Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сторінку U-LEAD у Фейсбуці.
«Порівняно з іншими школами міста, Ізюмський ліцей №11 - «щасливець», який підлягав відновленню. «U-LEAD з Європою» разом зі «Сміливі відновлювати» та за підтримки Служби зовнішньополітичних зв’язків European Commission подарували друге життя цьому навчальному закладу», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що в ліцеї зробили повноцінні ремонти в підвалі, модернізували електромережу, встановивши нові розетки, вимикачі та світильники. Відновили санвузли та замінили всі двері в підвалі та відремонтували вхідну групу. Також облаштували майданчик перед школою.
«Вже у грудні школа відчинить свої двері для 742 учнів, з яких 377 – це вимушені переселенці. Проте це лише початок. Наші партнери від Фонду SavED готуються облаштувати Освітній центр “Вулик”, де школярі отримають необхідне обладнання та зручні меблі», - додали в U-LEAD.
У листопаді Програма «U-LEAD з Європою» та БФ «Сміливі відновлювати» завершили ремонт школи у с. Маковище Київської області, яке постраждало під час російської окупації, а також відновили навчальний в Шаповалівці Чернігівської області.
Як повідомлялося, «U-LEAD з Європою» за підтримки Служби зовнішньополітичних інструментів Європейської комісії втілює у життя ініціативу «Відбудова місцевих шкіл задля стійкості» у трьох постраждалих від війни регіонах України. Вона спрямована на надання конкретної підтримки 12 відібраним громадам, які постраждали від війни, у Чернігівській, Київській та Харківській областях шляхом фінансування їхніх індивідуальних підходів із відновлення доступу до освіти.
Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.
Фото: Facebook / ULEAD з Європою