MY.UAНовини
Юлія Вітова, Прямий: «Набридло сидіти в студії та заспокоювати людей, тому пішла служити разом із чоловіком»
Юлія Вітова, Прямий: «Набридло сидіти в студії та заспокоювати людей, тому пішла служити разом із чоловіком»

Юлія Вітова, Прямий: «Набридло сидіти в студії та заспокоювати людей, тому пішла служити разом із чоловіком»

Журналістка та ведуча пішла воювати разом зі своїм чоловіком, із яким познайомилась на телеканалі.

Журналістка та ведуча телеканалу Прямий Юлія Вітова від самого початку повномасштабного вторгнення перебувала в Києві, повідомляла глядачам новини та намагалася бути спокійною в кадрі навіть тоді, коли її чоловік, у минулому режисер монтажу Еміль Дуров, був на фронті й по кілька днів не виходив на зв’язок. Вона настільки втомилася хвилюватися за його життя і так захотіла бути більш корисною своїй країні, що добровільно стала до лав Збройних сил України. Про це і розповіла в інтерв’ю «Детектору медіа».

— Юлю, розкажи, як ти потрапила на телебачення та в журналістику загалом?

— За освітою я режисерка драматичного театру, але на якомусь святі, де я проводила конкурси, хтось сказав: «Юлю, тобі працювати б на телеку», — і я загорілася цією ідеєю. Вже за пів року, у 2017-му, я працювала на місцевому телебаченні у Луцьку Волинської області. Я була і ведучою, і журналісткою, в мене програми власні були. Потім щось мені не сподобалося, я плюнула та звільнилася. А вже за якийсь час потрапила до Києва та почала працювати журналісткою на телеканалі Прямий.

 

Під час повномасштабного вторгнення я не поїхала з України та з Києва, залишилася тут, і ми з невеличкою командою від першого дня працювали в захищеному приміщенні. А вже десь через місяць-півтора після початку повномасштабної війни я сиділа в кадрі як ведуча та читала новини.

 

— Але ж навіть на початку вторгнення, коли ти ще не думала ставати до лав ЗСУ, ти могла спокійно поїхати за кордон, або бодай до мами в Луцьк. Чому ти цього не зробила?

— В принципі, на Волині було доволі спокійно і я могла поїхати, але для мене це питання навіть не стояло. У мене від першого дня не було думки, що я кудись звідси поїду. Я приїхала в Київ працювати журналісткою на телебаченні. На той момент це було дуже важливо, бо багато журналістів роз’їхалося. Я розумію та не засуджую їх, бо кожен переживає страх по-різному. І для когось це страшно, а для когось — норма. То якщо я здатна працювати в такій критичній ситуації, то чому мені цього не робити? Я зможу відпочити, коли все буде набагато спокійніше та набагато простіше. Певний час були образи на людей, бо нам було дуже важко й банально не вистачало рук. Але потім я просто проаналізувала ситуацію та почала по-іншому до цього ставитися. Та я й не хотіла їхати, я розуміла, що тут моє місце, і якраз мама — найперша людина, яка мене підтримувала.

— Розкажи про свого чоловіка. Хто він і як потрапив на фронт?

— Мій чоловік від першого дня повномасштабного вторгнення пішов воювати. Це був мій колега, ми познайомилися з ним на телеканалі Прямий, де він працював режисером монтажу. Про одруження ми заговорили ще до початку повномасштабного вторгнення. Але війна внесла свої корективи й цей момент відклався, бо всім було страшно й не до того — він на другий день великої війни пішов у ТрО, а я залишилась у Києві сама, без родичів, без нікого. Єдиним моїм острівцем спокою залишався Прямий, тим паче, що ми з колегами тоді так згуртувалися, нам доводилося жити в різних умовах разом. Коли я почала працювати в кадрі, мій чоловік уже був «на нулі». Я ніколи не забуду цей пекельний місяць.

 

Одружилися ми трішки пізніше, в кінці липня минулого року. Я не бачила його місяців два і, коли він не виходив на зв’язок, це було, напевно, найстрашніше. Тобі доводиться людям розповідати страшні й трагічні новини, ти постійно живеш у цій війні, дивишся всі ці відео — а в цей момент твій чоловік не виходить на зв’язок. Тобі доводиться, грубо кажучи, працювати обличчям, тримати марку, фасад, підтримувати настрій. Мені страшно було, бо я не знала, чи живий він, чи ні. В мене тремтіли руки так сильно, що я їх притискала до столу, щоб не було видно цього тремору. Коли він повернувся, ми остаточно вирішили побратися, поїхали до мене на батьківщину і там це зробили.

 

Мій чоловік із Донецька, і коли мені, наприклад, мої ж земляки кажуть, що всі донеччани втекли за кордон або десь відпочивають на заході України, я завжди говорю: «Ось мій чоловік із Донецька і він воює».

— А як в армію потрапила ти?

— Коли ми одружилися офіційно, він знову пішов на фронт. Він не воював раніше, і взагалі він дуже мистецький, творчий, займається фотографією, знімає різні відео — в нього навіть позивний відповідний. І він усе життя працював на телебаченні, з 2001 року. Уявімо собі таку творчу мистецьку людину, яка ніколи не мала стосунку до зброї, — і тут одразу воювати. Я за нього дуже переживала, тому що це ж страшна війна. Я його підтримувала весь цей час і буду підтримувати.

Я просиділа в кадрі майже рік, поки не настав момент, коли я зрозуміла, що мені вже набридло. Набридло те, що я тут, а він — там, і я за нього так хвилююся, що мені легше бути з ним поруч. Журналісти люблять бути в центрі подій, і я саме така, мені завжди потрібен цей драйв. Я почала говорити про це з чоловіком, спочатку говорила також із мамою — вона була категорично проти. Вони обоє казали категорично «ні». Мама говорила: «Ну куди ти, маленька дівчинка — 45 кг і 156 см зросту — на фронт?»

Під час роботи на Прямому я бувала в зоні АТО й навіть на першій лінії оборони, коли ми знімали сюжети про військових. Тобто це все це було мені дещо знайомим і я мала певне уявлення про те, як там. І от після тривалих розмов із мамою і чоловіком прийшов якийсь момент, що я сама собі сказала: «Все! Годі! Я не хочу сидіти в кадрі». Мене дратувало навіть те, що я в студії вся така гарна з макіяжем і манікюром сиджу собі в теплі й комфорті. Я вирішила робити щось корисне там, де від мене буде більше толку. Просто набридло сидіти в студії й заспокоювати людей, захотілося діяти.

Крім того, я хотіла зберегти сімʼю. Ми ж тільки одружились — і я рік жила без чоловіка. В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, адже зараз і так дуже багато розлучень. Для чого тоді треба було створювати  сім’ю? Тому я вирішила, що або я їду до нього, або просто настане кінець нашій родині, тому що це не життя. А я не хотіла його втрачати, я його люблю.

— Він і мама погодилися з твоїм рішенням чи ти зробила це проти їхньої волі?

— Спочатку я, скажімо так, дотисла чоловіка, а мама була проти все одно. Та я таки пішла. Ми постаралися та зробили все так, що я потрапила саме в його бригаду та його батальйон. Як доброволець я прийшла, куди треба, і потрапила на фронт, на першу лінію оборони, де часто прилітає і де дуже страшно.

 

Моя мама змирилась і жодного разу не показала мені, що вона дуже сильно боїться. Але я знаю, що вона боїться, і знаю, що вона дуже сильно переживає за мене й за нас. Вона єдина так сильно підтримує мене. Мама — ідеальний тил. Я одна дитина в сім’ї й інколи думаю про це: «Слава Богу, бо ще однієї такої, як я, моя мама не витримала б».

 

— Розкажи про фронт і про свій досвід перебування там?

Ми були під Бахмутом і я вже там на ходу всього навчалася. На «нуль» мене ніхто не відправляв і, відверто скажу, дівчат ніхто на «нуль» відправляти не буде, якщо це не якась дуже досвідчена військова. Ти можеш евакуйовувати, можеш лікувати. Якщо ти справді дуже добре стріляєш, ти, звісно, можеш натиснути на певні важелі й таки поїдеш на «нуль». Але я була на оптичній відстані від «передка», на відстані прицілу.

 

Це бригада ТрО, ми — піхота, були й штурмовиками, і ким тільки не були. Я і гранатометницею вже була за штатним розписом, хоча я лише раз із того гранатомета стріляла на той момент. На позиції все чесно: якщо мені потрібна допомога — зі мною завжди є побратими, які до мене абсолютно адекватно ставляться. Якщо мені треба, наприклад фізична чоловіча допомога, я звертаюсь і мені допомагають. Адже є речі, які нам, дівчатам, справді не під силу.

 

Я займалася і навчалася всього з самого початку. Мені давали мінімальні якісь завдання, я пробувала щось. Згодом я вже почала стріляти на рівні з іншими. Я ж не пішла невідомо куди й чудово знала, що там.

Зараз моя посада — старший стрілець-оператор і позаштатний оператор БпЛА. Займаюся веденням деякої документації (не певна, що можна озвучувати, якої саме). Пройшла навчання на кваліфікацію військового психолога та планую присвячувати свій вільний від служби час психології. Часом до мене підходять самі хлопці та просто хочуть поговорити. Мені їх усіх хочеться підтримати та розрадити. Бо це теж страшно: там прилітає, там гуде — за кілька місяців цього пекла я багато разів бачила, як чоловіки плачуть, як вони переживають. І сподіваюся бути корисною не лише нині, але й після війни.

 

— Ви отак воюєте з чоловіком поруч?

— Так, але жодних переваг ми там не маємо й разом з усіма чергуємо, як усі. Побути вдвох немає змоги й там це питання навіть не стоїть. Але головне, що ми разом. В армії немає чоловічих чи жіночих кімнат. Деяким подружнім парам щастить отримати окреме місце чи навіть кімнату. Але нам, на жаль, не пощастило у цьому. Ми живемо щонайменше по 5–6 військових у кімнаті.

— Що ти можеш розповісти про умови? Чи є можливість підтримувати там жіночу гігієну та бодай мінімально доглядати за собою?

— В армії за щастя голову помити. Там, де було спекотно, ближче до Бахмута, умови були такі собі: помиєшся раз на тиждень — і це вже свято. Причому тільки холодна вода — і то добре, що вона взагалі є. То про які умови можна говорити? Спочатку це було просто нестерпно. Але, як кажуть, люди — такі істоти, які звикають абсолютно до всього, адаптовуються до будь-яких умов. І знову ж таки я розуміла, куди йду, й автоматично на це налаштувалась. Який там сенс користуватися косметикою, якщо ви по підвалах і окопах? Почистила зуби, вмилась — і вже красива.

 

З тієї ж причини я обрізала свої коси. В мене було гарне довге волосся, але я зрозуміла, що доглядати за ним просто не можу. Я люблю жартувати, що чубчик на приціл падав і заважав стріляти.

— Чи замислювалася ти про ризик полону?

Я прекрасно розумію, що у російському полоні далеко не так добре, як росіянам у нашому, і багато про що люди, які там побували, мовчать. Я розумію, що могла б не вижити й справді боюся цього.

— Розкажи про свій перший приїзд у Київ після фронту. Як це було та як ти почувалась у місті?

— Уперше я повернулась у травні після двох місяців на фронті. Спочатку здавалося, що місто дуже-дуже змінилося. Ти абсолютно інакше сприймаєш метро: проїхатися там — це прямо «вау». А колись набридало, бо їздити далеко і купа народу. На той момент у Києві вже знову було багато людей, я відвикла від цього за ці два місяці на фронті. Там, грубо кажучи, було 10 людей, із якими я щодня спілкувалася, звикла до певного кола, а тут Київ — галас, багато всіх. Усе було абсолютно не те й просто нервова система вже по-іншому реагує. Потрібен був якийсь час, щоб адаптуватися.

— Ти пішла на війну, але в нашій країні дуже багато чоловіків, які буквально відганяють від себе навіть думку про це. Що ти про це думаєш?

— Я з гумором до цього ставлюся. Це право вибору кожного, але якщо хтось думає, що його це може оминути, мені смішно — насправді ми всі там будемо рано чи пізно. Військові закінчуються, вони гинуть... Моя мама живе в центрі Луцька і каже, що там раніше ховали одного-двох загиблих на день, а зараз і по пʼять, і більше. Ми всі там будемо, подобається це комусь чи ні. Я не скажу, що я якась дуже сильна та надто смілива. Але якщо я можу робити щось і бути десь корисною, хай навіть комусь там приготувати їсти, наприклад, бо і для цього рук там не вистачає — то я це роблю. Ніхто з нас не створений для війни та не підготовлений до неї, але наблизити перемогу може кожен.

— Не шкодуєш зараз про своє рішення?

— Не шкодую, бо, як я вже казала, я з тих журналістів, які люблять бути в центрі подій. До речі, про журналістів. Писемні люди в армії дуже цінні. Виявляється, тут критично не вистачає людей, які вміють писати й можуть створити якийсь документ і вибрати щось головне з тексту, наприклад. І коли мене запитують, чим конкретно я займаюся в армії та яка моя головна мета перебування там, то я відповідаю, що займаюся, напевно, всім. Я хочу бути й оператором дрона і вже була на курсах — мені це подобається. Мій зріст і вага ідеальні для снайпера і я стріляла зі снайперської гвинтівки, коли ще й не думала йти в армію, — ми з чоловіком ходили в тир і в мене виходило краще, ніж у нього. Він навіть трохи ображався, що в мене більше влучань і купчастість у мене краща, ніж у нього.

 

— Що тебе найбільше вразило на війні?

— Мене вразило те, що я бачила в Бахмуті, коли спостерігала з дрона. Я дивилася, як наші б’ють по росіянах. Але й тоді в Бахмуті жили люди, навіть, здається, там було троє дітей — місцева влада повідомляла. І я бачу таку сцену: навколо руїни, приватний будинок, стоїть дитяча гойдалка і на ній гойдається дівчинка років восьми. У мене питання до батьків: чому вони не віддадуть ту дитину кудись, де спокійно. Я бачу, як дівчинка спокійно катається — і в мене вмикається якийсь материнський інстинкт. Це все жахливо.

— Багато хто засуджує, що в країні війна, а в тилових містах у цей час гулянки, ресторани гудуть на повну. Як ти до цього ставишся?

— Я відклала всі тусовки й паті, бо для мене, як кажуть, це не на часі. Мені зараз це нецікаво, мені цього не хочеться. Інші цінності, інші пріоритети, все в голові змінилося. Але люди, які розважаються, мене не дратують. Головне, аби це було в рамках закону. Коли там хтось трішки десь перебрав, сів за кермо й когось переїхав — це погано і в мирний час. Але якщо все в межах норми, якщо це не порушує закон — будь ласка, на здоровʼя, але памʼятайте, що в цей час, поки ви тут тусите, на сході гинуть ваші однолітки. Тому, можливо, треба чимось допомогти більше. Я не кажу все віддавати на армію, але можливо, зекономлених 10, 50, 100 чи 500 гривень стануть у пригоді хлопцям. Зараз іде зима, і знову треба одягатися, взуватися, бо це ж усе ж не вічне. То краще подумай зайвий раз, чи можеш ти собі в чомусь відмовити та передати ці гроші на потреби військових.

 

ЗСУ одягають чоловіків. Стосовно дівчат ситуація складніша, особливо для мене. Жіночі розміри там починаються з 44-го, а в мене 38-й. Тобто мені видали лише шкарпетки й футболки трішки завеликі. А берці, теплий костюм — або сама, або волонтерський варіант. Я дуже вдячна дівчатам з організації Arm Women Now, бо отримала від них літню піксельну форму. Але і це було непросто. Спочатку вони одягають і обшивають дівчаток на передовій. Я поки не на самому «нулі» й мені довелося почекати. Але мені прислали форму з моїх мірок, яка мені підійшла просто ідеально.

— Дехто вважає, що армію має повністю забезпечувати держава і люди не зобов’язані її підтримувати. Ти з цим не погоджуєшся?

— На жаль, ми ще не збудували такої сильної та багатої держави, яка змогла б самостійно утримувати величезну армію в час, коли та протистоїть такому страшному ворогу. Зараз стоїть питання про виживання держави й нас усіх. Тому люди мають розуміти, що військовим треба всього і багато. І навіть якби все в нас було добре, в такій великій кровопролитній війні, як зараз, держава сама б не впоралася. Хоча б тому, що державні закупівлі відбуваються доволі повільно. Тому треба донатити на потреби ЗСУ й волонтерити постійно. І люди мають бодай по кілька гривень скидати на кожен збір, наприклад, на дрони. Дронів військовим треба дуже багато. Бо дрон — це немалі гроші, але вони втрачаються, як насіння соняшника: полетів — і нема 100 тисяч. Тим паче, наскільки я знаю, зараз операторів дронів навчають дуже багато та створюють цілі роти з них.

— Крім війни на фронті, тримає інформаційна війна, і людям треба з одного боку бути поінформованими, а з іншого — не збожеволіти й не повірити відвертим ворожим фейкам. Що ти порадиш?

— Скажу чесно: я місяцями практично не читаю новини. Періодично відкриваю телеграм, переглядаю перевірені канали, подивлюся на те, які де були тривоги та прильоти — й на цьому все. Я для себе трішки поставила цю всю історію на паузу, щоб мій мозок не вибухав. Також я зараз майже нічого не читаю. А простим українцям пораджу вмикати критичне мислення, не сприймати все за чисту монету, бо дуже багато навколо неправди й треба вміти вишуковувати правду. Тут така журналістська порада: моніторити інформацію з декількох джерел, перевіряти її максимально. Я розумію, що все те, що зараз показують у телемарафоні й не тільки, — часто банальна гра грошей і політики. Тому, по-перше, людям раджу моніторити інформацію з декількох джерел, по-друге, не вішати носа, не опускати рук, бо хай там як, ми все одно виграємо. Ми мусимо виграти цю війну, і в мене в голові не вкладається, що ми можемо її програти. У нас просто немає шляху назад, ми повинні битися до перемоги.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Астрономы обнаружили более 20 загадочных радиосигналов из глубокого космоса: что известно
Фокус
2025-02-11T13:30:02Z
Земля вступает в пугающую новую климатическую фазу: как в будущем изменится климат планеты
Фокус
2025-02-11T12:36:17Z
Google Maps изменил название Мексиканского залива для пользователей в США
TSN
2025-02-11T12:13:14Z
Магнитные бури, прогноз на три дня: чего ожидать от солнечной активности 10-12 февраля
UAToday
2025-02-11T12:03:51Z
Assassin’s Creed Shadows потребует 123,2 ГБ свободного места для установки
GameMag
2025-02-11T12:01:02Z
Авторы кооперативного ужастика Phasmophobia поделились планами на 2025 год
GameMag
2025-02-11T12:01:02Z
Stellar Blade готовят к выходу на ПК — игра будет хорошо оптимизирована и получит поддержку Steam Deck
GameMag
2025-02-11T11:55:23Z
KPMG: инвестиции в технологии принесли прибыль 87% компаний
Хвиля
2025-02-11T11:36:34Z
"Великолепный вкус": пара поразила невероятным ремонтом в крошечной комнате
Фокус
2025-02-11T11:21:13Z
Дар или проклятие: история девушки, которая не испытывает боль из-за редкого состояния
TSN
2025-02-11T13:48:53Z
Эти фразы ранят детей сильнее, чем думают родители: их никогда нельзя говорить своим малышам
TSN
2025-02-11T13:09:41Z
На берегу залива построят дома, в которых можно жить бесплатно: в чем их особенность
Фокус
2025-02-11T12:57:28Z
Хрустящие картофельные снеки с сыром вместо чипсов к вечеру Лиги Чемпионов, вкусный рецепт
Знай
2025-02-11T12:51:38Z
Подростковый возраст: как родителям пережить "вечно недовольных, вечно надутых" детей
TSN
2025-02-11T12:51:20Z
Не спешите покупать ванную: старую сантехнику можно превратить в новую за несколько часов
TSN
2025-02-11T12:21:28Z
Загадочная "столица радуг": ученые раскрыли феномен популярного туристического острова
Gazeta UA
2025-02-11T12:09:27Z
Она будет в восторге: 10 незабываемых подарков в День св. Валентина
Comments UA
2025-02-11T12:06:02Z
«Карта дня»: что нужно знать о новом дуэте боксов Marie Claire x NewBeautyBox
Marie Claire
2025-02-11T10:18:45Z
На Буковине умерла 10-летняя девочка: медики назвали причину и обвинили родителей ребенка
Фокус
2025-02-11T13:30:21Z
Болели ноги, но суд это проигнорировал: на Черниговщине мужчину наказали за уклонение от мобилизации
Telegraf
2025-02-11T12:36:49Z
РФ сбросила КАБы на Золочев. Семь раненых, из-под завалов спасли людей и кота: видео, фото
Лига
2025-02-11T12:30:51Z
Во Львове разоблачили организатора схемы для уклонистов
Корреспондент
2025-02-11T11:42:37Z
Авиаудар по Харьковщине – семь пострадавших, людей доставали из-под завалов
Комсомольская правда
2025-02-11T11:37:55Z
Воевал в Бахмуте: в Украине задержали военного из Германии, который совершал преступления и снимал их на видео
Фокус
2025-02-11T11:00:57Z
Разбился самолет известного музыканта: на борту была его девушка
Comments UA
2025-02-11T10:48:36Z
Конфликт в харьковском кафе закончился стрельбой: есть пострадавшие
TSN
2025-02-11T10:36:31Z
Авиакатастрофа с участием самолета Винса Нила: один человек погиб
Корреспондент
2025-02-11T10:21:35Z
Переобулся: компания известного футболиста зарегистировала свой бренд в России
Comments UA
2025-02-11T13:48:33Z
Бывшую украинскую спортсменку осудили за поддержку армии РФ
Корреспондент
2025-02-11T13:30:45Z
Известный журналист завел в тупик Андрея Шевченко. Что он у него спросил?
Telegraf
2025-02-11T13:30:26Z
"Принцип справедливости": Италия допустила Z-лыжника к соревнованиям
Telegraf
2025-02-11T12:58:44Z
Менеджер Фьюри выбрал соперника для Чисоры - это не Усик
Корреспондент
2025-02-11T12:45:25Z
Портер: Усик является лучшим боксером последних двух поколений
Корреспондент
2025-02-11T12:45:23Z
Жена Лунина вместе с сыном трогательно поздравили любимого с днем рождения
Корреспондент
2025-02-11T12:09:51Z
Футболисты "Динамо" подхватили вирус на сборах в Турции
ZN UA
2025-02-11T12:06:12Z
Букмекеры назвали фаворита боя между потенциальными соперниками Усика
ZN UA
2025-02-11T11:07:29Z
"Облако пыли" над Украиной: в Укргидрометцентре объяснили, почему загрязнение фейковое
Фокус
2025-02-11T13:45:23Z
В ВСУ предупреждают о подготовке генерального штурма россиян на границе Днепропетровской области
Gazeta UA
2025-02-11T13:24:37Z
В Одессе работница с удостоверением мастера спорта избила пожилую мать погибшего военного после инсульта
Знай
2025-02-11T13:12:31Z
В Киеве образовались огромные пробки: что известно
TSN
2025-02-11T13:09:48Z
Бойцы 100-й ОМБр установили флаг над шахтой в Торецке и показали видео
ZN UA
2025-02-11T12:54:32Z
Есть время до 1 марта: каким знакам Зодиака конец зимы принесет кардинальные перемены
Знай
2025-02-11T12:30:12Z
Днепропетровщине грозит большая опасность: к каким действиям готовятся оккупанты
Comments UA
2025-02-11T12:18:33Z
Когда и где в Украине ударят 20-градусные морозы – дата и карта
Апостроф
2025-02-11T12:12:43Z
ВСУ совершили удачный прорыв вблизи Покровска
Comments UA
2025-02-11T11:51:35Z
"Обращалась в специальное агентство поисков личного счастья". Сложная история любви актрисы Дженнифер Энистон
Апостроф
2025-02-11T13:48:51Z
Симулировала рак для заработка: сериал "Яблочный уксус" на Netflix рассказывает о реальной блогерше
Фокус
2025-02-11T13:30:36Z
"Богатая крыса": Селена Гомес отреагировала на оскорбления коллеги из фильма "Эмилия Перес"
Фокус
2025-02-11T13:15:57Z
Трикотажное мини, баска и еще 8 трендов осени и зимы 2025 с Недели моды в Нью-Йорке
Marie Claire
2025-02-11T13:00:59Z
Тина Кароль предположила, какое место Ziferblat займет на "Евровидении-2025" в Швейцарии
TSN
2025-02-11T12:51:50Z
В топе фильмов Netflix оказались три фильма культовой франшизы: детали
Фокус
2025-02-11T12:45:08Z
Как она это делает? В 76 лет Мэй Маск снова вышла на подиум
Marie Claire
2025-02-11T12:01:50Z
Аниме «Ведьмак: Сирены глубин» вышло на Netflix
GameMag
2025-02-11T12:01:32Z
Адель вышла в свет с женихом после подтверждения новостей о помолвке
Фокус
2025-02-11T12:00:54Z
Будет ли выходной 8 марта 2025 года: отменили этот праздник в Украине или нет
TSN
2025-02-11T13:36:46Z
Заберут в армию даже с бронированием: что нужно брать, выходя из дома
Знай
2025-02-11T13:30:54Z
”А еще у нас в один день день рождения”: украинская телеведущая обратилась к погибшему на фронте другу-режиссеру
Апостроф
2025-02-11T13:27:37Z
Для иностранцев, желающих служить в ВСУ, утвердили новые правила проверки
Апостроф
2025-02-11T13:24:22Z
Демограф о единственном спасительном варианте для Украины: возвращение беженцев уже не поможет
Comments UA
2025-02-11T13:24:19Z
"Мобилизация в 2022 году и сейчас – это разные вещи": Ким рассказал, в чем разница
TSN
2025-02-11T13:24:16Z
Дополнительные деньги и льготы: многие пенсионеры не знают об этом
Фокус
2025-02-11T13:15:19Z
Украина значительно обновила свое артиллерийское вооружение - Минобороны
Gazeta UA
2025-02-11T13:15:02Z
"Было стрёмно, но не было страшно": в сети напомнили слова украинского режиссера, погибшего под Соледаром
Апостроф
2025-02-11T13:00:41Z
Кофе уменьшает риск диабета: как правильно его приготовить
UAToday
2025-02-11T13:06:26Z
Этот десерт следует обходить "десятой дорогой", если беспокоитесь о своем здоровье: хотя он и популярен
TSN
2025-02-11T12:36:08Z
Простой тест на проблемы с кишечником: ученый объяснил, как выявить их с помощью кукурузы
Фокус
2025-02-11T12:06:20Z
В Украине введут реабилитационную монопомощь
Gazeta UA
2025-02-11T11:54:48Z
В украинских школах вводят карантин из-за ОРВИ, гриппа и COVID-19: что известно
Фокус
2025-02-11T11:18:55Z
Как сбросить вес, если резко набрали: советы, которые не включают никаких диет "за один день"
Знай
2025-02-11T10:51:57Z
Назван неожиданный продукт, который губит сердце: его лучше исключить из рациона
TSN
2025-02-11T10:51:19Z
Семь видов рыбы с максимальной пользой для организма
TSN
2025-02-11T10:24:18Z
Необычный лайфхак, как сделать овсянку вкуснее: не обязательно что-нибудь добавлять
TSN
2025-02-11T10:09:07Z
Фицо грозится прекратить транзит газа в Украину
Gazeta UA
2025-02-11T13:48:27Z
Какие цены на топливо в Украине по состоянию на 11 февраля
TSN
2025-02-11T13:48:05Z
Стало известно, как новые пошлины США повлияют на Украину
Корреспондент
2025-02-11T13:45:37Z
Графики отключения электроэнергии 12 февраля 2025: украинцев предупредили
Политека
2025-02-11T13:33:05Z
Повышение тарифов на воду, свет и тепло: в Раде сделали заявление
Comments UA
2025-02-11T13:33:01Z
В Украине вырос спрос на автобусы
Корреспондент
2025-02-11T12:54:04Z
Венгрия заявила, что получила три гарантии от Украины по газу и нефти из РФ
Comments UA
2025-02-11T12:48:06Z
Инфляция разогналась: подорожают ли продукты еще больше
Корреспондент
2025-02-11T12:48:06Z
Мировые цены на золото обновили исторические максимумы на фоне новых заявлений Трампа
Известия Киев
2025-02-11T12:45:53Z
Сода в бардачке должна быть обязательно: неожиданные лайфхаки для водителей
Знай
2025-02-11T11:51:43Z
На рынок выходит американский коммерческий электрокар с богатым оснащением
Фокус
2025-02-11T10:15:01Z
Будущая классика: какие подержанные авто со временем подорожают
Фокус
2025-02-11T09:30:05Z
Водителей оштрафуют и лишат прав всего за одно: о чем нужно помнить
Знай
2025-02-11T06:51:07Z
Немецкий концерн поставил ВСУ еще пять тактических автомобилей Caracal
ZN UA
2025-02-10T21:42:37Z
Как сэкономить топливо зимой: простые правила для водителей в холодное время года
Знай
2025-02-10T18:51:15Z
В Польше выпустят роскошный шестиколесный папамобиль на базе "Гелендвагена"
Фокус
2025-02-10T16:21:10Z
В Украине появится доступный электрокроссовер Chery с запасом хода более 500 км
Фокус
2025-02-10T13:45:38Z
Гость из 90-х: обнаружен 29-летний заряженный Ford Mustang в новом состоянии
Фокус
2025-02-10T11:42:30Z
Есть ли у РФ возможности для наступления на Николаев: Ким о планах врага
TSN
2025-02-11T13:48:43Z
"Будет очень больно": Кличко поразил заявлением о войне в Украине
Comments UA
2025-02-11T13:48:22Z
В МИД России подтвердили визит посла США Линн Трейси
TSN
2025-02-11T13:48:17Z
Россиян готовят к завершению войны, но есть нюанс
Comments UA
2025-02-11T13:48:06Z
За бортом окажется не только Украина: в Европе назвали худший кошмар переговоров Трампа и Путина
Comments UA
2025-02-11T13:42:11Z
Британская разведка указала на кризис в России, который Путин не в силах преодолеть
TSN
2025-02-11T13:39:27Z
Вслед за Трампом. Останется ли ВОЗ без финансирования
Апостроф
2025-02-11T13:36:52Z
Ким ответил, будет ли участвовать в предстоящих выборах
TSN
2025-02-11T13:36:07Z
"Оно летит и гудит", – жители Саратова насчитали 11 "хлопков" в районе аэродрома Энгельс. ВИДЕО
Новости Украины
2025-02-11T13:33:41Z