/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F47b75c0d3279cb265bf31842ab07ba90.jpg)
Розікрав 6 млн грн на вуличному освітленні: депутат Одеської облради отримав підозру
3 листопада чинному депутату Одеської обласної ради повідомили про підозру в розкраданні шести мільйонів гривень. Про це повідомляє НАБУ.
За даними слідства, у 2020 році депутат Одеської обласної ради уклав із тодішнім селищним головою однієї з територіальних громад низку договорів на виконання робіт з облаштування вуличного освітлення в обхід тендерних процедур.
Учасники змови штучно розділили предмет закупівлі на частини (окремі вулиці населеного пункту), кожна з яких за вартістю робіт не перевищувала 1,5 млн грн. Це дозволило замовнику укласти договори з підконтрольним депутату товариством без застосування електронної системи закупівель. До того ж, підрядник зміг включити до договірної ціни світильники вуличного освітлення за цінами, умисно завищеними у понад 6 разів.
Депутат Одеської обласної ради організовував підроблення актів приймання виконаних будівельних робіт, до яких було включено неправдиві відомості щодо понесених витрат. Як наслідок, на рахунок його підприємства було безпідставно перераховано 6 млн грн.
Раніше заступнику голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка повідомили про підозру через незаконну забудову одного зі столичних парків.