/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F17436959cedd1700febe29c26c633649.jpg)
Держдеп погодив продаж Литві ракет AMRAAM
Вільнюс має намір купити у Вашингтона 36 ракет для системи NASAMS на 100 мільйонів доларів.
Державний департамент Сполучених Штатів схвалив продаж уряду Литви ракет класу “повітря-повітря” середньої дальності (AMRAAM) та відповідного обладнання на суму 100 мільйонів доларів. Про це йдеться у Агентства зі співробітництва в галузі оборонної безпеки США від 23 жовтня
Зазначається, що литовська влада звернулася з запитом щодо придбання 36 ракет AIM-120C-8 (AMRAAM) та ракетного обладнання, яке призначене для використання вдосконаленою зенітно-ракетною системою NASAMS.
Американське відомство наголосило, що продаж ракет не змінить базовий військовий баланс у регіоні, покращить здатність Литви проводити місії із самооборони та регіональної безпеки, а також зміцнить взаємодію зі США та іншими членами НАТО.
Нагадаємо, Литва придбала системи NASAMS для України.
Литва закупить зброї на €753 млн