/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F816f3464cac01023c543de6b628b92f8.jpg)
Знову потрібно звикати до готівки? Чи зможуть українці зняти гроші під час час блекауту
В Україні вже стартував опалювальний сезон, тож росія готується наносити масовані ракети удари, щоб знову занурити нашу країну у темряву та холод. Про це попереджають багато іноземних аналітиків та представники нашого уряду.
Через високий ризик обстрілів енергетичної інфраструктури, до можливого блекауту готуються не тільки енергетики, а й працівники банківського сектору.
Про це повідомив голова Національного банку України Андрій Пишний в інтерв'ю журналу Banker.
Очільник НБУ зазначив про те, що зараз українські банки активно працюють над забезпеченням безперервної роботи на випадок вимкнень електроенергії.
Ще минулого року в Україні запустили проект POWER BANKING, (який був створений під час ракетних атак росії по нашій енергосистемі).
"Унікальний проект об'єднання зусиль усіх банків системи – POWER BANKING – вже налічує понад 2 300 банківських відділень у 382 населених пунктах, які працюватимуть навіть за тривалого відключення електропостачання. Наразі триває підготовка банківського сектора з урахуванням ймовірності нових терористичних атак на енергетичну інфраструктуру. Банки тестують та оновлюють плани безперервності", - повідомив Пишний.
Зазначений проект забезпечує доступ українців до банківської системи за будь яких умов.
Карту відділень POWER BANKING можна переглянути на сайті НБУ. Її варто завантажити pdf-файлом на телефон чи інший пристрій на випадок блекауту та відсутності інтернету.
Раніше на порталі Знай повідомлялося, у ПФУ показали, як змінити виплатні реквізити
Також, наш портал інформував, українець відкрив рахунок у Monobank і одразу став боржником