MY.UAНовини
Від обурення до захоплення. Чому серіал «Перші дні» на Netflix викликав такі різні реакції?
Від обурення до захоплення. Чому серіал «Перші дні» на Netflix викликав такі різні реакції?

Від обурення до захоплення. Чому серіал «Перші дні» на Netflix викликав такі різні реакції?

1 листопада на Netflix вийшов серіал «Перші дні». На цій платформі вже є дуже багато українського контенту, але увесь він там з’явився вже після прокату або телевізійних показів. «Перші дні» – перший вітчизняний серіал, прем’єра якого відбулася саме на Netflix.

За цей тиждень серіал встигло подивитися достатньо людей, аби сяк-так оцінити реакцію. Не знаю, чи можна назвати його обговорення бурхливим, але «Перші дні» зараз на другому місці у рейтингу «Топ 10 телесеріалів сьогодні (Україна)». З цим я всіх і вітаю. Тепер давайте розбиратися, що це за серіал, чи відрізняється від того, що зазвичай у нас пропонували глядачам, і чому на нього з’являються дуже різні відгуки – від позитивних до розчарованих. Ба навіть обурених.

Почнемо, напевне, саме коментарів. Поки мені потрапляли на очі здебільшого кардинально протилежні. З одного боку, враження у стилі «о, боже, який чудовий серіал, подивилася із задоволенням і плакала!». З іншого – «о, боже, це ганьба і facepalm, я була зла!». Як на мене, обидва варіанти – велике перебільшення. Хоча, звісно, кожен має право на свої емоції. Багато розчарованих, але, як на мене, усе це переважно через завищені очікування. 

Ну ось, доволі популярний твіт (чи як там треба нині говорити?) користувачки Лучанки. Поки це найбільш нищівна критика цього продукту. Авторці не подобається все і вона вважає, що автори значно применшили небезпеку перших днів великого вторгнення, не подружилися з логікою і їй страшенно соромно, що усе це побачать в інших країнах. Ось увесь цей емоційний тред. 

Цікаво, що саме на цьому треді і тримаються практично усі матеріали із гучними заголовками штибу «Українці обурені новим серіалом на Netflix». Заходиш у текст, а там із прикладів – лише думка Лучанки. Ну і ще коменти під її твітом людей, які переважно серіалу не дивилися, але теж страшенно обурені. Таку ситуацію я спостерігаю вже не вперше і вона, чесно сказати, має кепський вигляд. Критикувати можна що-завгодно, але бажано спочатку це щось подивитися, а не тупо мавпувати чужі емоції. Ну і питання до колег-медійників. Чи справді можна з одного допису роздувати зраду всеукраїнського масштабу? Питання риторичне, тому їдемо далі.  

Особисто я частково з Лучанкою погоджуюся, але прочитавши її враження може здатися, що «Перші дні» – це якийсь «Юрик-2», та це не так. Схожі проколи є, але явно не у таких масштабах. Тому спробую без емоцій описати цей серіал і знайти його місце у вітчизняному виробництві. 

Ну от з останнього і почнемо. Пропоную спочатку відштовхнутися від того, що наше телемило у переважній своїй більшості – страшне та жахливе явище. Більшість телеменеджерів давно вважають своїх глядачів та глядачок (особливо глядачок) невиправними ідіотами та дурепами і пропонують їм відповідний продукт. Потрапляючи тим самим у пастку, бо коли роками працюєш над треш-контентом, то планка твоя падає і здатність зняти щось нормальне – теж. 

Тому, якщо не розглядати «Перші дні» у вакуумі, а порівнювати з нашими попередніми телездобутками, то це, друзі, трохи інший рівень. І фейспалмом його може називати лиш людина, яка не знає, що таке справжній біль. Яка не дивилася, скажімо, усіх сезонів «Клану ювелірів». В жодному разі не раджу це робити без підготовки. Просто аби ви зрозуміли усю страхітливість ситуації: там героїнь постійно б’ють їхні чоловіки і це вважається норм. Треба зберігати сім’ю. А ще ось – В’ячеслав Довженко та його перука. Темі ненависті гримерів до акторів ми присвятимо окреме дослідження. 

Отже, «Перші дні» – це 6 історій про, відповідно, перші дні повномасштабного вторгнення. Продюсери зробили дуже правильно, що знімати запросили режисерів або з кіно, або тих, хто відзначився доволі непоганими серіалами. Приміром, епізод про київського бездомного та його сина фільмував Павло Остріков.

Зараз він готує свій перший повний метр «Ти – космос» і я вважаю, що зможе трішки посунути Антоніо Лукіча, бо теж вміє знімати розумні ліричні комедії. Наполегливо закликаю вас просто зараз подивитися його кілька коротких метрів. Ось один із них «Голден Лав», про спід-дейтинги у сільському клубі. 

Серію про Зоопарк знімав Артем Литвиненко, автор дуже непоганого, хоч і орієнтованого перш за все на росіян, серіалу «Нюхач».

Режисер, не побоюся цього слова, проривних «Перших ластівок» Валентин Шпаков створив історію про німецького хірурга, який приїздить до коханої у Київ.

Шоуранерка «Кріпосної» Тала Пристаєцька зняла серію про (не вірю!) пару двох жінок, які виховують сина. Через те, що вони не можуть офіційно оформити свої стосунки, одна з мам не може виїхати за кордон із малим.

Режисерка музичних відео та концертів (зокрема і тих нашумілих на День Незалежності) Катя Царик зняла епізод про Андрія Данилка. 

Давайте спершу відзначимо хороше у «Перших днях». Я намагалася його дивитися очима іноземки і, думаю, він мусить зруйнувати багато стереотипів про Україну. Тим, у кого в голові сидить образ бідної, не надто цивілізованої країни третього світу показують зовсім інше. У першій серії «Сім’я» ми бачимо героїв, які живуть в хорошому будинку із сучасним інтер’єром. Чесно сказати, це була моя мрія – бачити в кіно чи серіалах українців, які живуть добре. Зрештою, чи не про це було повно розмов, коли ми на початку великої війни насміхалися з росіян, їхніх дерев'яних унітазів і протиставляли себе цим бідосям?

А в останній серії – бачимо апогей. Це історія про Андрія Данилка (його грає В’ячеслав Довженко, без дурнуватої перуки, але з маскою на підборідді), який живе у знаменитому будинку на Хрещатику. Епізод так і називається – «Будинок із зіркою». У квартирі усе обладнане за останнім словом техніки, а сам головний герой готує собі їжу і дуже естетично її оформлює на тарілці. 

Цю глянцевість, я бачила, теж критикували. Мовляв, треба було показувати брудні підвали і як люди страждають. Безумовно, показувати варто й таке. І це все можна побачити як у хорошому документальному, чи авторському ігровому кіно. Але нагадаю, одне з найбільш постраждалих від війни міст – Буча. І це – заможне передмістя, у якому безліч красивих будинків, особливо у приватному секторі. По-суті, та Буча, яку постійно показують у новинах, – це стара її частина. Тому теоретично фільм про окупацію у цьому місті легко міг би фільмуватися у закритому котеджному містечку, а підвал у головних героїв складався б із кінотеатру, тренажерного залу і більярду. 

«Перші дні» – це легкий серіал, в якому робиться акцент не на жахіття, яке люди переживають, а на те, як вони це переживають. Тобто це не той контент, про який кажуть «це важко дивитися». Там є гумор, історії цілком зрозумілі та легко сприймаються. Для тих, хто переймається тим, що ж про нас подумають за кордоном, – це чудовий варіант. Ми там зображені хорошими, освіченими, гуманними та цивілізованими людьми. Які переймаються долею тварин, приходять одне одному на допомогу та готові боротися за свою країну хто як може. 

Українська кіноіндустрія повинна пропонувати іноземним глядачам якомога більш різноманітний контент. Вжахнутися вони цілком можуть під час перегляду «20 днів у Маріуполі», який має надзвичайно високі оцінки на різних ресурсах і, сподіваюся, таки потрапить в оскарівську номінацію. І, користуючись нагодою, нагадаю, що наші культурні дипломати, які часто спілкуються з іноземною публікою, усі як один твердять: постійні розповіді про наші трагедії відштовхують і люди нерідко намагаються їх уникати. Натомість їх захоплює героїчність та стійкість. Отака цинічна правда життя. І якщо ми хочемо на них впливати, то доведеться робити це максимально грамотно. Зокрема за допомогою позитивних і світлих історій.  

Про Андрія Данилка.

У вище цитованому твіті авторка має претензію – чому зняли історію саме про нього? Чому не про Хливнюка, Тополю чи Галича? Тут я не зовсім зрозуміла, чому Данилко виявився аж таким недостойним, тому зроблю припущення. По-перше, Андрій – дуже цікава і непересічна людина, відтак одразу мав потенціал стати яскравим трагікомічним персонажем. Самотній чоловік, якого дуже люблять сотні шанувальників, який не може дати собі раду у побуті, ненавидить метро, але йде туди давати концерт. До того ж, його дуже добре знають в Європі завдяки Євробаченню, тому багатьом буде цікаво подивитися історію про нього. 

А, і ще важливо. У кількох епізодах є сцени, в яких герої розмовляють з росіянами. І щоразу ми бачимо людей, які начебто і співчувають, але якось дуже неадекватно. Пропонують просто перечекати, розслабитися і чекати поки «вас усіх звільнять». Або радять тікати до Росії. Можливо, це хоч трішки вплине на тих, хто вважає цю війну путінською, а простий народ тут ні до чого. 

А тепер поговоримо про не дуже вдалі моменти. «Перші дні» – непоганий серіал, якщо його розглядати у контексті українських серіалів. Ну, тобто, ми із самого початку сильно занизили планку. До речі, не варто ідеалізувати і Netflix, бо у багатьох людей зберігається якесь уявлення, що там куди не тицьни – скрізь як не «Картковий будинок», так «Ферзевий гамбіт». Насправді це платформа із дуже різним контентом, більшість якого – цілком посереднього рівня. 

Не кажучи вже, що трапляється і справжній кошмар. «Перші дні» цілком можна занести до того виду серіалів чи фільмів, які подивишся і одразу забуваєш. Можливо, у нашому випадку усе ж глядачі запам’ятають більше, бо самі обставини цих історій непересічні і є на слуху. Проте вони навряд зможуть чимось вразити, лишити слід і, тим паче, змусити думати. Серіал цей занадто простий та невибагливий, аби викликати таку реакцію. Саме тому, напевне, я бачила так багато розчарованих відгуків – люди були налаштовані на якийсь суперпрорив і неймовірний хіт. 

Netflix – платформа, на якій локальні історії, зняті місцевою мовою справді мають шанс стати популярними у багатьох країнах. Україна нині має доступ до цього майданчика і вже від нас залежить, що ми запропонуємо. Екстраординарні обставини у нас є, лишається тільки зробити історії, які будуть такими ж яскравими та вражаючими. Така невеличка дрібничка, знаєте. Автори ж наших серіалів себе до такого не готували, вважаючи, що глядачі дурні і їм складного не потрібно. Цей спосіб мислення привів до того, що в якийсь момент маєш усвідомити: складного ти вже і не можеш запропонувати. Принаймні, так швидко.

Якщо говорити про найбільший недолік «Перших днів», то це, вочевидь, нелогічність. Особливо у серії про німецького лікаря, який приїздить до Києва. Він зі своєю дівчиною довго їде на окуповану територію, через мільйон блокпостів, аби погодувати кота, якого лишили знайомі. Тут я трохи офігіла, бо це вже, вибачайте, але таки попахує «Юриком». Напевне, не варто пояснювати, чому такого бути не могло. Коли ці двоє повертаються (з котом) зіштовхуються на дорозі з російським танком, який збирається у них пульнути, але наші герої тікають. 

Проте їхню автівку розстрілюють в іншому місці. Героя поранено, героїня кричить, щоб він не вмирав заради неї і біжить шукати підмогу. Ось це вже не лізе ні на яку голову, шановні. Яка підмога? Де? Вибігти на Житомирську трасу і ловити попутку? За цим епізодом можна взяти і подумати, що люди в Бучі, Гостомелі чи Ворзелі були якісь дурні, бо ж можна було так легко туди-сюди їздити. Чому тоді людям не можна було завезти їжі, води та ліків так само просто як корм котові? Чому герої нікого не вивезли у своїй машині, крім кота? 

На усі ці питання, звісно, не варто шукати відповідь. Точніше відповідь наступна – автори просто не парилися, аби це все було хоч трохи реалістично. Після «Юрика» має бути зрозуміло кожному сценаристу: такі лажі – недопустимі. Мало того, що це має комічний вигляд, так ще і зображає обставнини окупації значно комфортнішими, ніж це було насправді. До того ж, гру акторів саме у цій серії можна описати фразою із давнього гумористичного шоу: вона – переграє, а він – недограє. Ну і загалом у відгуках люди часто звертають увагу на серіальність гри. Не скажу, що усі актори та акторки у «Перших днях» вдаються до певної карикатурності, але її досить багато, аби звернути на це увагу ще на етапі трейлеру. 

У епізоді про Зоопарк – та сама історія. Герой Олександра Рудинського на човні без проблем випливає із окупованого зоопарку, а потім повертається назад.

Бачила претензії до цієї серії, мовляв, російські військові – занадто добрі. Ну, як для російських військових. Хоча насправді їх зобразили доволі карикатурними злобними придурками. Проти нічого не маю, але саме у перші дні окупації вони були значно м’якшими і навіть турботливими. Адже вважали, що люди скрізь чекають їх як рятівників та «освободителей». Про це свідчить немало людей із окупованої Київщини чи Маріуполя. До речі, цей момент нам теж потрібно навчитися показувати, якщо хочемо робити правдивий контент. Жорстокими росіяни стали трохи згодом, коли усвідомили, що їх ніхто тут не чекав. 

В серії про Андрія Данилка мені не сподобалося, що герой – неймовірно і якось нарочито хороший. Таке враження, що знімали разом із піар-службою артиста і це його якийсь рекламний ролик. Ні, я не хочу сказати, що його треба було зобразити трохи падлюкою, він і мав бути милим. Але і робити з нього Ріната Ахметова у сюжеті каналу «Україна» теж перебір.

Він просто на кожному кроці проявляє небачену людяність та порядність і у якийсь момент це стає якось нав’язливо. То просить видати хатній працівниці зарплату за три місяці, потім довго говорить з гостьовою редакторкою телеканалу і заспокоює, коли вона починає плакати. Дивлячись цю сцену справжні гостьові редактори довго б сміялися. Також, як на мене, забагато згадок про «плюси» і Гордона.

І ось ще що. Забудова у Києві – це біда. Просто вкотре констатую.

 

Але водночас я зовсім не згідна з претензією, що ця серія теж применшує жахи війни. Ну бо головний герой живе у красивій квартирі, їздить на велотренажері та готує собі вишукані страви. І, мовляв, найбільша його проблема – відсутність солі. Тисячі киян проводили свій час приблизно так само: тинялися квартирою, їли, дивилися телевізор, гортали стрічки новин і переживали. Саме тут – жодних вигадок і перекручувань.

Нелогічності можна перераховувати ще довго. Наприклад, в серії «Мами» героїня з сином заїжджає на заправку і легко там заправляється. Тобто виходить, що проблем із паливом у Києві теж не було. Як і ситуація у першому епізоді, дії якого починають в Ірпені. У красивому будинку живе сім’я: мама, тато і двоє доньок. Там їх і застає війна. Вони на початку не можуть визначитися – їхати їм звідти чи ні?

Увесь цей час у них доволі тихо і вибухів не чути. Хоча насправді там моторошні звуки лунали постійно і створювали відповідну, дуже специфічну атмосферу. Але для її відтворення потрібно було б створити те, що звукорежисери у серйозних фільмах називають «звуковим полотном» – складним рядом, який часом навіть непомітно для глядача створює необхідну атмосферу. Тут потрібен був настрій страху, безвиході та розгубленості. Нічого такого не було, бо просто паніки героїв тут замало.

Проте у цьому епізоді, як на мене, показали найбільш цікаві стосунки між людьми та характери, які можна назвати складними і неоднозначними. Цю сім’ю з Ірпеня забирає колишній чоловік героїні (Катерина Варченко). Тут, до речі, все логічно, бо Ірпінь був окупований частково і туди (до мосту) справді можна було під’їхати машиною, а люди могли вийти. Колишній (Тарас Цимбалюк) – давно був готовий до вторгнення, він сміливий, рішучий та продуманий. Чоловік (Роман Луцький) – переляканий, розгублений та невпевнений у собі. Але саме його героїня називає найбільш надійним чоловіком у своєму житті. І, в принципі, зрозуміло чому, хоча з нею можна і не погоджуватися.  

Власне, все. Висновок у мене наступний: за «Перші дні» не є соромно, принаймні мені. На Netflix повно серіалів десь такого ж рівня і їх дуже навіть дивляться. Значно гірші вітчизняні проєкти на цій платформі постійно входять до топу переглядів. Нагадаю, «Перші дні» зараз на другому місці. Але і почуття захоплення він теж не викликає. Так, з логікою проблеми і за нею нині треба стежити більш уважно, ніж зазвичай. Серіал покажуть ще у 18 країнах, переважно у Східній Європі. Це добре. І головне – маємо прецедент співпраці з Netflix і цю традицію було б непогано продовжити. Хто ж мріє про появу на цій платформі української «Гри в кальмара» чи «Паперового будинку» – тримайтеся. Будемо вірити разом. 

Фото: Кадри з серіалу «Перші дні» та «Клан ювелірів».  

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Netflix
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Ремастер Onimusha 2: Samurai's Destiny будет переведен на русский язык — Capcom подтвердила
GameMag
2025-02-08T14:39:47Z
Боевик Neon Inferno в стиле Contra и Wild Guns получит демоверсию
GameMag
2025-02-08T14:39:45Z
Что делать, если телефон начал зависать: как безопасно ускорить его работу
Политека
2025-02-08T14:33:14Z
Связь длиною в миллионы лет: ученые обнаружили в нашем мозге древнейший механизм
Фокус
2025-02-08T14:30:58Z
KRAFTON представила динамичный тактический шутер PUBG: Blindspot
GameMag
2025-02-08T13:58:12Z
Кот прославился в сети благодаря "непристойному" узору на шерсти
Фокус
2025-02-08T12:00:10Z
Дроны атаковали нефтеперекачивающую станцию ​​в РФ - соцсети
UAToday
2025-02-08T11:39:40Z
Ученые нашли необычный способ переработки электронных отходов: что вышло
Фокус
2025-02-08T11:00:34Z
Ученым удалось снять уникальное видео с морским чертом, которого мало кто видел вживую
Апостроф
2025-02-08T10:06:34Z
Сочный взрыв вкуса: горячие мясные бутерброды, от которых не оторваться, рецепт для завтрака
Знай
2025-02-08T13:51:10Z
Большинство огородников неправильно выбирают семена: запомните правило трех "П"
TSN
2025-02-08T13:36:55Z
Львам - любовь, Близнецам - веселье: Таро-прогноз на День святого Валентина 2025 для всех знаков
Фокус
2025-02-08T12:30:41Z
Серьезно подорвет здоровье: почему нельзя пить кофе с молоком
UAToday
2025-02-08T11:39:54Z
Помидоры "очухаются" за 6 дней: что делать, если рассада слишком слабая, советский рецепт
Знай
2025-02-08T10:51:58Z
Подарки судьбы: кому из знаков Зодиака повезет до конца зимы
Фокус
2025-02-08T09:57:15Z
Панацея или миф: укрепляет ли лимонная вода наше здоровье, рассказали ученые
Фокус
2025-02-08T08:21:41Z
Раки, Девы и Близнецы: знаки, которым точно повезет до конца февраля 2025
Фокус
2025-02-08T08:12:14Z
Покупка недвижимости в Таиланде: нюансы и особенности приобретения
Gazeta UA
2025-02-08T08:09:21Z
В Запорожье подростки убили собаку ради селфи, а потом сожгли ее
Комсомольская правда
2025-02-08T14:36:38Z
На юго-западе Китая произошел оползень - много пропавших без вести
Апостроф
2025-02-08T14:21:16Z
Киевлянин напал с ножом на прохожего, гулявшего с собакой: детали инцидента
TSN
2025-02-08T11:48:51Z
На Киевщине в результате ночного удара БпЛА произошло несколько пожаров, пострадавших нет
UAToday
2025-02-08T11:39:04Z
В Ростове ввели режим чрезвычайной ситуации после атаки дронов
Корреспондент
2025-02-08T11:36:21Z
Смерть 32-летнего мужчины в ТЦК в Черновцах: судмедэксперт раскрыл важные подробности
Апостроф
2025-02-08T11:12:26Z
Власти Киева рассказали о последствиях атаки дронов
Корреспондент
2025-02-08T11:12:04Z
Мошенники обманули жителей Сумщины на 140 тысяч гривен: подробности схем
TSN
2025-02-08T10:36:33Z
В России умер Константин Нагайко, причастный к убийству 59 жителей села Гроза
ZN UA
2025-02-08T10:22:07Z
Кличко рассказал, кто посоветовал ему оставить бокс после самого загадочного поражения в своей карьере
Gazeta UA
2025-02-08T14:24:55Z
Чемпионат мира по биатлону-2025: расписание всех гонок и где смотреть
TSN
2025-02-08T14:06:56Z
Промоутер Александра Усика пояснил, почему не стоит ждать боя украинского чемпиона с Мартином Баколе
Известия Киев
2025-02-08T12:37:54Z
Названа неожиданная причина срыва трансфера звезды "Динамо" в Англию
Telegraf
2025-02-08T12:33:36Z
Питер Фьюри высказался о будущем Усика
Корреспондент
2025-02-08T12:30:36Z
Кличко вспомнил спарринги с Фьюри, Джошуа, Уайлдером и Паркером
Корреспондент
2025-02-08T11:51:28Z
Чисора - Валлин: онлайн-трансляция боя
Telegraf
2025-02-08T11:30:56Z
Владимир Кличко оценил возможность боя с Усиком
Корреспондент
2025-02-08T11:30:25Z
"Манчестер Юнайтед" выиграл матч Кубка Англии благодаря голу из офсайда
ZN UA
2025-02-08T11:24:38Z
Атака БпЛА на Ростовскую область - местные власти прибегли к режиму чрезвычайной ситуации
Апостроф
2025-02-08T15:03:51Z
Гороскоп на 9 февраля: приятные перемены у Раков, решение проблем у Рыб
Telegraf
2025-02-08T15:00:00Z
Бои за Торецк: Washington Post оценил, чем опасна оккупация города
TSN
2025-02-08T14:48:34Z
ВСУ уничтожили в Донецкой области российский штурмовик Су-25
Апостроф
2025-02-08T14:43:16Z
На этом направлении идут максимально тяжелые бои, которых не было даже в Бахмуте
Comments UA
2025-02-08T14:15:56Z
Бои под Покровском: ВСУ не сдержат прорыв ВС РФ к западу от города, — военкор
Фокус
2025-02-08T13:57:00Z
Больше года жили в подвале: на Николаевщине шокировали, как спасаются от обстрелов
TSN
2025-02-08T13:51:22Z
"Новенького мошенничества подвезли": волонтер Леся Литвинова рассказала, как оккупанта выдают за украинского бойца
Апостроф
2025-02-08T13:00:46Z
Ситуация на фронте на утро 8 февраля
UAToday
2025-02-08T11:39:46Z
Девушкам среднего размера: как одеваться в стиле midsize — 12 советов
Marie Claire
2025-02-08T13:01:08Z
Канье Уэст опубликовал футболку со свастикой: считает, что придумал шедевр
Фокус
2025-02-08T12:06:36Z
Букмекеры определились с украинским фаворитом на "Евровидение-2025"/Опубликован рейтинг исполнителей
Апостроф
2025-02-08T11:39:04Z
Родилась в Чернигове, а потом признавалась Москве в любви: где сейчас экс-солистка группы "Лицей" Ишханишвили
Telegraf
2025-02-08T11:27:57Z
Победители Critics Choice Awards-2025: Деми Мур названа лучшей актрисой, а "Анора" - лучшим фильмом
Комсомольская правда
2025-02-08T11:12:13Z
Анджелина Джоли в кружевах, Николь Кидман в офискоре: лучшие образы Critics Choice Awards 2025
Marie Claire
2025-02-08T11:07:52Z
Любимый аромат Бейонсе и 5 аналогов, где корица и бобы тонка создают сексуальный дуэт
Marie Claire
2025-02-08T11:01:31Z
Остались в образе: 5 знаменитых актеров, которые стали "заложниками" одной роли
Фокус
2025-02-08T10:42:08Z
7 лучших фильмов и сериалов по романам Джейн Остин
Фокус
2025-02-08T10:15:25Z
Украина в разы сократила разрыв с РФ по артиллерийским снарядам: Сырский рассказал, как это удалось
Telegraf
2025-02-08T14:45:45Z
Бей издалека: Сырский доложил о достижениях в секторе БпЛА и артиллерии
Апостроф
2025-02-08T14:45:14Z
Была младше Гитлера на 23 года и дважды пыталась уйти из жизни: как выглядела Ева Браун и что о ней известно
Telegraf
2025-02-08T14:36:22Z
Украинцам готовят "ласковую мобилизацию": никакого принуждения и бусиков ТЦК
Знай
2025-02-08T14:30:05Z
Церковные праздники в феврале 2025 года: список праздников по новому календарю
VGorode
2025-02-08T13:48:04Z
Forbes признал: Михаил Поплавский – один из топ-инфлюэнсеров Украины
Comments UA
2025-02-08T13:45:51Z
Любовь дедушки: первое фото короля Иордании вместе с принцессой Иман
Marie Claire
2025-02-08T13:30:28Z
Уничтожение вражеских дронов: Зеленский анонсировал новые методы
TSN
2025-02-08T13:18:19Z
Осторожно, есть один день: что грозит украинцам за повреждение пломб на электросчетчиках
Знай
2025-02-08T13:12:24Z
Определяет риск преждевременных родов: ученые назвали важнейший витамин для беременных
Фокус
2025-02-08T13:57:58Z
Как снова не набрать вес после похудения
TSN
2025-02-08T12:54:29Z
Витамин D и мозг: ученые нашли связь с памятью и старением, вы будете впечатлены
Знай
2025-02-08T11:51:05Z
Пять народных средств для крепкой рассады, которые знали наши бабушки: урожай будет большим на 100%
TSN
2025-02-08T10:36:30Z
Близнецы следовали двум разным диетам 12 недель: их результаты удивили ученых
Фокус
2025-02-08T10:21:26Z
100% успеха в лечении рака почек: ученые из США сделали прорыв
Знай
2025-02-08T09:51:39Z
Украинцы могут получить денежную помощь на лечение: какую сумму обещают
Знай
2025-02-08T09:21:23Z
С Днем стоматолога: короткие и красивые поздравления коллегам и родным
Комсомольская правда
2025-02-08T08:25:05Z
Этот тест обнаруживает сердечные заболевания на ранней стадии
Comments UA
2025-02-08T07:48:33Z
Достройка Хмельницкой АЭС имеет решающее значение для восстановления Украины – нардеп
TSN
2025-02-08T15:03:18Z
Украинцы могут получить скидку на электроэнергию: как это сделать
Фокус
2025-02-08T14:30:01Z
АЗС ослабят давление на кошельки водителей: цены на топливо могут приятно изменится
Знай
2025-02-08T14:12:39Z
Графики отключения электроэнергии 9 февраля 2025: что нужно знать украинцам
Политека
2025-02-08T13:33:14Z
Как узнать размер будущей пенсии в Украине: инструкция
TSN
2025-02-08T13:18:49Z
Десятки тысяч гривен за сервиз из украинского фарфора: возможно в вашем шкафу скрывается клад
Telegraf
2025-02-08T12:57:43Z
"Россия стремится забрать наши одесские порты, чтобы контролировать зерновой рынок" - президент
Gazeta UA
2025-02-08T12:48:57Z
Украина может сама заработать на свою защиту, если ЕС и США усилят санкции против России – Глассман
Апостроф
2025-02-08T12:42:04Z
Зеленский предупредил, что РФ хочет захватить одесские порты
TSN
2025-02-08T12:36:59Z
Их выпустили всего 1500: в Киеве засветился заряженный 700-сильный пикап за $100 000
Фокус
2025-02-08T09:36:12Z
Почему в Германии нельзя ездить на авто с полупустым баком: ответ удивит
GlavRed
2025-02-08T04:27:20Z
Зимой электромобили теряют до 37% заряда – но не все: какие кары не боятся холода
Знай
2025-02-07T20:51:16Z
Эксперты объяснили, что произойдет, если заправить машину бензином с высоким октановым числом
UAToday
2025-02-07T20:48:24Z
От создателя "Мивины": представлен дешевый электрокар с запасом хода 180 км
Фокус
2025-02-07T16:36:44Z
Необычный мотоцикл Honda в заводской коробке продали за $200 000
Фокус
2025-02-07T14:42:55Z
Культовая капсула времени: найден редкий 23-летний Nissan с пробегом 360 км
Фокус
2025-02-07T11:36:22Z
Еще с заводскими наклейками: в Киеве заметили новейшую Skoda Superb 2025, вот он - флагман
Знай
2025-02-07T09:51:55Z
В Украине появится самый дешевый электрокроссовер Kia: подробности и цены
Фокус
2025-02-07T09:30:42Z
Зеленский: Путин увеличивает численность своей армии еще на 100 000 человек
Лига
2025-02-08T15:03:29Z
Шольц снова критикует Трампа за идею об оружии для Украины в обмен на полезные ископаемые
Европейская правда
2025-02-08T15:00:17Z
Шольц назвал "неуместными" разговоры о миротворцах в Украине
Корреспондент
2025-02-08T14:57:21Z
Зеленский: На Курщине убиты 20 офицеров РФ и КНДР
Корреспондент
2025-02-08T14:45:57Z
Глава МИД Турции заявил, что война в Украине вполне может закончится до июня 2025 года
Известия Киев
2025-02-08T14:45:57Z
ХАМАС освободил троих израильских заложников в рамках пятого раунда обмена пленными
ZN UA
2025-02-08T14:39:02Z
«Следующий год будет еще труднее»: Залужный сделал важное заявление
Comments UA
2025-02-08T14:24:21Z
В рейтинге одобрения Трамп обошел большинство мировых лидеров, — Newsweek
Фокус
2025-02-08T14:21:46Z
Time на обложке «посадил» Маска за президентский стол. Трамп отреагировал
ZN UA
2025-02-08T14:19:16Z