MY.UAНовини
Хайп від “президента” Арестовича: якими заявами з-за кордону відзначився ексрадник ОП
Хайп від “президента” Арестовича: якими заявами з-за кордону відзначився ексрадник ОП

Хайп від “президента” Арестовича: якими заявами з-за кордону відзначився ексрадник ОП

Арестович не лише серйозно заговорив про своє президентство, але й заради цього крісла ладен подарувати Путіну ледь не пів України.

Колишній радник Офісу президента України Олексій Арестович втік із України та заявив, що піде на вибори президента, але повертатися до України не планує.

Про новий скандал і черговий хайп Арестовича йдеться в огляді Вікторії Гнатюк на YouTube-каналі TSN.UA.

Мир з Путіним: якою ціною

Недавній працівник Офісу президента України “перевзувся” і публічно пішов проти Зеленського. Арестович не лише серйозно заговорив про своє президентство, але й заради цього крісла ладен на все. Навіть подарувати Путіну пів України.

“Це фактично глухий кут у війні, тому що ні Росія не може захопити великі шматки нашої території, ні ми не можемо відбити зараз. Далі – переведення це у партер, стаціонарний фронт, нескінченне та безглузде вбивство один одного, без спроб досягти якихось важливих результатів. Це не потрібно ні російському, ні українському народу, і народ це починає згадувати дуже добре. Я думаю, нам треба миритися, виходити на мирні переговори, стабілізувати, але ці переговори мають бути чесними та паритетними”, - заявив він в інтерв’ю "Ходоровський лайв". 

Мирні перемовини з ворогом — це ті наративи, які активно просуває Кремль як в Україні, так і серед союзників. 

Що іще критикує ексрадник ОП

Ексрадник Офісу президента робить все, аби привернути до себе увагу. 

Він навіть просуває наративи рашистів про нібито “провальний” контрнаступ. Усі ухвалені рішення владою критикує, а воювати, каже, будуть всі без виключення.

Арестович не просто відкрито бреше і критикує владу й армію, але й відверто дискредитує усіх цих людей, не завжди добираючи цензурні слова, а усі свої дописи досі уперто пише лише російською мовою, а потім сміється з підозр, що він російський шпигун. 

Що обіцяє “президент” Арестович 

Арестович на посаді президента обіцяє запровадити надзвичайний стан у сфері нацбезпеки, в енергетиці та в економіці, щоб прискорити розвиток і скоротити процедури, знизити облікову ставку до 7%, запустити аудит України "у виконанні" когось з "Великої четвірки".

Але найцікавіше зі сказаного — те, що “на фронті стаємо у стратегічну оборону”. Ось ці його заяви активно розносять російські пабліки. 

Про вибори в Україні 

Майбутні президентські вибори Олексій Арестович своєрідно прокоментував російському опозиційному виданню “Медуза”.

“Бачите, українське суспільство може спокійно дозволити собі переносити вибори парламенту, повноваження якого закінчилися наприкінці жовтня. Але президентська влада завжди була емоційно, символічно заряджена. Будь-яке перенесення президентських виборів вважатиметься узурпацією влади в українському суспільстві — чи то в якійсь його частині. Давайте накладемо це на м'яко кажучи, неуспіхи на фронті і важку зиму, яку доведеться пройти. Я думаю, що кожна помилка влади після 31 березня розглядатиметься під збільшувальним склом”, - заявив він. 

При цьому Арестович дуже впевнений, що українці його беззаперечно підтримають, і активно глузує з тих, хто в цю саму “підтримку” не вірить.

Де перебуває Арестович 

Свої заяви ексрадник ОП робить не з України, а з-за кордону. При цьому він заявив, що повертатися не планує, бо його політично “переслідують”. 

“У мене ціла низка міжнародних заходів, на багатьох з яких я – ключовий спікер. Тобто маю формальний привід перебувати за кордоном. Але, як ви розумієте, коли секретар Ради національної безпеки і оборони та депутати від правлячої партії звинувачують тебе в тому, що ти російський шпигун, і обіцяють посадити, це аж ніяк не сприяє поверненню. Тому боюся, що, можливо, мені доведеться побути опозиційним політиком у вигнанні та навіть вибори проводити з-за кордону. Все це легко кваліфікується як пряме політичне переслідування. Отже, зіграємо в цю гру звідси, з-за кордону”, - сказав він.

Шанси Арестовича

Політичні аналітики скептично ставляться до успіху Арестовича на президентських виборах. Зокрема, аналітик та блогер Карл Волох назвав його наміри сісти в президентське крісло - "фальстартом". 

“Бачу тут у декого панічні настрої щодо Арестовича, котрому пророкують серйозний успіх на виборах - якщо не президентських, то точно парламентських. Хотів би вас дещо заспокоїти. Саме раптова активність його, як і зміна риторики щодо влади демонструють, наскільки він стурбований зниженням рівня своєї електоральної підтримки. Останнє дослідження Інституту майбутнього показує результати менше двох відсотків - і тренд відверто негативний”, - зазначив він. 

Про скажений антирейтинг Арестовича заявив і секретар РНБО Олексій Данілов. Каже, навіть у Порошенка підтримка вища. 

"Якщо подивитися соціологію, то можна побачити, що його рейтинг з району 80% знизився до 72% недовіри. Куди з таким непотребом ви претеся? Якщо у вас антирейтинг у 72%". - сказав він. 

Арестовичем цікавиться СБУ

Олексій Данілов також повідомив, що за Арестовича вже взялася Служба безпеки України, але попередив, що миттєвих результатів чекати не варто. Може, саме тому “Люся” до України не поспішає? 

Сам Арестович на це вже теж встиг відреагувати, бідкається, що його переслідують і гордо називає себе “політичною опозицією”. 

“Співробітників СБУ замість займатися шпигунами змушують переслідувати політичну опозицію. Настане час, і співробітники СБУ займуться тими, хто це робив. Тільки по-справжньому”, - заявив новоявлений “кандидат у президенти”.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео ""Я буду есть омары, а что будет с вами?" Арестович втік з України і хоче миру з Путіним"

Нагадаємо, скандальний ексрадник Офісу президента Олексій Арестович у середу, 1 листопада, заявив про свої амбііції висуватися у президенти. Українці бурхливо відреагували на заяву та створили низку мемів на цю тему.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
«Втомлений макіяж»: новий б’юті-тренд серед зумерів підкорив TikTok
ГЛАВКОМ NET
2025-08-25T01:30:02Z
Популярний актор бойовиків 90-х заявив про свою любов до Москви
ГЛАВКОМ NET
2025-08-25T00:33:46Z
Показав середній палець. Актор Андрій Ісаєнко розказав про свою образу на Театр Франка
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T12:24:50Z
Den Baurin – "Брате" – 1 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-08-24T10:57:50Z
ТОП Пісень Незалежності від українських зірок!
FM-TV
2025-08-23T21:55:45Z
Pinterest назвав головні тренди осені: що буде в моді, красі та дизайні
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T20:00:17Z
Відомий український співак назвав причину, через яку Вєрка Сердючка не хоче перекладати свої хіти
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T16:06:03Z
Регенеративне землеробство стане головною темою Agritechnica 2025
AgroPortal
2025-08-23T11:30:36Z
10 культових фантастичних фільмів, які оцінили не одразу
ITC
2025-08-23T07:07:11Z
Виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній оцінив рішення про включення «Укрнафти» до ПСО
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T13:06:40Z
Високі ціни на каву стимулюють розвиток альтернатив
AgroPortal
2025-08-24T12:30:15Z
Болгарія йде на історичний рекорд урожаю соняшнику
AgroPortal
2025-08-24T11:30:40Z
МАГАТЕ оприлюднило заяву про пожежу на Курській АЕС
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T09:39:17Z
Як агропідприємства залучають додатковий потік фінансових надходжень
AgroPortal
2025-08-24T08:30:57Z
Спека допоможе утримати дохідність гречки на рівні точки беззбитковості
AgroPortal
2025-08-24T07:30:46Z
Боргову кризу на ринку електроенергії потрібно вирішувати на рівні держави – ексміністр
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T06:48:03Z
Ерік Трамп прогнозує Bitcoin по $175 тисяч: крипторинок за добу зріс на $250 мільярдів
FaceNews
2025-08-24T06:42:40Z
Дві компанії у США об'єднуються у світового гіганта вертикального фермерства
AgroPortal
2025-08-24T06:30:28Z
NYT: Безпрецедентні санкції проти РФ не працюють через ключову причину
ГЛАВКОМ NET
2025-08-25T02:06:00Z
Донька Келлога вшанувала добровольців з усього світу, які загинули за Україну
ГЛАВКОМ NET
2025-08-25T00:57:13Z
Лікарі залізли в мозок Лукашенку: самопроголошений президент поділився результатами
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T23:51:27Z
Ізраїль завдав авіаударів по об'єктах хуситів у Ємені
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T23:24:14Z
Келлог в День Незалежності України написав послання Трампу
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T22:57:26Z
Не вказуйте президенту України, що робити – Сибіга відповів угорському міністру
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T22:33:25Z
Дружба з Угорщиною з натяком на нафтопровід. Будапешт вийшов з різкою заявою після слів Зеленського
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T22:03:55Z
Ейфелева вежа у Франції засяяла жовто-синіми кольорами до Дня Незалежності України
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T21:54:47Z
США зупинили постачання зброї Україні? Центр протидії дезінформації зробив заяву
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T20:54:03Z
На Дніпропетровщині чоловік поранив п’ятьох людей і влаштував пожежу: нападника ліквідовано
ГЛАВКОМ NET
2025-08-25T01:42:50Z
Вибух у центрі Москви: офіцер ФСБ у тяжкому стані
ГЛАВКОМ NET
2025-08-25T01:06:07Z
На Бориспільському шосе BMW влетіла у блокпост, на в’їзді в Київ – кілометровий затор
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T18:24:44Z
Доки військовий лікувався після поранення, невідомі знесли його будинок
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T17:21:56Z
У Середземному морі під час переправи з Лівії до Італії загинули мігранти
Европейская правда
2025-08-24T11:03:26Z
У Єревані російський винищувач врізався у стовп
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T08:15:10Z
Дрони атакували порт Усть-Луга в Ленінградській області: там спалахнула пожежа
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T06:00:47Z
Небезпека на узбережжі: Іспанія закриває пляжі через отруйних «блакитних драконів»
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T05:42:30Z
У Сизрані пролунали десятки вибухів: атаковано місцевий НПЗ
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T04:57:38Z
25 серпня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T21:00:44Z
«Національна легенда України». Старший син Василя Зінкевича приїхав привітати батька з фронту
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T20:09:52Z
Президент нагородив Наталію Могилевську орденом княгині Ольги ІІ ступеня
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T19:57:00Z
Зеленський виступив на церемонії нагородження відзнакою «Національна легенда України»: текст
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T19:27:23Z
Яке релігійне свято відзначається 25 серпня: традиції та молитви
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T19:00:48Z
Зеленський одягнув на День Незалежності особливу вишиванку: скільки вона коштує
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T17:30:16Z
34 роки Незалежності: ціна свободи України
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T17:21:57Z
Україна обміняла окупанта з екзотичною професією
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T16:45:02Z
Притула на руках із новонародженим сином привітав українців із Днем Незалежності
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T15:09:27Z
Нова технологія з ШІ може врятувати мільйони людей від харчових отруєнь
AgroPortal
2025-08-24T13:00:25Z
Британські науковці вперше здійснили квантову телепортацію у лабораторних умовах
InternetUA
2025-08-23T06:55:47Z
Огірок чи кабачок: який овоч корисніший для здоров'я
24tv
2025-08-23T05:21:46Z
Поповнюйте свої аптечки: українцям безплатно роздадуть ліки
Знай
2025-08-23T05:21:39Z
Як полегшити біль без ліків: несподіване відкриття вчених
TSN
2025-08-23T04:48:50Z
"Вампіри та монстри" залітають в дома українців. Що робити при зустрічі з цією твариною
Telegraf
2025-08-23T04:39:15Z
Гарячі спеції в косметиці: осінній тренд на імбир, корицю і гарбуз
Gazeta UA
2025-08-23T01:21:58Z
На яких простирадлах найкорисніше спати: ідеальний варіант для шкіри, волосся і міцного сну
GlavRed
2025-08-23T00:27:16Z
4 українські серіали про медицину, які варто подивитися фанам "Жіночого лікаря"
24tv
2025-08-22T21:33:00Z
На Полтавщині власник покинув просто неба рідкісний спорткар
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T15:12:52Z
Jeep представив онлайн-конфігуратор та повний перелік комплектацій для моделі Cherokee
Топ Жир
2025-08-23T01:06:45Z
GM наказує дилерам призупинити продаж моделей ZR1 та Z06 до з’ясування причин несправностей
Топ Жир
2025-08-23T00:21:43Z
Nissan нарешті позбувся цієї жахливої мультимедійної системи
Топ Жир
2025-08-22T23:36:36Z
Цей рестомод Alfa Romeo сміється з можливостей Giulia Quadrifoglio Verde
Топ Жир
2025-08-22T22:50:12Z
Пункт призначення по-українськи: у Рівному помітили ризикового водія
Telegraf
2025-08-22T22:36:47Z
Volkswagen перетворила Golf R на справжнього монстра доріг
Топ Жир
2025-08-22T22:06:47Z
Subaru вже використовує твердотільні акумулятори, але не для того, що ви уявляєте
Топ Жир
2025-08-22T21:21:51Z
Lexus представив нову доступнішу гібридну модель з можливістю підзарядки
Топ Жир
2025-08-22T20:36:36Z
«Мій другий день народження». Ексмер Херсона про звільнення з російської неволі
ГЛАВКОМ NET
2025-08-25T01:33:34Z
Сумщина під масованим обстрілом: виникли пожежі, є влучання
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T22:18:45Z
Лінія фронту станом на 24 серпня 2025. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T20:45:24Z
Полонений окупант взяв до рук зброю та допоміг бійцям ЗСУ відбивати штурм
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T18:18:01Z
Українські військові звільнили Новомихайлівку на Донеччині
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T16:00:41Z
Звільнений із полону ексмер Херсона вразив зовнішнім виглядом
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T14:42:18Z
Із російського полону повернувся журналіст Дмитро Хилюк
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T14:09:29Z
Україна на День Незалежності провела новий обмін полоненими: кого вдалося звільнити
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T13:57:38Z
На Донеччині ЗСУ контратакували та зачистили від ворога три села
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T13:54:23Z
Чи справді варто заряджати смартфон лише до 80%: пояснення експертів
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T20:33:15Z
Скільки води витрачає ШІ на один запит – цифри від Google
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T19:03:38Z
У Норвегії створили плавучу теплицю
AgroPortal
2025-08-24T10:30:23Z
Google присвятив дудл Дню Незалежності України
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T10:27:40Z
Ціни на iPhone впадуть: експерт назвав причину
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T20:51:46Z
Інтроверт чи екстраверт? Науковці назвали новий тип особистості
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T17:42:04Z
Samsung представила 115-дюймовий телевізор з новітньою технологією Micro RGB
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T17:21:45Z
Новий робот може змінити індустрію збору ягід
AgroPortal
2025-08-23T13:00:53Z
У харків'ян насправді є корона, у мережі завірусилося смішне відео
Telegraf
2025-08-23T07:33:07Z
У боротьбі за квиток: мем та прості поради, як купити місце в потязі в Україні
Telegraf
2025-08-23T06:39:10Z
Цікава задача на уважність: потрібно відшукати одну незвичну лілію серед 15 квіток
Фокус
2025-08-23T06:30:06Z
Як легко замаринувати томати: базовий рецепт маринаду
Telegraf
2025-08-23T06:18:39Z
Найкращі місця в Європі для осінньої подорожі: рейтинг Lonely Planet
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T05:42:04Z
Найкраще, що можна зробити з баклажанами: готуємо баба-гануш з Ярославським
24tv
2025-08-23T05:39:58Z
Скільки грошей вимагають пред'явити при в'їзді до Польщі: нові роз'яснення для українців
Комсомольская правда
2025-08-23T05:03:32Z
Де три відмінності між дівчатами з валізами: тільки найуважніший розгадає загадку
GlavRed
2025-08-23T04:27:46Z
"Шарлотка", яку всі пектимуть восени: рецепт від Ектора
Telegraf
2025-08-23T03:18:08Z
Італія поза путівниками: 3 неймовірно красиві локації, заховані від натовпів туристів
24tv
2025-08-23T02:18:57Z
Пішов з життя перший олімпійський чемпіон в історії Ірану
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T14:03:33Z
Лузан підкорилося історичне досягнення на чемпіонаті світу з веслування
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T09:09:02Z
Донька віцепрезидента ФБУ з розвитку дитячого баскетболу стала чемпіонкою Європи в складі збірної Іспанії
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T08:54:12Z
Якушенко став чемпіоном світу U-20 з греко-римської боротьби
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T08:12:56Z
Вперше за 10 років Україна здобула медаль командної першості чемпіонату світу з художньої гімнастики
ГЛАВКОМ NET
2025-08-24T08:00:18Z
Лузан здобула золото чемпіонату світу з веслування
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T13:57:02Z
«Змусили роздягнутися перед чоловіком-лікарем». Спортсменка поскаржилася на огляд перед стартом
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T12:57:30Z
«Реал» цікавиться 18-річним українським форвардом: що відомо
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T12:30:26Z
Українки завершили чемпіонат світу з боротьби U20 з трьома нагородами
ГЛАВКОМ NET
2025-08-23T08:18:15Z