MY.UAНовини
Бюджет-2024: скільки грошей заплановано на медійну, культурну сфери, кіно, «Армію ТБ», «Дім», «FreeДом» і марафон
Бюджет-2024: скільки грошей заплановано на медійну, культурну сфери, кіно, «Армію ТБ», «Дім», «FreeДом» і марафон

Бюджет-2024: скільки грошей заплановано на медійну, культурну сфери, кіно, «Армію ТБ», «Дім», «FreeДом» і марафон

Скільки кому розписано кошторисом держави на 2024 рік.

Президент Володимир Зеленський підписав бюджет-2024. Це другий кошторис держави, прийнятий під час великої війни. І він, як і бюджет цього року, має пріоритетом фінансування національної оборони (не менше 21,6% від ВВП). А також соціальну сферу (облаштування безпечних умов у лікарнях, протезування військових, розмінування тощо). Видатки інших галузей скорочені в порівнянні з довоєнними роками.

Втім, фінансування медійної та культурної сфер збільшилось. Уряд заклав у бюджет на 2024 рік на сферу культури та медіа 10,2 млрд гривень — на майже 2 млрд гривень більше, ніж у цьому році.

Доходи держави на 2024 рік передбачені в розмірі 1,768 трлн грн, видатки — 3,355 трлн грн, дефіцит — 1,57 трлн грн. За прогнозами уряду, реальний ВВП України у 2024 році зросте на 4,6%. Майже половину видатків має забезпечити міжнародна допомога. Проте на момент прийняття непідтвердженою залишалася підтримка від міжнародних партнерів, адже в бюджеті є «діра» в майже три десятки мільйонів доларів. Ці кошти розраховують отримати від ЄС, США та МВФ.

Державні медіа та марафон

Державних медіа щороку більшає. Адже цьогоріч пул каналів, які фінансуються з бюджету («Рада», «Дім», «FreeДом»), поповнить новостворене «Армія ТБ», яке вже має ліцензію та дозвіл на мовлення. Продовжується й фінансування наявних каналів і марафону «Єдині новини».

У бюджеті на наступний рік закладено фінансування іномовлення та виробництва програм для бюджетних потреб у розмірі 1,5 мільярда гривень. За цією бюджетною програмою фінансують канали іномовлення, «Укрінформ» і виробництво марафону. У Міністерстві культури та інформаційної політики сказали, що розподіл цих коштів залежатиме від затвердження паспорта програми. Наразі він іще не затверджений (програма затверджується зазвичай не раніше лютого). Але можемо поглянути, як розподіляли ці кошти в цьогорічному бюджеті. Ймовірно, наступного року розподіл буде подібним.

Окрім марафону, ще 448,1 млн цьогорічного бюджету спрямовані на телевізійні серіали для підвищення патріотизму та національної свідомості. На створення програм для каналів іномовлення закладено 284,3 млн грн, на марафон «FreeДом» — 162 млн грн. При цьому додатково ще 224,7 млн грн нададуть медіагрупам, які роблять програми для російськомовного міжнародного українського каналу. Таким чином «FreeДом» обходиться державі у 386,7 млн грн. Крім того, як відповіли «Детектору медіа» на запит у «МПІУ», на трансляцію у 2023 році виділяли 24,6 млн грн, а ще 3,38 млн грн пішло на закупівлю обладнання та програмного забезпечення.

Платформа іномовлення звертає увагу, що бюджетне фінансування підприємства декілька разів зменшувалося протягом року, адже початково в бюджеті на 2024 рік передбачали 1,9 млрд грн. Зокрема, на 51,8 млн грн було зменшення фінансування серіалів у травні, потім ще на один мільйон фінансування зменшили в листопаді.

Дещо зросло фінансування парламентських медіа: каналу «Рада» та газети «Голос України» — 198,29 млн грн (на 2023 рік фінансування становило 192,9 млн грн). «Рада» є одним із виробників марафону. А згідно з тендерами цього року, майже кожен із комерційних каналів отримав за створення марафону понад 100 млн грн (лише «Інтеру» дісталося 97 млн грн). Певно, на виробництво марафону розраховане й фінансування «Ради» на наступний рік. Як пише Дмитро Воюта з Центру демократії та верховенства права, з цих коштів 169,2 млн грн спрямовані безпосередньо на канал «Рада», а 29,1 млн грн відведені на фінансування «Голосу України». Як звертає увагу автор, у 2024 році 45,9 млн грн можуть піти на виробництво та поширення телевізійних програм, що висвітлюють діяльність Верховної Ради України. А 123,3 млн грн заплановані на послуги зі створення (виробництва) аудіовізуальних творів для забезпечення цілодобового інформаційного марафону.

Якщо кошти таки будуть спрямовані на марафон із програми на іномовлення та з бюджету «Ради», це означатиме, що впродовж наступного року держава не планує відмовлятися від «Єдиних новин». Хоча в різних джерелах у різних державних установах розказують, що наразі триває дискусія стосовно подальшої долі марафону. Є думки про зміну його формату як єдиного блоку новин в ефірі каналів тощо.

Окремої програми щодо фінансування телевізійного та радійного каналів Міністерства оборони в бюджеті не вказано. Однак у відповідь на запит «Детектора медіа» Міністерство оборони України розказало про спрямовані на ці медіа гроші. У 2023-му на «Армія FM» спрямовано 7 млн грн, а на «Армію ТБ» — 10 мільйонів. Але при цьому ще 40,8 млн грн іде на зарплатний фонд Центральної телерадіостудії Міноборони. Тобто загалом це близько 57 млн грн. На наступний рік, згідно з бюджетною програмою «Інформаційне забезпечення діяльності Міністерства оборони та Збройних сил України», на згадані медіа передбачено збільшення фінансування, втім воно є досить скромним у порівнянні з іншими державними медіа. «Армія FM» має отримати 9 млн грн, а «Армія ТБ» — 22, 9 млн грн, на зарплати передбачено 41,5 млн грн. При цьому грошове забезпечення військових і цивільних відрізняється в рази: на зарплати першим передбачено понад 35,4 млн грн, а для других — лише 6,1 млн грн.

Фінансування газети «Урядовий кур’єр» у порівнянні з 2023-м не змінилося: 50 млн 328 тис. грн.

Суспільне

Національна суспільна телерадіокомпанія України має отримати 1,85 млрд. Тоді як у бюджеті на 2023 рік на фінансування Суспільного мовника спрямували лише 1,5 млрд грн. Таким чином фінансування зросло на 346 млн грн, це суттєві цифри.

Втім, як пише народний депутат Володимир В’ятрович, «це досі лише третина від передбаченого законом». Відповідно до закону «Про забезпечення діяльності Національної суспільної телерадіокомпанії України», фінансування з держбюджету має становити не менше 0,2% видатків загального фонду Державного бюджету за попередній рік.

Як пише Дмитро Воюта з ЦЕДЕМ, збільшення видатків Суспільного пов’язане з потребою придбати ліцензію на трансляцію Літніх Олімпійських ігор 2024 року в Парижі, на це заплановано 91,4 млн грн. Також, за словами автора, прогнозується зростання вартості трансляції та інших статей витрат. Саме тому зростають видатки телекомпаній на виробництво на 234 млн грн, тобто обсяги контенту не збільшуються, але зростає собівартість. Про це йдеться у бюджетному запиті.

Один із каналів Суспільного – «Перший» — продовжує виробляти та транслювати марафон. Втім, у структурі мовника з’явилося ще два нових канали: «Суспільне. Новини» та «Суспільне. Спорт».

Кіновиробництво

Виробництво фільмів і серіалів стало одним із найбільш обговорюваних під час прийняття бюджету. Виробляти українське кіно без державної підтримки зараз неможливо, але водночас останні пітчинги викликають критику з огляду на війну та потреби спрямовувати кошти насамперед на армію. Так, конкурс на виробництво серіалів став у публічному просторі приводом до відставки міністра Олександра Ткаченка.

Під час підготовки проєкту бюджету до другого читання Комітет Верховної Ради з питань бюджету прийняв дві поправки, за якими у проєкті бюджету на 2024 рік понад мільярд гривень, спершу передбачений на виробництво серіалів і на реконструкцію Музею Голодомору, скерують на протезування та підтримку військових та інших людей. 

У першому читанні держбюджету на 2024 рік була бюджетна програма Державного агентства з питань кіно, на яку було закладено 634,6 млн грн. Однак на засіданні бюджетного комітету пройшла правка народного депутата від «Голосу» Володимира Цабаля, яка доручає уряду забрати 445 млн грн із видатків на виробництво серіалів і відправити ці кошти на програму протезування військовослужбовців.

«Уряд відпрацював правку і залишив всі 634 млн грн, але змінив назву програми на “Державна підтримка кінематографії, у тому числі документування воєнних злочинів”. Аргументація, що кіно треба підтримувати, але це буде про військові події та воєнні злочини орків. Це певний трюк, адже є слово “у тому числі”: тобто там може бути як і справді продукт для висвітлювання злочинів орків для іноземної аудиторії, так і ті ж самі серіали а-ля “Інгулець”. На даному етапі перевірити це неможливо, треба потім дивитися, який паспорт бюджетної програми затвердять», — написав у своєму телеграм-каналі народний депутат Ярослав Железняк.

Фінансування Державного агентства України з питань кіно у бюджеті на наступний рік зростає уп’ятеро — з 115,6 млн до 618,3 млн грн. З цих коштів 589,6 млн передбачено на підтримку кінематографії, зокрема документування воєнних злочинів. «Це мають бути фільми та серіали про повномасштабну війну», – каже голова бюджетного комітету Роксолана Підласа.  

Книжкова галузь, мовна політика, підтримка культурних установ

Зросло і фінансування Міністерства культури та інформаційної політики з 8,6 млрд до 9,97 млрд (це зростання зумовлене збільшенням підтримки кіногалузі, Суспільного тощо, про що вже йшлося, бо міністесртво є розпорядником цих коштів). Детальніше у таблиці нижче.

Підтримка національних театрів зросла з 1,308 млрд до 1,317 млрд, художніх колективів і концертних організацій — з 763,6 млн до 770,2 млн грн, національних музеїв і державних бібліотек — з 858,6 млн до 1,22 млрд грн.

За словами народної депутатки Євгенії Кравчук, пройшла правка народної депутатки від «Слуги народу» Роксолани Підласи, відповідно до якої 574 млн грн, які призначалися на реконструкцію першої черги Музею Голодомору, спрямують на програму підтримки військових та інших категорій громадян.

«Завершення будівництва музею Голодомору буде, але не за українські гроші. В результаті успішних переговорів Володимира Зеленського з Премʼєр-міністром Трюдо Канада взяла на себе фінансування і добудову музею (зокрема й облаштування експозиції). Канада надасть сумарно 30 млн канадських доларів, що включать державні кошти та кошти меценатів», — написала вона на своїй фейсбук-сторінці після голосування за бюджет у Верховній Раді.

Майже на 10 мільйонів більше отримає Український культурний фонд — 215,6 млн грн.

А от фінансування Українського інституту книги зросло у понад п’ять разів у порівнянні з 2023 роком: з 86,9 до 466 млн грн.

Український інститут національної пам’яті отримає з бюджету 74,39 млн грн (у 2023 році — 54,55 млн грн). Також зросло фінансування музею Революції гідності.

На роботу мовного омбудсмана виділено 20,8 млн грн, тоді як на цей рік була передбачена сума 17,337 грн. Ці кошти депутат Володимир В’ятрович вважає недостатніми для забезпечення державної мовної політики.

«Ця сума знову не дозволить призначити хоча би по одному представнику уповноваженого хоча б у кількох областях, щоб дієво реагувати на тисячі звернень українців до Уповноваженого», — каже він. За його словами, уряд досі не розробив Державну програму сприяння опануванню української мови. А це, на його думку, є дуже важливим з огляду на те, що українська є фактором національної безпеки та державної єдності.

Профільні державні установи

Держком з питань телебачення та радіомовлення отримав збільшення фінансування удвічі. Зокрема, зросли кошти, спрямовані на наукову діяльність у сфері ЗМІ, підвищення кваліфікації в Укртелерадіопресінституті та на фінансову підтримку творчих спілок у сфері медіа. Кошти на Суспільне спрямують через Державний комітет телебачення та радіомовлення України. На фінансування установи у бюджеті передбачено 1, 96 млрд грн.

А безпосередньо на керівництво та управління спрямовано 57,6 млн грн (на цей рік — 25,9 млн грн).

Зросло фінансування і медійного регулятора — Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Після прийняття закону «Про медіа» у регулятора збільшилися повноваження, вони тепер охоплюють не лише сферу телебачення та радіомовлення, а ще й друковані та онлайн-медіа. Для втілення новацій закону необхідно створити електронний кабінет суб’єктів у сфері медіа. 2023 року не вдалося забезпечити їх функціонування.

Як розповів перший заступник голови Нацради з питань телебачення та радіомовлення Валентин Коваль на засіданні комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформполітики, основні роботи вже проведено у співпраці з Мінцифри за кошти донорів, іншу частину робіт покриють бюджетні призначення 2024 року. Тому запуск електронного кабінету та реєстру має відбутися вже 2024 року. У бюджеті на Нацраду передбачено 228,8 млн грн, тоді як у 2023 році було 159,3 млн грн.

Зросло фінансування і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку до 181,7 млн грн (у 2023 році було передбачено 110,3 млн грн).

Майже удвічі зросло фінансування Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації. У бюджеті на 2024 рік передбачено 7,27 млрд грн, у цьому році було закладено 4,74 млрд грн. Більша частина цих коштів буде скерована на функціонування державної системи спеціального зв’язку та захисту інформації.

Фото на головній: National Bank Of Ukraine/Flickr

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Самые производительные смартфоны Samsung Galaxy 2025 года: топ-3 модели
Фокус
2025-02-06T15:27:58Z
Metal Gear Solid Delta: Snake Eater выходит 28 августа — эпичный трейлер с датой релиза появился в сети раньше времени
GameMag
2025-02-06T15:07:51Z
Asus представила смартфон Zenfone 12 Ultra: стоит как iPhone 16, но предлагает «реальный» ИИ
ITC
2025-02-06T14:10:15Z
Искусственный интеллект поможет заработать: топ идей для бизнеса
Comments UA
2025-02-06T14:09:42Z
Несколько ускорились: Electronic Arts случайно раскрыла, когда выйдет Battlefield 6
Фокус
2025-02-06T14:06:59Z
У поисковика Google появился очень серьезный конкурент: как он работает
Фокус
2025-02-06T13:57:29Z
Владельцы iPhone 7 могут получить компенсацию до $350 за дефект: что известно
Фокус
2025-02-06T13:57:17Z
"Трубопровод" подо льдами Антарктиды протекает: что заставляет ледяной щит скользить в океан
Фокус
2025-02-06T13:51:34Z
Paradox Interactive объявила о покупке создателей Jagged Alliance 3
GameMag
2025-02-06T13:49:30Z
Рассада начнет наращивать корни с первых дней: что нужно добавить в почву/Правильно подготовленная почва - залог хорошей рассады
Апостроф
2025-02-06T15:12:00Z
Почему людей тянет к прежнему и почему не стоит с ним спать
Знай
2025-02-06T14:51:31Z
Лучшие сорта моркови для хранения: выбираем вместе с экспертами
TSN
2025-02-06T14:39:12Z
Эти продукты все считают здоровыми: они таковыми не являются
Comments UA
2025-02-06T14:06:58Z
Успешные люди имеют эти 3 самые главные привычки, благодаря которым стали миллионерами
TSN
2025-02-06T14:06:21Z
Кексы на сгущенке: быстрый рецепт, который покорит гостей с первого кусочка
Знай
2025-02-06T13:51:30Z
Шесть причин, почему ваш кот выбирает спать у ваших ног
Знай
2025-02-06T12:51:02Z
Бульон будет прозрачным, ароматным и вкусным: вот в чем секрет приготовления
TSN
2025-02-06T12:36:02Z
Затмит даже розовый куст: где лучше сажать декоративную яблоню
Gazeta UA
2025-02-06T12:00:55Z
Интим по предоплате: заключенные организовали мошенническую схему прямо из колонии
TSN
2025-02-06T15:24:57Z
На Одесчине пограничники задержали горе-беглецов, которые застряли в грязи
TSN
2025-02-06T15:24:14Z
Таинственный кусок льда с неба пробил металлическую крышу дома мужчины – фото
TSN
2025-02-06T15:15:47Z
Агенты РФ получили 15 лет за поджоги на Буковине
Корреспондент
2025-02-06T14:57:56Z
В Киевской области нашли в поле неразорванную боевую часть российского беспилотника
TSN
2025-02-06T14:39:01Z
В Днепре женщина пыталась прыгнуть с Центрального моста
Comments UA
2025-02-06T14:24:29Z
В Николаеве раздался взрыв: что известно
TSN
2025-02-06T14:18:36Z
Николаев содрогнулся от взрыва: куда прилетела баллистика
Comments UA
2025-02-06T14:15:54Z
Миллионы на ветер: в Одесской области разоблачили схему хищения средств
Comments UA
2025-02-06T14:09:20Z
Женская сборная Украины по биатлону определилась с составом на чемпионат мира-2025
TSN
2025-02-06T15:18:14Z
Чисора – Валлин: где и когда смотреть бой
Telegraf
2025-02-06T14:36:37Z
Лукашенко показательно опускали во время хоккейных матчей с Путиным
Telegraf
2025-02-06T12:42:55Z
Экс-футболист "Шахтера" может возобновить карьеру после инфаркта
ZN UA
2025-02-06T12:22:02Z
Промоутер Усика назвал причину, почему украинец не проведет бой с Баколе
Корреспондент
2025-02-06T11:06:54Z
промоутер назвал боксера, с которым Усик не проведет бой
Корреспондент
2025-02-06T10:51:42Z
Названы четыре европейских страны, поддерживающие возвращение России
Comments UA
2025-02-06T10:39:28Z
Промоутер Усика прокомментировал то, что Баколе нокаутировал Алексанра
Корреспондент
2025-02-06T10:27:59Z
Тренер предсказывает Усику поражение уже в следующем бою
Корреспондент
2025-02-06T08:24:14Z
"Жизнь стала скромной": одесские депутаты ответили, сколько денег им нужно в месяц
Фокус
2025-02-06T15:30:50Z
ВСУ действительно пошли в наступление? Что происходит в Курской области сейчас
Telegraf
2025-02-06T15:27:01Z
Военный назвал четыре направления, где оккупанты наступают
Comments UA
2025-02-06T15:24:53Z
Гороскоп на 7 февраля: Близнецы близки к успеху, Раки - к выгоранию
Telegraf
2025-02-06T15:00:07Z
ВСУ на технике НАТО пошли в наступление на Курщине, — росСМИ
Фокус
2025-02-06T14:51:29Z
Оккупанты используют людей как живой щит: 110 ОМБр о ситуации в Великой Новоселке
Апостроф
2025-02-06T14:51:21Z
Во Львове в партии импортного салата нашли опасного вредителя: что известно
TSN
2025-02-06T14:39:33Z
В ряде областей раздается воздушная тревога: какая угроза
TSN
2025-02-06T14:18:50Z
Как пороблено: кадыровцы пожаловались, что снова разминулись с ВСУ на Курщине
Comments UA
2025-02-06T13:54:26Z
Босс "Грэмми" впервые прокомментировал скандал с Бьянкой Цензори на красной дорожке
Фокус
2025-02-06T15:30:16Z
В России выйдет экшен «Балерина» с Аной де Армас — за день до мирового проката
GameMag
2025-02-06T15:13:36Z
Ремейк Devil May Cry 3 находится в разработке? Актер озвучки Вергилия сделал интересный намёк
GameMag
2025-02-06T15:13:34Z
"Холостяк" Терен кардинально изменил имидж после шоу и объяснил почему: "Внутренний протест"
TSN
2025-02-06T14:39:15Z
150 млн: Джессика Альба готовится к битве за детей и имущество
GlavRed
2025-02-06T14:27:17Z
Наоми Кэмпбелл назвала клеветой обвинения в растрате средств благотворительного фонда
Комсомольская правда
2025-02-06T14:15:38Z
Мишель Андраде откровенно рассказала о конфликтах с Потапом: "Было страшно, выходила со слезами"
TSN
2025-02-06T14:06:52Z
Редкое появление: как выглядит старший сын Джуда Лоу
Фокус
2025-02-06T14:06:42Z
Future Culture о дрожи в ногах, головокружении и пути к победе—интервью Фокусу
Фокус
2025-02-06T13:30:13Z
Ситуация красноречива: украинцы определились, где хотят жить
Comments UA
2025-02-06T15:18:07Z
Копирует будущего противника: зачем американский F-16 перекрасили в цвета Су-57
Фокус
2025-02-06T15:15:51Z
Для военнослужащих ТЦК введут новые правила: что известно
TSN
2025-02-06T15:12:30Z
"Адмирал Нахимов" разводит пар: когда российский атомный крейсер вернется в строй
Фокус
2025-02-06T14:45:57Z
Союзнику США понадобились американские самолеты-радары Hawkeye: отслеживает китайские "стелсы"
Фокус
2025-02-06T14:45:20Z
Из желудка 15-летней девочки удалили 2,4 кг волос – фото
TSN
2025-02-06T14:39:56Z
Кто военнообязан в 2025 году и что им важно знать о мобилизации
Telegraf
2025-02-06T14:39:34Z
Папа Римский призвал украинцев "прощать" россиян и "не отвечать на удары врага"
Комсомольская правда
2025-02-06T14:37:04Z
В Украине растет количество военных, набранных по рекрутингу: Вениславский назвал процент
TSN
2025-02-06T14:36:31Z
Медуслуги перейдут в онлайн: рецепты, направления и планы лечения будут в смартфоне
Знай
2025-02-06T14:30:36Z
Переводим ли часы в 2025 году на летнее время?
Comments UA
2025-02-06T13:54:15Z
Медики бьют тревогу из-за опасной болезни в Украине: активно распространяется во время войны
UAToday
2025-02-06T12:30:56Z
Спортивные тренеры назвали ошибку №1, мешающую избавиться от жира на животе
TSN
2025-02-06T11:24:49Z
Признали пригодным, несмотря на медицинскую справку. Украинец смог оспорить заключение ВВК до суда — как он это сделал
Telegraf
2025-02-06T10:09:44Z
Что съесть на ужин: продукты, от которых не набирают лишние килограммы
UAToday
2025-02-06T10:03:18Z
"Я устал ожидать предложений": Зеленский пригрозил кадровыми решениями – детали
UAToday
2025-02-06T08:09:56Z
Пять упражнений, чтобы избавиться от "пивного" живота: даже без посещения спортзала
Comments UA
2025-02-06T07:57:10Z
Магнитная буря 6 февраля: какая ее мощность
TSN
2025-02-06T05:21:12Z
Коммуналка становится дороже: платежка за тепло вырастет на 400 грн, но не для всех
Знай
2025-02-06T15:30:35Z
В Украине ликвидируют Коминвестбанк
Корреспондент
2025-02-06T15:24:46Z
Тысяча мигрантов к одному украинцу — какой будет правильная формула успеха Украины
Фокус
2025-02-06T15:21:47Z
Словакия получила российский газ через Турецкий поток
Корреспондент
2025-02-06T15:21:23Z
Украинцы могут платить за свет вдвое меньше: что нужно для этого сделать
Фокус
2025-02-06T15:06:16Z
Транзит газа из РФ просят возобновить: устоит ли Украина под давлением
Корреспондент
2025-02-06T15:03:04Z
Клиенты Kyivstar готовят акцию протеста против повышения тарифов и шантажируют оператора
Telegraf
2025-02-06T15:00:56Z
Курс доллара в Украине продолжает снижаться - чего ждать в ближайшие дни
Известия Киев
2025-02-06T14:43:10Z
Золото достигло исторического максимума в цене. Сколько оно стоит в Украине
Telegraf
2025-02-06T14:39:47Z
В Европе стремительно снижаются продажи Tesla
Корреспондент
2025-02-06T14:24:02Z
Американская мощь: пикап Dodge завелся и поехал после 42 лет простоя в лесу
Фокус
2025-02-06T12:51:36Z
Водителям запрещено использовать ремень безопасности: где и почему действуют такие правила
UAToday
2025-02-06T12:30:54Z
В Одессе заметили новейший электрокар Xiaomi: в чем его особенность
Telegraf
2025-02-06T11:03:30Z
Какие новые автомобили выбирают украинцы в 2025 году
Фокус
2025-02-06T10:06:40Z
Звезда гонок: знаменитый Ferrari 60-х продали за $36 миллионов
Фокус
2025-02-06T09:00:10Z
Ожидают утилизации: десятки британских электрокаров обнаружили на свалке
Фокус
2025-02-06T07:36:10Z
Более 200 тысяч долларов за безопасность: авто, которое "нельзя угнать", исчезло через 60 часов после покупки
Знай
2025-02-06T06:51:40Z
Правило трех секунд: как уберечь двигатель авто и увеличить его ресурс
Фокус
2025-02-05T18:42:45Z
В России раскрыли, когда встретятся Трамп с Путиным и какие вопросы обсудят
Comments UA
2025-02-06T15:30:56Z
Захарова истерически высказалась о переговорах с США и заявила, что Трампом в РФ не очарованы
Comments UA
2025-02-06T15:30:41Z
Срок прохождения ВЛК для ограниченно пригодных продолжат: нардеп назвал новую дату
TSN
2025-02-06T15:30:34Z
Россия усиливает информационную изоляцию на ВОТ - ГУР
Корреспондент
2025-02-06T15:28:04Z
«Директор НАБУ Кривонос с коллегами устроили шакалиный экспресс», – активист Никонов предложил закрыть антикоррупционное Бюро
Comments UA
2025-02-06T15:27:38Z
Не только редкоземельные металлы: чего хочет Трамп от Украины
Comments UA
2025-02-06T15:27:19Z
Арестович решил, что станет новым Трампом: что пообещал украинцам
Comments UA
2025-02-06T15:18:51Z
Дали деньги на пропаганду: ГУР узнало о намерениях РФ запустить более 2,5 тыс. информсайтов
Апостроф
2025-02-06T15:15:01Z
В России выступили категорически против установления перемирия с Украиной: детали
Comments UA
2025-02-06T15:12:58Z