MY.UAНовини
Хочу зіграти Рембо, – відверте інтерв'ю з Павлом Зібровим про особисте, музику війни та кіно
Хочу зіграти Рембо, – відверте інтерв'ю з Павлом Зібровим про особисте, музику війни та кіно

Хочу зіграти Рембо, – відверте інтерв'ю з Павлом Зібровим про особисте, музику війни та кіно

Павло Зібров у рамках проєкту "Інтерв'ю24" поділився творчими планами на майбутнє та своїми думками про музику війни. Про стосунки з дружиною, Анну Трінчер, нові імена шоубізу та багато іншого – читайте далі.

Кохання має смак цукерок з перцем, – стосунки Зіброва з дружиною

Ви з дружиною є однією з найміцніших пар в українському шоубізнесі. Завжди з любов'ю та повагою ставитеся одне до одного, з ніжністю звертаєтеся на публіці. У чому секрет вашого щасливого шлюбу?

Мене в одному інтерв'ю спитали: який смак має кохання? Кохання має смак шоколадних цукерок з гострим перцем. Не можливо щоб все було гладко, в житті всяке трапляється, і побутові моменти, й робочі питання, але найважливіше – це говорити та вміти чути один одного, не таїти образ, а відверто про все казати.

Цінувати те, що маєш, розвиватись, бути цікавим партнеру, наповнювати життя фарбами. Хоч наразі це й складно, але робити приємності – чи то помити посуд після вечері, чи купити улюблені цукерки. Цінувати підтримку, прислухатись до критики, удосконалюватись, якомога більше якісно проводити час разом.

А як змінилися стосунки за час повномасштабної війни?

Особливо під час війни стосунки не змінились. Авжеж, коли ти бачиш втрати кожного дня, то ще більше цінуєш те що маєш. Сім'я у мене завжди на першому місці. Відносини у нас можуть бути різні під час роботи, оскільки ми разом працюємо, і Маринка – це мій перший радник. Я можу принести пісню, ми довго її обговорюємо, щось подобається, щось ні, змінюємо, я упираюсь, мене вмовляють, погоджусь чи не погоджусь. Тобто, це процес і, авжеж, емоції можуть бути різними, і у творчості розбіжності бувають, це нормально, але ми завжди приходимо до спільного знаменника.


Павло Зібров з дружиною / Фото пресслужби

У вас є можливість виїхати за кордон, хоча б у відпустку, однак залишаєтеся в Україні. Чи думали взагалі про те, щоб перечекати війну за межами країни?

Так, я вже в тому віці, коли можу виїжджати та бути де завгодно. Але після багатьох благодійних концертів закордоном – це і Європа, й Америка – я зрозумів, що не хочу нікуди виїжджати, що найкраща країна у світі – це Україна, я тут народився і буду зі своєю ненькою, як і в щасливі миті, так і в складні часи підтримувати людей.

Закордоном ми всі чужі й це факт, ніколи не думав про переїзд та перечекання війни. І моя родина мене в цьому підтримує!


Павло Зібров / Фото пресслужби

Що найперше зробите з сім'єю після перемоги?

Мабуть, найперше що я зроблю – нап'юся! Будемо багато обійматися та святкувати декілька днів точно, побачимося зі всіма друзями. А вже далі заплануємо величезний тур по всій Україні в підтримку родин наших загиблих воїнів. Можливо, поїдемо кудись відпочинемо всією родиною, бо поки війна, я вважаю це абсолютно недоречним.

Кожен співає про те, що в нього болить, – Павло Зібров про творчість під час війни

Останнім часом ви неодноразово співпрацювали з молодими артистами. Серед них Анна Трінчер, KOLABA. Зокрема, надали нове життя своїй легендарній пісні "Хрещатик". Хто був ініціатором такої співпраці й чому саме з KOLABA вирішили записати таку версію "Хрещатика"?

З Анею Трінчер це був для мене перший досвід колаборації й дуже вдалий, було дуже цікаво. Мої "Бджоли і Метелики" Ані гарно поєднались і дали новий поштовх, розширили аудиторію, залетіли в чарти. А взагалі, я слідкую за трендами та стараюсь йти в ногу з часом.


Павло Зібров та Анна Трінчер / Фото пресслужби

За гуртом KOLABA слідкував, бачив їх роботи, який вони роблять апгрейд старим пісням, та як під їх треки запалює молодь. Час не змусив чекати і хлопці зв'язались зі мною. Ми довго обговорювали все, щоб це було в контексті зі мною та водночас на молодіжній хвилі. І прийшли висновку, що нашу співпрацю потрібно розпочати саме з моєї легендарної пісні "Хрещатик". Співпраця видалась плідною, хлопці швидко зробили новий саунд, зняли оперативно кліп, режисером якого став Андрій Брунов. Сучасний Хрещатик, яскрава картинка, модні звуки – все для того, щоб глядач та слухач зміг відчути сучасний, як це по-модному зараз казати, – "вайб" серця Києва.

Павло Зібров та KOLABA – "Хрещатик": дивіться відео онлайн


Комусь подобається, комусь ні, й це нормально, я даю людям різні варіанти, вибір, що слухати. Головною метою було розширення аудиторії, щоб "Хрещатик" зазвучав на молодіжних радіостанціях, в клубах, вечірках. На останніх концертах у мене дуже багато молоді й вони люблять нові обробки вже знаних пісень.

Хто не знає свого минулого, той не має майбутнього. Мені здається, що скільки буде Київ, стільки й буде жити пісня присвячена головній вулиці "Хрещатик", а отже – вічно! Щодо подальших планів, ми з KOLABA готуємо ще одну новинку, але це трохи згодом, буде теж дуже сучасно та танцювально. Я тільки за такі колаборації!

Багато талановитих, – про нові імена в шоубізі

За час повномасштабної війни в українському шоубізнесі з’явилося багато нових імен. Кого з молодих виконавців вважаєте найперспективнішим? Обґрунтуйте.

Мені подобається Shumei, в нового дуже цікавий тембр голосу, впізнаваний, гарні пісні, талановитий хлопець, пробивний, без хайпу, тим і подобається. Також з нових імен – це Андрій Кравченко, талановитий співак, нове обличчя, класний сучасний репертуар, гарний голос, з яким ми записали дует "Душі Криниця" (автори: Олександр Морозов, Андрій Демиденко), який пішов по світу та об'єднав покоління. Родина та батьки – це святе та вічне, і торкається душі кожного. Дуже вдала робота.

А з ким з молодих артистів хотіли б поспівпрацювати?

Поки що в планах випусти ще один ремікс з KOLABA, а там будемо бачити, багато талановитих артистів, поки точно не можу сказати. Наразі готуємо цікавий Різдвяний проєкт, де залучено як молоде, так і старше покоління, буде цікаво!

За ці майже 2 роки великої війни виконавці випустили багато пісень про події, які відбуваються. Це треки різних жанрів, сенсів. Є ті, що проймають до сліз, є ті, що критикують, звинувачують у спекуляції на темі війни. На вашу думку, якою має бути українська музика про сьогодення?

З Петром Магою ми почали писати пісні на воєнну тематику ще у 2014 та у 2015 роках, але тоді вони не сприймались, так, як зараз, і тільки з великою війною вони вистрілили, на жаль. Неймовірна чуттєва пісня "Я так хочу додому", написана на початку 2022 також з Петром Магою, яка набрала мільйони переглядів, нескінченну кількість відгуків, ротацій на українських та закордонних радіостанціях, півтора мільйона замовлень за перший місяць по Америці – торкнулась душі кожного українця, хто втратив домівку через війну, це дуже сильна та потрібна робота.

На мій погляд, кожен митець співає про те, що в нього болить, і потрібно писати історію цієї війни, оспівувати наших Героїв.

Як, наприклад, в піснях "Невидимі герої" – присвята для ГУР, чи "Шоста Рота", саундтрек до однойменного документального фільму для 6 роти, 2 механізованого батальйону 66-ї ОМБ ім. князя Мстислава Хороброго; чи присвята "Дівчата ЗСУ", яких вже понад 40 тисяч в українській армії. Авжеж, потрібно співати й про кохання і про родину і про природу, і про почуття. Життя йде і все навколо так само, головне – бути в темі всіх подій, не зациклюватися, відчувати, що потрібно твоїй аудиторії, які теми тобі було б цікаво розкрити у своїх піснях.

Павло Зібров – "Невидимі герої": дивіться відео онлайн

Чимало пісень називають "шароварщиною" чи "байрактарщиною". Що для вас значать ці поняття?

Ці пісні були потрібні у свій час, але почали тиражувати по 120 разів на день і спекулювати на цій темі. На кожен товар свій купець і всім подобається різна музика, тому якщо вона знайшла свого слухача – ок. Не подобається є тисячі інших пісень – обирати кожному.

У вашому репертуарі тепер є чудовий трек "Мертві орки не гудуть". Як прийшла ідея та натхнення для такого переродження легендарної пісні?

Ідея прийшла з тіктока, вже ходили такі наспіви пісні й ми з родиною на нашій "кухонній" нараді виріши, що потрібно розвинути цю тему і переробити на актуальну тематику сьогодення. Буквально за пів години Діана (донька) зі своїм хлопцем Андрієм та Маринка (дружина) написали весь текст до "Мертвих орків". Вийшло в дусі сьогодення, весело та завзято!

Її дуже люблять військові, завжди разом співаємо, коли відвідую частини. Також ми зробили мультфільм, де я з бойовими українськими бджолами йдемо мочити орків, і таким чином ще й на дитячу аудиторію зайшла ця композиція.


Павло Зібров з дружиною та донькою / Фото пресслужби

Хотів би зіграти Рембо, – Павло Зібров про кіно та досвід знімань

Цього року ви ще й спробували себе в ролі актора, зіграли в серіалі "Голова". Як вам такий досвід? Чи хотіли б отримати ще якусь роль та продовжити розвиватися в кіноіндустрії?

Для мене це вже не перша роль. У серіалі "Прибулець" також був камео, а повноцінні ролі в українських стрічках "Інфаголік" (2017) та "Продюсер" (2019). Це дуже цікавий та цінний досвід. У кожному фільмі я грав самого себе з додаванням чогось новенького, і мені це приємно, бо є вже сталий образ Павла Зіброва, який цікавий глядачеві.


Павло Зібров має досвід у кіно / Фото пресслужби

Я маю бажання отримати серйозну роль, відкритись не в комедійній, а в більш драматичній ролі. Якщо будуть знімати знаменитий фільм-оперету "Містер Ікс", то я б з радістю зіграв головного персонажа і заспівав би, звісно. В моєму репертуарі вже років 20 – 25 є арія Містера Ікс. Також хотів би зіграти Рембо. Точніше – ЗібРембо, як в "Лізі Сміху", тільки в повноцінному фільмі. Наразі є велике бажання, але брак часу, через благодійні концерти, концерти для наших захисників та викладацьку діяльність в КУК, але я відкритий до пропозицій і з радістю зіграв би цікавих персонажів!

Які сучасні українські фільми та серіали, на вашу думку, має подивитися кожен? Обґрунтуйте.

"Довбуш", "Кіборги", "Поводир" – перше що спадає на думку. Сильні фільми, які показують всю глибину та нашу історію. Слова зайві – потрібно дивитись!

Трейлер "Довбуша": дивіться відео онлайн

Теги за темою
музика
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Сибіга: Україна повертатиме в офіційний вжиток українські назви іноземних міст
Европейская правда
2025-07-19T11:25:11Z
Зеленський доручив синхронізувати санкції ЄС в українській юрисдикції
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T11:18:59Z
Генпрокурор заявив про закриття понад 30% кримінальних проваджень щодо бізнесу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T11:00:56Z
У Польщі поширюють фейк щодо промови посла України про Волинь
Европейская правда
2025-07-19T10:37:59Z
Що буде після "трампівських" 50 днів для України та росії? ВИСНОВКИ.
FM-TV
2025-07-19T10:12:19Z
У Польщі заплановані масштабні мітинги проти імміграції
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T10:09:17Z
У Польщі стався серйозний збій системи управління повітряним рухом
Европейская правда
2025-07-19T09:48:08Z
Половина жителів Німеччини вважають Росію загрозою
Европейская правда
2025-07-19T09:36:14Z
Конгесмени США підтримали продовження військової допомоги Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T09:18:35Z
Найбільший український енергохолдинг заявив про великі плани на Європу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T11:12:15Z
За півроку ДТЕК інвестував 4 млрд грн у ремонти ТЕС
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T10:48:46Z
Чехія легалізувала вирощування та зберігання канабісу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T09:45:19Z
Prometey виставив на продаж діючий елеватор на Дніпропетровщині
AgroPortal
2025-07-19T09:00:56Z
Світові ціни на фундук зростуть: причина — погода в Туреччині
AgroPortal
2025-07-19T08:30:36Z
В Україні прогнозують 29,26 млн т урожаю кукурудзи
AgroPortal
2025-07-19T07:30:25Z
Cargill та PepsiCo об'єднують зусилля для розвитку сталого землеробства
AgroPortal
2025-07-19T06:00:52Z
Чеддер дешевшає, а сухе молоко дорожчає — підсумки липневих торгів GDT
Agravery
2025-07-19T05:21:49Z
Світовий ринок пшениці: в яких умовах доведеться торгувати Україні
AgroPortal
2025-07-19T05:00:34Z
На Сумщині телятник пропонують в оренду за 75 грн
AgroPortal
2025-07-19T10:30:02Z
Конфлікт у столичному метро: поліція розшукала дівчину, яка схвалювала РФ
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T09:54:30Z
У клубі Києва під час вечірки вмикали російську музику
VGorode
2025-07-19T08:18:04Z
Російський командир наказав пристрелити власного пораненого бійця – перехоплення ГУР
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T08:12:41Z
«Атеш» виявив польовий госпіталь у бригаді морпіхів РФ в Севастополі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T07:18:30Z
Суд відмовився арештувати «будинок розпусти» у центрі Києва, пов'язаний з Кличком
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T06:06:49Z
Виконував бойові завдання на рідній Лиманщині та в районі Авдіївки. Згадаймо Ярослава Труша
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T06:00:23Z
Карта бойових дій в Україні станом на 19 липня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T04:54:37Z
Продовольчі ярмарки у Києві 19-20 липня: де можна придбати фермерські продукти
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T04:24:37Z
Ось якого розміру мають бути біцепси у вашому віці
24tv
2025-07-18T18:39:33Z
МОЗ отримало велику партію вакцини ПЕНТА-Hib для захисту дітей від п’яти хвороб
360ua.news
2025-07-18T18:21:51Z
Що таке медикаментозний сон: коли його застосовують та наскільки він безпечний
24tv
2025-07-18T18:09:32Z
Знижує стрес, відновлює гормональний фон та зміцнює волосся: дивовижні властивості звичайної липи
Знай
2025-07-18T17:51:40Z
Генетично відбірні діти: у США тестують ембріони на шизофренію, рак і IQ, серед клієнтів – Маск
24tv
2025-07-18T16:15:30Z
У Вінниці відкрився центр психологічного здоров’я «Відновлення»
УкраинФорм
2025-07-18T15:57:22Z
Дослідження на мільйонах дітей ще раз спростувало брехню, яку поширюються антивакцинатори
24tv
2025-07-18T14:39:20Z
Як захистити килим від вицвітання на сонці: поради для довговічності
24tv
2025-07-18T14:36:41Z
У Трампа діагностували хронічну венозну недостатність - що відомо про цю хворобу
Gazeta UA
2025-07-18T14:33:20Z
Більшість німців не підтримують заборону ультраправої "АдН"
Европейская правда
2025-07-19T11:01:10Z
Кажани дедалі частіше оселяються у багатоповерхівках: пояснення науковиці
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T11:00:00Z
Рік без Ірини Фаріон. Спогади найкращої подруги
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T09:03:45Z
У Фінляндії можна безкоштовно отримати житло: як працює програма
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T09:03:44Z
Вступна кампанія 2025: майже 400 тис абітурієнтів вже готові до вступу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T08:54:42Z
Україна повернула з окупації 11 дітей
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T08:45:41Z
Літературознавиця, що викладає в західних університетах: Міф про «велику російську культуру» досі живий
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T08:00:38Z
Рік після загибелі Ірини Фаріон: Львів вшановує пам'ять
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T07:06:07Z
Чи правильно казати «зеесушник», «есбеушник»? 10 запитань до мовознавиці
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T06:15:26Z
В Іспанії на аукціоні продали найдорожчий сир у світі
AgroPortal
2025-07-19T06:30:18Z
Цей секрет змінює все: варена картопля буде смачної як ніколи – хитрість із сіллю
24tv
2025-07-18T19:24:53Z
Всі здивуються, що це з "Мівіни": простий і смачний салат з вермішелі
Telegraf
2025-07-18T19:24:51Z
Гороскоп на 19 липня: Овнам - зустрічі, Тельцям - пропозиція на співпрацю
FaceNews
2025-07-18T19:15:39Z
Несподіване місце, що приваблює комах у ванну кімнату: як цьому покласти край
24tv
2025-07-18T19:00:12Z
У мережі показали європейський острів, який з висоти нагадує відбиток пальця: у чому феномен
24tv
2025-07-18T18:39:34Z
Для чого насправді потрібна "Х" на спині піджака - стиліст розкрив таємницю
GlavRed
2025-07-18T18:27:46Z
Більше не треба гнути спину. Як зробити своїми руками крапельний полив
Telegraf
2025-07-18T18:06:20Z
Ці речі в секонд-хенді краще не купувати: тільки витратите гроші дарма
24tv
2025-07-18T17:57:47Z
Собака-художник на ім'я Далі став зіркою соцмереж в Індії
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T02:00:29Z
YAKTAK – "Цілую малинові" – 6 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-07-18T22:57:11Z
Правила стилю Пріянки Чопри: як одягається відома модель
24tv
2025-07-18T19:51:48Z
Хороших новин немає: Симоньян розповіла про стан Кеосаяна
GlavRed
2025-07-18T19:27:38Z
Вилитий Кіркоров: син Стоцької пішов ще й на зріст
GlavRed
2025-07-18T19:27:29Z
Руйнування будівлі в Буенос-Айресі: Netflix використав штучний інтелект у серіалі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T18:54:18Z
Батіг Індіани Джонса, подарунок від Гаррісона Форда, продали за шалені гроші: сума вражає
Фокус
2025-07-18T18:27:32Z
Після скандалу зі зрадою на концерті Coldplay Федоров анонсував цікаву послугу в Дії
24tv
2025-07-18T18:03:05Z
Disney бореться за Міккі Мауса в суді
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T17:42:12Z
Вдарила чоловіка шампурем: поліція на Черкащині розслідує вбивство під час відпочинку
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T10:39:23Z
У Німеччині через інцидент з феєрверками на ярмарку постраждали 19 осіб
Европейская правда
2025-07-19T08:37:27Z
Українські військові ліквідували міну, прибиту хвилями до узбережжя
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T07:27:05Z
Атака на Павлоград: пошкоджено пожежну частину, підприємства, п’ятиповерхівку
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T06:45:18Z
Південна Корея бореться з паводками: понад сім тис людей покинули свої домівки
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T05:48:58Z
«Дипломатичний» виїзд за $18 тис: у Львові викрили ексвикладача вишу
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T05:06:03Z
Залишив напис і підпалив храм: на Закарпатті затримано підозрюваного
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T04:45:30Z
Людей виводили з палаючих квартир після атаки БпЛА: ДСНС показала фото з Одеси
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T02:00:54Z
Рф вдарила по будинку у Одесі, є загибла та постраждалі
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T23:45:15Z
Головний бій року. Все, що потрібно знати про протистояння між Усиком та Дюбуа
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T07:42:05Z
Продовження "дружби": Ноттінгем продав гравця за 23 млн євро до Ботафогу – той має 276 хвилин за сезон АПЛ
Football.ua
2025-07-18T20:00:47Z
Кохання, перевірене часом: найкращі романтичні фото Олександра Усика з дружиною Катериною
24tv
2025-07-18T19:51:56Z
Ювентус може підписати Васкеса – журналіст
Football.ua
2025-07-18T19:42:35Z
Легендарний Леннокс Льюїс розповів, коли Усик має завершити кар'єру
24tv
2025-07-18T19:36:42Z
Спортсмени закликають FIE переглянути спрощений допуск росіян до змагань
iPress
2025-07-18T19:30:51Z
Штутгарт не планує продавати Вольтемаде до Баварії навіть за 60 млн євро — Плеттенберг
Football.ua
2025-07-18T19:30:05Z
Усик показав рекордну вагу в кар'єрі перед реваншем проти Дюбуа
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T19:24:39Z
Слава Україні! Усик потужно завершив останню дуель поглядів із Дюбуа
Telegraf
2025-07-18T19:09:21Z
В Туреччині розпочали перевірки Visa та Mastercard
Европейская правда
2025-07-19T07:13:58Z
Прогноз магнітних бур на 19-21 липня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T04:03:11Z
ChatGPT забирає читачів у Google: що буде з новинами?
ГЛАВКОМ NET
2025-07-18T20:03:36Z
Чим відрізняються 2 дідусі: із загадкою впораються лише справжні інтелектуали
GlavRed
2025-07-18T19:27:38Z
Жодних вологих серветок. Як правильно чистити екран смартфона
InternetUA
2025-07-18T19:13:19Z
Новий інструмент ChatGPT може виконувати доручення та керувати комп’ютером
360ua.news
2025-07-18T19:12:45Z
Монітори пишуть, що могли злетіти Ту: в ЦПД закликали бути уважними до тривог
24tv
2025-07-18T19:09:35Z
Американські розробники представили новітній дрон Z1 класу Group II, що працює на водні
InternetUA
2025-07-18T18:28:22Z
У ChatGPT додалися функції агента-помічника
ZN UA
2025-07-18T18:24:40Z
Липневі тарифи: скільки коштує зарядити електрокар в Україні
ГЛАВКОМ NET
2025-07-19T10:00:44Z
Феєрійний мотоцикл з двигуном Ferrari V8 стає загрозою для суперкарів
Топ Жир
2025-07-18T19:18:46Z
Наступний електричний позашляховик від Porsche може викликати найбільше суперечок
Топ Жир
2025-07-18T18:48:28Z
Прощання з трасою: чемпіон «Формули-1» Дженсон Баттон завершить гоночну кар’єру після сезону 2025 року
ITC
2025-07-18T18:19:04Z
Плани Jaguar та Range Rover щодо випуску електромобілів несподівано відклали, повідомляють джерела
Топ Жир
2025-07-18T18:03:03Z
Цей легкий двигун видає потужність, яка перевершує більшість суперкарів
Топ Жир
2025-07-18T17:33:52Z
Бензин, гібрид або електро: General Motors показали семимісний кросовер за $10 000
Фокус
2025-07-18T16:57:42Z
Цей GR Corolla спочатку намагався наздогнати Porsche 911, а потім згорів у вогні
Топ Жир
2025-07-18T16:48:13Z
Subaru представила електрокросовер Uncharted — з розгоном до «сотні» за 5 секунд і запасом ходу 492 км
ITC
2025-07-18T16:28:32Z