MY.UAНовини
Сусідський удар у спину: Польща та Угорщина виказали претензії Україні та погрожують завадити вступу до ЄС
Сусідський удар у спину: Польща та Угорщина виказали претензії Україні та погрожують завадити вступу до ЄС

Сусідський удар у спину: Польща та Угорщина виказали претензії Україні та погрожують завадити вступу до ЄС

Як відомо Єврокомісія рекомендувала розпочати переговори щодо вступу України до ЄС. Питання має бути схвалено 27 країнами-членами на черговому саміті у Брюсселі 14–15 грудня.

Голова комісії Урсула фон дер Ляйєн оголосила цей день історичним та заявила, що Україна виконала 90% реформ, на які від неї очікував ЄС.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, в якому міститься доручення забезпечити готовність країни до початку переговорів щодо вступу до Євросоюзу. Загалом же українські посадовці заявляють, що держава може бути повністю готовою до вступу в протягом двох років від початку переговорного процесу.

Водночас одразу ж після позитивних рекомендацій Єврокомісії, Польща та Угорщина виказали претензії Україні, які можуть реально ускладнити переговорний процес. При цьому, угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан взагалі заявив, що Євросоюз не повинен навіть розпочинати переговори з Україною, що робить ситуацію ще більш загрозливою.

Які причини різких заяв Польщі та Угорщини та до чого може це призвести – у матеріалі OBOZ.UA,

Через серйозні виклики готові на компроміси

Про те, що позиція Польщі та Угорщини може бути серйозною перепоною для подальшого просування України у напрямку ЄС, говорить голова парламентського комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе. Яка у коментарі для ЗМІ заявила, що є приклади того, як через свої інтереси ті чи інші країни блокують кандидатів. На думку Климпуш-Цинцадзе, такий ризик існує й для України.

Зі свого боку секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що наша держава готова йти на компроміси для того, щоб стати членом Євросоюзу.

"Що стосується заяви Орбана, то ми готові йти на певні компроміси в цьому питанні для того, щоб досягнути великої мети і бути членами ЄС. Складного там нічого немає і я не думаю, що для нас це буде важко. Відповідні нормативно-правові акти вже підготовлені. Більше того, думаю, вони обов’язково будуть прийняті для того, щоб Угорщина не спекулювала на тих чи інших речах", – зазначив він.

Він висловив переконання в тому, що якщо Україна в короткий термін виконає озвучені вимоги, європейська спільнота не буде проти нашого вступу до ЄС.

Економіка та історичні рани

Розширення ЄС буде одним із пріоритетів Польського головування в ЄС в 2025 році. Відтак рекомендація Єврокомісії почати переговори з Україною про членство в ЄС є позитивною звісткою, – про це повідомили у соцмережі X президент Польщі Анджей Дуда і МЗС країни.

Однак після цієї заяви пролунала й інша – поки Україна не вирішить питання ексгумації останків жертв Волинської трагедії, доти Києву "немає сенсу мріяти про вступ до ЄС". Про це вже заявив заступник глави МЗС Польщі Павел Яблонський.

"Я скажу нашу позицію. На мою думку, без вирішення цього питання – і багато українців це вже теж усвідомлюють – Україні годі мріяти про вступ до Європейського Союзу. Тому ми будемо абсолютно підкреслювати, що без вирішення цього питання не буде довгострокового примирення з Україною", – заявив дипломат.

При цьому чи є ексгумація умовою підтримки Польщею вступу України до ЄС, польський посадовець чітко так і не відповів, а лише додав, що цю проблему необхідно вирішити.

Як відомо, польський Сейм у цьому році ухвалив резолюцію про вшанування пам'яті жертв Волинської трагедії у її 80-ті роковини. Згідно з текстом резолюції зазначено, що з 2016 року 11 липня відзначається як Національний день пам'яті жертв геноциду. Також у документі вказується необхідність провести ексгумацію, гідне поховання та вшанування пам'яті всіх жертв геноциду.

Однак не тільки історичні рани турбують нинішню Польщу у взаємовідносинах з Україною. Ейфорія різносторонньої допомоги на початку вторгнення з часом перейшла у більш прагматичне русло. Це вилилося в те ж обмеження для української сільгосппродукції, яке ініціювали низка сусідніх з нами країн, зокрема й Польща.

Наша країна виступить проти вступу України до Європейського Союзу, якщо не вирішиться питання експорту українського зерна, – так відповів на питання щодо членства України в ЄС, міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус. Чиновник заявив, що за нинішніх умов польська сільськогосподарська продукція ніколи не виграє в української.

Телус зазначив, що Польща, приєднуючись до ЄС, мала виконати жорсткі умови, який висував союз. Відповідно, на його думку, Україна також має виконати подібні жорсткі умови, а саме обмежити імпорт свого зерна, у тому числі через Польщу. Роберт Телус зазначив, що в гіршому випадку Польща може не погодитися на членство України в Євросоюзі.

Проти України завжди і у всьому

Угорщина є членом Євросоюзу та НАТО, що дає їй право вето на вступ до цих організацій України, яка до них прагне. При цьому Орбан вже який рік займає "особливу" позицію з багатьох питань, що мало збігається з лінією більшості західних країн та, звісно, шкодить Україні.

Угорський прем'єр-міністр вже досить тривалий час ніби під копірку повторює російські пропагандистські наративи щодо повномасштабного вторгнення Росії, відмовляється від допомоги Україні, демонстративно підтримує теплі відносини з Кремлем, під різними приводами виступає проти допомоги ЄС та вступу України до НАТО.

Ось тепер уряд Орбана погрожує накласти вето на наступному саміті ЄС у грудні. Причина – нібито порушуються права угорської меншини в Україні через ухвалений мовний закон, який зобов’язує меншини, не лише угорську, отримувати щонайменше 70% освіти українською мовою.

"Переговори про членство не повинні починатися, це чітка позиція Угорщини", – заявив Орбан, додавши, що Брюссель "винен гроші" Будапешту.

За його словами, суперечка між ЄС та Угорщиною щодо мільярдів євро коштів від Брюсселя, заморожених для Будапешта, не може бути жодним чином пов'язана з підтримкою Угорщиною переговорів про вступ України до ЄС.

"Я хотів би дуже чітко заявити, що відмова Угорщини від початку переговорів з Україною про членство в ЄС не є предметом бізнес-угоди... Вона не може бути пов'язана з питанням коштів, які Угорщина має право отримати. Україна жодним чином не готова вести переговори з питання членства в ЄС", – сказав він.

У Євросоюзі побоюються, що уряд Орбана займе непримиренну позицію в цьому питанні і подолати вето буде майже неможливо.

Щоб ні у кого не викликало ніяких питань стосовно позиції Угорщини у відношенні українського руху до ЄС, вже міністр закордонних справ цієї країни Петер Сіярто заявив, що Україна "не підходить для членства в Євросоюзі". Мовляв, поки в нашій державі не настане мир, будь-які перемовини на цю тему буцімто недоцільні.

Угорський чиновник розповів, що в результаті вступу України війна "увійде до Євросоюзу, чого ніхто не хоче", тож країна нібито не може бути прийнята до ЄС до настання миру.

Сіярто також як і його шеф Орбан звинуватив Україну в тому, що в нашій країні "порушують принципи Євросоюзу щодо національних меншин".

Він сказав, що Україна не виконала умови, висунуті для кандидата на членство, тому її подальші кроки про вступ до ЄС Угорщина не вважає доцільними. Також Сіярто додав, що Угорщина очікує на повернення Україною угорській громаді на Закарпатті "всіх прав, які вона мала".

Багаторічна стратегія

Те, що Угорщина буде блокувати будь-які питання, важливі для України доти, доки "Україна не відновить колишні права етнічних угорців на своїй території" – не нова заява Орбана. Будапешт завжди готовий звинуватити нашу країну в утиску прав приблизно 150 тисяч етнічних угорців на Закарпатті через ухвалений у 2017 році закон щодо шкільного навчання мовами меншин.

Прагнучи встановити контроль над Закарпаттям, Орбан використовує метод впливу на регіон через українських угорців. Саме з приходом до влади орбанівської партії "Фідес" підтримку діаспори в Будапешті поставили на якісно новий рівень.

Сценарій "братньої допомоги" та підживлення сепаратизму реалізовується під соусом гуманітарної співпраці та підтримки громад Закарпаття. До повномасштабної війни чи не кожен охочий етнічний угорець з України міг отримати непоганий фінансовий грант на ведення бізнесу від угорського уряду. Така політика в майбутньому може допомогти втілити в життя далекосяжні плани.

Останній яскравий приклад того, що Будапешт і надалі проявляє особливу увагу до Закарпаття, – передача Угорщині 11 українських військовополонених без погодження з Україною.

З Польщею є можливість домовитися, з Угорщиною – буде дуже складно

Претензії на адресу України, які виказали Угорщина та Польща, мають дещо різне підґрунтя. Польща, яка виступає за відновлення історичної пам’яті, все ж не така категорична у своїх висловлюваннях і з часом вирішення питання Волинської трагедії більш аніж можливо. В той час як Угорщина на чолі з Віктором Орбаном просто ставить Україні ультиматум. Причому немає впевненості в тому, що після вирішення питання з нацменшинами, угорці знову не знайдуть причину накласти вето на європерспективи України, – таку думку у ексклюзивному коментарі OBOZ.UA висловив український дипломат, посол України в Хорватії та Боснії і Герцеговині у 2010-2017 роках Олександр Левченко.

"Складне питання Волинської трагедії вже давно стоїть на повістці україно-польських відносин, – говорить Олександр Левченко. – Треба розуміти, що для наших сусідів це дуже болюча тема. Сам тому вони постійно до неї звертаються і просто відмахнутися не вийде. Потрібно спокійно пропрацювати цей напрямок разом з поляками. Україна вже певний час займається цим питанням. Так, ще є що робити, але все ж у цьому випадку, на мій погляд, великих проблем не буде. Ми спільно зможемо знайти вихід, який усіх влаштує. Так, треба чекати провокацій з цього приводу, адже Кремль буде намагатися нас посварити, розпалюючи цю тему.

Окрім того, Польща говорить, що у разі, якщо українська сторона не зробить кроків на зустріч та не вирішить цього питання, то лише тоді Україна не набуде членства в ЄС. Тобто початок переговорів вони не збираються зривати. Поляки таким чином натякають, що ми не повинні забути про цю трагедію. Саме тому треба показати нашу добру волю".

На думку Олександра Левченка, угорські погрози заблокувати початок переговорів – зовсім інша історія. Це не просто пошук діалогу, як у історії з Польщею. Угорщина просто ставить нам жорсткий ультиматум. Якщо вони виконають свої погрози, а поки все виглядає, що так і відбудеться, то ставиться під питання отримання статусу кандидата для України у раніше визначений термін.

"Якщо говорити про заяви Орбана та його міністрів, то у цьому випадку ми чітко бачимо нотки ворожості з їхньої сторони, – продовжує Олександр Левченко. – Раніше вони були проти того, щоб Україна вступала в НАТО, то тепер вже й проти нашого членства у ЄС. На мій погляд, їхні претензії дещо надумані.

Всупереч заявам офіційного Будапешта, забезпеченню мовних і культурних потреб угорців в Україні нічого не загрожує. Ухвалений у вересні Верховною Радою закон про нацменшини, навпаки, додатково розширює можливості самореалізації угорців в Україні. Єдину серйозну загрозу для угорців Закарпаття, як і для решти громадян України, становить російська агресія. Однак, офіційний Будапешт продовжує підтримувати дружні відносини з Москвою".

Справжня причина антиукраїнської політики Будапешта – не захист інтересів угорської громади в Україні, а цинічні спроби скористатись ситуацією на протистоянні РФ і Заходу, – вважає Олександр Левченко.

"Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Україна не може стати членом Європейського Союзу до завершення війни з Росією, адже це "привнесе війну до блоку", не розуміючи, що якраз перемога Москви над Києвом приведе російську армію до кордонів ЄС, які вона і перейде. Також Сійярто звинуватив Київ в тому, що в Україні "порушують принципи Євросоюзу щодо національних меншин", при тому, що цими днями Україна передала Будапешту дорожню карту щодо вирішення питання нацменшин, включаючи угорську.

Ще одна перлина із його виступу: "Україна перебуває у стані війни, і ми бачимо, що не дотримується ні свобода ЗМІ, ні свобода слова, і ми бачимо, що не проводяться вибори. Сійярто мабуть "забув", що у 2022 році Європарламент оголосив, що Угорщина тимчасово не може вважатися функціональною демократією через дії уряду Віктора Орбана. Водночас, Україна активно проводить реформи і отримала статус кандидата на членство в ЄС. За словами єврокомісара з питань бюджету і адміністрування Йоганнеса Гана, Будапешт не зможе постійно шантажувати ЄС правом вето, оскільки у Єврокомісії є механізм прийняття необхідних рішень і без Угорщини.

Та все ж головне питання – чи зможе Угорщина заблокувати початок переговорів ЄС з Україною? Так, звісно, адже процедура одностайності все ще залишається при прийнятті рішень у Європейському Союзі. Зважаючи на фактично прямий вплив Кремля на дії Орбана стосовно України, то на мій погляд, угорська сторона не піде нам на зустріч за будь-якого розвитку подій. Звичайно, безвихідних ситуацій не буває.

Для Брюсселя така позиція Будапешта навряд стала сюрпризом, тому вони будуть думати як обійти вето. Україні ж потрібно зробити дві речі – посилити діалог з цими країнами, одночасно виконавши те, що ми можемо виконати і вважаємо можливим. Та й взагалі, до такого розвитку подій, коли тобі будуть вказувати на ті чи інші проблемні питання у двосторонніх відносинах, треба бути готовими, адже Україна сьогодні тільки прагне набути членства, а тому знаходиться у не вигідному положенні. Тому лише Польщею та Угорщиною процес може й не закінчитися", – підкреслив Олександр Левченко.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Трамп назвав "дуже дурним" рішення про виключення рф з G7
iPress
2025-05-07T11:24:48Z
Помер колишній народний депутат і багаторічний мер Чернівців Микола Федорук
УкраинФорм
2025-05-07T11:24:45Z
Вночі ворог атакував 4 ракетами та 142 дронами, - Зеленський
24tv
2025-05-07T11:24:23Z
Bloomberg дізнався одну з тем переговорів Сі Цзіньпіна і путіна
iPress
2025-05-07T11:24:04Z
Сценарій нападу Росії на Європу: як може розвиватися ситуація після закінчення війни в Україні
Фокус
2025-05-07T11:22:56Z
Хто може стати наступником Путіна: названо потенційних кандидатів
GlavRed
2025-05-07T11:22:51Z
Хусити заявили, що угода про припинення вогню з США не поширюється на Ізраїль
Лига
2025-05-07T11:22:14Z
Ексчиновниця заявила, що у США під землею побудовано секретні міста: навіщо вони потрібні
Фокус
2025-05-07T11:22:10Z
Розстріляли літак і вивели з ладу обладнання: українські спецслужби влаштували диверсії проти ЗС РФ у Сирії
Фокус
2025-05-07T11:22:00Z
Зірки проти продюсерів: LAUD виграв суд, а Крупін не співатиме «чорний чемоданчик»
Комсомольская правда
2025-05-07T11:19:37Z
У Франківську ветеран, який втратив на війні руки, відкрив виставку своїх картин
УкраинФорм
2025-05-07T11:18:33Z
Трейлер рімейку «Як приборкати дракона» показав фінальну битву і польоти над островом Берк
ITC
2025-05-07T11:09:46Z
Зірка "Україна має талант" підтримав колаборантів та викладає у фейковому херсонському університеті
Комсомольская правда
2025-05-07T11:09:46Z
«Білосніжка» вийде в «цифрі» 13 травня — каса з кінотеатрів так і не перебила бюджет
ITC
2025-05-07T11:09:07Z
Учасник "Холостячки" Хветкевич у річницю шлюбу показав, яким було його весілля з чоловіком у Мексиці
TSN
2025-05-07T11:08:31Z
Потап похизувався схудненням на 25 кілограмів і на фото до та після показав результат: "Важив 140 кг"
ТСН
2025-05-07T10:51:35Z
Представниця Мальти на Eurovision Song Contest Miriana Conte офіційно змінила назву своєї конкурсної пісні. Зараз "Serving" на 11 місці у букмекерів.
FM-TV
2025-05-07T10:49:54Z
"Те, що станеться за цими стінами, змінить усе": де дивитись фільм "Конклав" онлайн
24tv
2025-05-07T10:39:49Z
Більше, ніж у сусіда: хто отримуватиме значну пенсію після 70 років
Telegraf
2025-05-07T11:22:50Z
Як отримати громадянство Іспанії: куди звертатися та які документи необхідні
Факти ICTV
2025-05-07T11:18:55Z
День Європи 2025 в Україні: дата, історія та нові сенси
Факти ICTV
2025-05-07T11:18:04Z
Чи можна свистіти вдома: священник розставив всі крапки над "і"
GlavRed
2025-05-07T11:09:13Z
В Армія+ додали 5 нових рапортів: довідки, витяги та повернення з відпустки
24tv
2025-05-07T11:08:31Z
Майже 100 тисяч родин скористалися програмою єВідновлення за два роки
Хвиля
2025-05-07T11:00:28Z
"Спасибі Кіму": військові РФ вперше показали залпи північнокорейської РСЗВ M1991
Фокус
2025-05-07T10:57:09Z
Ватикан обирає нового Папу: кардинали розпочали конклав, світ чекає білого диму
Vlasti
2025-05-07T10:53:12Z
Укрпошта випустила марку до Дня матері
УкраинФорм
2025-05-07T10:53:03Z
Шокувальне новоутворення на голові чоловіка виявилося "рогом диявола"
TSN
2025-05-07T11:22:45Z
Більшість і не здогадується: чи можна зберігати мед в холодильнику
24tv
2025-05-07T11:22:28Z
Посвідчення донора крові: як отримати, права та пільги
Факти ICTV
2025-05-07T11:18:17Z
Науковці назвали час, коли насправді треба приймати душ: і це не ранок
TSN
2025-05-07T10:51:18Z
Ключовий чинник безпечного застосування ЗЗР без шкоди бджолам
AgroPortal
2025-05-07T10:32:52Z
Уповільнюють старіння і появу зморщок: які продукти додати в раціон для молодості шкіри
Gazeta UA
2025-05-07T10:32:33Z
Революція датчиків: учені винайшли технологію моніторингу мозку, що виглядає як волосся
24tv
2025-05-07T09:33:38Z
На Полтавщині - спалах кору
УкраинФорм
2025-05-07T09:33:11Z
Один електрод завтовшки з волосину робить ЕЕГ краще, ніж звичайна техніка
ITC
2025-05-07T08:46:58Z
У США вперше на рівні штату дозволили включати біткойн до валютних резервів
24tv
2025-05-07T11:08:23Z
Небезпека минула: частину чорнобильських сільгоспземель визнали безпечними
24tv
2025-05-07T11:08:18Z
Розвідка Британії: РФ загрожує зростання бюджетного дефіциту через падіння цін на нафту
Европейская правда
2025-05-07T11:04:33Z
Канада розпочала процес конфіскації російського вантажного літака
УкраинФорм
2025-05-07T11:03:38Z
Подорожчання молочних продуктів у Харкові: за що доведеться платити більше
Политека
2025-05-07T11:01:30Z
Україна цьогоріч у 10 разів збільшила імпорт газу - ExPro
УкраинФорм
2025-05-07T11:00:52Z
Господарство на Буковині закладе 30 га абрикосового саду
AgroPortal
2025-05-07T11:00:07Z
Що буде з цінами на овочі та фрукти у новому сезоні: прогноз
TSN
2025-05-07T10:51:40Z
У РФ почалася картопляна криза: ціни зросли у 4 рази, а продукт став розкішшю
GlavRed
2025-05-07T10:49:32Z
У Фінляндії розбився винищувач Hornet
Европейская правда
2025-05-07T11:24:57Z
На Полтавщині внаслідок атаки російських БПЛА пошкоджені понад 20 будівель
УкраинФорм
2025-05-07T11:24:20Z
Групу осіб судитимуть за незаконне видобування копалин з родовища на суму понад ₴400 млн
Украина Криминальная
2025-05-07T11:18:33Z
На трасі Одеса-Рені через смертельну ДТП заблокований рух транспорту
УкраинФорм
2025-05-07T11:18:23Z
Приватбанк не повернув 207 тис. гривень: суд визнав клієнта винним у втраті його коштів
Знай
2025-05-07T11:12:53Z
"Шахед" влучив у дім: киянка розповіла, як пережила обстріли Києва з чотирма дітьми
24tv
2025-05-07T11:12:39Z
СБУ спільно з правоохоронцями Чехії викрила на Закарпатті кол-центр, який обкрадав громадян ЄС
Украина Криминальная
2025-05-07T11:08:11Z
Росіяни вдарили по Великому Бурлуку: правоохоронці зафіксували наслідки
Мій Харків
2025-05-07T10:58:12Z
Разом із сином та десятком котів. У Києві під час атаки загинула жінка-волонтер
Telegraf
2025-05-07T10:57:33Z
На Одещині у віці 106 років померла довгожителька
УкраинФорм
2025-05-07T11:24:52Z
Удар балістикою по Сумах: у школі працює оперативний штаб
УкраинФорм
2025-05-07T11:18:10Z
Шмигаль: У Сумах планують збудувати чотири підземні школи, в області - 11
УкраинФорм
2025-05-07T11:09:20Z
Бойовий медик, який потрапив у полон зі складним пораненням, повернувся додому
УкраинФорм
2025-05-07T11:09:19Z
Путінський знак замість цифри? Соцмережі обурені меморіалом загиблим героям у Тернополі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-07T11:08:13Z
Відкат за смерть: у Полтаві чиновника викрили у схемі з перевезення тіл загиблих військових
TSN
2025-05-07T10:51:58Z
Наступ армії Росії на Мирноград: воїни ЗСУ відверто розповіли про ситуацію на фронті
TSN
2025-05-07T10:51:40Z
Ворог посилює бойову частину Шахедів: в ДСНС розповіли, як вберегти своє життя
GlavRed
2025-05-07T10:49:04Z
У Миколаєві суд заарештував екскерівницю МСЕК
УкраинФорм
2025-05-07T10:46:43Z
Volvo презентував новий XC70, і це не універсал
AutoCentre
2025-05-07T11:09:58Z
Brabus представив супервсюдихід XL 800
AutoCentre
2025-05-07T11:09:29Z
Найгірше авто 80-х повертається: показали відроджений хетчбек Zastava Yugo
Фокус
2025-05-07T11:00:52Z
Тюнінг-ательє delta4x4 показало позашляховий варіант Mini
AutoCentre
2025-05-07T10:46:22Z
Через економію: електромобіль Mercedes-Benz CLA матиме проблеми із зарядкою у Європі
AutoGeek
2025-05-07T10:45:20Z
Rivian знижує план поставок на 2025 рік на 13%, але приховані запаси можуть виправити ситуацію
Топ Жир
2025-05-07T10:32:25Z
В Україні зростає попит на вживані авто: найпопулярніші моделі
Фокус
2025-05-07T10:32:22Z
У США показали недорогу альтернативу Tesla Cybertruck із запасом ходу понад 500 км
Фокус
2025-05-07T10:12:58Z
У Чехії представили концептуальний електромобіль Skoda Elroq Respectline: данина спадщині
AutoGeek
2025-05-07T09:57:04Z
Знаменитий Bad Bunny обрав для себе 2 дуже оригінальні варіанти парфумів
24tv
2025-05-07T11:08:35Z
Стрижки, які сильно старять: які зачіски не можна робити після 50 років
24tv
2025-05-07T11:08:07Z
Рис залишатиметься свіжим роками: потрібно покласти до нього всього одну дрібничку
24tv
2025-05-07T11:00:51Z
Локації, які не хочеться пропустити: 10 найкращих туристичних місць в Німеччині
Фокус
2025-05-07T11:00:21Z
Вулкани, льодовики та золоті міста: 15 пейзажних must-visit локацій Європи від Lonely Planet
24tv
2025-05-07T10:42:52Z
У ванній їй не місце? Чи можна ставити пральну машину на кухні
Telegraf
2025-05-07T10:42:23Z
Колись там був елітний курорт. Унікальне містечко на Тернопільщині з "тропічним" кліматом
Telegraf
2025-05-07T10:09:30Z
Запіканка з сиром і локшиною: смачна вечеря на всю родину
ТСН
2025-05-07T09:36:32Z
5 елітних парфумів, що пахнуть ваніллю: їх обожнює Ріанна та Зендея
24tv
2025-05-07T09:33:22Z
Хто вийшов у фінал Ліги чемпіонів 2025 року
Факти ICTV
2025-05-07T11:18:09Z
Кейн дорвався до трофеїв, але за це доводиться дечим платити
Football.ua
2025-05-07T11:18:04Z
Міжнародна федерація фехтування допустила росіян до участі у змаганнях
ZN UA
2025-05-07T11:09:35Z
Від епохи Еррери до тріумфів з Моуріньо та Індзагі: всі фінали Інтера в Лізічемпіонів
24tv
2025-05-07T11:08:11Z
Трамп переконаний, що Чемпіонат світу з футболу «може бути стимулом» для РФ припинити війну
УкраинФорм
2025-05-07T11:01:40Z
Нігерійський супертяж виступив "проти" реваншу Усик – Дюбуа
24tv
2025-05-07T10:54:31Z
Манчестер Юнайтед готовий продати 38 футболістів
24tv
2025-05-07T10:42:04Z
Анхель Торрес: Я хотів би залишитися в Динамо якнайдовше
Football.ua
2025-05-07T10:40:04Z
Ліга чемпіонів-2024/25: розклад, результати матчів та сітка турніру
Факти ICTV
2025-05-07T10:37:45Z
Наступну частину серії відеоігор Battlefield анонсують влітку, а реліз відбудеться вже у 2026 році
InternetUA
2025-05-07T11:18:50Z
Що дасть колонізація Марса людству? Ілон Маск висловив думку
ГЛАВКОМ NET
2025-05-07T11:12:02Z
Вчені знайшли новий спосіб спілкування з котами — це особлива посмішка
ITC
2025-05-07T11:09:51Z
Нова функція Windows 11 повідомлятиме, коли в ваш ноутбук «підглядають» сторонні особи
ITC
2025-05-07T11:09:37Z
Майбутнє автономних авто під загрозою — моделі ШІ виявилися соціопатами
ITC
2025-05-07T11:09:36Z
Консоль Asus ROG Ally 2 «засвітилася» в інтернеті — змінений дизайн, чип Ryzen Z2 Extreme, до 64 ГБ LPDDR5X
ITC
2025-05-07T11:09:08Z
Google випадково злив оновлення дизайну Android Material 3 Expressive
24tv
2025-05-07T11:08:20Z
У США пропонують змусити Apple і Google відкрити доступ до сторонніх магазинів додатків
InternetUA
2025-05-07T11:01:10Z
Спочатку закінчиться кисень. Коли на Землі настане кінець світу: вчені назвали нову дату
Telegraf
2025-05-07T10:57:27Z