/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fad0a791955782019a0acd52675c59edd.jpg)
Обстріл Нікопольщини: поранена жінка, пошкоджені храм і ліцей
Пошкоджено адмінбудівлю, ліцей, храм, спортклуб, 7 багатоквартирних і 14 приватних будинків. Постраждали також автомобілі, лінія електропередачі і газогін.
Війська РФ обстріляли Нікопольський район Дніпропетровської області з важкої артилерії, є руйнування та поранена. Про це начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
“Цілий день ворог гатив по Нікопольщині. Загалом обстріляв район з важкої артилерії шість разів. Поцілив по самому Нікополю і Марганецькій громаді. У місті поранена 51-річна жінка. Вона лікуватиметься амбулаторно”, – зазначив голова ОВА.
За словами Лисака, пошкоджень зазнали адмінбудівля, ліцей, храм, спортклуб, 7 багатоквартирних і 14 приватних будинків. Одна господарська споруда знищена і 12 – пошкоджені. Унаслідок обстрілу постраждали також автомобілі, лінія електропередачі і газогін.
Нагадаємо, днями російські війська вдарили по Нікополю з артилерії. Загинула 83-річна жінка, поранено 53-річного чоловіка.
Раніше повідомлялося, що війська РФ впродовж дня 11 разів атакували Нікопольщину. Поранено двох чоловіків. Один з них загинув. Йому було 26 років.