MY.UAНовини
Бюджет-2024: скільки грошей заплановано на медійну, культурну сферу, кіно, «Армію ТБ», «Дім», «FreeДом» і марафон
Бюджет-2024: скільки грошей заплановано на медійну, культурну сферу, кіно, «Армію ТБ», «Дім», «FreeДом» і марафон

Бюджет-2024: скільки грошей заплановано на медійну, культурну сферу, кіно, «Армію ТБ», «Дім», «FreeДом» і марафон

Скільки кому розписано кошторисом держави на 2024 рік.

Президент Володимир Зеленський підписав бюджет-2024. Це другий кошторис держави, прийнятий під час великої війни. І він, як і бюджет цього року, має пріоритетом фінансування національної оборони (не менше 21,6% від ВВП). А також соціальну сферу (облаштування безпечних умов у лікарнях, протезування військових, розмінування тощо). Видатки інших галузей скорочені у порівнянні з довоєнними роками.

Втім, фінансування медійної та культурної сфери збільшилось. Уряд заклав у бюджет на 2024 рік на сферу культури та медіа 10,2 млрд гривень — на майже 2 млрд гривень більше, ніж у цьому році.

Доходи держави на 2024 рік передбачені у розмірі 1,768 трлн грн, видатки — 3,355 трлн грн, дефіцит — 1,57 трлн грн. За прогнозами уряду, реальний ВВП України у 2024 році зросте на 4,6%. Майже половину видатків має забезпечити міжнародна допомога. Проте на момент прийняття непідтвердженою залишалася підтримка від міжнародних партнерів, адже у бюджеті є «діра» у майже три десятки мільйонів доларів. Ці кошти розраховують отримати від ЄС, США та МВФ.

Державні медіа та марафон

Державних медіа щороку стає більше. Адже цьогоріч пул каналів, які фінансуються з бюджету («Рада», «Дім», «FreeДом»), поповнить ще новостворене «Армія ТБ», яке вже має ліцензію та дозвіл на мовлення. Також продовжується фінансування наявних каналів і марафону «Єдині новини».

У бюджеті на наступний рік закладене фінансування іномовлення та виробництва програм для бюджетних потреб у розмірі 1,5 мільярда гривень. За цією бюджетною програмою фінансують канали іномовлення, «Укрінформ» і виробництво марафону. У Міністерстві культури та інформаційної політики сказали, що те, як розподілятимуться ці кошти, залежатиме від затвердження паспорта програми. Наразі він ще не затверджений (програма затверджується зазвичай не раніше лютого). Але можемо поглянути, як розподіляли ці кошти у цьогорічному бюджеті. Ймовірно, що розподіл і на наступний рік буде подібним.

Окрім марафону, ще 448,1 млн цьогорічного бюджету спрямовані на телевізійні серіали для підвищення патріотизму та національної свідомості. На створення програм для каналів іномовлення закладено 284,3 млн грн, на марафон «FreeДом» — 162 млн грн. При цьому додатково ще 224,7 млн грн нададуть медіагрупам, які роблять програми для російськомовного міжнародного українського каналу. Таким чином «FreeДом» обходиться державі у 386,7 млн грн. Також, як відповіли «Детектору медіа» на запит у «МПІУ», на трансляцію у 2023 році виділяли 24, 6 млн грн, а ще 3,38 млн грн пішло на закупівлю обладнання та програмного забезпечення.

Платформа іномовлення звертає увагу, що бюджетне фінансування підприємства декілька разів зменшувалося протягом року, адже початково у бюджеті на 2024 рік передбачали 1,9 млрд грн. Зокрема, на 51,8 млн грн було зменшення фінансування серіалів у травні, потім ще на один мільйон фінансування зменшили в листопаді.

Дещо зросло фінансування парламентських медіа: каналу «Рада» та газети «Голос України» — 198,29 млн грн (на 2023 рік фінансування становило 192,9 млн грн). «Рада» є одним із виробників марафону. А згідно з тендерами цього року, майже кожен із комерційних каналів отримав за створення марафону понад 100 млн грн (лише «Інтеру» дісталося 97 млн грн). Певно, на виробництво марафону розраховане і фінансування «Ради» на наступний рік. Як пише Дмитро Воюта з Центру демократії та верховенства права, з цих коштів 169,2 млн грн спрямовані безпосередньо на канал «Рада», а 29,1 млн грн відведені на фінансування «Голоса України». Як звертає увагу автор, у 2024 році 45,9 млн грн можуть піти на виробництво та розповсюдження телевізійних програм, що висвітлюють діяльність Верховної Ради України. А 123,3 млн грн заплановані на послуги зі створення (виробництва) аудіовізуальних творів для забезпечення цілодобового інформаційного марафону.

Якщо кошти таки будуть спрямовані на марафон з програми на іномовлення та з бюджету «Ради», то це свідчитиме про те, що впродовж наступного року держава не планує відмовлятися від «Єдиних новин». Хоча у різних джерелах у різних державних установах розказують, що зараз триває дискусія про те, що ж робити з марафоном. Є думки про зміну його формату як єдиних блоків новин в ефірі каналів тощо.

Окремої програми щодо фінансування телевізійного та радійного каналів Міністерства оборони у бюджеті не вказано. Однак у відповідь на запит «Детектора медіа» Міністерство оборони України розказало про спрямовані на ці медіа гроші. У 2023 на «Армія FM» спрямовано 7 млн грн, а на «Армію ТБ» — 10 мільйонів. Але при цьому ще 40,8 млн грн йде на зарплатний фонд Центральної телерадіостудії Міноборони. Тобто загалом це близько 57 млн грн. На наступний рік, згідно з бюджетною програмою «Інформаційне забезпечення діяльності Міністерства оборони та Збройних сил України» на згадані медіа передбачене збільшення фінансування, втім воно є досить скромним у порівнянні з іншими державними медіа. «Армія FM» має отримати 9 млн грн, а «Армія ТБ» — 22, 9 млн грн, на зарплати передбачено 41,5 млн грн. При цьому грошове забезпечення військових і цивільних відрізняється в рази: на зарплати першим передбачено понад 35,4 млн грн, а для других — лише 6,1 млн грн.

Фінансування газети «Урядовий кур’єр» у порівнянні з 2023 не змінилося: 50 млн 328 тис. грн.

Суспільне

Національна суспільна телерадіокомпанія України має отримати 1,85 млрд. Тоді як у бюджеті на 2023 рік на фінансування Суспільного мовника спрямували лише 1,5 млрд грн. Таким чином фінансування зросло на 346 млн грн, це суттєві цифри.

Втім, як пише народний депутат Володимир В’ятрович, «це досі лише третина від передбаченого законом». Відповідно до закону «Про забезпечення діяльності Національної суспільної телерадіокомпанії України», фінансування з держбюджету має становити не менше 0,2% видатків загального фонду Державного бюджету за попередній рік.

Як пише Дмитро Воюта з ЦЕДЕМ, збільшення видатків Суспільного пов’язане з потребою придбати ліцензію на трансляцію Літніх Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, на це заплановано 91,4 млн грн. Також, за словами автора, прогнозується зростання вартості трансляції та інших статей витрат. Саме тому зростають видатки телекомпаній на виробництво на 234 млн грн, тобто обсяги контенту не збільшуються, але зростає собівартість. Про це йдеться у бюджетному запиті.

Один із каналів Суспільного – «Перший» — продовжує виробляти та транслювати марафон. Втім, у структурі мовника з’явилося ще два нових канали: «Суспільне. Новини» та «Суспільне. Спорт».

Кіновиробництво

Виробництво фільмів і серіалів стало одним із найбільш обговорюваних під час прийняття бюджету. Виробляти українське кіно без державної підтримки зараз неможливо, але водночас останні пітчинги викликають критику з огляду на війну та потреби спрямовувати кошти насамперед на армію. Так, конкурс на виробництво серіалів став у публічному просторі приводом до відставки міністра Олександра Ткаченка.

Під час підготовки проєкту бюджету до другого читання Комітет Верховної Ради з питань бюджету прийняв дві поправки, за якими у проєкті бюджету на 2024 рік понад мільярд гривень, спершу передбачений на виробництво серіалів і на реконструкцію Музею Голодомору, скерують на протезування та підтримку військових та інших людей. 

У першому читанні держбюджету на 2024 рік була бюджетна програма Державного агентства з питань кіно, на яку було закладено 634,6 млн грн. Однак на засіданні бюджетного комітету пройшла правка народного депутата від «Голосу» Володимира Цабаля, яка доручає уряду забрати 445 млн грн із видатків на виробництво серіалів і відправити ці кошти на програму протезування військовослужбовців.

«Уряд відпрацював правку і залишив всі 634 млн грн, але змінив назву програми на “Державна підтримка кінематографії, у тому числі документування воєнних злочинів”. Аргументація, що кіно треба підтримувати, але це буде про військові події та воєнні злочини орків. Це певний трюк, адже є слово “у тому числі”: тобто там може бути як і справді продукт для висвітлювання злочинів орків для іноземної аудиторії, так і ті ж самі серіали а-ля “Інгулець”. На даному етапі перевірити це неможливо, треба потім дивитися, який паспорт бюджетної програми затвердять», — написав у своєму телеграм-каналі народний депутат Ярослав Железняк.

Фінансування Державного агентства України з питань кіно у бюджеті на наступний рік зростає уп’ятеро — з 115,6 млн до 618,3 млн грн. З цих коштів 589,6 млн передбачено на підтримку кінематографії, зокрема документування воєнних злочинів. «Це мають бути фільми та серіали про повномасштабну війну», – каже голова бюджетного комітету Роксолана Підласа.  

Книжкова галузь, мовна політика, підтримка культурних установ

Зросло і фінансування Міністерства культури та інформаційної політики з 8,6 млрд до 9,97 млрд.

Підтримка національних театрів зросла з 1,308 млрд до 1,317 млрд, художніх колективів і концертних організацій — з 763,6 млн до 770,2 млн грн, національних музеїв і державних бібліотек — з 858,6 млн до 1,22 млрд грн.

За словами народної депутатки Євгенії Кравчук, пройшла правка народної депутатки від «Слуги народу» Роксолани Підласи, відповідно до якої 574 млн грн, які призначалися на реконструкцію першої черги Музею Голодомору, спрямують на програму підтримки військових та інших категорій громадян.

«Завершення будівництва музею Голодомору буде, але не за українські гроші. В результаті успішних переговорів Володимира Зеленського з Премʼєр-міністром Трюдо Канада взяла на себе фінансування і добудову музею (зокрема й облаштування експозиції). Канада надасть сумарно 30 млн канадських доларів, що включать державні кошти та кошти меценатів», — написала вона на своїй фейсбук-сторінці після голосування за бюджет у Верховній Раді.

Майже на 10 мільйонів більше отримає Український культурний фонд — 215,6 млн грн.

А от фінансування Українського інституту книги зросло у понад п’ять разів у порівнянні з 2023 роком: з 86,9 до 466 млн грн.

Український інститут національної пам’яті отримає з бюджету 74,39 млн грн (у 2023 році — 54,55 млн грн). Також зросло фінансування музею Революції гідності.

На роботу мовного омбудсмана виділено 20,8 млн грн, тоді як на цей рік була передбачена сума 17,337 грн. Ці кошти депутат Володимир В’ятрович вважає недостатніми для забезпечення державної мовної політики.

«Ця сума знову не дозволить призначити хоча би по одному представнику уповноваженого хоча б у кількох областях, щоб дієво реагувати на тисячі звернень українців до Уповноваженого», — каже він. За його словами, уряд досі не розробив Державну програму сприяння опануванню української мови. А це, на його думку, є дуже важливим з огляду на те, що українська є фактором національної безпеки та державної єдності.

Профільні державні установи

Держком з питань телебачення та радіомовлення отримав збільшення фінансування удвічі. Зокрема, зросли кошти, спрямовані на наукову діяльність у сфері ЗМІ, підвищення кваліфікації в Укртелерадіопресінституті та на фінансову підтримку творчих спілок у сфері медіа. Кошти на Суспільне спрямують через Державний комітет телебачення та радіомовлення України. На фінансування установи у бюджеті передбачено 1, 96 млрд грн.

А безпосередньо на керівництво та управління спрямовано 57,6 млн грн (на цей рік — 25,9 млн грн).

Зросло фінансування і медійного регулятора — Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Після прийняття закону «Про медіа» у регулятора збільшилися повноваження, вони тепер охоплюють не лише сферу телебачення та радіомовлення, а ще й друковані та онлайн-медіа. Для втілення новацій закону необхідно створити електронний кабінет суб’єктів у сфері медіа. 2023 року не вдалося забезпечити їх функціонування.

Як розповів перший заступник голови Нацради з питань телебачення та радіомовлення Валентин Коваль на засіданні комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформполітики, основні роботи вже проведено у співпраці з Мінцифри за кошти донорів, іншу частину робіт покриють бюджетні призначення 2024 року. Тому запуск електронного кабінету та реєстру має відбутися вже 2024 року. У бюджеті на Нацраду передбачено 228,8 млн грн, тоді як у 2023 році було 159,3 млн грн.

Зросло фінансування і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку до 181,7 млн грн (у 2023 році було передбачено 110,3 млн грн).

Майже удвічі зросло фінансування Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації. У бюджеті на 2024 рік передбачено 7,27 млрд грн, у цьому році було закладено 4,74 млрд грн. Більша частина цих коштів буде скерована на функціонування державної системи спеціального зв’язку та захисту інформації.

Фото на головній: National Bank Of Ukraine/Flickr

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
Вячеслав Соломка после публичной ссоры с Камалией раскрыл правду об их отношениях
TSN
2025-04-26T20:46:39Z
"Это в голливудском стиле": кардинал-украинец рассказал, чем реальный конклав отличается от голливудского фильма
ZN UA
2025-05-10T11:36:41Z
Український режиссер сняла новый клип-манифест для нидерландской певицы
Апостроф
2025-05-10T10:48:02Z
Старый костюм Зеленского изжил себя: специалист по этикету назвала причину
Telegraf
2025-04-28T16:04:40Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
Кадыров попросил, чтобы его уволили с должности главы Чечни
Comments UA
2025-05-06T15:15:29Z
Трамп сделал заявление по поводу войны в Украине
Корреспондент
2025-05-07T20:39:26Z
НАБУ второй день проводит обыски у чиновников Нацгвардии - источники
ZN UA
2025-05-10T11:40:32Z
​Мерц из Киева пригрозил Путину новыми санкциями
Апостроф
2025-05-10T11:36:44Z
В Кремле заявили, при каких условиях могут прекратить огонь в Украине
Comments UA
2025-04-27T18:27:28Z
"Одноразовые исполнители": как Москва дистанционно управляет поджогом и дестабилизацией Запада
TSN
2025-05-04T17:19:27Z
Россия сразу поддержала 30-дневное перемирие в Украине, — Песков
Фокус
2025-05-09T22:00:15Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
Пенсионерам выплатят специальные надбавки: какие суммы обещают
Знай
2025-05-03T15:30:37Z
Делал селфи: Зеленский вышел в центр Киева и фотографировался с людьми, — соцсети
Фокус
2025-05-07T18:18:33Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Лишь кирпич и обломки бетона: военные показали фото Волчанска через год после наступления РФ
Comments UA
2025-05-10T11:46:23Z
Жених за полчаса до свадьбы отправился на рыбалку: что сделала жена
Фокус
2025-05-10T11:31:51Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы
TSN
2025-05-04T10:48:54Z
Зачем нужно ходить спиной вперед 27 апреля и где нельзя оставлять алкоголь сегодня: приметы и запреты на Стефана
Знай
2025-04-27T02:03:32Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Ночные перекусы: почему возникает голод после позднего ужина
Gazeta UA
2025-04-27T17:51:43Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Этот продукт вызывает пищевую зависимость: отказывайтесь ради здоровья
Знай
2025-05-10T11:51:00Z
Болезнь, уничтожающая сады: как не дать курчавости листьев испортить персик
Gazeta UA
2025-05-10T00:00:02Z
Травмы при беге останутся в прошлом: ученые нашли возможное спасение для бегунов
Фокус
2025-05-09T17:45:12Z
Будущее, окутанное дымом: ученые выяснили, как каннабис влияет на мужскую фертильность
Фокус
2025-05-09T17:15:37Z
Ученые разработали технологию 3D-печати внутри тела с помощью звука
Корреспондент
2025-05-09T15:57:59Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Запорожье возросло число травмированных. В ГСЧС показали последствия атаки 6 мая
ZN UA
2025-05-07T04:45:58Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
В Полтавской области взорвался боеприпас: есть жертва
ZN UA
2025-05-10T09:36:11Z
В Одессе вспыхнул пожар в многоэтажке
Telegraf
2025-05-10T09:12:10Z
Россияне во время «перемирия» убили человека в Херсоне
ZN UA
2025-05-10T07:43:49Z
”Я только что счастьем остался жив”: журналист Логвиненко попал в ДТП в Киеве
Апостроф
2025-05-10T06:06:56Z
Фанаты Metallica вызвали землетрясение в США
Корреспондент
2025-05-09T21:00:44Z
"Добрый вечер, мы из ПриватБанка": украинцев заставляют добровольно перечислять деньги в россию - новая мошенническая схема
Знай
2025-04-27T12:12:52Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
Внешняя разведка назвала "маловероятным" укрепление рубля
Корреспондент
2025-04-27T16:01:15Z
НБУ ввел изменения в действующие валютные ограничения: как это скажется на рынке
Апостроф
2025-05-10T11:52:34Z
Украина получила еще миллиард евро от ЕС в рамках помощи за счет замороженных активов врага
Известия Киев
2025-05-10T11:36:31Z
У магазинах Білорусі зникла картопля
AgroNews
2025-05-10T11:34:12Z
"Привоз" ошеломил: в Одессе продают "золотую" черешню
Telegraf
2025-05-10T11:21:36Z
Готовьте кошельки: Vodafone нашел способ дополнительного заработка на абонентах
Знай
2025-05-10T11:12:43Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Гонщики Формулы-1 проехались по Майами на машинках из LEGO: строили более 20 тысячи часов
Знай
2025-05-10T10:51:39Z
В Китае производят дешевые электрифицированные копии Bentley Bentayga за $2500
Фокус
2025-05-10T09:51:20Z
Уже в 2026 году на рынке появится летающий автомобиль: за столько можно приобрести
Comments UA
2025-05-10T07:45:45Z
Полезная функция Google Maps, которая позволяет избежать штрафов для водителей
Gazeta UA
2025-05-10T02:24:01Z
Как подкачать шину без насоса: практические советы для водителей
Gazeta UA
2025-05-10T00:33:39Z
Спортивный жеребец из 90-х: американец сделал из легендарного Mercedes мощную "конфетку"
Знай
2025-05-09T18:51:44Z
В Киеве прохладно и сыро: синоптики обновили прогноз на субботу
Gazeta UA
2025-05-10T03:24:36Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах
Корреспондент
2025-04-27T18:06:09Z
Атака на оптоволоконный завод в России: в ВСУ рассказали о последствиях для оккупантов
ZN UA
2025-05-10T11:36:30Z
Сколько украинских солдат казнили российские военные преступники - раскрыты реальные цифры
Известия Киев
2025-05-10T10:34:21Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
БЕБ викрило масштабне виробництво фальшивих пестицидів
AgroNews
2025-05-10T10:07:49Z
Зима не отступает: Карпаты накрыл майский снегопад
Gazeta UA
2025-05-10T10:06:28Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Полнолуние 12 мая 2025 года: чего ожидать и что нельзя делать
Фокус
2025-05-10T10:51:49Z
Сорт винограду Одеський чорний витримує посухи та морози
AgroNews
2025-05-10T09:19:32Z
Редиска, которая не потеряет хруст: как правильно хранить популярный овощ
Знай
2025-04-27T13:51:25Z
Когда высевать арбузы, чтобы получить сладкий урожай: идеальное время
Gazeta UA
2025-05-10T08:34:03Z
"Золото", а не рецепт: как приготовить куриную печень, чтобы было 100% вкусно
TSN
2025-05-10T08:33:02Z
В Кривом Роге задержали известного украинского боксера: подробности
Telegraf
2025-04-26T15:27:45Z
Усик – Дюбуа: букмекеры определили фаворита боя за звание абсолютного чемпиона мира
Comments UA
2025-05-10T11:48:04Z
"Барселона" – "Реал": букмекеры сделали прогноз на последний Эль-Класико в сезоне
ZN UA
2025-05-10T11:46:58Z
Отец Фьюри дал свой прогноз на реванш Усика против Дюбуа
Корреспондент
2025-05-10T11:15:25Z
Легенда сборной Англии может возглавить один из ведущих шотландских клубов
Корреспондент
2025-05-10T10:06:50Z
Салах выразил свое мнение о том, чем Слот напоминает ему Клоппа
Корреспондент
2025-05-10T09:24:28Z
Левченко лишили награды на соревнованиях в Дохе
Корреспондент
2025-05-10T08:45:04Z
Манчестер Сити проявляет интерес к бразильскому защитнику
Корреспондент
2025-05-10T08:27:17Z
"Золотарчук" помог Милану переломить ход игры и одолеть Болонью
Корреспондент
2025-05-10T08:03:08Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
В Индийский океан упал космический аппарат СССР, запущенный в 1972 году
Корреспондент
2025-05-10T11:48:50Z
Бактерии, питающиеся нефтью, производят «органическое моющее средство»
ZN UA
2025-05-10T11:01:37Z
Женщина извинилась перед соседями после того, как узнала, что ее кот постоянно ворует
Фокус
2025-05-10T06:00:40Z
Стимпанк, дирижабли и путешествия во времени от создателей Fallout: что мы знаем про Clockwork Revolution
Знай
2025-05-10T04:51:51Z
Дата-центры ИИ истощают водные ресурсы и ведут планету к экологической катастрофе
Знай
2025-05-10T03:51:59Z
Новая игра - новая консоль? Фанаты GTA уверены, что Rockstar засветили PlayStation 6
Знай
2025-05-10T02:51:17Z
СМИ: Zenless Zone Zero не оправдала ожиданий miHoYo — создатели Genshin Impact делают свою Grand Theft Auto
GameMag
2025-05-09T22:22:52Z
Мрачное фэнтези по мотивам легенд о короле Артуре: Трейлер предзаказов Tainted Grail: The Fall of Avalon на Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-09T22:16:44Z