MY.UAНовини
Кінопродюсерка Поліна Герман: «Державі потрібно об’єднатися з професійною спільнотою. Це дає можливості для самоокупності фільму»
Кінопродюсерка Поліна Герман: «Державі потрібно об’єднатися з професійною спільнотою. Це дає можливості для самоокупності фільму»

Кінопродюсерка Поліна Герман: «Державі потрібно об’єднатися з професійною спільнотою. Це дає можливості для самоокупності фільму»

Про стрічку «Між нами», фінансування Держкіно, роботу в США та українські фільми.

2 листопада у прокат виходить психологічний трилер «Між нами». Повнометражний дебют режисерки Соломії Томащук переміг на пітчингу Держкіно у 2019 році й отримав 100-відсоткове державне фінансування — 11 млн 200 тис. 124 грн. Зйомки фільму припали на час пандемії ковіду, а в широкий прокат стрічка виходить у другий рік великої війни. Автори позиціюють «Між нами» як український психологічний трилер.

За словами продюсерки стрічки Поліни Герман, цей жанр — своєрідний експеримент, адже трилери в українському кінематографі поки що екзотика. Та й прокат у розпал війни — теж ризик, бо наша країна вже другий рік живе у реальності трилера. Однак продюсерка сподівається, що «Між нами» знайде свою аудиторію. І не лише в Україні. Адже паралельно планується лімітований прокат у США та прем’єра в кінотеатрі в Беверлі-Гіллз.

З Поліною Герман «Детектор медіа» поговорив про виробництво, монетизацію та дистрибуцію фільму, про те, чого не вистачає, щоби в Україні кіно стало бізнесом і про нові копродукційні проєкти.

— Поліно, яким ви задумували трилер «Між нами»? Як ви бачили монетизацію проєкту, його фестивальну історію тощо? І як це втілилося в умовах війни?

— Фільм був готовий ще до війни й ми планували прокат у лютому 2022 року. Готувалися представляти стрічку на Одеському кіноринку. Але в перший день великої війни ці плани порушилися. Прокат фільму перенесли на цю осінь. Як усе планувалося? Все почалося з того, що до мене прийшла режисерка Соломія Томащук зі своїм сценарієм. Він мені сподобався, бо це був досить нетиповий для України жанр — психологічний трилер. Соломія запропонувала дуже актуальну історію. Бо кожна друга-третя українська сім’я переживає ті проблеми, які показано у фільмі. Дві головні героїні переживають життєву кризу, і їхні проблеми є універсальними. Я зацікавилася, ми почали працювати, все складалося, ми перемогли в конкурсі Держкіно, а далі розпочалася пандемія ковіду. Це був трохи складний час, але ми змогли завершити зйомки з нашою невеликою командою.

— Ви взялися за жанр психологічного трилера, бо бачите його потенціал для широкої аудиторії?

— Лише в Україні психологічний трилер сприймають як продукт не для широкої аудиторії, бо в Європі чи Америці це дуже потужний жанр, на який ходить багато людей. В Україні ще дуже молодий кінематограф, і ми змогли охопити не всі жанри. Звісно, зараз, під час війни, існує ризик, що люди не дуже й хочуть дивитися трилери, бо такого досить у звичайному житті. Але я сподіваюся, що наш фільм знайде свою цільову аудиторію. Один із наших головних героїв повертається з війни 2014 року.

— До прокату в Україні ви планували фестивальну історію. На яких фестивалях вдалося показати фільм і чи ви задоволені ними?

— Фестивальна історія була, але ми не робили на неї ставку. Бо «Між нами» — це все ж таки фільм для широкої глядацької історії. Це жанрове кіно, не артхаус. Фільм був на «Молодості», Seoul International Women’s Film Festival, Миколайчук OPEN та New York International Women’s Festival тощо. У нас були й перемоги. Але це не дуже значні для нас фестивалі. Вони нам були важливі, бо це дебютна робота режисерки. Коли я як продюсерка планувала стратегію фільму, то не розраховувала на потужну фестивальну історію, бо неможливо охопити два різнорідні напрямки: фестивалі й широкий прокат. Також ще на етапі сценарію я закладала продакт-плейсмент. Це давало нам можливість суттєво економити на частині витрат. Але продакт-плейсмент працює лише в жанровому кіно, на фестивальне кіно його не можна включати.

— Стрічка «Між нами» стала однією з переможиць 11-го конкурсного відбору кінопроєктів Держкіно й отримала державну фінансову підтримку розміром 11 млн 200 тис. 124 грн (100 %). Який зрештою вийшов бюджет стрічки і яка структура фінансування?

— Наш бюджет — це ті ж 11 мільйонів та 200 тисяч. Окрім держфінансування, я залучала лише партнерів із продакт-плейсменту — і це досить непогана сума, але не у грошовому еквіваленті. Нам надали дорогі локації. Наприклад, наш партнер SAGA Development надав нам дві квартири для головних героїнь (одна із них шоурум). Це була дуже хороша підтримка. Деякі партнери закривали нам виробничі витрати. Заправки «Кло» надали нам бензин. І якщо перевести це у гроші, то ми отримали паливо на 150 тисяч гривень.

  • Читайте також: Монгольська юність, японська екологія та українська витривалість. У четвер на «Молодості» відбулося кілька яскравих прем’єр

— Який відсоток від загального бюджету покриває продакт-плейсмент?

— Мені складно порахувати у відсотках. Тому що насправді кіно можна зняти за будь-які гроші. Все залежить від амбіцій, рівня та якості. Якби ми не мали продакт-плейсменту, то ми би зробили такий самий фільм, але картинка була б не така дорога та якісна. Завдяки партнерам ми показали дуже крутий, стильний, довоєнний Київ.

— Поліно, яка ваша власна амбіція щодо цього проєкту?

— Я розраховую на хороший прокат в Україні. Звісно, може, цей фільм не стане топовим у бокс-офісах, але він знайде свою цільову аудиторію, а далі спрацює «сарафанне радіо». Також я маю амбіцію, що стрічка буде продана та показана на потужну платформу в Європі чи США. Поки наш дистрибутор веде перемовини. Адже важливо, щоби фільм вийшов не лише в кінотеатрі, а був присутній на світовій платформі.

— Міжнародну дистрибуцію ви не плануєте?

— Ми плануємо лімітований прокат в Америці. На жаль, я зараз не можу приїхати в Україну. Однак для мене це дуже важлива робота, і мені хочеться привезти цю прем’єру до себе.

У Лос-Анджелесі 9 листопада ми робитимемо прем’єру в кінотеатрі в Беверлі-Гіллз. Далі буде Маямі, Сіетл, Бруклін тощо. Це 6-7 міст, де є потужні українські діаспори. І це вже дуже хороший результат і великий успіх.

— Чи плануєте прокат у Європі?

— Ми би, звісно, хотіли все. Але якщо твій фільм знятий українською, з українськими акторами, то він не дуже потрібен Європі або Америці для глобальної дистрибуції. На жаль, це правда. Я рік живу у США й розумію, що це дуже важко. Американці, наприклад, не звикли дивитися кіно із субтитрами. Зараз нам вдалося домовитися з найкращим дистрибутором у нашій країні — Film.ua Distribution, який продає наш фільм на весь світ. Тому наш фільм буде там, де це можливо.

— Тобто зараз за кордоном не дуже зацікавлені в купівлі й адаптації українського контенту навіть попри те, що з початком великої війни зріс інтерес до України?

— Звісно, війна багато що змінила та спричинила перевідкриття України світу. З’явився інтерес до українських фільмів, на жаль, такою ціною. Але це не відбулось у глобальному масштабі. І ще рік тому ми мали більшу підтримку, зараз люди втомлюються і нам стає важче її залучати. Але ми зараз працюємо на культурну дипломатію. Кожен показ фільму — це привернення уваги до України.

— Ті стрічки, які орієнтуються на прокат у Європі, закладають це одразу, ще на рівні сценарію.

— Звісно, можна мати копродюсерів і одразу орієнтуватися на глобальну аудиторію. Але частіше це роблять із фестивальним кіно. І там одразу закладається ключовий фестиваль. А ми робили стрічку саме для внутрішнього прокату, тому взяли крутих акторів: Ірму Вітовську, Настю Пустовіт, Дмитра Сову. Вони привертають увагу до кінотеатрів. Якщо орієнтуватися на міжнародний прокат, потрібно знімати стрічку англійською. Наприклад, для нашого нового документального кіно «Дівія» ми залучили голлівудського композитора, саму стрічку зняли англійською про українські події. І це геть інший підхід. Із художнім кіно все складніше. Бо потрібно поєднувати акторів відомих в Україні та запрошувати голлівудських або європейських акторів. І коли ти створюєш кіно — ніколи не маєш гарантії, що твій задум спрацює. Це лотерея. Результатом фільму «Між нами» я дуже задоволена, бо ми все зробили на тому ж рівні, як і планували. Зараз побачимо, як це спрацює в нових реаліях.

— На які збори в Україні ви сподіваєтеся?

— Я зараз навіть не знаю, як відповісти на це питання. Бо до війни я ще на щось сподівалася. А як прогнозувати зараз? Нещодавно я говорила з продюсерами, які аналізують збори фільмів під час війни, то навіть вони не можуть дати мені прогноз. Але якщо «Film.ua Distribution» взялося за цей проєкт, вкладає гроші в рекламу, це означає, що вони вірять у нього та сподіваються на непоганий бокс-офіс. Я теж на це сподіваюсь. Але не можу назвати жодні цифри. Для мене пріоритет у тому, щоб кіно знайшло свою аудиторію.

— Чи маєте ви якісь зобов’язання щодо ефективності від Держкіно?

— У Держкіно були спроби поставити певні КРІ. Але цього не вийшло. Не забувайте, що в нас дебют. Це спеціальна програма, яка дає можливість спробувати себе як режисера. У нас усе вийшло й ми сподіваємося на КРІ того рівня, який очікує Держкіно. Але в контракті це ніде не прописано. Однак для продюсера виклик — зробити фільм, який не лежатиме на поличці, а щоб його дивилися.

— Поліно, як за домовленістю з Держкіно мають розподілятися прибутки щодо фільму «Між нами»?

— У нашому випадку йдеться про дебют, 100 %-ву фінансування. У цьому випадку 85 % прибутків ми маємо повернути державі. Лише 15 % собі залишає продюсерська компанія. Але слід враховувати, що свою частку мають кінотеатри та дистрибутор.

— З огляду на цей кейс: продюсування дебютних фільмів — це комерційна історія?

— Я би сказала, що продюсування українського кіно — це не дуже комерційна історія. У нас немає достатньої кількості кінотеатрів, платформ, бюджетів. Звісно, є успішні випадки, наприклад, «Мої думки тихі» Лукіча тощо. Але це інші жанри.

Також на успіх фільму впливає конкуренція з боку блокбастерів. Утім, зараз усе змінюється. І ми прагнемо заробляти на українському кіно. В Америці це повністю комерційна історія, тут немає грантів. У США кіно можна окупити при різних розкладах. Але в нас та в Європі фонди підтримують кіно, бо воно ще не є бізнесом.

— Чи може в Україні кіно бути бізнесом?

— Я хочу вірити, що така перспектива є.

— Що для цього потрібно з боку держави та з боку професійної спільноти?

— Насамперед державі потрібно об’єднатися з професійною спільнотою. Бо ми з цим маємо проблеми. Також потрібно робити копродакшен із Європою та Америкою. Це дає можливість для розширення дистрибуції та самоокупності фільму. Також нам потрібно навчитися робити хороші сценарії. Бо в Україні з цим проблема. Якісних українських фільмів стало більше. Але цього ще недостатньо, щоб вивести кінобізнес на інший рівень. Чому в Голлівуді успішні фільми? Бо вони роблять умовно сто фільмів на рік, а десять із них — успішні. Велика конкуренція, вони роблять різнорідний продукт різних жанрів, для різних аудиторій, із різними бюджетами. Індустрія змінюється, трансформується. Зараз більше стало платформ, менше кінотеатрів, з’являються виклики зі штучним інтелектом. Будемо дивитися, що буде далі. Світ зараз узагалі змінюється.

Ще один виклик полягає в тому, що знімати. Наша актуальність — це війна. Але чи захоче глядач потім дивитися лише фільми по війну? Я щоразу ставлю собі це питання. Звісно, ми не можемо не рефлексувати про те, що з нами відбувається. Будь-який сценарист чи режисер порушуватиме тему війни в певному аспекті. Але прорахувати настрої на кілька років наперед, коли війна, дай Боже, закінчиться, дуже важко. Зараз я розробляю кілька художніх фільмів. Але вони більш універсальні.

— Як вам вдається продюсувати свої фільми, перебуваючи у США? І що з вашою компанією Up Ua Studio?

— Людина до всього пристосовується. Так само і я. Я виїхала в перші місяці війни разом із дитиною. Вирішила спробувати поїхати у США. Хотіла розібратися, як працює голлівудська система. Але в мене є команда, зобов’язання, проєкти, і я вже півтора року працюю онлайн. Якось воно виходить. Документальне кіно «Король Лір. Як ми шукали любов під час війни» мені вдалося зробити, повністю працюючи онлайн. У мене крута команда в Києві та Берліні. Зараз я вступила в Американську гільдію продюсерів. Відкрила філію своєї компанії та намагаюся робити копродакшен. Але це дуже важко. Збоку здається, що Америка та Європа підтримують Україну. Але коли справа доходить до конкретних дій, то не все так просто. Я не збираюся закривати свою компанію, мені важливо інтегрувати Україну у світові процеси та привносити закордонний досвід в Україну.

— Що з виробництвом ваших інших фільмів, які свого часу здобули перемогу на пітчингах Держкіно? Це фільм «Доручення» Дар’ї Онищенко, який планували створювати в копродукції Швейцарія — Німеччина — Україна, а також дитячий фільм «Новий рік скасовується!»

— Ми нічого не виграли в Держкіно щодо цих проєктів. На конкурсі сталася дивна історія. Мої проєкти отримали 12 балів від журі, і це був прохідний бал. Але наступного дня Рада Держкіно підняла прохідний бал до 13. І таким чином ще вчора ми були переможцями, а завтра — вже ні. Є як є... Зараз багато що змінилося. Ми переорієнтувались і робимо інші проєкти.

— Що це за проєкти?

— Один фільм — фантастика. Другий — підліткова драма, над якою я працюю з американським режисером. Третій фільм — це психологічний арт. Усе це важкі жанри. Зараз вони на стадії девелопменту. У мене ще немає фінансування. Я поки тестую й дивлюся на інтерес Америки, України, Європи.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
Вячеслав Соломка после публичной ссоры с Камалией раскрыл правду об их отношениях
TSN
2025-04-26T20:46:39Z
Всемирно известная певица Тейлор Свифт получила повестку в суд
Апостроф
2025-05-10T15:54:48Z
Появились новые детали о втором сезоне Fallout: "Про любовь и труд..."
Знай
2025-05-10T15:51:40Z
Старый костюм Зеленского изжил себя: специалист по этикету назвала причину
Telegraf
2025-04-28T16:04:40Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
Кадыров попросил, чтобы его уволили с должности главы Чечни
Comments UA
2025-05-06T15:15:29Z
В Кремле заявили, при каких условиях могут прекратить огонь в Украине
Comments UA
2025-04-27T18:27:28Z
"Задвиньте себе эти планы в ж**у": Дмитрий Медведев ответил на призывы западных лидеров к миру
Comments UA
2025-05-10T17:39:45Z
В Кремле заявили, что новая встреча Путина с Уиткоффом пока не планируется
Новости Украины
2025-05-10T17:30:43Z
Трамп сделал заявление по поводу войны в Украине
Корреспондент
2025-05-07T20:39:26Z
"Одноразовые исполнители": как Москва дистанционно управляет поджогом и дестабилизацией Запада
TSN
2025-05-04T17:19:27Z
72 часа до вероятной опасности: эксперты предсказывают атаки 8–9 мая
Новости Украины
2025-05-05T19:21:39Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
Пенсионерам выплатят специальные надбавки: какие суммы обещают
Знай
2025-05-03T15:30:37Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Делал селфи: Зеленский вышел в центр Киева и фотографировался с людьми, — соцсети
Фокус
2025-05-07T18:18:33Z
Денежная помощь для пенсионеров в Запорожье: как подать заявку и получить выплаты
Политека
2025-05-10T17:30:12Z
Какой "поворотник" нужно включать при въезде на кольцо
UAToday
2025-05-10T17:06:29Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы
TSN
2025-05-04T10:48:54Z
Зачем нужно ходить спиной вперед 27 апреля и где нельзя оставлять алкоголь сегодня: приметы и запреты на Стефана
Знай
2025-04-27T02:03:32Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Ночные перекусы: почему возникает голод после позднего ужина
Gazeta UA
2025-04-27T17:51:43Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Не кофе и не какао: назван напиток, который защищает мозг от старения и болезни Альцгеймера
UAToday
2025-05-10T17:06:48Z
Что будет с организмом, если месяц употреблять безлактозные продукты
Comments UA
2025-05-10T13:51:23Z
Куриный бульон как искусство: как правильно выбрать мясо для блюда
Знай
2025-05-10T12:51:18Z
Этот продукт вызывает пищевую зависимость: отказывайтесь ради здоровья
Знай
2025-05-10T11:51:00Z
Болезнь, уничтожающая сады: как не дать курчавости листьев испортить персик
Gazeta UA
2025-05-10T00:00:02Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Запорожье возросло число травмированных. В ГСЧС показали последствия атаки 6 мая
ZN UA
2025-05-07T04:45:58Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
Индия заявила о нарушении перемирия: в небе слышны взрывы и летают дроны
Факти ICTV
2025-05-10T17:30:51Z
Світові ціни на залізну руду впали на $1,5/т на початку травня
AgroNews
2025-05-10T17:25:30Z
Перемирие между Индией и Пакистаном: в спорном штате Кашмир звучат взрывы
Фокус
2025-05-10T16:42:17Z
В Одессе горела квартира в многоэтажке в Аркадии: подробности
VGorode
2025-05-10T14:19:29Z
В Подмосковье от взрыва гранаты погибли люди - военный блогер оценил «доброе дело» россиян
Апостроф
2025-05-10T13:54:50Z
"Добрый вечер, мы из ПриватБанка": украинцев заставляют добровольно перечислять деньги в россию - новая мошенническая схема
Знай
2025-04-27T12:12:52Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
Внешняя разведка назвала "маловероятным" укрепление рубля
Корреспондент
2025-04-27T16:01:15Z
Тарифный тупик: Попенко объяснил, почему украинцы платят за коммуналку всё больше
Хвиля
2025-05-10T17:30:39Z
В Украине могут ввести специальные надбавки к тарифу на свет: электроэнергия станет еще дороже
Знай
2025-05-10T17:30:06Z
"Стандарт ЕС в 230 В": в ДТЭК рассказали, как повлияет переход на новые нормы напряжения в сети
Gazeta UA
2025-05-10T17:21:00Z
США и Китай провели первую встречу по тарифам
Корреспондент
2025-05-10T17:06:29Z
Подорожание овощей в Одессе: какими ценами удивляет майский Привоз
Политека
2025-05-10T16:01:26Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Может появиться в Украине: старшего брата Renault Duster впервые заметили на дорогах
Фокус
2025-05-10T16:00:54Z
Гонщики Формулы-1 проехались по Майами на машинках из LEGO: строили более 20 тысячи часов
Знай
2025-05-10T10:51:39Z
В Китае производят дешевые электрифицированные копии Bentley Bentayga за $2500
Фокус
2025-05-10T09:51:20Z
Уже в 2026 году на рынке появится летающий автомобиль: за столько можно приобрести
Comments UA
2025-05-10T07:45:45Z
Полезная функция Google Maps, которая позволяет избежать штрафов для водителей
Gazeta UA
2025-05-10T02:24:01Z
Как подкачать шину без насоса: практические советы для водителей
Gazeta UA
2025-05-10T00:33:39Z
В Киеве прохладно и сыро: синоптики обновили прогноз на субботу
Gazeta UA
2025-05-10T03:24:36Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах
Корреспондент
2025-04-27T18:06:09Z
Гороскоп на воскресенье 11 мая 2025 года
UAToday
2025-05-10T17:06:36Z
Россия наступает на 10 направлениях - Генштаб
Корреспондент
2025-05-10T17:06:17Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
Пенсия в Киеве: мужчину обязали отдать 340 тысяч, суд вмешался в дело
Политека
2025-05-10T16:31:52Z
Виробники нержавійки ЄС зміцнюють позиції попри геополітичну нестабільність
AgroNews
2025-05-10T16:19:53Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Гороскоп на 11 мая 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-05-10T17:06:33Z
Три столпа крепчайших отношений: психолог рассказал, какие привычки отличают их от остальных
Фокус
2025-05-10T16:21:19Z
Редиска, которая не потеряет хруст: как правильно хранить популярный овощ
Знай
2025-04-27T13:51:25Z
Зачем завешивают зеркала, когда кто-нибудь умер: объяснение традиции
Comments UA
2025-05-10T15:30:37Z
Как порадовать маму, жену и бабушку на День матери: оригинальные идеи подарков на 11 мая
Знай
2025-05-10T14:12:09Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Ученые научились перерабатывать электронные отходы в самородки 22-каратного золота
UAToday
2025-05-10T17:06:29Z
Физическая копия Civilization VII для Nintendo Switch 2 предложит код вместо картриджа
GameMag
2025-05-10T16:55:47Z
Хидэки Камия вновь высказался о ремейке Devil May Cry
GameMag
2025-05-10T16:49:12Z
Предупреждение: Nintendo превратит вашу Switch 2 в кирпич, если вы будете пытаться модифицировать её для эмуляции и пиратства
GameMag
2025-05-10T14:22:35Z
Собака смотрела телевизор и узнала своего хозяина: реакция питомца удивила людей
Фокус
2025-05-10T13:36:29Z
В Индийский океан упал космический аппарат СССР, запущенный в 1972 году
Корреспондент
2025-05-10T12:40:03Z
Бактерии, питающиеся нефтью, производят «органическое моющее средство»
ZN UA
2025-05-10T11:01:37Z
Женщина извинилась перед соседями после того, как узнала, что ее кот постоянно ворует
Фокус
2025-05-10T06:00:40Z
В английском чемпионате матчи тура с участием украинцев стали победными
Корреспондент
2025-05-10T17:27:22Z
Рух оформив упевнений реванш над Вересом
Football.ua
2025-05-10T17:24:45Z
Еще один бой 19 июля: Мэнни Пакьяо возвращается в ринг
Корреспондент
2025-05-10T16:18:46Z
Лидер Уорриорз может восстановиться до матча с Тимбервулвз
Корреспондент
2025-05-10T15:48:12Z
В футзальном матче украинской лиги игрок играл до потери пульса
Корреспондент
2025-05-10T15:27:11Z
"Шевченко – ноль без палочки": Поворознюк рассказал, как убивают "Ингулец"
Telegraf
2025-05-10T15:04:37Z
Тренер Норвича покидает клуб: команда ищет иностранца
Корреспондент
2025-05-10T15:03:23Z
Пара манчестерских клубов желают видеть в своем составе футболиста Ньюкасла
Корреспондент
2025-05-10T14:24:17Z
Тео Эрнандес может вернуться в Реал этим летом
Корреспондент
2025-05-10T13:48:00Z