MY.UAНовини
"Що це може бути, як не знаки?" Чоловік Руслани Писанки розповів про дружину – таку, якою ми ніколи її не знали
"Що це може бути, як не знаки?" Чоловік Руслани Писанки розповів про дружину – таку, якою ми ніколи її не знали

"Що це може бути, як не знаки?" Чоловік Руслани Писанки розповів про дружину – таку, якою ми ніколи її не знали

Днями стало відомо, що чоловік Руслани Писанки, яка передчасно пішла в засвіти через важку хворобу, вирішив перепоховати дружину. Прах Руслани та її мами дотепер містився в крипті Спасо-Преображенського собору в Києві.

В інтерв’ю OBOZ.UA Ігор Ісаков розповів, чому вирішив змінити місце спочинку дружини, згадав останній день її життя, коли нічого, за його словами, не віщувало страшного закінчення, та зізнався, як досі непросто переживає втрату.

– Ігорю, як вам зараз живеться?

– І складно, і просто – все одночасно. Перепоховав Русю, однак не волів розповідати про це публічно, бо чекаю на пам’ятник. Коли буде все зроблено, опублікую допис у соцмережі. Майстри пообіцяли встигнути до дня народження моєї Руслани – 17 листопада. Мрію, щоб цього дня приїхав на кладовище священник, якого вона дуже поважала. Митрополит Олександр дуже перейнявся свого часу нами: освячував будинок, спілкувалися багато. Домовилися, що якщо матиме час, то проведе службу на її могилі поряд з рідними – татом, мамою та братом. Запросимо близьких та друзів – хто зможе, той прийде.

– Це буде якийсь особливий монумент?

– Для чого? Цей пам’ятник буде таким самим, як у її рідних, які спочивають поруч – це сімейне поховання. Не буде нічого пафосного, бо вона цього ніколи не любила. І я не думаю, що це зараз потрібно.

– Як з’явилася ідея перепоховати Руслану?

– Це моє рішення, але радився з родичами. Мені приснився сон: я, Руслана та її мама – кудись їдемо в машині. І так їм добре удвох, сміялися. Прокинувся і подумав: мабуть, треба, щоб сім’я була разом. Місце в крипті собору, де зберігався прах Руслани та мами, дуже гарне, але іноді в мене виникали сумніви: здавалося, що все це – ніби напоказ. Колись Руся казала: ми як мавпочки на сцені – на огляд загалу. І отаке відчуття було в мене: Русічка не з нами вже другий рік – а спокою їй ніби немає. Мене це дуже гнітило. А от зараз, коли вона разом з рідними, мені спокійно, відлягло на душі.

– У соборі, де вона спочивала, бували часто?

– Кожні днів десять. Був такий пунктик в мене: хотів, щоб біля неї завжди стояла свіжа трояндочка, тому возив квіти.

– Вона вам сниться?

– У Німеччині, коли був там вже сам, прямо фізично відчував її присутність поряд. А зараз приходить просто в снах – добрих, хороших… Знаєте, її ж не стало в одну мить – дуже несподівано. Похвилинно пам’ятаю той день. Після хімії на якийсь час зник апетит, а в останній день настало таке поліпшення. Я кашу їй приготував – з’їла ложок п’ять. Так радів: вона усміхалася, порозовіла. Наші знайомі попросили налаштувати їм газонокосарку-робота. Ми разом з Русланою дивилися в ютубі відео, як її встановлювати. І вона нам так сподобалася, кажу: "Русю, нам додому теж потрібен такий робот". А вона згадала, що у її колеги, актора Івара Калниша, є подібний інструмент. Мовляв, він розповідав: "Приїжджаю додому, сідаю в крісло, запалюю цигарку, а вона бігає по траві". Ми навіть обговорювали місце, де її поставимо. Так було душевно нам разом того страшного дня.

– Ви не підозрювали зовсім, що таке може статися?

– Руслана настільки була впевнена, що все буде добре, що зарядила і мене непорушним оптимізмом. Ні на секунду в мене не було сумнівів, що ми виберемся. За планом це була остання хімія, лікарі сказали, що у нас дуже гарні результати. Ще мали зробити сеанси опромінення – ну, можливо, місяць потрібно було побути в Німеччині, а потім – реабілітація. Кажу: "Русю, дивись, літо ось-ось закінчиться, нам треба повертатися додому". Почав шукати, де в Україні можна буде пройти реабілітацію.

– Чому вона нікому не казала про хворобу?

– Це була її позиція – знали лише дуже близькі. Навіть у Німеччині, де жили в гуртожитку, який надав Червоний Хрест як біженцям, мало хто здогадувався. Поряд жили українці, знали Руслану. Мене часто запитували: "А чому не виходить з кімнати?". Вона тоді пересувалася на інвалідному візку через травму, однак не лише через це, але ми всім казали, що виключно через ногу. Я готував їжу, носив Русі в кімнату. Коли їхали в лікарню, вона одягала перуку, завжди – мейкап, капелюшок. Кого не зустрічаємо, усміхається, а мені стискає руку так, що зараз роздушить, бо їй дуже боляче. А потім вже почала встати з візка, ходити, нога загоїлася. Це було таке щастя! Але організм не витримав. Я думаю, що нам просто не вистачило везіння – зовсім трошки – ми проскочили б.

– На лікування до Німеччини Руслана спочатку вирушила сама, ви залишилися в Україні доглядати її маму, яка теж мала онкологічне захворювання. Як згадуєте ті часи?

– Тещі стало погано десь за півтора року до вторгнення. Зазвичай кожного літа вона їхала на дачу під Іванків, там дуже класне місце на Тетереві, дерев’яний будинок, якому більше 100 років. Кожного червня я її туди завозив, вантажили багато речей, вона дуже раділа передчуттю гарного відпочинку. А тут несподівано стало погано – поїхали, забрали. Повозили по лікарях і нас сповістили, що є пухлини. Ми їй не казали до останнього. Не знаю, чи вона здогадувалася, але була в мене таким бійцем… От буквально вчора ми розмовляли по телефону з людьми, у яких перебували на Івано-Франківщині в перші місяці великої війни. Люба з Вітею зателефонували і згадали, що коли ми приїхали, вона ледь ходила, потім відгодували, і дні через три сама сходинками на вулицю – з кавусею та цигаркою. Всі: "Боже, Діно Василівно, ледь ходили ж!" Але коли поверталися до Києва, в машині знепритомніла і вже не приходила до тями. Побула вдома днів пять-шість – і все. Фактично там, у машині, вона і померла.

– Рідні Руслани поміж собою були дуже дружні?

– Ще й як! Ігор Миколайович, Діна Василівна, Алік, Руся та їхня собака Дашка – це був моноліт. З батьком Русі я був не так добре знайомий, як з іншими – ми з Русланою тоді зустрічалися лише, ще не жили разом. Ігор Миколайович працював на кіностудії "Укркінохроніка". Окрім того, оті знамениті кадри, коли Чорнобиль знятий з гелікоптера, – це його робота. Він був там як документаліст із самого початку. Через наслідки перебування в Чорнобилі його і не стало так рано. У нас вдома зберіглася його камера – історична річ. Знаєте, я інколи думаю, що, можливо, мені вже не пощастить зустріти таких людей – вони всі були легендарними.

– Скажіть, де у вас на все бралися сили в непрості часи?

– За характером я зовсім не витривалий, зізнаюся чесно. Частенько думав про це: коли щось подібне стається одне за одним (а саме так зазвичай і буває), спочатку дуже переживаєш, а потім просто робиш, що мусиш – не аналізуючи, виключаючи емоції, бо інакше стає дуже боляче. Воно ж як пішло: хвороба тещі, перелом Руслани, війна, і далі все страшніше… А ще ж була онкологія брата Аліка. Я возив його по лікарнях: як він теж мучився – не дай Бог! Ми навіть наше весілля в будинку, де з Русланою живемо разом, точніше – жили, підлаштовували на той час, коли Алік мав змогу бути присутнім. У нього якраз було поліпшення після хімій, почав ходити. Руся дуже тішилася, що таки приїхав.

Тут на той час були самі стіни – йшло будівництво. Я приїхав заздалегідь, викосив бур’ян, щоб гості змогли пройти. Поставили на подвір’ї столи, Руся накрила скатертинами, виставила посуд, який купила в той же день, бо тут нічого не було. Приїхали родичі, друзі… Коли не стало Аліка, Руслана всю свою любов перенесла на племінників. Вони зовнішньо дуже схожі на тата. Таке продовження Писанок – дуже класне.

– Ви розмовляли з Русланою про спільних дітей?

– Що вже про це казати зараз? Давайте не будемо. Ніхто не в силах повернути час.

– Чи збереглися в будинку речі так, як було при Руслані?

– Все – на своїх місцях. Фотографії, відео, нагороди, сценічні костюми. Фото її, яке було в соборі, забрав додому. І вишиванки наші, в яких розписувалися, висять у шафі. Русі сукню вишивали на замовлення, а мені купили готову – теж ручної роботи. Фото з весілля ми ніде не виставляли – публічно не оголошували про це. Але Радка Щоголева, кума наша, ненароком обмовилася про це в інтерв’ю і так стало відомо (сміється).

– Скільки років ви були разом?

– Близько 13 років. Познайомилися в кінці 2008 року, почали зустрічатися, потім розписалися. Знаєте, зараз думаю: зовсім незчувся, як пролетів цей час.

– Руслана розповідала в інтерв’ю, що, коли ви приїхали до Києва на перше побачення з нею, чекали її приходу майже п’ять годин – це правда?

– Та я боявся піти! Стояв і не розумів, вона призначила зустріч чи, може, хтось пожартував. Ми познайомилися в соцмережах, листувалися та передзвонювалися. Коли домовилися зустрітись, я їхав до Києва з такими думками: якщо це не вона писала, то просто погуляю по столиці, вип’ю каву та й поїду додому. Заспокоював себе: нічого страшного, давно в Києві не був. Стою-стою: а її немає. Через кілька годин біля мене пригальмувало таксі, дівчата подивилися, засміялися і поїхали. Думаю, точно розвели! Але продовжую стояти. Набираю Русю: "Ти зазвичай пунктуальна людина чи іноді запізнюєшся?" Каже спокійно: "Зазвичай запізнююся. Може, на пів години, а може, на дві. А що?" Кажу: "Нічого, я почекаю". Коли вона приїхала, сів в авто і від переживань наче онімів. Мовчати було ніяково, тож "викрутився": "Русю, кажи щось". І вона почала про щось розповідати.

– Вона така була ураганна за характером.

– Це тільки так здавалося! Насправді вона була дуже делікатна, тиха, спокійна. І чуттєва. В роботі – тайфун, так, а вдома – ні.

– От цікаво: яким був ваш шлюб – спокійним чи притиралися одне до одного, сварилися інколи?

– Та, як всі люди: і сварилися. Не часто, але бувало. Все через мене: мав вибуховий характер. А вона приводів для сварки не давала ніколи. Коли не мав рації (а в більшості випадків саме так і ставалося), повертала ситуацію так, що дуже швидко все розумів – і почувався ніяково. Вона просто замовкала – робила до-о-в-гу паузу – о, вона це вміла! І я потім просив вибачення, цілував її. Вона пробачала, бо була дуже мудра.

– Які риси характеру Руслани вам імпонували?

– Я би дуже хотів мати таку витримку і терпіння. Вони б мені точно не завадили. Пам’ятаю оце її непорушне, коли все летить шкереберть: "Спокійно-спокійно!" У тещі витримка і сила волі були просто шалені, мабуть, це в Русі від неї.

– Як ви ставилися до того, що вона була неймовірним трудоголіком? Нам розповідав в інтерв’ю її колега Віктор Андрієнко, що, повертаючись зі спільних гастролей, думав лише про одне – швидше дістатися додому, так стомився, а вона з машини пересідала в іншу – і їхала на зйомки.

– О, це ще одна з її рис, якою захоплювався. Скільки всього довелося бачити. Ну, наприклад, коли ми разом були на "Зважених та щасливих". Інколи після отих всіх поневірянь по болотах, в які нас кидали, були вичавлені, як лимон. А за сценарієм мало бути ще інтерв’ю – треба було поділитися враженнями. Ми ледве ноги один одного тягли, яке там знімання – прилягти б! А вона сідала перед камерою, і тільки загорявся червоний вогник – бац! – і ніби втоми не було. Дивлюся: енергія просто пре. Не міг зрозуміти, як можна було так швидко переключатися. Вона мені колись показувала техніку, як перезавантажуватися. Вона правда працює – але техніка технікою. Можна "натягти" усмішку, але ж очі викажуть. А в неї вони світилися! Вона знаходила всередині сили на все – де їх брала, не знаю.

– А коли не було роботи, як переживала ті часи? В одному з інтерв’ю розповідала, що якось вісім місяців не було взагалі нічого.

– Знаєте, завдяки тим місяцям ми і зустрілися (сміється). Руся мала тоді час і зареєструвалася в соцмережах. Якби працювала, то їй було б не до того. Вона тоді вимушено перебувала без роботи, з грошима все було не дуже добре. Коли приїжджав із Черкас, заправляв машину, їхали купували якісь продукти – і я розумів, що в Русі все просто по нулях. Вона тоді почала будувати будинок, всі гроші йшли туди. Поки була робота, справлялася, а потім накопичилася чимала сума за виконані роботи. Не те що не було грошей – був великий мінус.

– Вона вміла заощаджувати кошти, отримувала ж, мабуть, чималі гонорари? Професія актора, як відомо, не завжди стабільна: сьогодні густо, а завтра – пусто.

– Руся? (сміється) Гроші її в руках не затримувалися. І де дівалися, не скажу, бо не знаю – ніхто би не відслідкував. Така натура – щедра і добра. А з приводу високих гонорарів… Ми часто сміялися, що одного разу вона обмовилася про більшу оплату, а їй сказали: "А навіщо тобі гроші? Ти викликаєш почуття самодостатності. Навіть не подумаєш, що тобі потрібні гроші". Русічка в цьому сенсі була скромною. Я ще скажу таке: вона була людиною слова. Я знаю історії артистів, які погоджуються на роботу, але, коли десь обіцяють більше, вже сюди не їдуть. Тут катастрофа, але їм все одно. Руся такого не зробила би ніколи! В її надійності ніколи не сумнівався ніхто: якщо сказала, що буде – то так і станеться, ніяких форс-мажорів.

– Минулого року, в день народження дружини, ви організували в Жовтневому палаці дуже гарний вечір спогадів, присвячений Руслані.

– Ідея була моя, але дуже дякую Віті Андрієнку та Льоші Гончаренку, які стали режисерами заходу. Відгукнулися стільки артистів, що ми диву давалися! Але разом з тим і дуже переживали. Постійні відключення світла, того дня до того ж була страшенна ожеледь. Дзвонили мені: хтось ногу зламав – не дійшов, хтось повністю вимок – повернувся додому. Однак глядачі прийшли, незважаючи на негоду, і я цим дуже пишався, сидячи в залі. Пам’ятаю, вже концерт йшов хвилин 20, можна видихнути, а я руки так зчепив від перенапруження, що не міг розняти. Під час організації виступу, чесно зізнаюся, пішло багато нервів. Наприклад, попросив провести вечір одного ведучого, Руся з ним працювала колись. Сказав, що буде. А потім почав поводитися якось відсторонено, а перед самим концертом взагалі перестав брати слухавку. Або пообіцяла команда однієї відомої співачки, що вона виступить, ми запланували її вихід на фінал. А за дві години до початку дзвонить менеджер: стомилася. І ми в авральному режимі перероблюємо, міняємо фінальну пісню. Однак все одно все вийшло дуже гарно, так, як Русланочка любила.

– Після смерті Руслани стало відомо, що вона знімалася у картині Наталки Ворожбит "Демони". Режисерка казала, що такою, якою постала Писанка на екрані, ми її ніколи не бачили. Яка доля цього фільму?

– Наталка Ворожбит казала, що робота над фільмом продовжується. Прем’єра буде, можливо, вже наступного року. Руся не встигла знятися в деяких сценах. Коли ми були в Німеччині, вони з Наталкою передзвонювалися, планували дозйомки. І Руся весь час креслила плани, як буде діставатися на знімальний майданчик у Полтаві після того, як стане легше. Казала: до Варшави літаком, потім – потягом. А ходунки, інвалідний візок – як це все? Яку перуку одягти? Переживала. Між хіміями вона говорила тільки про ці зйомки, які мали відбутися в серпні, а її не стало у липні.

– У роковини смерті Руслани ви зізналися в соцмережі, що від вогню в періоди відключення електроенергії постраждала частина вашого будинку. Що саме сталося?

– От я зараз, розмовляючи з вами, перебуваю якраз на цьому місці. Раніше тут була гончарна майстерня, яку для Русі робив Кузьма Скрябін у телепроєкті "Дача". От тут ми трошки випивали після того, як закінчилися зйомки. Руся дуже любила глиняний посуд, і хоч би де бувала, привозила якісь тарілки, банячки. І от, на жаль, вся це померло у вогні. Вся глиняна історія була розміщена на поличках у кімнаті – багато кераміки. Все вигоріло.

– Може, воно їй там треба, в іншому світі? Якщо з такого боку подивитися, то, не виключено, стане трошки легше.

– Ви знаєте, я помічаю, що збігів дуже багато, інколи думаю: ну, що це може бути, як не знаки? Але я не вірю в містику, бо вважаю, що це від лукавого.

Раніше OBOZ.UA писав, як друзі Руслани Писанки та митрополит Олександр Драбинко відреагували на новину про перепоховання акторки та телеведучої.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Оккупанты шокированы: командование РФ запретило эвакуацию раненых
Comments UA
2025-04-02T20:45:01Z
Замучили известного композитора и поэта
Gazeta UA
2025-04-01T02:39:18Z
Россияне ударили по Харькову дронами: среди пострадавших есть дети
Корреспондент
2025-04-03T19:57:48Z
ВС РФ расширяют плацдарм в Лимане: в ISW выяснили, что задумали россияне
Фокус
2025-04-02T07:36:58Z
Россия атаковала железнодорожную инфраструктуру в Черниговской области
Корреспондент
2025-04-04T09:42:08Z
"На штурм с противотанковыми минами": в ВСУ объяснили новую тактику россиян
Gazeta UA
2025-04-04T09:36:29Z
В Чернобыльском заповеднике появился «незваный гость», вытесняющий местные виды
Комсомольская правда
2025-04-02T05:01:30Z
Украинские военные уничтожают элитные подразделения рф в Часовом Яру. ВИДЕО
Новости Украины
2025-04-02T06:39:47Z
В ближайшее время есть шансы заставить Россию прекратить огонь – Зеленский
Comments UA
2025-04-03T15:24:35Z
Россияне бешенеют от злости: Пугачева вернулась с новыми с песнями о войне
Comments UA
2025-03-31T20:48:28Z
Украинскую модель нашли искалеченной в Дубае: появились новые подробности о ее состоянии
Comments UA
2025-03-31T20:42:25Z
"Время больше не работало", - женщина, которая была мертвой 24 минуты, рассказала об ощущениях
Новости Украины
2025-03-31T21:03:37Z
Церковный праздник 1 апреля: что нельзя делать, чтобы не получить проблемы
Telegraf
2025-03-31T21:21:45Z
Девочки, с 8 Марта! Жизнерадостные открытки и картинки с поздравлениями для женщин
Telegraf
2025-04-04T09:37:58Z
Что важно знать о ракетах "Искандер", которыми атакуют Украину
Telegraf
2025-04-04T09:37:56Z
Самый массовый призыв срочников от диктатора Путина: реакция Украины
Comments UA
2025-04-01T14:54:54Z
Курская операция: полковник подвел промежуточные итоги
TSN
2025-04-01T14:13:37Z
Бои в Курской области: генерал ВСУ рассказал о тактике и угрозах со стороны РФ
TSN
2025-04-01T10:13:34Z
Может остановить Россию за 24 часа: Жданов удивил, как можно закончить войну в Украине
TSN
2025-04-01T16:13:50Z
Почему время в войне сейчас работает против Украины: какой важный рычаг потеряли ВСУ
Comments UA
2025-04-02T06:36:35Z
"Мы ее ждали": российские спецслужбы сделали заявление о Пугачевой
GlavRed
2025-04-01T15:00:54Z
Зеленский назвал условия, при которых мир наступит в 2025 году
Gazeta UA
2025-04-02T06:06:13Z
В Киеве проходит встреча относительно размещения военного контингента в Украине – Суспільне
ZN UA
2025-04-04T09:45:41Z
Трампа предостерегают от звонка Путину - СМИ
Корреспондент
2025-04-04T09:42:35Z
Трамп связал свою каденцию не с Израилем или Китаем, а именно с Украиной: мнение эксперта
Политека
2025-04-02T20:19:19Z
НАБУ грубо нарушает законы: провело обыск без определения суда и поставило «прослушку» - заявление Ассоциации адвокатов
Новости Украины
2025-04-01T15:15:57Z
В США ответили, какая вероятность, что в ближайшие три недели наступит прекращение огня
Comments UA
2025-04-01T08:27:15Z
Бывший участник команды Данилко назвал сумму, которую ему платил артист/Финалист "Х-фактора" работал у артиста на бэк-вокале
Апостроф
2025-04-03T15:33:34Z
Спикер ВМС ВСУ увидел "карательную дискотеку"/ Сеть взорвалась комментариями от современного российского эстрадного "творчества"
Апостроф
2025-04-01T16:39:08Z
Жила в России 20 лет, но приезжала в Украину к дочери: как выглядит мама Поляковой и что о ней известно
Telegraf
2025-04-01T17:03:53Z
Дважды победил в "Голосі", женился на старшей девушке из соседнего села: интересные факты из жизни Романа Сасанчина/После участия в шоу парень стал народным любимцем
Апостроф
2025-04-01T14:39:18Z
Постоянно разные женщины: Ефросинина рассказала, как ее муж реагирует на сплетни об изменах
Факти ICTV
2025-04-04T09:42:08Z
Екатерина Осадчая рассказала, какую пластическую операцию ей навязывали в юности
Gazeta UA
2025-04-04T09:39:24Z
Популярный американский актер потерял штаны во время шоу
GlavRed
2025-04-01T20:30:58Z
Процедура под наркозом: Гвоздева объяснила, что делала в больнице
Факти ICTV
2025-04-01T10:13:15Z
Disney приостановил производство римейка "Рапунцель" после провала "Белоснежки"
Фокус
2025-04-04T09:30:44Z
В УЕФА почтили память российского футболиста, который добровольно пошел убивать украинцев
Telegraf
2025-04-03T15:12:02Z
Боксер по провищу "Успех" умер во время боя
Telegraf
2025-04-01T09:54:16Z
Бывший футболист "Динамо" неожиданно поддержал Россию
ZN UA
2025-03-31T22:57:52Z
Кубок Украины: где и когда смотреть четвертьфиналы "Динамо" и "Шахтера"
Telegraf
2025-04-01T14:21:18Z
Дончич отметился антидостижением в игре против Голден Стейт
Корреспондент
2025-04-04T09:21:51Z
Экс-игрок Реала сравнил футболистов Месси и Ямаля
Корреспондент
2025-04-04T08:54:23Z
Озвучена реакция УАФ на информацию о натурализации легионера Шахтера
Корреспондент
2025-04-01T11:24:20Z
18-летнего украинского футболиста убили в Германии
ZN UA
2025-04-04T08:43:07Z
Бущан рассказал об уровне чемпионата Саудовской Аравии
Корреспондент
2025-04-04T08:15:32Z
Маск потерял миллиарды долларов из-за пошлин Трампа
Апостроф
2025-04-04T09:24:48Z
ПриватБанк объявил новую волну выплаты госпомощи в 1,5 тыс. грн: какие условия
Апостроф
2025-04-01T14:45:39Z
Пенсионеры могут не дождаться пересчета: как заставить ПФУ вовремя заплатить деньги
Знай
2025-04-01T14:30:57Z
Когда появятся гривны с новыми портреты на банкнотах: в НБУ сделали заявление
Comments UA
2025-04-02T10:27:20Z
Новые тарифы Трампа: что будет с курсом доллара в Украине
ZN UA
2025-04-04T09:33:38Z
Когда поднимут минимальную зарплату и стоит ли ожидать повышения в 2025 году
Факти ICTV
2025-04-04T09:28:59Z
В Госспецсвязи сделали заявление по поводу кибератаки на УЗ
Корреспондент
2025-04-01T14:30:33Z
«Лекарства подешевеют на 5-52%»: журналистка рассказала, что еще изменится в апреле
Знай
2025-04-02T06:21:36Z
С 1 апреля НБУ отменил лимит на карточные переводы между физическими лицами, но есть нюанс
VGorode
2025-04-02T00:18:10Z
Этот дешевый раствор отбелит ваш тюль: от жира и пыли не останется ни следа
Telegraf
2025-04-03T19:06:34Z
Чем помыть краны, чтобы сверкали, как новые: эффективные методы, о которых мало кто знает
TSN
2025-04-01T12:13:34Z
Избегайте тем о политике и религии: аргентинка раскрыла особый секрет долголетия
Gazeta UA
2025-04-01T12:03:30Z
Как выбрать хороший растворимый кофе: украинцам дали лайфхаки
Апостроф
2025-04-01T18:27:38Z
С годиком малыша: красивые пожелания для ребенка и родителей
Telegraf
2025-04-04T09:37:47Z
Поздравления для подруг с 8 марта: самые красивые пожелания своими словами
Telegraf
2025-04-04T09:37:46Z
Как ухаживать за седыми волосами: прически для женщин старше 40 лет
GlavRed
2025-04-01T16:30:42Z
Последний шанс спасти свою сладкую жизнь: рецепт тех самых легендарных пряников с глазурью
Знай
2025-04-01T06:51:33Z
Как поздравить с 70-летием женщину: трогательные пожелания и открытки
Telegraf
2025-04-04T09:37:46Z
В Киеве нетрезвый мужчина стрелял в больнице
Gazeta UA
2025-03-31T19:57:45Z
Враг нанес массированный удар дронами по Харькову: последствия
Хвиля
2025-04-02T06:42:03Z
Авиаудар по общине в Запорожье: количество пострадавших возросло. ФОТО
Новости Украины
2025-04-01T02:45:10Z
Украинец отказался от мобилизации из-за ухода за матерью — мать умерла, а его приговорили к тюрьме
Апостроф
2025-04-04T08:57:38Z
Завербованный Украиной россиянин готовил теракт в Подмосковье: детали
Comments UA
2025-04-04T08:45:01Z
Военный из США обманул жительницу Тернополя на 500 тыс. грн
Корреспондент
2025-04-04T08:39:55Z
Атака на Харьков: возросло количество погибших и раненых. ФОТО
Новости Украины
2025-04-04T08:39:35Z
Более 240 пассажиров элитного круизного лайнера Queen Mary 2 заразились норовирусом
Comments UA
2025-04-04T08:39:06Z
Дроновый террор РФ: в Харькове возросло количество жертв
Comments UA
2025-04-04T08:09:36Z
ТОП-5 малоэффективных витаминов, которые часто употребляют
Comments UA
2025-04-04T09:12:01Z
Ученые выявили масштабные уровни нецелевого назначения антибиотиков
Факти ICTV
2025-04-04T08:52:25Z
Второй шанс: в Киеве спасли пациента с пороком сердца через 15 лет после шунтирования
Факти ICTV
2025-04-04T08:37:33Z
Диета на три дня в неделю: найден способ похудения, эффективнее подсчета калорий
Фокус
2025-04-04T08:30:57Z
Почему старшие люди постоянно мерзнут: названы главные причины
Comments UA
2025-04-04T08:12:50Z
Где хранить покрышки: названо самое худшее, хоть и очень популярное место
Comments UA
2025-04-04T07:24:38Z
Могут ли мобилизовать, если у вас больные легкие
Telegraf
2025-04-03T23:36:31Z
Какие позы для сна дают хорошо выспаться и не провоцируют морщинки
Знай
2025-04-03T18:51:32Z
Украинский производитель лекарств за год увеличил доход на 900 млн грн
Корреспондент
2025-04-03T16:15:18Z
Осторожно, апрель 2025: опасные дни, которые могут перевернуть вашу жизнь
Знай
2025-03-31T19:30:00Z
"Женщину трогают за грудь, мужчину хватают за пах": Metal Gear Solid Delta: Snake Eater получила взрослый возрастной рейтинг
GameMag
2025-03-31T19:46:10Z
Научный прорыв позволит долететь до Альфа Центавра: что сконструировали ученые
Фокус
2025-04-01T11:10:57Z
Украина вскоре получит новые бомбы GLSDB: чем они особенные
Telegraf
2025-04-04T09:37:46Z
Вспомнить собственное появление на свет: ученые говорят, что младенцы все запоминают
Фокус
2025-04-04T09:36:35Z
"Это служебный кот?" Животное на криминальном фото ДБР стало звездой/Сеть повеселило фото кота-"взяточника"
Апостроф
2025-04-04T09:21:36Z
Зареєстровано перший у світі сорт картоплі зі «шкірним трансплантатом»
AgroNews
2025-04-04T09:13:01Z
"Мой папа – уклонист": сетью распространяются странные бейджи, школы выступили со срочным объяснением
Знай
2025-04-04T08:30:58Z
Загадка решена: огромная черная дыра уничтожает центр Млечного Пути, что происходит
Фокус
2025-04-04T07:45:33Z
Sony без лишнего шума отправляет PlayStation 4 на покой
GameMag
2025-04-02T08:27:40Z
Семейный люкс: тест-драйв нового кроссовера Volvo XC90
Фокус
2025-04-04T09:00:41Z
Hyundai презентовала туалет на колесах: главное - успеть добежать, а еще можно смотреть в окошко
Знай
2025-04-04T02:51:05Z
Составили рейтинг самых ненадежных авто
Gazeta UA
2025-04-04T01:48:06Z
Škoda представила новый электрический внедорожник
Корреспондент
2025-04-03T19:12:44Z
Hyundai представила обновленный водородный электромобиль
Корреспондент
2025-04-03T17:45:37Z
Вийшло важливе оновлення для серії Galaxy S20
Portaltele
2025-04-03T12:07:39Z
Как новые пошлины Трампа повлияют на рынок авто из США в Украине
Фокус
2025-04-03T10:36:05Z
Продажи автомобилей Tesla упали до трехлетнего минимума
Корреспондент
2025-04-03T10:30:17Z