MY.UAНовини
Недороге житло у ТОП-5 міст України: скільки коштує і які існують ризики
Недороге житло у ТОП-5 міст України: скільки коштує і які існують ризики

Недороге житло у ТОП-5 міст України: скільки коштує і які існують ризики

Яке житло в Україні сьогодні найдешевше і чи варто його купувати

Поки банкіри прогнозують зниження ставок за іпотечними кредитами у 2024 році, українці мають варіанти купівлі житла, яке буде цілком по кишені деяким і без кредиту. Житло в межах 10-20 тисяч доларів можна придбати навіть у найбільших містах країни, що відрізняються своєю дорогою нерухомістю.

"Телеграф" розбирався, чи можна купити відносно дешеве житло ціною до 20 тисяч доларів у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та Одесі. І, як виявилось, це цілком реально. Щоправда, є безліч нюансів.

Плюси та мінуси дешевого житла на первинці

Як пояснив "Телеграфу" співзасновник і керуючий партнер компанії INSPI Development Володимир Семенцов, на українському ринку первинної нерухомості до відносно дешевого житла можна віднести новобудови, вартість яких на 10-15% нижча за середньоринкову.

До переваг такої нерухомості він відніс:

  • власне низьку ціну квартири;
  • компактні площі; велика кількість 1-кімнатних апартаментів (площею 30-35 м2) на ринку;
  • загальний попит на такі будинки вищий у середньому на 25-30%, ніж в об’єктах комфорт-класу. Отже, цей фактор важливий в об’єктах, фінансування яких відбувається переважно за рахунок продажів, і їх будують частіше.

До мінусів житла подібної категорії Володимир Семенцов відніс:

  • часто посереднє якість квартир, чому виною використання дешевших будівельних матеріалів;
  • велика кількість квартир та не завжди зручні планування;
  • дефіцит паркомісць та зон відпочинку в будинках з відносно дешевим житлом;
  • віддаленість від центральних частин міста та не завжди належне транспортне сполучення;
  • великі небезпеки покупцям, якщо девелопер невідомий.

Втім, найімовірніше більшість покупців вирушить купувати недороге житло на вторинному ринку, з якими варіантами і складнощами вони можуть зіткнутися в різних містах, вивчав "Телеграф".

Одеса – подалі від моря та центру

Місто, хоч і зазнає регулярних ракетних обстрілів з боку російських окупантів, продовжує залишатися населеним пунктом з високими цінами на житло, але водночас пропонує і доступніші варіанти.

Так, на вторинному ринку житла обласного центру можна придбати цілком собі недорогі варіанти, на зразок 1-кімнатної квартири за 10 тисяч доларів (700 доларів за квадрат) або навіть дешевше – 9500 доларів (425 доларів за 1 квадратний метр).

Втім, така дешевизна вторинного ринку житла в Одесі сьогодні можлива, мабуть, лише в одному районі – селищі Котовського у північному передмісті мегаполісу. Селище Котовського, що з’явилося на карті міста приблизно в середині ХХ століття, пережило кілька будівельних бумів, викликаних зростанням населення Одеси.

Останній із них розпочався у 2000-х роках і продовжується досі – мікрорайон активно забудовується, зокрема інфраструктурою, тут є обласна лікарня, поліклініки, ринки, торгово-розважальні центри. Девелопери, що зводять багатоповерхові будинки, дбають про мінімальні зручності у вигляді дитячих майданчиків та інших бонусів.

Але головним мінусом життя в Котовському є його віддаленість від центру Одеси, куди ведуть лише два шляхи — через Миколаївську дорогу та Пересип, або ж Об’їзною дорогою. У кращому випадку шлях автомобілем займе до 20 хвилин і до півгодини — через Об’їзну дорогу, але найчастіше на дорогах будуть пробки, так що в реальності їхати доводиться довше.

Проблема пробок може погіршитися, оскільки ще на північ від Котовського будуються недорогі житлові комплекси з ціною квадратного метра від 25 тисяч гривень (690 доларів). Наприклад, ЖК "Янтарний" у селі Іллічанка.

За словами бренд- та бізнес-директора порталу ЛУН Дениса Судилковського, традиційно в українських містах найдорожче житло в центрі, а найдешевше в околицях. Однак Одеса має свої географічні особливості та переваги у вигляді моря. Тому найдорожче житло зосереджено в ареалі історичного центру та вздовж берегової лінії. А найдешевше – у західній частині міста та на півночі, а саме Хаджибейський та Пересипський райони.

За словами експерта, якщо трохи спрощувати, ціна житла складається із вартості землі та якості будівництва (як використаних матеріалів, так і безпосередньо якості). Наприклад, житло біля моря має відповідну вартість за оренду землі, за яку так чи інакше заплатить кінцевий покупець. Якщо вид з вікна на хвилі та крики чайок на балконі не є мрією, таким покупцям можна звертати увагу на оптимальні варіанти.

"Чи не головним недоліком житла, віддаленого від центру або берега, є те, що воно буде не таке популярне для сезонної здачі. Традиційно певний сегмент квартир в Одесі купувався (і зараз купується) з розрахунком на туристів. І найбільший попит, звичайно, існує саме на туристично привабливі об’єкти, близькі до місцевих пам’яток та центру міста", говорить про одеську специфіку купівлі навіть дешевого житла Денис Судилковський.

Дніпро – біля заводу чи у гуртожитку

За даними аналітики порталу нерухомості ЛУН, найдешевше в Дніпрі житло можна придбати в Самарському районі міста, що є північно-східною околицею обласного центру.

Наприклад, купівля 1-кімнатної квартири по вулиці Синельниківській площею 30 квадратних метрів коштуватиме 17 тисяч доларів або близько 567 дол./м2. Ще менше — близько 500 доларів за "квадрат" може коштувати нерухомість у мікрорайоні "Придніпровський" у тому самому Самарському районі, але розташованому на лівому березі Дніпра.

Як і у випадку з дешевим житлом в інших містах, у Дніпрі основним мінусом є транспортна доступність. Приміром, вулиця Синельниківська знаходиться у мікрорайоні "Північний", який не з’єднаний із центром Дніпра тролейбусними чи трамвайними маршрутами. Шість років тому міськелектротранспорт "приїхав" лише до мікрорайону "Сонячний", від якого до "Північного" ще доведеться діставатися. Тому транспортна проблема для покупців квартир у "Північному" буде актуальною, як і сусідство із промзоною, наприклад, із заводом автомобільних акумуляторів "Іста".

Як повідомила "Телеграфу" керівник відділу продажу агентства нерухомості "Твоя фортеця" Вікторія Бородай, якщо дуже потрібне житло, а грошей не вистачає на найдешевшу квартиру, то можна задуматися про придбання кімнати у гуртожитку. Залежно від стану та комфортності така покупка обійдеться від 8-9 тисяч доларів (при цьому санвузол, душова та кухня будуть загальними) до 12-14 тисяч доларів (з окремим санвузлом).

"Плюси в даному випадку очевидні – невелика ціна, мінуси також зрозумілі, це загальні місця користування, часто не найкращі сусіди та санітарний стан житла. Також є нюанс у вигляді того, приватизована кімната чи ні. Якщо не приватизована, можна її оформити на себе. Але це займе час, крім того, правом на приватизацію можна скористатися лише один раз, і якщо ви своїм вже скористалися, зробити це повторно ви не зумієте», — пояснила експерт.

Більш якісне житло буде коштувати дорожче, але в такому разі найімовірніше це буде житло у віддалених районах міста, на зразок Самарського, де знаходяться промислові підприємства, і багато хто побоюється за своє здоров’я. Також може впливати і військовий фактор, наприклад, проживання в районах поряд із залізничними коліями та вокзалом багато хто вважає небезпечним та незручним.

Директор філії агентства нерухомості Ltd Estate у Дніпрі Ілля Суперека підтвердив "Телеграфу", що найдешевшим варіантом купівлі житла у місті залишаються кімнати у гуртожитках за 10-12 тисяч доларів або "малосімейки" за 16-17 тисяч.

"Ви отримуєте житло за доступною ціною, але з низькою якістю, не найкращими сусідами, без особливого рівня комфорту і на околицях міста, що ускладнює транспортну доступність до центру Дніпра. Щось вище за якістю коштуватиме 23-25 тисяч доларів, за цю суму можна підібрати непоганий варіант для міста в непоганій доступності від центру, наприклад, за 5-6 кілометрів", пояснив співрозмовник "Телеграфа".

Харків – головне, військовий чинник

Обласний центр, який з першого дня опинився в епіцентрі бойових дій, залишався прифронтовим до успішного контрнаступу ЗСУ восени. Але й зараз місту часто дістається від ворожих ракетних обстрілів.

Все це не могло не призвести до зниження цін на нерухомість у місті. Так, за даними порталу ЛУН, 1-кімнатна квартира в обласному центрі за жовтень подешевшала на 3% до 24 000 доларів. Однак можна знайти і дешевші варіанти.

Наприклад, у мікрорайоні ХТЗ (Харківський тракторний завод) пропонують на продаж 1-кімнатні квартири за 13 000 і навіть 10 300 доларів. Водночас продавці не приховують, що будинок лише введено в експлуатацію і на об’єкті продовжуються роботи з косметичного ремонту, які обіцяють завершити до лютого. При цьому наголошують на близькості до метро і наявної інфраструктури.

Однак розташування мікрорайону поруч із промзоною не всім може сподобатися.

Київ – вже не лідер, але 40 тисяч знадобляться

З жовтня 2023-го столиця вже не є містом із найдорожчою нерухомістю, але "дешевизна" житла у Києві вельми умовна. За даними ЛУН, найдешевша 1-кімнатна квартира на "вторинці" коштуватиме в середньому 40 тисяч доларів.

Як підкреслили "Телеграфу" у столичній філії агентства нерухомості Ltd Estate, у Києві спостерігається прибуття значної кількості переселенців з інших регіонів, які не мають даху над головою, але залишилися кошти, і вони готові придбати доступне житло в столиці. Причому все частіше користуються державною програмою доступного житла "єОселя".

"Деснянський район у цьому сенсі є найкращим варіантом – це традиційний спальний район, де є парки, сквери та торгові центри, що надають все необхідне для комфортного життя. У той же час вранці та ввечері, особливо в години пік, тут виникають значні пробки, що перешкоджає руху. Крім того, у періоди повітряних тривог рух міського транспорту та метро на поверхневих ділянках зупиняється. Також у цьому районі проблема з паркуванням: двори традиційно забиті машинами, що робить їх важкопрохідними", говорить про мінуси найдешевшого, за столичними мірками, житла співрозмовник "Телеграфа".

Як пише OBOZREVATEL, у столиці можуть запропонувати житло і за цінами дешевше 10 тисяч доларів, але тут на вас завжди чекатимуть різні нюанси, результатом чого може стати втрата коштів. Або ж покупка "кота в мішку".

Львів – найдорожче місто в Україні

У жовтні Львів посів перше місце у списку міст України із найдорожчою нерухомістю. За даними ЛУН, найдешевше житло можна знайти у Залізничному районі міста із середньою ціною 1-кімнатної квартири у 52 тисячі доларів. Як випливає з назви району, у ньому зосереджено основні залізничні магістралі міста, що не всім може прийтись до душі, особливо в умовах небезпеки ракетних ударів по об’єктах залізничної інфраструктури.

Втім, можна знайти варіанти і набагато дешевше, наприклад, на вулиці Трускавецькій пропонують відразу кілька квартир трохи дорожче 20 тисяч доларів, або навіть менше — 18 тисяч. Щоправда, в обох випадках йдеться про невелику власне житлову площу.

Так, купуючи квартиру за 22 900 доларів площею 33 "квадрати", покупець насправді отримає лише 10 метрів житла, кухню на 8 метрів і до того ж із терміном здачі у 2024 році, який може й затягтися.

Тим часом девелопери скаржаться, що державна іпотечна програма купівлі житла "єОселя" також поки що не справляється зі своїм завданням забезпечити українців недорогим житлом.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Коли можуть відбутися переговори між Україною і РФ у Ватикані: деталі від DW
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T19:18:34Z
Україна хоче миру, Росія – капітуляції: що стоїть за переговорами
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T18:33:23Z
Спецпосланець Трампа звернувся до росіян через атаку на Київ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T17:48:35Z
Зеленський пояснив, за що запровадив санкції, й анонсував нові
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T17:36:06Z
У Трампа озвучили першу реакцію на масовані російські обстріли України
Европейская правда
2025-05-25T16:58:11Z
Зеленський увів санкції проти пітерського бізнесмена з оточення Путіна
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T16:48:11Z
У Грузії співак влаштував перформанс із прапором РФ. Москва обурилася і відкрила справу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T16:12:30Z
Конгресмен-республіканець: Україну слід озброїти до зубів, активи РФ – конфіскувати
Европейская правда
2025-05-25T16:10:32Z
Трамп хоче відійти від війни в Україні, але це його війна — Bloomberg
Vlasti
2025-05-25T16:09:39Z
"Євробачення-2025": полька в сексі-вбранні ошелешила танцями та небезпечно політала над сценою
ТСН
2025-05-17T21:18:58Z
Відома оперна діва Людмила Монастирська відзначає ювілей
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T15:33:31Z
Sunday news з Софією Єгоровою! До Перемоги!
FM-TV
2025-05-25T14:39:52Z
«Віват, король!». Хто вітав легендарного Юрія Рибчинського з 80-річчям: репортаж з Палацу «України»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T13:00:27Z
Jerry Heil шокувала, як окупанти під час нічної атаки на Київ зруйнували студію звукозапису її хітів
TSN
2025-05-25T11:09:57Z
Полякова у день 46-річчя Єфросиніної показала їхні небачені фото з-за лаштунків і зробила зізнання
TSN
2025-05-25T09:51:41Z
Вєрка Сердючка зробила публічне зізнання на 80-річчі Рибчинського і викликала фурор потужним виступом
ТСН
2025-05-25T09:33:27Z
KOLA - "Блюз" - НОВИНКА чарту FM-TV цього тижня.
FM-TV
2025-05-25T07:51:32Z
У бою за Україну загинув актор Назар Малік
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T19:18:44Z
Чому спорт на піску — найкраще фізичне навантаження для людей старше 30 років
FaceNews
2025-05-25T11:12:36Z
Як правильно підживити розсаду перцю для гарного врожаю: поради
ТСН
2025-05-25T06:36:43Z
В Китаї жінка отримала перелом перевернувшись уві сні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T05:03:17Z
Світ на порозі нової пандемії: інфекціоністи б’ють на сполох через пташиний грип у пінгвінів, верблюдів і людей
TSN
2025-05-24T18:09:41Z
Ваші нігті б’ють на сполох: 11 тривожних ознак, які не можна ігнорувати
ТСН
2025-05-24T17:55:33Z
Скасування виплат по інвалідності: хто може залишитись без пенсії
ТСН
2025-05-24T17:54:50Z
В який час доби найкраще поливати город: помилятися можуть навіть досвідчені садівники
TSN
2025-05-24T17:54:41Z
Як уникнути гнилі на цибулі: поради для весняної посадки
TSN
2025-05-24T17:53:39Z
Прорив у медицині: тест крові виявляє генетичні патології в немовля за лічені дні
TSN
2025-05-24T17:53:22Z
Календар рибалки на червень 2025 року: дні найкращого кльову
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T19:00:37Z
Названо найпопулярнішу ягоду, яка є природним рятівником від випадіння волосся
TSN
2025-05-25T09:21:56Z
Як відкрити банку з тугою кришкою: три найкращі методи, які реально працюють
TSN
2025-05-25T08:09:14Z
Чи можна передбачити стать дитини за обличчям батька
TSN
2025-05-25T08:09:04Z
Як змусити людину сказати вам правду: 4 трюки, про які ніхто не знає
TSN
2025-05-25T07:06:52Z
Туристів обурюють ціни на курортах Туреччини
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T00:06:43Z
«Назаймана краса»: таємний острів у Туреччині підкорив туристів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T22:00:11Z
Як відмити навіть застарілий жир з решітки для плити: покладіть її до пакету — і нагар "відлетить" за 5 секунд
TSN
2025-05-24T17:54:43Z
Чи правда, що тарганів приваблюють до будинку певні запахи — які вони
TSN
2025-05-24T17:53:56Z
Лінія фронту станом на 25 травня 2025. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T19:51:13Z
Росія у рамках обміну передала Україні дезертира, який добровільно здався бойовикам
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T18:33:15Z
Окупанта після обміну допитали, побили і відправили на передову
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T17:15:03Z
Італієць вивчив українську та воює в ЗСУ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T16:12:32Z
Розвідка пояснила, чому серед звільнених полонених не було бійців «Азова»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T15:18:23Z
Окупант заснув, а прокинувся у полоні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T14:15:28Z
На Харківщині росіяни знищили два стада корів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T13:42:14Z
Командир «Азова» обурився через обмін полоненими
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T13:18:42Z
День Києва. Ліна Костенко звернулася до столичної влади
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T12:03:13Z
Боляче бачити. Рашисти перетворили на руїни вулицю в Мархалівці на Київщині
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T18:54:45Z
Верещук узяла до рук автомат
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T17:00:03Z
«Алієв ніколи не служив у 112 бригаді». Доброволець різко розкритикував ексгравця «Динамо»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T16:24:09Z
Ярослав Калінін:"СЗЧ - проблема загальна. В К-2 ми знайшли вихід".Віч-на-віч з Тетяною Крижановською.
FM-TV
2025-05-25T16:15:11Z
День Києва. Ліна Костенко пригадала, що нацисти теж так «вітали» Київ під час Другої світової
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T15:15:58Z
Ліцей на Житомирщині розповів про трьох убитих росіянами учнів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T13:30:43Z
Нідерланди у понеділок завершать передачу 24 винищувачів F-16 Україні
Европейская правда
2025-05-25T12:51:52Z
РФ "вгатила" по гуртожитку КНУ ім. Шевченка: ректор розповів про наслідки
ТСН
2025-05-25T11:21:46Z
Скільки дітей зникло в Україні: омбудсмен назвав шокуючу статистику
TSN
2025-05-25T10:51:43Z
Під час російської атаки загинули батьки ексдепутата Хмельницької облради
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T18:00:54Z
На Французькій Рив’єрі друге за два дні масштабне відключення світла, підозрюють підпал
Европейская правда
2025-05-25T15:46:57Z
Біля берегів Індії затонуло судно з небезпечним вантажем, на борту були українці
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T14:42:05Z
У горах Швейцарії знайшли п'ятьох загиблих лижників
Европейская правда
2025-05-25T13:52:07Z
Атака РФ на Хмельниччину: Очевидиця розповіла про загиблих
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T10:39:03Z
На Львівщині невідомий підірвав гранату посеред подвір'я
ТСН
2025-05-25T09:51:49Z
Дрон РФ влучив поруч з укриттям у столиці - відео 18+
TSN
2025-05-25T09:51:11Z
На Житомирщині внаслідок атаки рф загинули троє дітей з однієї сім’ї, мати у важкому стані
VGorode
2025-05-25T09:27:50Z
Під час нічної атаки на Україну загинули 12 людей, більше 60 поранено
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T08:57:36Z
Tesla втрачає позиції: названо нового лідера на ринку електромобілів у Європі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T17:27:35Z
У Києві помітили новий Lamborghini Urus S
VGorode
2025-05-22T10:12:04Z
Маск анонсував появу перших роботаксі у Техасі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-22T05:09:15Z
Як зробити так, щоб пральна машина не "стрибала": цікавий спосіб, щоб змусити її стояти нерухомо
ТСН
2025-05-17T20:22:21Z
Зарядити електромобіль стало дорожче: як змінилися ціни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-16T17:42:59Z
AWT Bavaria оголошує про відкриття нового інноваційного простору - AWT Studio UNIT.City
Корреспондент
2025-05-16T12:39:48Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
Переробники пішли за черешнями та вишнями у Центральну Азію
AgroPortal
2025-05-25T12:30:01Z
Борги перед інвесторами стримують розвиток зеленої енергетики – юристка
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T11:33:38Z
Agritechnica 2025: акцент на цифровізації та рішеннях з адаптації до змін клімату
AgroPortal
2025-05-25T09:00:47Z
АМПУ друга за прибутками серед державних компаній
AgroPortal
2025-05-25T08:30:20Z
Перший врожай ранньої прибуткової картоплі збирають на Чернігівщині
Agravery
2025-05-25T08:07:30Z
Автомобільний агроекспорт прискорився та подешевшав
AgroPortal
2025-05-25T06:30:09Z
Україна у топ-3 світових лідерів за доходами від продажу огірків
AgroPortal
2025-05-25T06:00:09Z
В Україні відкрили новий мінізавод із швидкої заморозки ягід
Agravery
2025-05-25T05:06:46Z
Курс валют на вихідні, 24-25 травня: скільки коштують долар, євро і злотий
TSN
2025-05-24T17:56:41Z
Прогноз магнітних бур на 25-27 травня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T04:42:48Z
В Альпах зведено найвищу у світі вежу, надруковану на 3D-принтері
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T23:00:21Z
Землю накриє сонячний супершторм: вчені закликають готуватися до масштабного блекауту
ТСН
2025-05-24T17:57:14Z
Магнітна буря 24 травня: чого очікувати від сонячної активності
TSN
2025-05-24T17:56:04Z
Рибалка випадково виявив корабель, затоплений понад 100 років тому
ТСН
2025-05-24T17:55:36Z
Космічна диверсія: як галактика змогла "вимкнути" зореутворення у сусідки
ТСН
2025-05-24T17:54:05Z
В Сонячній системі виявили нову карликову планету: що про неї відомо
TSN
2025-05-24T17:52:57Z
Війна і теорія ігор. Вчений пояснив, чи можна математично змоделювати кінець війни
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T17:15:30Z
Кукурудза нового покоління: ШІ та генетика допомагають зменшити потребу в добривах
AgroPortal
2025-05-24T13:00:37Z
Українки вибороли «золото» на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T15:57:20Z
Сили оборони знищили ексгравця збірної Росії з футзалу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-25T08:36:45Z
Підсанкційний гімнаст Нагорний незаконно відвідав окуповані Донецьк та Маріуполь
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T18:54:41Z
США перемогли Швецію та вперше за 65 років вийшли у фінал чемпіонату світу з хокею
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T15:21:16Z
Євроліга-2025: чоловіча збірна України з пляжного футболу здобула другу перемогу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T15:00:19Z
Пішов з життя видатний ексгравець «Динамо»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T13:39:56Z
Вікенд для легіонерів збірної України: кубковий фінал Трубіна і фініш в Англії та Іспанії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T09:21:18Z
Був командиром спецпризначенців. На Курщині ЗСУ ліквідували чемпіона світу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T08:18:04Z
Жіноча збірна України з пляжного футболу здобула перемогу в другій грі Євроліги-2025
ГЛАВКОМ NET
2025-05-24T07:45:43Z