MY.UAНовини
Історія, гідна серіалу. "Снайперка" Емеральд розкрила таємниці стосунків з охоронцем Ляшка
Історія, гідна серіалу. "Снайперка" Емеральд розкрила таємниці стосунків з охоронцем Ляшка

Історія, гідна серіалу. "Снайперка" Емеральд розкрила таємниці стосунків з охоронцем Ляшка

Колишній хизувався перед жінкою службою в ЗСУ, поки сидів у тилу

Відома українка Євгенія Емеральд, яка спочатку захопила серця українців своєю лав-сторі у війську, а потім шокувала не менш гучним розставанням, дала нове інтерв'ю. Вона розповіла, як на неї вплинув публічний конфлікт з ексчоловіком Євгеном Стипанюком та які повідомлення стала отримувати після оприлюднення історії з аб'юзом. "Телеграф" розповідає головне:

Чому вона не снайперка

Раніше Емеральд скрізь називали снайперкою, але дещо пізніше в суспільстві почали виникати питання, чому військова показує обличчя. Та й сама Емеральд попросила ЗМІ себе так не називати, мовляв, весь цей час вона не була снайперкою і прийшов час виправити цю помилку:

"Я абсолютно незадоволена своїми результатами на воєнному шляху. Також ЗМІ надто багато приписали мені те, що не є правдою. Я дуже сподіваюся, що мене більше не порівнюватимуть зі снайперкою і не називатимуть снайперкою. А ось поліцейською у декреті та ексвійськовою можна. І я пишаюся саме тими результатами, яких я досягла в тилу, саме в декреті", — заявила вона.

Зараз Емеральд розкрила більше деталей. Вона сказала, що розпочала службу в штурмовому полку Нацполіції "Сафарі". Там командування ухвалило рішення, що зброя Емеральд матиме 308 калібр.

"Всі були з автоматами, неважливо, у кого яке направлення було. Тобто, ми такі були універсальні солдати — як спецназ, по-модному. Отак все просто. Я просто доброволець. Я не сертифікований снайпер. Я була просто бізнес-вумен. Так, справді в мене є військова освіта, так, у мене є посвідчення офіцера запасу ЗСУ. Але потім я змінила його на поліцейське посвідчення, де зазначено, що я рядовий поліцейський", — пояснила Емеральд.

Нові подробиці аб'юзу

Емеральд каже, що не помічала перші дзвіночки, що перед нею аб'юзер: він погано висловлювався про попередню дружину, інших колишніх дівчат, виставляв їх меркантильними зрадницями, чим викликав до себе жалість у нової дівчини.

"Я його почала жаліти, це класичний прийом аб'юзера. Ага, вони були погані, а я ж хороша і йому доведу, що я не така", — сказала Емеральд.

Розлучення відомої пари

Вона каже, що після народження дитини побої стали постійними:

"Два тижні дитині, я її тримаю і він на мене замахується, я почала плакати. Він мене не вдарив, обматюкав і пішов. Другий раз — він вдарив ногою мене і чому ногою, бо тримав дитину на руках. Сварка була через те, що він п'яним взяв дитину з ліжка… У мене тут червоний слід був", — розповіла Емеральд.

Був і замах на вбивство, зараз йде експертиза та відбуваються слідчі дії, справа відкрита.

Як Емеральд виявила брехню чоловіка про службу в ЗСУ

Також Емеральд додала, що коли познайомилася з колишнім, той взагалі був у Києві, оформлений у ТРО КМДА. Хоча він представився їй військовим ЗСУ на ротації, хоча до лав ЗСУ вступив пізніше восени.

Також вона вибачилася, що зробила його відомим військовим ЗСУ та сказала, що сама вірила у те, що він воював:

"Він приїжджав кожні вихідні. Скажу відверто, як жінку мене це влаштовувало. Але, знаючи свій військовий шлях, за чотири з половиною місяці служби у мене були перші три вихідні влітку і це тоді, коли ми з ним познайомилися. Я йому ставила питання, а як так. Він відповідав: "Ти нічого не знаєш, ми — аеророзвідка. Приїхали на позиції, відпрацювали, всіх відпускають додому", — сказала Емеральд, додавши, що запідозрила брехню весною.

Видало перебування напідпитку постійно, коли він підіймав слухавку. Також він жалівся на перебування у чиїйсь хаті в селі, що видало незнання, що для військових такі умови ще лакшері.

Фото: instagram.com/libkos/

Нові подробиці розлучення зі Стипанюком

Євгенія не спілкується з колишнім та каже, що зараз все спілкування зведене до судових розбірок. Мовляв, вона вживає заходів, аби той не спілкувався та не бачився з донькою.

"Це рішення я ухвалила, коли дізналася про зґвалтування. Ця людина просто небезпечна для соціуму, а в нього дівчинка росте. Я буду позбавляти його батьківських прав. Коли дитина виросте, якщо вона захоче спілкуватися з батьком, я не заважатиму. Я буду десь поруч оберігати. Але поки вона маленька, я зроблю все, щоб її захистити", — сказала Емеральд.

Водночас вона додає, що їй погрожує розправою її ексчоловік.

Ляшко

Емеральд розповіла, що двічі зверталася за допомогою до політика Олега Ляшка, охоронцем якого працював її колишній. Так, вперше вона звернулася у червні, коли відбувся факт погроз. Він першим почув усі ті записи, які вже почула вся країна.

"Я не знала, що робити. Я думала, що він як шеф зможе на нього вплинути. Він це проігнорував. А потім наприкінці літа я намагалася до нього звернутися, хотіла поспілкуватися, розповісти, що буду виходити в ЗМІ. Але він не захотів мене слухати", — сказала вона.

Місце в парламенті

Емеральд сказала, що на це в неї немає грошей. Колись політичні амбіції в неї були, але потім прийшло розуміння, що це все не її.

"Наразі мені дуже багато людей пророчать політику. Слухайте, мені ніхто нічого не пропонував. Тобто зараз казати щось про політику не можу. Я не буду стверджувати, що мене точно там не буде. Я не знаю, це життя. Мені важливо змінювати. Наразі я не будучи політиком впроваджую зміни, й мене це повністю влаштовує. Додаткові статуси мені не потрібні", — сказала вона.

Історія Євгенії Емеральд

Євгенія Емеральд з позивним Жанна д’Арк служила у полку спеціального призначення НПУ "Сафарі". Після повномасштабного вторгнення жінка без вагань полишила ювелірний бізнес і два бізнес-клуби і вирушила обороняти Україну від російських загарбників на рівні з чоловіками. Харизматична і вродлива жінка виставляла фото у військовій формі у соцмережах, що принесло їй популярність.

Фото: instagram.com/libkos/

Восени 2022 року Євгенія одружилася з військовим Євгеном Стипанюком, одруження було красивим: розписалася на передовій 14 жовтня, у День захисника і захисниці, що також збіглося з днем народження Стипанюка. Під час повномасштабної війни Євгенія завагітніла Стипанюка, у подружжя народилася донечка.

Однак згодом красива історія з соцмереж перетворилася на жах: жінка розповіла у соцмережах спочатку про розлучення, а потім оприлюднила неочікувані подробиці про насилля у стосунках. Поведінка чоловіка змінилася, коли вона повернулася з фронту додому. Що далі — то жорсткішими були образи.

Емеральд довго терпіти не стала, а після розлучення розповіла світу маленький секрет колишнього — виявилося, що той нібито отримував максимальні виплати, передбачені для військовослужбовців на передовій, поки сидів у Києві. Мова йшла про 100 тисяч гривень у місяць.

Стипанюк весь цей час чоловік мовчав і ніяк не відповідав на закиди колишньої. Але наприкінці жовтня відреагував на звинувачення у коментарі "Україна сьогодні". За словами Стипанюка, він зараз, як військовий зосереджений на перемозі України. А після, сказав Євген, "можливо, люди дізнаються правду":

"Вибачте, що відповідаю із запізненням. Був на бойовому завданні. Дякую вам за бажання почути іншу думку. Але зараз мій пріоритет – це перемога України, що я, як солдат, зараз роблю. Можливо, колись після перемоги ви дізнаєтеся правду про те, що насправді сталося", — відповів Стипанюк.

Також раніше "Телеграф" писав, якОлег Ляшко потрапив у скандалза участі Стипанюка. Одіозний політик, який нібито ще з минулого мав воювати на фронті, засвітився в караоке, де співав російські пісні. Відповідне відео увечері 31 жовтня наробило шуму у мережі. На опублікованих кадрах можна побачити як український "радикал", разом зі своїм охоронцем Євгеном Стипанюком вигукують слова пісні російського співака Євгена Білоусова — "Девчьонка-девчьоночка". Примітно, що це вони робили одягненими в українську військову форму.

"Телеграф" зв’язався з Ляшком з приводу цього відео і попросив екснардепа прокоментувати його. Але "радикал" навідріз відмовився відповідати на запитання, а, за його словами, зараз у країні є питання важливіші.

Раніше "Телеграф" писав, що харизматичний спікер СБУ Артем Дехтяренко одружився, його обраницею стала телеведуча Анастасія Норіцина.

Теги за темою
Скандал
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
В Каирском музее исчез золотой браслет старше 3 тыс. лет
Gazeta UA
2025-09-19T22:42:22Z
Годами остаются в трендах: вещи, которые должны быть осенью в гардеробе каждой модницы
Знай
2025-09-19T18:51:05Z
«Иконы на ящиках из-под вооружений»: украинскую выставку впервые презентовали в Африке
ZN UA
2025-09-19T18:06:39Z
Известный украинский музыкант обвинил Тину Кароль в недобропорядочности: "Запускала ИПСО"
TSN
2025-09-19T17:06:08Z
Могилевская довела до мурашек новым исполнением хита "Відправила Message" в дуэте с Lely45
TSN
2025-09-19T17:06:06Z
22-летняя блогерша Верба трогательно поздравила дочь с первым днем рождения
TSN
2025-09-19T16:03:28Z
Премьеры недели: ремейк хита Могилевской в дуэте с Lely45 и сингл от Вакарчука с SHUMEI
Комсомольская правда
2025-09-19T15:03:02Z
Хадид, Тимберлейк и не только: кто из голливудских звезд лечился от болезни Лайма
Telegraf
2025-09-19T14:03:32Z
Элегантная стрижка из 90-х, которая снова в трендах: подчеркивает красоту и подходит абсолютно всем
TSN
2025-09-19T14:03:10Z
Мошеннические списания с карточек: банки обязали искать виновных
Знай
2025-09-20T03:06:50Z
Секреты Приват24: как украинцам сэкономить на комиссиях при оплате услуг
Хвиля
2025-09-20T03:06:31Z
Прожиточный минимум: какие соцвыплаты от него зависят
ZN UA
2025-09-20T02:24:34Z
Нулевые субсидии "оживут": кто получит помощь автоматически, а кого ждут в ПФУ
Знай
2025-09-20T02:12:39Z
Потери Украины от войны приблизились к $600 млрд
Корреспондент
2025-09-20T01:48:07Z
Курортная недвижимость Украины: стоимость инвестиций выросла вдвое
Хвиля
2025-09-20T00:30:44Z
Убытки Украины от войны достигают $589 млрд — Гетманцев
ZN UA
2025-09-19T21:00:22Z
Учителям повысят зарплаты
Gazeta UA
2025-09-19T20:21:28Z
Гривна и инфляция ближе к худшему прогнозу - Минфин исключил базовый сценарий бюджета-2026
Новости Украины
2025-09-19T19:33:42Z
Завершение войны в Украине пока отменяется: эксперт назвал главный сценарий
TSN
2025-09-20T03:36:42Z
В МИД заявили о "прорыве" в вопросе гарантий безопасности
Корреспондент
2025-09-20T03:30:14Z
Россия осуществляет массированную ракетно-дроновую атаку на Украину: в ряде городов раздались взрывы
TSN
2025-09-20T02:21:08Z
Угроза ракетного удара: россияне могли запустить крылатые ракеты
Telegraf
2025-09-20T01:09:17Z
Трамп хочет вернуть войска США в Афганистан
Gazeta UA
2025-09-20T00:45:38Z
Трамп может попасть за решетку: Портников назвал причины
TSN
2025-09-20T00:33:49Z
В сердце Литвы есть улица, напоминающая о стойкости Украины: по ней ежедневно ходят российские дипломаты
Telegraf
2025-09-20T00:18:15Z
Трамп заявил, что Си Цзиньпин готов помочь завершить войну в Украине
TSN
2025-09-20T00:03:00Z
Украина прошла в руководящие органы Всемирного почтового союза
ZN UA
2025-09-19T23:21:38Z
Второй за ночь: в России горит еще один НПЗ
Корреспондент
2025-09-20T02:54:35Z
В Днепропетровской области раздаются взрывы: регион под атакой российских БпЛА
TSN
2025-09-20T01:06:35Z
БПЛА атаковали НПЗ в Саратове
Корреспондент
2025-09-20T00:33:33Z
Из-за российской дроновой атаки в Запорожской области погибли супруги — ОВА
ZN UA
2025-09-19T22:18:22Z
5-летний ребенок умер в больнице: полиция выясняет обстоятельства трагедии
TSN
2025-09-19T19:51:50Z
Пьяный бездомный изнасиловал и убил 11-летнего Родиона. Чем закончилась трагедия, всколыхнувшая Украину
Telegraf
2025-09-19T18:36:22Z
Один погиб, второй в реанимации: еще два топ-менеджера РФ решили свести счеты с жизнью
Фокус
2025-09-19T17:06:14Z
Порнография и сутенерство: сколько уголовных дел было открыто до и во время войны в Украине
Comments UA
2025-09-19T15:48:16Z
Смертельное ДТП в Киеве: Toyota протаранила отбойник на Большой Кольцевой
Gazeta UA
2025-09-19T15:18:29Z
Идентификация пенсионеров: как подать заявление
ZN UA
2025-09-20T03:42:16Z
Блогерша поделила детей на сорта: украинцы задохнулись от возмущения
Знай
2025-09-20T03:36:40Z
Сегодня следите за погодой: этот день укажет, каким будет октябрь и ноябрь
Gazeta UA
2025-09-20T03:03:24Z
Первые ракеты из российских стратегов появились над Украиной: куда летят
ZN UA
2025-09-20T02:42:13Z
Пенсионеров 60+ уже ждут в армии: ТЦК получили четкие инструкции
Знай
2025-09-20T02:30:11Z
Мама в рабочем чате: почему поколение Z остается зависимым от родителей и что это означает для рынка труда
Comments UA
2025-09-20T02:12:53Z
Вселенский патриарх осудил РПЦ за поддержку убийств украинцев
Корреспондент
2025-09-20T00:27:43Z
В РФ взлетели стратегические бомбардировщики Ту-95МС: направляются на пусковые рубежи
TSN
2025-09-19T22:36:57Z
В "Дия" появилась новая функция: что стало доступно для украинцев
Хвиля
2025-09-19T22:30:03Z
Потеря обоняния может стать предвестником смерти в течение 5 лет, - ученые
Новости Украины
2025-09-19T20:57:25Z
Лучше икры: как приготовить свекольную намазку для бутербродов
Telegraf
2025-09-19T15:42:38Z
30 отжиманий ежедневно: эксперты поразили влияние на здоровье
Comments UA
2025-09-19T13:33:34Z
Мужчина 2 года сидит на диете c фастфуда: как он выжил
TSN
2025-09-19T13:18:46Z
30 отжиманий в день полностью изменят организм: впечатляющие выводы медиков
Comments UA
2025-09-19T12:51:56Z
Почему индекс массы тела устарел: что на самом деле говорит о здоровье
UAToday
2025-09-19T12:06:52Z
Как соль влияет на давление: врачи назвали главную опасность
UAToday
2025-09-19T12:03:39Z
Настоящая витаминная бомба в начале осени: шесть причин добавить молодые грецкие орехи в рацион
Gazeta UA
2025-09-19T11:06:11Z
В Украине планируют производить 3D-протезы и экзоскелеты по японскому проекту
Хвиля
2025-09-19T07:42:15Z
Водителям напомнили про 10 "железных" законов: это важнее любых правил
Хвиля
2025-09-20T03:30:01Z
Kia выводит K4 на европейский рынок
Корреспондент
2025-09-19T20:57:07Z
Hyundai готовит расширение линейки моделей N
Корреспондент
2025-09-19T17:45:20Z
Mercedes, Lexus и BMW: сотни дорогих авто четыре дня стояли затопленными на паркинге
Фокус
2025-09-19T15:27:30Z
Зеленый, как Халк: Brabus представил сверхмощный "Гелендваген"
Фокус
2025-09-19T14:21:45Z
Xiaomi отзывает 116,8 тыс. электромобилей SU7
Корреспондент
2025-09-19T12:39:28Z
Заброшенный раритет: в Киеве обнаружили спортивный седан с двигателем Ferrari
Фокус
2025-09-19T10:51:09Z
Революционные изменения: тест-драйв нового кроссовера Opel Grandland
Фокус
2025-09-19T09:51:19Z
7 мифов о Kia и Hyundai, в которые мы верим даром: моторист с 20-летним стажем раскрывает правду
Знай
2025-09-19T02:51:20Z
Гороскоп на завтра 21 сентября: Тельцам - подарок, Стрельцам - развлечения
GlavRed
2025-09-20T03:27:27Z
Денежная помощь для пенсионеров в Харькове: список категорий, которые могут обратиться за выплатами
Политека
2025-09-20T02:30:30Z
РФ атаковала Николаев баллистикой
Корреспондент
2025-09-20T02:27:40Z
Новый график движения транспорта в Черновцах: появилось предупреждение, когда заработают изменения
Политека
2025-09-20T02:00:54Z
Днепр и Павлоград под атакой БПЛА и баллистики
Корреспондент
2025-09-20T02:00:14Z
Гороскоп на сегодня 20 сентября: финансы девственниц, проблемы стрелков и знакомства водолиев
Знай
2025-09-20T01:33:44Z
Киев не только в Украине? На каком еще континенте можно встретить украинскую столицу
Telegraf
2025-09-20T00:36:53Z
В сети показали ретро-фото поезда на перегоне на ныне оккупированном Донбассе – снимку уже почти 60 лет
Telegraf
2025-09-19T23:33:19Z
Россия атакует Украину БпЛА: направление движения
TSN
2025-09-19T21:48:14Z
Почему нельзя считать мелочь 20 сентября и зачем избегать кареглазых людей: приметы и запреты на Евстафия
Знай
2025-09-20T01:57:29Z
Астрология привлекательности: эти три месяца рождения делают людей особенно очаровательными
TSN
2025-09-19T20:36:45Z
Что нужно для котика: 10 важных товаров от Pethouse
Gazeta UA
2025-09-19T20:12:03Z
Пять самых распространенных русизма, которые искажают речь украинцев
Gazeta UA
2025-09-19T19:15:23Z
Гороскоп на выходные: кому из знаков Зодиака не стоит делать дорогие покупки
Comments UA
2025-09-19T18:45:10Z
Быстро теряют интерес: четыре знака Зодиака, которые могут разбить сердце
Знай
2025-09-19T17:51:20Z
Башни Нотр-Дам-де-Пари с субботы снова открывают для посетителей
Комсомольская правда
2025-09-19T17:27:23Z
Капусту для голубцов никогда не варите в кастрюле: лайфгак, который поможет сделать это за 10 минут
TSN
2025-09-19T16:48:22Z
Помидоры на зиму без соли, сахара и уксуса: простой рецепт консервации
Telegraf
2025-09-19T16:45:23Z
Не только на Земле: ученые выяснили, где могут "прятаться" инопланетяне
Знай
2025-09-20T02:51:51Z
Microsoft объявила об экстренном повышении цен на консоли в США — Xbox Series X и Xbox Series S дорожают второй раз за год
GameMag
2025-09-19T20:21:01Z
Разработчик: Необходимость создания ПК-портов эксклюзивов Sony может помешать раскрытию потенциала PlayStation 6
GameMag
2025-09-19T19:48:50Z
“Пришелец” 3I/ATLAS: странностей с космическим объектом стало еще больше
Хвиля
2025-09-19T19:06:38Z
Новые батареи для смартфонов и электрокаров станут в 4 раза мощнее литиевых: что это за прорыв
Фокус
2025-09-19T17:30:55Z
«Метінвест» поставив майже 600 т металопрокату для будівництва зернових ангарів
AgroNews
2025-09-19T17:21:58Z
Инсайдер: Бюджет Metroid Prime 4: Beyond для Nintendo Switch и Nintendo Switch 2 превысил $100 миллионов
GameMag
2025-09-19T16:51:46Z
Яркий и бескомпромиссный: Обзор ноутбука ASUS ROG Strix SCAR 18
GameMag
2025-09-19T16:51:04Z
Малоизвестная технология добывает солнечную энергию лучше панелей: что такое генератор STEG
Фокус
2025-09-19T16:30:45Z
Михаил Мудрик решил порадовать болельщиков бегом на короткие дистанции
Корреспондент
2025-09-19T22:03:21Z
Энди Руис и Деонтей Уайлдер разнообразят боксерский мир своим боем
Корреспондент
2025-09-19T21:39:49Z
Тренер Жироны объяснил, почему Цыганков в ближайшем матче не выйдет на поле
Корреспондент
2025-09-19T18:33:43Z
Разбитые окна и сорняки. Какая участь постигла в оккупации легендарный стадион Донецка
Telegraf
2025-09-19T15:27:05Z
Арендованный Барселоной Маркус Рашфорд признан игроком недели в ЛЧ
Корреспондент
2025-09-19T14:15:56Z
Жена Усика устроила соблазнительную съемку в черном мини
Gazeta UA
2025-09-19T14:12:38Z
Взятки и трансфер Блэнуцэ: "Динамо" отреагировало на скандальное интервью Кравца
Telegraf
2025-09-19T12:42:16Z
Тренер прокомментировал участие Миколенко в предстоящем дерби
Корреспондент
2025-09-19T12:03:11Z
Бывший советник Суркиса назвал главную проблему "Динамо"
Telegraf
2025-09-19T11:09:00Z