MY.UAНовини
Недороге житло у ТОП-5 міст України: скільки коштує і які існують ризики
Недороге житло у ТОП-5 міст України: скільки коштує і які існують ризики

Недороге житло у ТОП-5 міст України: скільки коштує і які існують ризики

Яке житло в Україні сьогодні найдешевше і чи варто його купувати

Поки банкіри прогнозують зниження ставок за іпотечними кредитами у 2024 році, українці мають варіанти купівлі житла, яке буде цілком по кишені деяким і без кредиту. Житло в межах 10-20 тисяч доларів можна придбати навіть у найбільших містах країни, що відрізняються своєю дорогою нерухомістю.

"Телеграф" розбирався, чи можна купити відносно дешеве житло ціною до 20 тисяч доларів у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі. І, як виявилось, це цілком реально. Щоправда, є безліч нюансів.

Плюси та мінуси дешевого житла на первинці

Як пояснив "Телеграфу" співзасновник і керуючий партнер компанії INSPI Development Володимир Семенцов, на українському ринку первинної нерухомості до відносно дешевого житла можна віднести новобудови, вартість яких на 10-15% нижча за середньоринкову.

До переваг такої нерухомості він відніс:

  • власне низьку ціну квартири;
  • компактні площі; велика кількість 1-кімнатних апартаментів (площею 30-35 м2) на ринку;
  • загальний попит на такі будинки вищий у середньому на 25-30%, ніж в об’єктах комфорт-класу. Отже, цей фактор важливий в об’єктах, фінансування яких відбувається переважно за рахунок продажів, і їх будують частіше.

До мінусів житла подібної категорії Володимир Семенцов відніс:

  • часто посереднє якість квартир, чому виною використання дешевших будівельних матеріалів;
  • велика кількість квартир та не завжди зручні планування;
  • дефіцит паркомісць та зон відпочинку в будинках з відносно дешевим житлом;
  • віддаленість від центральних частин міста та не завжди належне транспортне сполучення;
  • великі небезпеки покупцям, якщо девелопер невідомий.

Втім, найімовірніше більшість покупців вирушить купувати недороге житло на вторинному ринку, з якими варіантами і складнощами вони можуть зіткнутися в різних містах, вивчав "Телеграф".

Одеса – подалі від моря та центру

Місто, хоч і зазнає регулярних ракетних обстрілів з боку російських окупантів, продовжує залишатися населеним пунктом з високими цінами на житло, але водночас пропонує і доступніші варіанти.

Так, на вторинному ринку житла обласного центру можна придбати цілком собі недорогі варіанти, на зразок 1-кімнатної квартири за 10 тисяч доларів (700 доларів за квадрат) або навіть дешевше – 9500 доларів (425 доларів за 1 квадратний метр).

Втім, така дешевизна вторинного ринку житла в Одесі сьогодні можлива, мабуть, лише в одному районі – селищі Котовського у північному передмісті мегаполісу. Селище Котовського, що з’явилося на карті міста приблизно в середині ХХ століття, пережило кілька будівельних бумів, викликаних зростанням населення Одеси.

Останній із них розпочався у 2000-х роках і продовжується досі – мікрорайон активно забудовується, зокрема інфраструктурою, тут є обласна лікарня, поліклініки, ринки, торгово-розважальні центри. Девелопери, що зводять багатоповерхові будинки, дбають про мінімальні зручності у вигляді дитячих майданчиків та інших бонусів.

Але головним мінусом життя в Котовському є його віддаленість від центру Одеси, куди ведуть лише два шляхи — через Миколаївську дорогу та Пересип, або ж Об’їзною дорогою. У кращому випадку шлях автомобілем займе до 20 хвилин і до півгодини — через Об’їзну дорогу, але найчастіше на дорогах будуть пробки, так що в реальності їхати доводиться довше.

Проблема пробок може погіршитися, оскільки ще на північ від Котовського будуються недорогі житлові комплекси з ціною квадратного метра від 25 тисяч гривень (690 доларів). Наприклад, ЖК "Янтарний" у селі Іллічанка.

За словами бренд- та бізнес-директора порталу ЛУН Дениса Судилковського, традиційно в українських містах найдорожче житло в центрі, а найдешевше в околицях. Однак Одеса має свої географічні особливості та переваги у вигляді моря. Тому найдорожче житло зосереджено в ареалі історичного центру та вздовж берегової лінії. А найдешевше – у західній частині міста та на півночі, а саме Хаджибейський та Пересипський райони.

За словами експерта, якщо трохи спрощувати, ціна житла складається із вартості землі та якості будівництва (як використаних матеріалів, так і безпосередньо якості). Наприклад, житло біля моря має відповідну вартість за оренду землі, за яку так чи інакше заплатить кінцевий покупець. Якщо вид з вікна на хвилі та крики чайок на балконі не є мрією, таким покупцям можна звертати увагу на оптимальні варіанти.

"Чи не головним недоліком житла, віддаленого від центру або берега, є те, що воно буде не таке популярне для сезонної здачі. Традиційно певний сегмент квартир в Одесі купувався (і зараз купується) з розрахунком на туристів. І найбільший попит, звичайно, існує саме на туристично привабливі об’єкти, близькі до місцевих пам’яток та центру міста", говорить про одеську специфіку купівлі навіть дешевого житла Денис Судилковський.

Дніпро – біля заводу чи у гуртожитку

За даними аналітики порталу нерухомості ЛУН, найдешевше в Дніпрі житло можна придбати в Самарському районі міста, що є північно-східною околицею обласного центру.

Наприклад, купівля 1-кімнатної квартири по вулиці Синельниківській площею 30 квадратних метрів коштуватиме 17 тисяч доларів або близько 567 дол./м2. Ще менше — близько 500 доларів за "квадрат" може коштувати нерухомість у мікрорайоні "Придніпровський" у тому самому Самарському районі, але розташованому на лівому березі Дніпра.

Як і у випадку з дешевим житлом в інших містах, у Дніпрі основним мінусом є транспортна доступність. Приміром, вулиця Синельниківська знаходиться у мікрорайоні "Північний", який не з’єднаний із центром Дніпра тролейбусними чи трамвайними маршрутами. Шість років тому міськелектротранспорт "приїхав" лише до мікрорайону "Сонячний", від якого до "Північного" ще доведеться діставатися. Тому транспортна проблема для покупців квартир у "Північному" буде актуальною, як і сусідство із промзоною, наприклад, із заводом автомобільних акумуляторів "Іста".

Як повідомила "Телеграфу" керівник відділу продажу агентства нерухомості "Твоя фортеця" Вікторія Бородай, якщо дуже потрібне житло, а грошей не вистачає на найдешевшу квартиру, то можна задуматися про придбання кімнати у гуртожитку. Залежно від стану та комфортності така покупка обійдеться від 8-9 тисяч доларів (при цьому санвузол, душова та кухня будуть загальними) до 12-14 тисяч доларів (з окремим санвузлом).

"Плюси в даному випадку очевидні – невелика ціна, мінуси також зрозумілі, це загальні місця користування, часто не найкращі сусіди та санітарний стан житла. Також є нюанс у вигляді того, приватизована кімната чи ні. Якщо не приватизована, можна її оформити на себе. Але це займе час, крім того, правом на приватизацію можна скористатися лише один раз, і якщо ви своїм вже скористалися, зробити це повторно ви не зумієте», — пояснила експерт.

Більш якісне житло буде коштувати дорожче, але в такому разі найімовірніше це буде житло у віддалених районах міста, на зразок Самарського, де знаходяться промислові підприємства, і багато хто побоюється за своє здоров’я. Також може впливати і військовий фактор, наприклад, проживання в районах поряд із залізничними коліями та вокзалом багато хто вважає небезпечним та незручним.

Директор філії агентства нерухомості Ltd Estate у Дніпрі Ілля Суперека підтвердив "Телеграфу", що найдешевшим варіантом купівлі житла у місті залишаються кімнати у гуртожитках за 10-12 тисяч доларів або "малосімейки" за 16-17 тисяч.

"Ви отримуєте житло за доступною ціною, але з низькою якістю, не найкращими сусідами, без особливого рівня комфорту і на околицях міста, що ускладнює транспортну доступність до центру Дніпра. Щось вище за якістю коштуватиме 23-25 тисяч доларів, за цю суму можна підібрати непоганий варіант для міста в непоганій доступності від центру, наприклад, за 5-6 кілометрів", пояснив співрозмовник "Телеграфа".

Харків – головне, військовий чинник

Обласний центр, який з першого дня опинився в епіцентрі бойових дій, залишався прифронтовим до успішного контрнаступу ЗСУ восени. Але й зараз місту часто дістається від ворожих ракетних обстрілів.

Все це не могло не призвести до зниження цін на нерухомість у місті. Так, за даними порталу ЛУН, 1-кімнатна квартира в обласному центрі за жовтень подешевшала на 3% до 24 000 доларів. Однак можна знайти і дешевші варіанти.

Наприклад, у мікрорайоні ХТЗ (Харківський тракторний завод) пропонують на продаж 1-кімнатні квартири за 13 000 і навіть 10 300 доларів. Водночас продавці не приховують, що будинок лише введено в експлуатацію і на об’єкті продовжуються роботи з косметичного ремонту, які обіцяють завершити до лютого. При цьому наголошують на близькості до метро і наявної інфраструктури.

Однак розташування мікрорайону поруч із промзоною не всім може сподобатися.

Київ – вже не лідер, але 40 тисяч знадобляться

З жовтня 2023-го столиця вже не є містом із найдорожчою нерухомістю, але "дешевизна" житла у Києві вельми умовна. За даними ЛУН, найдешевша 1-кімнатна квартира на "вторинці" коштуватиме в середньому 40 тисяч доларів.

Як підкреслили "Телеграфу" у столичній філії агентства нерухомості Ltd Estate, у Києві спостерігається прибуття значної кількості переселенців з інших регіонів, які не мають даху над головою, але залишилися кошти, і вони готові придбати доступне житло в столиці. Причому все частіше користуються державною програмою доступного житла "єОселя".

"Деснянський район у цьому сенсі є найкращим варіантом – це традиційний спальний район, де є парки, сквери та торгові центри, що надають все необхідне для комфортного життя. У той же час вранці та ввечері, особливо в години пік, тут виникають значні пробки, що перешкоджає руху. Крім того, у періоди повітряних тривог рух міського транспорту та метро на поверхневих ділянках зупиняється. Також у цьому районі проблема з паркуванням: двори традиційно забиті машинами, що робить їх важкопрохідними", говорить про мінуси найдешевшого, за столичними мірками, житла співрозмовник "Телеграфа".

Як пише OBOZREVATEL, у столиці можуть запропонувати житло і за цінами дешевше 10 тисяч доларів, але тут на вас завжди чекатимуть різні нюанси, результатом чого може стати втрата коштів. Або ж покупка "кота в мішку".

Львів – найдорожче місто в Україні

У жовтні Львів посів перше місце у списку міст України із найдорожчою нерухомістю. За даними ЛУН, найдешевше житло можна знайти у Залізничному районі міста із середньою ціною 1-кімнатної квартири у 52 тисячі доларів. Як випливає з назви району, у ньому зосереджено основні залізничні магістралі міста, що не всім може прийтись до душі, особливо в умовах небезпеки ракетних ударів по об’єктах залізничної інфраструктури.

Втім, можна знайти варіанти і набагато дешевше, наприклад, на вулиці Трускавецькій пропонують відразу кілька квартир трохи дорожче 20 тисяч доларів, або навіть менше — 18 тисяч. Щоправда, в обох випадках йдеться про невелику власне житлову площу.

Так, купуючи квартиру за 22 900 доларів площею 33 "квадрати", покупець насправді отримає лише 10 метрів житла, кухню на 8 метрів і до того ж із терміном здачі у 2024 році, який може й затягтися.

Тим часом девелопери скаржаться, що державна іпотечна програма купівлі житла "єОселя" також поки що не справляється зі своїм завданням забезпечити українців недорогим житлом.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Хіт "Три сестри" Vlad Darwin встановив рекорд в українському TikTok - під пісню створили понад 1 мільйон відео
Комсомольская правда
2025-01-24T13:04:10Z
Продакшн Пінчука заробить 10,5 млн грн на Євробаченні
ГЛАВКОМ NET
2025-01-24T13:00:13Z
Джамала зачарувала фото з трьома підрослими синами й чоловіком у стильних образах
TSN
2025-01-24T12:51:01Z
Фільм «Зоряний шлях: Секція 31» дебютував з 19% на Rotten Tomatoes — і це абсолютний провал для франшизи
ITC
2025-01-24T12:45:51Z
Світ збожеволів: Голлівуд у захваті через номінацію на Оскар-2025 росіянина Юрія Борисова
24tv
2025-01-24T12:36:00Z
Це низький жанр, – відомий український співак різко висловився про творчість Олега Винника
24tv
2025-01-24T12:33:51Z
Зірки ближче, ніж будь-коли: телеканал ТЕТ запускає новий сезон проєкту “Ближче до зірок” з Нікітою Добриніним і Наталі Солонік
GlavRed
2025-01-24T12:21:17Z
Російський актор з фільму "Анора" опинився у списку номінантів на "Оскар": що відомо про Борисова
TSN
2025-01-24T12:09:32Z
Координаторка інтимних сцен прокоментувала злите в мережу відео з Бальдоні та Лайвлі
Фокус
2025-01-24T12:06:57Z
Зцілення коханням: у Дніпрі дівчина пліч-о-пліч з лікарями рятує пораненого військового, що втратив обидві ноги
TSN
2025-01-24T13:06:09Z
Бригади ЗСУ отримали 40 нових пікапів у рамках проекту «Зброєносці»
AutoCentre
2025-01-24T13:03:53Z
Чим важливий Рязанський НПЗ, який атакували українські дрони: відповідь ССО
24tv
2025-01-24T13:03:19Z
Розроблятимуть атомні субмарини: Rolls Royce отримала контракт на 9 мільярдів фунтів
24tv
2025-01-24T12:57:53Z
Підстав лише декілька: в яких випадках можна не явитись до ТЦК після вручення повістки
Фокус
2025-01-24T12:57:31Z
13-15 лютого — триденний тренінг для медійників «ЄС: просто про складне. Львів»
Детектор М
2025-01-24T12:51:47Z
«Дія» на першому місці: майже 55% українців торік користувалися е-послугами від держави
УкраинФорм
2025-01-24T12:45:42Z
Масові СЗЧ у 155 бригаді: у ДБР сказали, які порушення статуту цьому передували
24tv
2025-01-24T12:42:36Z
Син вийшов на прогулянку з мертвою 100-річною мамою – фото
TSN
2025-01-24T12:39:42Z
5 парфумів, від яких ви будете отримувати компліменти: це аромати розкішні
24tv
2025-01-24T12:48:22Z
"Шлях до серця через шлунок": ці легкі в приготуванні тістечка потішать половинку на Валентина
24tv
2025-01-24T12:24:31Z
Волосся не буде жирнитися тиждень: додайте в шампунь копійчаний інгредієнт
24tv
2025-01-24T12:12:27Z
Навіщо класти зубну пасту в морозилку: японська хитрість, яка вирішить багато проблем
24tv
2025-01-24T12:03:52Z
Економія чи данина традиціям: чому у британців досі можна побачити два крани в раковині
24tv
2025-01-24T12:03:15Z
"Нічого не робити" – нова данська філософія: як облаштувати інтер'єр у цьому стилі
24tv
2025-01-24T11:39:18Z
Щоб млинці не прилипали: секретний інгредієнт, яким користувалися ще наші бабусі
24tv
2025-01-24T10:45:41Z
Нізащо не даруйте ці 3 речі гостям: накличете проблеми на дім
24tv
2025-01-24T10:33:54Z
Улюблені тренування "ангела" Victoria’s Secret Даутцен Крус: фігура буде на всі 100
24tv
2025-01-24T10:18:39Z
Чи під силу Трампу змусити Кім Чен Ина припинити підтримку Росії: політтехнолог відповів
TSN
2025-01-24T13:06:22Z
"Тоді відбудеться щось особливе": США можуть зробити три речі для України
24tv
2025-01-24T13:03:46Z
Путін як раб російського онанізму
Детектор М
2025-01-24T13:00:58Z
РФ вимагає відкликати рішення НАТО в Бухаресті щодо України для завершення війни
Европейская правда
2025-01-24T13:00:24Z
Трамп виганяє зі США відомих росіян: хто потрапив під депортацію
GlavRed
2025-01-24T12:57:39Z
У Німеччині жінці висунули звинувачення через шахрайство з продажем російської нерухомості
Европейская правда
2025-01-24T12:57:34Z
Гарантії безпеки від НАТО: у Foreign Policy назвали два типи, які можуть бути запропоновані Україні
TSN
2025-01-24T12:51:56Z
Британська розвідка: Втрати КНДР у Курській області склали близько 4 тисяч військових
Европейская правда
2025-01-24T12:48:34Z
Зниження віку мобілізації в Україні до 18 років: експерт оцінив вимогу США
GlavRed
2025-01-24T12:48:27Z
В яких областях України розбушується негода вихідними, 25-26 січня
TSN
2025-01-24T13:06:59Z
Посадовці КМДА привласнили 2,2 млн грн на ремонті ліцею та укриттів: деталі справи
ГЛАВКОМ NET
2025-01-24T13:06:55Z
Знущались над українськими військовополоненими на Харківщині: заочно судитимуть двох окупантів
24tv
2025-01-24T13:03:00Z
На перетині вулиць Вадима Гетьмана та Борщагівської діятиме обмеження руху
ГЛАВКОМ NET
2025-01-24T12:48:17Z
Сотні мільйонів з бюджету: підряди на відбудову Бородянки віддали компаніям з оточення ексмера Ірпеня Карплюка та очільника податкової Кравченка
Политека
2025-01-24T12:30:15Z
В обхід по Дніпропетровщині: ворог може реалізувати небезпечний сценарій - Ступак
GlavRed
2025-01-24T12:27:32Z
Чи буде метро на Троєщину і коли реально можуть початися роботи: в КМДА дали відповідь
Telegraf
2025-01-24T12:24:40Z
Вихід армії РФ до Дніпропетровщини: у ЗСУ зробили прогноз
TSN
2025-01-24T12:21:50Z
Більшість будинків у Посад-Покровському на Херсонщині відновлені лише на 20%
УкраинФорм
2025-01-24T12:21:43Z
Ексспіввласник "Привату" закликав Тігіпка припинити вести спільний бізнес с Боголюбовим і Коломойським
Telegraf
2025-01-24T13:03:03Z
НБУ визначився з бажаним курсом долара в обмінниках банків: що очікувати українцям
Политека
2025-01-24T13:00:51Z
Українська кукурудза матиме шалений попит у ЄС до весни
AgroPortal
2025-01-24T13:00:27Z
З 1 лютого українські банки введуть ліміти на грошові перекази: що зміниться
Фокус
2025-01-24T13:00:08Z
Відбудова Бородянки за космічні кошти. Що з нею не так і хто отримує найбільші замовлення
Telegraf
2025-01-24T12:51:44Z
Чи можуть УБД отримати знижку на комуналку зараз
24tv
2025-01-24T12:51:28Z
Деякі купюри у вашому гаманці можуть коштувати десятки тисяч. На що потрібно звернути увагу
Telegraf
2025-01-24T12:42:56Z
В Україні для посівної кампанії 2025 року задекларували 500 тисяч тонн насіння
УкраинФорм
2025-01-24T12:42:29Z
ВАР провела зустрічі з аграріями Миколаївщини та Вінничини
Agravery
2025-01-24T12:34:39Z
На Північну Ірландію обрушився шторм «Еовін» з рекордним вітром
УкраинФорм
2025-01-24T13:00:05Z
На Київщині внаслідок атаки дронів пошкоджені п'ять багатоквартирних та 13 приватних будинків
УкраинФорм
2025-01-24T12:54:21Z
Поліцейські оперативно затримали вбивцю в Основ`янському районі Харківщини
Украина Криминальная
2025-01-24T12:48:02Z
Чоловік ледь не замерз на кордоні з Румунією
1News
2025-01-24T12:48:00Z
На Полтавщині Lexus в’їхав у стоячу вантажівку – загинула жінка та травмовані двоє чоловіків і дитина
Украина Криминальная
2025-01-24T12:45:26Z
У Києві жорстоко побили дівчинку: у Мережу злили шокувальне відео
TSN
2025-01-24T12:39:29Z
Пожежа на гірськолижному курорті в Туреччині: затримали 12 людей
УкраинФорм
2025-01-24T12:30:19Z
Троє зловмисників шукали жінок для фіктивних шлюбів з іноземцями для їх легалізації в Україні
Украина Криминальная
2025-01-24T12:24:58Z
Правоохоронці викрили підпільні типографії, які друкували фейкові «документи» для ухилянтів
Украина Криминальная
2025-01-24T12:16:43Z
Чоловік 30 днів не їв, а пив лише воду: як це вплинуло на його організм
TSN
2025-01-24T13:06:48Z
Спалах кору на Буковині: від початку року - понад сто хворих, одна дитина у реанімації
УкраинФорм
2025-01-24T12:45:36Z
Розлучення батьків має довготривалі і неочікувані наслідки для здоровʼя їхніх дітей
24tv
2025-01-24T12:03:53Z
Як змінити корм без стресу для собаки: корисні поради
Политека
2025-01-24T11:54:38Z
Скільки треба ходити щодня, щоб схуднути
TSN
2025-01-24T11:51:49Z
Тест на характер за формою підборіддя
TSN
2025-01-24T11:51:29Z
В Україні бракує охочих вступати до медичних університетів - Ляшко
УкраинФорм
2025-01-24T10:18:06Z
Стало відомо, кому категорично заборонено їсти банани: це варто знати кожному
TSN
2025-01-24T10:09:12Z
Паразити у курей: чим обробити, щоб птахи неслися круглий рік
TSN
2025-01-24T09:39:43Z
Космічний апарат Blue Ghost уперше запустив двигуни й зафільмував орбіту Землі
24tv
2025-01-24T13:03:34Z
Які RPG ігри вийдуть у 2025 році: список найочікуваніших
InternetUA
2025-01-24T13:01:39Z
В Україні збільшили список заборонених сайтів з піратськими фільмами
УкраинФорм
2025-01-24T12:57:31Z
13 нововведень нового Samsung Galaxy S25 Ultra
InternetUA
2025-01-24T12:49:02Z
«Amazon без меж. Як Джефф Безос розбудував глобальну імперію»: історія успіху людини та компанії, що змінили світ. Рецензія ITC.ua
ITC
2025-01-24T12:45:18Z
Стало відомо, на яких саме смартфонах працюватиме супутниковий інтернет Starlink
Фокус
2025-01-24T12:42:55Z
iPhone SE 4 буде потужнішим і меншим, ніж передбачалося
InternetUA
2025-01-24T12:31:20Z
Де захований орел: знайти птаха за 5 секунд зможуть одиниці
GlavRed
2025-01-24T12:27:29Z
Перевірений інсайдер шокував інформацією про онлайн-режим для GTA 6
24tv
2025-01-24T12:21:09Z
ФІФА продала права на трансляцію ЧС-2026 федеральному російському телеканалу
ZN UA
2025-01-24T13:03:04Z
На боксерський ринг у Києві вийдуть ветерани з ампутованими кінцівками
УкраинФорм
2025-01-24T12:57:10Z
Реал підписав контракт з Александер-Арнольдом — ЗМІ
Football.ua
2025-01-24T12:54:48Z
Офіційно: Руді Гарсія очолив збірну Бельгії
Football.ua
2025-01-24T12:51:08Z
Сили оборони ліквідували російського кандидата у майстри спорту з боксу
ГЛАВКОМ NET
2025-01-24T12:45:00Z
Аморім повторив досягнення Фергюсона та Басбі в Манчестер Юнайтед
Football.ua
2025-01-24T12:28:16Z
"Багато хто не розуміє": відомий тренер назвав боксера, який переміг би праймового Тайсона
24tv
2025-01-24T12:21:59Z
Стали відомі фіналісти Australian Open-2025: хто розіграє трофей
TSN
2025-01-24T12:06:12Z
Ван Дейк: В АПЛ дуже багато стадіонів із чудовою атмосферою
Football.ua
2025-01-24T11:57:24Z
Навіщо водії провітрюють салон авто навіть взимку: причину знають не всі
GlavRed
2025-01-24T12:27:40Z
GM почне продавати комерційні електромобілі Hyundai під новим брендом
AutoGeek
2025-01-24T12:21:38Z
Понад 100 000 замовлень: новий кросовер Peugeot викликав ажіотаж на ринку
ЗаРулем
2025-01-24T12:10:31Z
Зручні та просторі: названо кращі нові автомобілі для високих людей
Фокус
2025-01-24T11:51:34Z
«Укрнафта» придбала всюдиходи MAN TGS із вітчизняними кузовами
AutoCentre
2025-01-24T11:39:45Z
Легендарний Mustang Shelby GT350 повертається на ринок, але не від Ford
AutoCentre
2025-01-24T11:09:54Z
Ford відкликає понад 270 тисяч автомобілів через проблему з електроживленням
УкраинФорм
2025-01-24T10:33:09Z
Найшвидший в історії: електричний кросовер Cadillac Lyriq-V оцінили у $84 000
AutoGeek
2025-01-24T09:21:57Z
Розсекречено салон нового Mercedes-Maybach S-Class
AutoCentre
2025-01-24T09:07:13Z