччини та Агентство США з міжнародного розвитку.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони