/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F15a1f8f68eaf2daf838b79f64f9725eb.jpg)
Війська РФ ударили по Харківщині: загинуло двоє цивільних
В результаті ракетного удару був пошкоджений приватний будинок та автомобілі. Загинули два цивільних чоловіки.
Російські військові у вівторок, 24 жовтня, обстріляли село Подоли Купʼянського району на Харківщині. Загинуло двоє людей, в МВС України.
Зазначається, що обстріл стався близько 16:40.
“Унаслідок ракетного удару пошкоджений приватний будинок та автомобілі. Загинули два цивільних чоловіки 50 та 57 років”, – йдеться у повідомленні.
На місці ворожої атаки працювали необхідні профільні служби.
Населені пункти у Харківській області практично щодня опиняються під ворожими обстрілами. Зокрема у селі Подоли наприкінці вересня росіяни обстріляли кафе, в результаті чого двоє людей загинуло, один постраждав.
А в понеділок повідомлялося, що війська РФ скинули бомби на два села в Харківській області. Внаслідок атаки зафіксовано численні пошкодження будинків та об’єктів інфраструктури, поранено жінку.