MY.UAНовини
Бюджет-2024: скільки грошей заплановано на медійну, культурну сферу, кіно, «Армію ТБ», «Дім», «FreeДом» і марафон
Бюджет-2024: скільки грошей заплановано на медійну, культурну сферу, кіно, «Армію ТБ», «Дім», «FreeДом» і марафон

Бюджет-2024: скільки грошей заплановано на медійну, культурну сферу, кіно, «Армію ТБ», «Дім», «FreeДом» і марафон

Скільки кому розписано кошторисом держави на 2024 рік.

Президент Володимир Зеленський підписав бюджет-2024. Це другий кошторис держави, прийнятий під час великої війни. І він, як і бюджет цього року, має пріоритетом фінансування національної оборони (не менше 21,6% від ВВП). А також соціальну сферу (облаштування безпечних умов у лікарнях, протезування військових, розмінування тощо). Видатки інших галузей скорочені у порівнянні з довоєнними роками.

Втім, фінансування медійної та культурної сфери збільшилось. Уряд заклав у бюджет на 2024 рік на сферу культури та медіа 10,2 млрд гривень — на майже 2 млрд гривень більше, ніж у цьому році.

Доходи держави на 2024 рік передбачені у розмірі 1,768 трлн грн, видатки — 3,355 трлн грн, дефіцит — 1,57 трлн грн. За прогнозами уряду, реальний ВВП України у 2024 році зросте на 4,6%. Майже половину видатків має забезпечити міжнародна допомога. Проте на момент прийняття непідтвердженою залишалася підтримка від міжнародних партнерів, адже у бюджеті є «діра» у майже три десятки мільйонів доларів. Ці кошти розраховують отримати від ЄС, США та МВФ.

Державні медіа та марафон

Державних медіа щороку стає більше. Адже цьогоріч пул каналів, які фінансуються з бюджету («Рада», «Дім», «FreeДом»), поповнить ще новостворене «Армія ТБ», яке вже має ліцензію та дозвіл на мовлення. Також продовжується фінансування наявних каналів і марафону «Єдині новини».

У бюджеті на наступний рік закладене фінансування іномовлення та виробництва програм для бюджетних потреб у розмірі 1,5 мільярда гривень. За цією бюджетною програмою фінансують канали іномовлення, «Укрінформ» і виробництво марафону. У Міністерстві культури та інформаційної політики сказали, що те, як розподілятимуться ці кошти, залежатиме від затвердження паспорта програми. Наразі він ще не затверджений (програма затверджується зазвичай не раніше лютого). Але можемо поглянути, як розподіляли ці кошти у цьогорічному бюджеті. Ймовірно, що розподіл і на наступний рік буде подібним.

Окрім марафону, ще 448,1 млн цьогорічного бюджету спрямовані на телевізійні серіали для підвищення патріотизму та національної свідомості. На створення програм для каналів іномовлення закладено 284,3 млн грн, на марафон «FreeДом» — 162 млн грн. При цьому додатково ще 224,7 млн грн нададуть медіагрупам, які роблять програми для російськомовного міжнародного українського каналу. Таким чином «FreeДом» обходиться державі у 386,7 млн грн. Також, як відповіли «Детектору медіа» на запит у «МПІУ», на трансляцію у 2023 році виділяли 24, 6 млн грн, а ще 3,38 млн грн пішло на закупівлю обладнання та програмного забезпечення.

Платформа іномовлення звертає увагу, що бюджетне фінансування підприємства декілька разів зменшувалося протягом року, адже початково у бюджеті на 2024 рік передбачали 1,9 млрд грн. Зокрема, на 51,8 млн грн було зменшення фінансування серіалів у травні, потім ще на один мільйон фінансування зменшили в листопаді.

Дещо зросло фінансування парламентських медіа: каналу «Рада» та газети «Голос України» — 198,29 млн грн (на 2023 рік фінансування становило 192,9 млн грн). «Рада» є одним із виробників марафону. А згідно з тендерами цього року, майже кожен із комерційних каналів отримав за створення марафону понад 100 млн грн (лише «Інтеру» дісталося 97 млн грн). Певно, на виробництво марафону розраховане і фінансування «Ради» на наступний рік. Як пише Дмитро Воюта з Центру демократії та верховенства права, з цих коштів 169,2 млн грн спрямовані безпосередньо на канал «Рада», а 29,1 млн грн відведені на фінансування «Голоса України». Як звертає увагу автор, у 2024 році 45,9 млн грн можуть піти на виробництво та розповсюдження телевізійних програм, що висвітлюють діяльність Верховної Ради України. А 123,3 млн грн заплановані на послуги зі створення (виробництва) аудіовізуальних творів для забезпечення цілодобового інформаційного марафону.

Якщо кошти таки будуть спрямовані на марафон з програми на іномовлення та з бюджету «Ради», то це свідчитиме про те, що впродовж наступного року держава не планує відмовлятися від «Єдиних новин». Хоча у різних джерелах у різних державних установах розказують, що зараз триває дискусія про те, що ж робити з марафоном. Є думки про зміну його формату як єдиних блоків новин в ефірі каналів тощо.

Окремої програми щодо фінансування телевізійного та радійного каналів Міністерства оборони у бюджеті не вказано. Однак у відповідь на запит «Детектора медіа» Міністерство оборони України розказало про спрямовані на ці медіа гроші. У 2023 на «Армія FM» спрямовано 7 млн грн, а на «Армію ТБ» — 10 мільйонів. Але при цьому ще 40,8 млн грн йде на зарплатний фонд Центральної телерадіостудії Міноборони. Тобто загалом це близько 57 млн грн. На наступний рік, згідно з бюджетною програмою «Інформаційне забезпечення діяльності Міністерства оборони та Збройних сил України» на згадані медіа передбачене збільшення фінансування, втім воно є досить скромним у порівнянні з іншими державними медіа. «Армія FM» має отримати 9 млн грн, а «Армія ТБ» — 22, 9 млн грн, на зарплати передбачено 41,5 млн грн. При цьому грошове забезпечення військових і цивільних відрізняється в рази: на зарплати першим передбачено понад 35,4 млн грн, а для других — лише 6,1 млн грн.

Фінансування газети «Урядовий кур’єр» у порівнянні з 2023 не змінилося: 50 млн 328 тис. грн.

Суспільне

Національна суспільна телерадіокомпанія України має отримати 1,85 млрд. Тоді як у бюджеті на 2023 рік на фінансування Суспільного мовника спрямували лише 1,5 млрд грн. Таким чином фінансування зросло на 346 млн грн, це суттєві цифри.

Втім, як пише народний депутат Володимир В’ятрович, «це досі лише третина від передбаченого законом». Відповідно до закону «Про забезпечення діяльності Національної суспільної телерадіокомпанії України», фінансування з держбюджету має становити не менше 0,2% видатків загального фонду Державного бюджету за попередній рік.

Як пише Дмитро Воюта з ЦЕДЕМ, збільшення видатків Суспільного пов’язане з потребою придбати ліцензію на трансляцію Літніх Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, на це заплановано 91,4 млн грн. Також, за словами автора, прогнозується зростання вартості трансляції та інших статей витрат. Саме тому зростають видатки телекомпаній на виробництво на 234 млн грн, тобто обсяги контенту не збільшуються, але зростає собівартість. Про це йдеться у бюджетному запиті.

Один із каналів Суспільного – «Перший» — продовжує виробляти та транслювати марафон. Втім, у структурі мовника з’явилося ще два нових канали: «Суспільне. Новини» та «Суспільне. Спорт».

Кіновиробництво

Виробництво фільмів і серіалів стало одним із найбільш обговорюваних під час прийняття бюджету. Виробляти українське кіно без державної підтримки зараз неможливо, але водночас останні пітчинги викликають критику з огляду на війну та потреби спрямовувати кошти насамперед на армію. Так, конкурс на виробництво серіалів став у публічному просторі приводом до відставки міністра Олександра Ткаченка.

Під час підготовки проєкту бюджету до другого читання Комітет Верховної Ради з питань бюджету прийняв дві поправки, за якими у проєкті бюджету на 2024 рік понад мільярд гривень, спершу передбачений на виробництво серіалів і на реконструкцію Музею Голодомору, скерують на протезування та підтримку військових та інших людей. 

У першому читанні держбюджету на 2024 рік була бюджетна програма Державного агентства з питань кіно, на яку було закладено 634,6 млн грн. Однак на засіданні бюджетного комітету пройшла правка народного депутата від «Голосу» Володимира Цабаля, яка доручає уряду забрати 445 млн грн із видатків на виробництво серіалів і відправити ці кошти на програму протезування військовослужбовців.

«Уряд відпрацював правку і залишив всі 634 млн грн, але змінив назву програми на “Державна підтримка кінематографії, у тому числі документування воєнних злочинів”. Аргументація, що кіно треба підтримувати, але це буде про військові події та воєнні злочини орків. Це певний трюк, адже є слово “у тому числі”: тобто там може бути як і справді продукт для висвітлювання злочинів орків для іноземної аудиторії, так і ті ж самі серіали а-ля “Інгулець”. На даному етапі перевірити це неможливо, треба потім дивитися, який паспорт бюджетної програми затвердять», — написав у своєму телеграм-каналі народний депутат Ярослав Железняк.

Фінансування Державного агентства України з питань кіно у бюджеті на наступний рік зростає уп’ятеро — з 115,6 млн до 618,3 млн грн. З цих коштів 589,6 млн передбачено на підтримку кінематографії, зокрема документування воєнних злочинів. «Це мають бути фільми та серіали про повномасштабну війну», – каже голова бюджетного комітету Роксолана Підласа.  

Книжкова галузь, мовна політика, підтримка культурних установ

Зросло і фінансування Міністерства культури та інформаційної політики з 8,6 млрд до 9,97 млрд.

Підтримка національних театрів зросла з 1,308 млрд до 1,317 млрд, художніх колективів і концертних організацій — з 763,6 млн до 770,2 млн грн, національних музеїв і державних бібліотек — з 858,6 млн до 1,22 млрд грн.

За словами народної депутатки Євгенії Кравчук, пройшла правка народної депутатки від «Слуги народу» Роксолани Підласи, відповідно до якої 574 млн грн, які призначалися на реконструкцію першої черги Музею Голодомору, спрямують на програму підтримки військових та інших категорій громадян.

«Завершення будівництва музею Голодомору буде, але не за українські гроші. В результаті успішних переговорів Володимира Зеленського з Премʼєр-міністром Трюдо Канада взяла на себе фінансування і добудову музею (зокрема й облаштування експозиції). Канада надасть сумарно 30 млн канадських доларів, що включать державні кошти та кошти меценатів», — написала вона на своїй фейсбук-сторінці після голосування за бюджет у Верховній Раді.

Майже на 10 мільйонів більше отримає Український культурний фонд — 215,6 млн грн.

А от фінансування Українського інституту книги зросло у понад п’ять разів у порівнянні з 2023 роком: з 86,9 до 466 млн грн.

Український інститут національної пам’яті отримає з бюджету 74,39 млн грн (у 2023 році — 54,55 млн грн). Також зросло фінансування музею Революції гідності.

На роботу мовного омбудсмана виділено 20,8 млн грн, тоді як на цей рік була передбачена сума 17,337 грн. Ці кошти депутат Володимир В’ятрович вважає недостатніми для забезпечення державної мовної політики.

«Ця сума знову не дозволить призначити хоча би по одному представнику уповноваженого хоча б у кількох областях, щоб дієво реагувати на тисячі звернень українців до Уповноваженого», — каже він. За його словами, уряд досі не розробив Державну програму сприяння опануванню української мови. А це, на його думку, є дуже важливим з огляду на те, що українська є фактором національної безпеки та державної єдності.

Профільні державні установи

Держком з питань телебачення та радіомовлення отримав збільшення фінансування удвічі. Зокрема, зросли кошти, спрямовані на наукову діяльність у сфері ЗМІ, підвищення кваліфікації в Укртелерадіопресінституті та на фінансову підтримку творчих спілок у сфері медіа. Кошти на Суспільне спрямують через Державний комітет телебачення та радіомовлення України. На фінансування установи у бюджеті передбачено 1, 96 млрд грн.

А безпосередньо на керівництво та управління спрямовано 57,6 млн грн (на цей рік — 25,9 млн грн).

Зросло фінансування і медійного регулятора — Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Після прийняття закону «Про медіа» у регулятора збільшилися повноваження, вони тепер охоплюють не лише сферу телебачення та радіомовлення, а ще й друковані та онлайн-медіа. Для втілення новацій закону необхідно створити електронний кабінет суб’єктів у сфері медіа. 2023 року не вдалося забезпечити їх функціонування.

Як розповів перший заступник голови Нацради з питань телебачення та радіомовлення Валентин Коваль на засіданні комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформполітики, основні роботи вже проведено у співпраці з Мінцифри за кошти донорів, іншу частину робіт покриють бюджетні призначення 2024 року. Тому запуск електронного кабінету та реєстру має відбутися вже 2024 року. У бюджеті на Нацраду передбачено 228,8 млн грн, тоді як у 2023 році було 159,3 млн грн.

Зросло фінансування і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку до 181,7 млн грн (у 2023 році було передбачено 110,3 млн грн).

Майже удвічі зросло фінансування Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації. У бюджеті на 2024 рік передбачено 7,27 млрд грн, у цьому році було закладено 4,74 млрд грн. Більша частина цих коштів буде скерована на функціонування державної системи спеціального зв’язку та захисту інформації.

Фото на головній: National Bank Of Ukraine/Flickr

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Мінімальна зарплата в Україні підвищиться зовсім скоро: що буде з доходами
GlavRed
2025-07-16T13:40:31Z
Туреччина значно збільшить імпорт пшениці та ячменю
AgroPortal
2025-07-16T13:30:44Z
Ціни покажуть зворотню динаміку: чи зекономлять українці на продуктах у липні
GlavRed
2025-07-16T13:25:51Z
З компанії продовжують іти топи: гендиректор "Нової пошти" залишає посаду після 10 років
24tv
2025-07-16T13:24:56Z
Це 60% валютних надходжень: яке міністерство просять Зеленського не закривати
24tv
2025-07-16T13:24:47Z
Шмигаль розкрив скільки грошей має Україна насправді
24tv
2025-07-16T13:16:49Z
Данська компанія допомагала росії вивозити крадене зерно з окупованого Бердянська — розслідування
iPress
2025-07-16T13:10:58Z
Євросоюз планує прийняти рекордний бюджет у своїй історії
iPress
2025-07-16T13:10:08Z
Українським пенсіонерам піднімуть виплати після дня народження: хто отримає надбавки
Фокус
2025-07-16T13:07:36Z
ЦАХАЛ завдав удару по генштабу збройних сил Сирії
УкраинФорм
2025-07-16T13:46:54Z
Китай “нормалізує зв'язки” з Європарламентом перед самітом з лідерами ЄС
ZN UA
2025-07-16T13:46:42Z
Зброя для Києва за схемою Трампа: у Європі сперечаються, кому платити – США чи своїм заводам
Комсомольская правда
2025-07-16T13:43:44Z
В Італії проводиться операція проти російської хакерської групи Noname
УкраинФорм
2025-07-16T13:40:37Z
Після рішучих заяв Трампа: яка роль "Коаліції охочих" в допомозі Україні
24tv
2025-07-16T13:40:05Z
Справа Богуслаєва. Міжнародна моніторингова місія фіксує проблеми
ГЛАВКОМ NET
2025-07-16T13:34:51Z
У Європі здійснили масштабну операцію проти мережі проросійських хакерів
Европейская правда
2025-07-16T13:34:50Z
Головний опонент Орбана розпочав передвиборчий тур на каное
Европейская правда
2025-07-16T13:28:48Z
Угорщина вимагає санкцій ЄС проти трьох українців через нібито смерть угорця від дій ТЦК
Европейская правда
2025-07-16T13:28:05Z
У спортзал йти не треба: учені розказали, чоловіків з якою зовнішністю хочуть жінки
Фокус
2025-07-03T10:12:24Z
Унікальна операція: у Львові 20-річному хлопцю пересадили два серця
Фокус
2025-07-16T13:42:13Z
Соцвиплати внаслідок інвалідності передали Пенсійному фонду: як це працює
Хвиля
2025-07-16T13:34:16Z
Постійна втома: 8 неочевидних причин, чому ви завжди почуваєтеся виснаженими
Фокус
2025-07-16T13:10:27Z
“Світ почув нас”: у Лондоні відкрили артсимвол-нагадування про військових з ампутаціями
ZN UA
2025-07-16T13:04:09Z
Іноземець за $9 000 допомагав майбутнім лікарям успішно скласти єдиний державний кваліфікаційний іспит КРОК
Украина Криминальная
2025-07-16T12:22:43Z
Ключ до хорошого сну доступний кожному: вчені назвали чотири ключові "інгредієнти"
Фокус
2025-07-16T12:07:13Z
Чи є користь від вітамінних комплексів: можливо, це просто зайва трата коштів
TSN
2025-07-16T11:30:17Z
Як відновити волосся після відпустки: особливі поради для дівчат
24tv
2025-07-16T11:24:48Z
Отримав вирок окупант, який тримав у заручниках 369 людей на Чернігівщині
1News
2025-07-16T13:45:19Z
Мав вийти на волю в лютому 2025 року: у Росії зник кримський політв'язень Геннадій Лимешко
24tv
2025-07-16T13:40:58Z
Переплата за мережеве обладнання понад ₴50 мільйонів – повідомлено про підозру посадовцю СКП «Київтелесервіс»
Украина Криминальная
2025-07-16T13:34:12Z
Графік відключення світла в Полтавській області: попередження для жителів
Политека
2025-07-16T13:31:58Z
У Києві через пожежу тимчасово закрили дві станції метро
УкраинФорм
2025-07-16T13:31:46Z
Циклон "Габріель" знову насувається на Україну: синоптики попереджають про сильні дощі
24tv
2025-07-16T13:28:14Z
Витримали кілька влучань: бійці ДПСУ на підбитому БТРі врятували 11 побратимів
Фокус
2025-07-16T13:25:41Z
Міхіл Кацурін отруївся у своєму ресторані у Львові
Комсомольская правда
2025-07-16T13:22:28Z
Суд продовжив заступнику голови КМДА цілодобовий домашній арешт до 12 вересня
УкраинФорм
2025-07-16T13:16:40Z
Megogo приймає заявки на аудіопремію для подкастерів «Слушно»
Детектор М
2025-07-16T13:46:46Z
Брітні Спірс вигадала усиновлення
360ua.news
2025-07-16T13:46:04Z
З чим носити білі штани влітку: 5 найкращих ідей
24tv
2025-07-16T13:40:29Z
У Бухаресті відбувся VIII фестиваль українських пісень «Червона Ружа Трояка»
УкраинФорм
2025-07-16T13:19:26Z
Дизайнери однозначно кажуть "так": найбільші літні тренди декору 2025 року
24tv
2025-07-16T13:16:54Z
Австрія готується до Євробачення 2026
360ua.news
2025-07-16T13:13:36Z
Перші два сезони серіалу "Гаррі Поттер" отримають по 6 епізодів - ЗМІ
Gazeta UA
2025-07-16T13:04:20Z
Впізнати неможливо: зірка кіно нульових вразила своїм виглядом
Фокус
2025-07-16T13:01:40Z
В Україні запускають культурний проєкт «Небо над Херсоном»
УкраинФорм
2025-07-16T13:01:15Z
Вечірня ванна: дівчина виявила у своєму басейні несподіваного гостя
Фокус
2025-07-16T13:46:02Z
«Голоси дітей» запустили безоплатний курс для журналістів про етичне інтерв’ювання дітей під час війни
Детектор М
2025-07-16T13:40:06Z
Українці віком 60+ зможуть служити в ЗСУ за контрактом - Рада ухвалила закон
УкраинФорм
2025-07-16T13:40:03Z
У Полтаві попрощалися зі службовицею ТЦК та СП, яка померла від поранень після російської атаки
24tv
2025-07-16T13:34:33Z
Чи не зашкодить людині, якщо в її одяг вдягли померлого: священник розкрив правду
GlavRed
2025-07-16T13:34:18Z
Ніколи не кажіть "укроп" на кріп: у чому важлива відмінність між цими словами
24tv
2025-07-16T13:28:03Z
20% українців не використали 908 грн на книги - їх повернуть державі
Комсомольская правда
2025-07-16T13:25:43Z
До 3 тисяч грн в серпні: деякі пенсіонери України отримають круглі виплати
GlavRed
2025-07-16T13:25:32Z
Діє одна із найвідоміших у світі програм: хто може безкоштовно отримати житло у Фінляндії
24tv
2025-07-16T13:24:36Z
СБУ викрила агентів ФСБ та попередила наймасштабніший теракт в Одесі
Фокус
2025-07-16T13:46:24Z
ДТП на Бориса Гмирі. Кур'єр на електросамокаті «сів» на капот авто
ГЛАВКОМ NET
2025-07-16T13:45:01Z
У Фінляндії викрили масштабну схему виготвлення наркотиків на суму в 500 тисяч євро
Европейская правда
2025-07-16T13:04:41Z
Скрутили та заштовхали в бус: поліція прокоментувала інцидент із хлопцем київської блогерки
Telegraf
2025-07-16T12:49:14Z
СБУ затримала агентів ФСБ, які готували вибух на складі селітри в порту Одещини
Комсомольская правда
2025-07-16T12:43:35Z
Шахрайка видурила у пенсіонерки 60 тисяч гривень, представившись працівницею банку
InternetUA
2025-07-16T12:25:38Z
На Київщині викрито ОЗГ, яка отримала ₴122 млн доходу з виробництва контрафактної кави відомих брендів
Украина Криминальная
2025-07-16T12:19:27Z
Елітні автомобілі у кавових шахраїв: БЕБ розслідує діяльність злочинної групи з мільйонними оборудками
ГЛАВКОМ NET
2025-07-16T12:16:56Z
Керівник поліції Києва призначив розслідування після скандального затримання у центрі
24tv
2025-07-16T12:12:38Z
Чому ваш SPF не працює: типові помилки у використанні, які зводять нанівець захист
Вива
2025-07-16T13:31:59Z
Організуйте кухню як шеф-кухар: приготування страв спроститься в рази
24tv
2025-07-16T13:16:31Z
В домі оселяться самотність і бідність. Який декор краще віддати або викинути
Telegraf
2025-07-16T13:01:15Z
Ідеально на тости й до випічки: такого оригінального абрикосового джему ви ще не готували
24tv
2025-07-16T12:58:52Z
Кабачкові оладки з сиром: смачніші за м’ясо
TSN
2025-07-16T12:52:52Z
Забудьте про стерилізацію, оцет та окріп: як "закрити" в банках огірки, щоб вони простояли до 10 місяців
TSN
2025-07-16T12:52:32Z
Як позбутися трави на грядках: прості способи захистити сад від небажаної рослинності
24tv
2025-07-16T12:28:12Z
Вам легко вдасться зібрати 1000 доларів. Що для цього потрібно
Telegraf
2025-07-16T12:10:52Z
Відчистіть сантехніку від нальоту за кілька секунд: елементарний спосіб
24tv
2025-07-16T12:06:48Z
Усик – Дюбуа: де дивитися трансляцію відкритого тренування боксерів перед реваншем
Фокус
2025-07-16T13:46:16Z
Ігри за Реал завершені: Лукас Вескас полишає клуб
1News
2025-07-16T13:40:44Z
40-річний Ешлі Янг готовий перейти в клуб Чемпіоншипу
Football.ua
2025-07-16T13:40:21Z
Збірна України обіграла на тай-брейку волейболістів Нідерландів у Лізі націй-2025
УкраинФорм
2025-07-16T13:36:41Z
Чісора дав пораду Дюбуа перед боєм з Усиком
ГЛАВКОМ NET
2025-07-16T13:22:49Z
Петрович – гравець Борнмута
Football.ua
2025-07-16T13:22:21Z
Британець ледь не вибухнув: Усик пояснив істеричні крики Дюбуа під час дуелі поглядів
24tv
2025-07-16T13:12:20Z
Манчестер Юнайтед і Мілан цікавляться еквадорським захисником
Football.ua
2025-07-16T13:10:49Z
Ястремська зіграє в 1/8 фіналу турніру WTA у Німеччині
УкраинФорм
2025-07-16T13:10:27Z
Lucid Motors впроваджує систему бездротового керування, щоб конкурувати з Tesla
Топ Жир
2025-07-16T13:34:07Z
Tesla відкрила продажі Model Y в Індії — вдвічи дорожче, ніж в США
ITC
2025-07-16T13:25:27Z
Водії знайшли загадковий шнур в багажнику авто: навіщо він потрібен
GlavRed
2025-07-16T13:25:09Z
Новий кросовер Mazda CX-5 2026: розкрито ціну та характеристики
Фокус
2025-07-16T13:07:46Z
Ця компактна модель може стати для Buick найшвидшим шляхом до успіху на китайському ринку електромобілів
Топ Жир
2025-07-16T13:03:33Z
Енергетики отримали чергові автовишки на всюдихідних шасі
AutoCentre
2025-07-16T13:01:32Z
Навіщо водії в липні закривають шини картонними коробками: хитрий лайфхак
GlavRed
2025-07-16T12:25:21Z
Porsche готує найбожевільніший електромобіль у своїй історії
AutoCentre
2025-07-16T12:16:21Z
Tesla прийшла до Індії, але замість доступності вражає високими цінами
Топ Жир
2025-07-16T11:48:26Z
Представлено кнопковий телефон HMD 101 4G із вбудованим DeepSeek
InternetUA
2025-07-16T13:46:36Z
Розробник TikTok працює над окулярами змішаної реальності, щоб конкурувати з Apple, Meta і Snap
24tv
2025-07-16T13:36:11Z
Інженерна магія у Китаї: як гігантська повітряна куля рятує місто від пилу та шуму будівництва
InternetUA
2025-07-16T13:31:06Z
«Алло» уже не в моді: у покоління зумерів новий тренд у відповідях на дзвінки
ГЛАВКОМ NET
2025-07-16T13:18:42Z
Дешевше і крутіше за LG і Samsung: експерти назвали телевізори, які працюють найдовше
Фокус
2025-07-16T13:01:27Z
100% робочих місць усіх людей зміняться через штучний інтелект
InternetUA
2025-07-16T13:01:09Z
Потужне виверження плазми створило на Сонці "вогняний каньйон" завдовжки 400 000 кілометрів
Фокус
2025-07-16T12:55:09Z
Як шахраї намагаються заволодіти акаунтами у Facebook і як захиститися
InternetUA
2025-07-16T12:46:24Z
"У Британії розпочали "полювання на відьом": місто тероризує людина в костюмі кота
Фокус
2025-07-16T12:46:23Z