MY.UAНовини
"Поганий знак" від Орбана: Угорщина проти України в ЄС. Чи вдасться домовитись з другом Путіна
"Поганий знак" від Орбана: Угорщина проти України в ЄС. Чи вдасться домовитись з другом Путіна

"Поганий знак" від Орбана: Угорщина проти України в ЄС. Чи вдасться домовитись з другом Путіна

Від початку повномасштабного нападу Росії між Будапештом та Києвом регулярно відбуваються конфлікти через те, що уряд Орбана гальмує антиросійські санкції та агресивно виступає проти будь-якої допомоги Україні збоку ЄС.

Остання гірка пігулка від прем’єр-міністр Угорщини Віктора Орбана – погроза зірвати грудневий саміт лідерів країн ЄС 14-15 грудня на якому планується прийняти остаточне рішення щодо відкриття офіційних переговорів про вступ України до Євросоюзу.

Угорщина заявила, що хоче провести "стратегічну дискусію" про фінансову підтримку України та про те, як російські санкції вплинули на країни ЄС, перш ніж говорити про остаточне рішення. Впевнений та амбіційний тон Орбана говорить про те, що його майже не бентежать погрози ЄС. Щоб якось прояснити ситуацію та спробувати домовитися, голова Європейської Ради Шарль Мішель, 27 листопада, відвідав Будапешт.

Чого прагне Віктор Орбан та чи можливо з ним домовитися – у матеріалі OBOZ.UA.

Дратує ЄС Путіним та зухвалими заявами

17 жовтня Орбан став першим керівником з країн ЄС, який зустрівся з Володимиром Путіним після того, як Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського президента, а ПАРЄ ухвалила резолюцію, яка визнає його диктатором, а саму країну-агресора – диктатурою. Як відомо, парламентська асамблея Ради Європи 13 жовтня закликала"визнати Володимира Путіна нелегітимним після закінчення його нинішнього президентського терміну та припинити всі контакти з ним, за винятком гуманітарних контактів та прагнення миру". Асамблея також вказала на російську агресію проти України та її наслідки як на доказ того, що диктаторські режими "є загрозою міжнародному миру та безпеці, територіальній цілісності та політичній незалежності своїх сусідів".

Такий перебіг подій не дуже бентежить угорського лідера, який заявив, що пишається контактами своєї країни з Росією, а Угорщина проводить "ясну та прозору політику" взаємодії з Кремлем.

"Ми хотіли б тримати відкритими всі лінії зв'язку з росіянами, інакше не буде шансів на мир", – заявив він.

Як відомо, Європейський Союз готує новий, 12-й пакет санкцій проти Росії. В той же час Угорщина вже оголосила, що не підтримає це рішення, мовляв, немає сенсу продовжувати санкції проти Росії, тому що вони нібито завдають більшої шкоди тим, хто їх запроваджує.

Критикуючи дії ЄС з різних питань, у такій своїй "боротьбі" Орбан вже перейшов на особистості. Так, в Угорщині з’явилися білборди з Урсулою фон дер Ляєн та молодшим сином Джорджа Сороса Алексом, з напис на плакаті: "Не танцюймо під їхню дудку". Замовник білбордів – партія Орбана "Фідес – Угорський громадянський союз". За інформацією європейських ЗМІ, Орбан настільки не любить друга України – Урсулу фон дер Ляйєн, що нібито навіть поставив свою згоду стосовно допомоги Україні в залежість від того, що її не буде обрано на другий термін у Брюсселі. Звичайно, такий дикий шантаж, якщо він звісно присутній, навряд буде сприйнято у ЄС.

"Я глибоко переконаний, що ми повинні сказати "ні" брюссельській моделі Європи. Ми повинні сказати "ні", бо вона нежиттєздатна, у неї немає майбутнього. Я переконаний, що сьогодні Брюссель знищує Європу і веде її до загибелі. Щодня вони забивають новий цвях у її домовину", – одна з багатьох заяв Орбана, яка чітко характеризує нинішню політику його уряду по відношенню до союзу.

Після останніх дій та висловлювань угорського прем’єра, представники Європейського Союзу все менш толерантні до такої позиції та вже не добирають слів, щоб характеризувати таку поведінку. Так, голова європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив про те, що ЄС "невдала сучасна пародія" на СРСР, взагалі заявив, що Угорщину ніхто не тримає в Союзі. Європейські дипломати відкрито говорять: поведінка керівництва країни "порушує питання про те, чи можемо ми, як і раніше, довіряти їй як союзнику та партнеру".

Проти України завжди і у всьому

З самого початку повномасштабного російського вторгнення Віктор Орбан користується виключно кремлівськими наративами. Серед основних – Захід має укласти угоду із Володимиром Путіним, яка не передбачатиме повернення окупованого Криму та членство України в НАТО та ЄС. Він також вважає, що найкращим шансом для миру є припинення військової підтримки України.

Угорщина є членом Євросоюзу та НАТО, що дає їй право вето на вступ до цих організацій України, яка в них прагне. При цьому Орбан займає "особливу" позицію з багатьох питань, що мало збігається з лінією більшості західних країн та, звісно, шкодить нашій країні.

Стосовно шляху України до вступу в ЄС, то Орбан заявив, що потрібно буде знайти відповіді на "дуже складні питання", перш ніж Європейський Союз зможе навіть почати переговори про членство України, та порадив владі країни бути обережнішими з "амбітними планами" вступити до Євросоюзу. Угорський прем'єр сумнівається в можливості розпочати переговори щодо приєднання України до союзу найближчим часом.

"Ми не знаємо, наскільки велика територія цієї країни, оскільки війна все ще триває, ми не знаємо, скільки в неї населення, тому що вони тікають", – сказав він.

На продовження таких заяв Орбан активно виступає проти усілякої допомоги Україні. Як відомо, ЄС схвалив створення фонду для України на 50 млрд євро для покриття половини потреб бюджету до 2027 року. Але все той же Орбан закликає не виділяти кошти. Через протидію Угорщини Євросоюз не зміг на засіданні Ради ЄС у Толедо розблокувати черговий транш військової допомоги Україні з Європейського фонду миру.

Будапешт блокує допомогу та євроінтеграційні прагнення України, використовуючи різні аргументи, найголовнішій з них – нібито утиски національної угорської меншини.

"Угорщина не буде підтримувати Київ у жодному питанні міжнародних відносин доти, доки "Україна не відновить колишні права етнічних угорців на своїй території" – ці слова Орбан повторює завжди, коли справа торкається будь-якого українського питання.

Опитування для виправдання відмови

Щоб отримати ще більше аргументів не погоджувати подальше просування України до ЄС, уряд Угорщини, починаючи з 17 листопада, проводить так зване загальнонаціональне опитування населення: "Національна консультація щодо захисту нашого суверенітету", яке названо захистом країни від політики Європейського Союзу, зокрема - вступу України.

Хоча подібне опитування й не має жодної юридичної ваги, але угорській владі воно надає таке собі "легітимне" підтвердження їхньої політики, демонструючи національний консенсус з озвучених питань, особливо стосовно України. Анкета містить 11 запитань, України стосуються чотири з них: щодо членства в ЄС, військової допомоги, фінансової допомоги та імпорту її сільськогосподарської продукції. Інші питання стосуються міграційної політики ЄС, прав ЛГБТ тощо. Угорців просять повернути анкети поштою до 10 січня. Втім ЗМІ не виключають, що цей термін продовжуватиметься.

Чого можна очікувати? Лише потрібних для Орбана та його уряду результатів. Наприклад, торік Угорщина провела "національні консультації" щодо санкцій ЄС проти Росії. Орбан повідомив, що 97 відсотків угорців виступили проти російських санкцій, що стало приводом для блокування чергового санкційного пакету проти Росії. Мовляв, наш народ проти, тому і ми проти. Чогось подібного можна чекати і стосовно українських питань.

Здається, домовитися не вдалося

Стривожений позицією Угорщини голова Євроради Шарль Мішель вирушив до Будапешта. Єврокомісія, як і раніше, утримує близько 28 млрд. євро, які планувалося надати Угорщині. На думку Брюсселя, вони будуть виділені лише в тому випадку, якщо уряд Орбана виконає свої обіцянки щодо дотримання законності та боротьби з корупцією.

Орбан, який почав деякі косметичні реформи, вважає, що його країна виконує всі умови. Тепер він явно хоче змусити ЄС розпочати виплати погрожуючи своїм правом вето стосовно України. І це може спрацювати, оскільки у ЄС все ще існує процедура одноголосного прийняття рішення. Як знак доброї волі ЄК вже рекомендувала виділити Угорщині 900 млн євро.

Тому візит Мішеля до Угорщини повинен був дати відповідь на питання, наскільки великі розбіжності між позиціями Угорщина та ЄС, особливо що стосується України.

Напередодні зустрічі угорський премʼєр написав листа Шарлю Мішелю, в якому зазначив, що його уряд не влаштовує міграційна та гендерна політика Брюсселя, наміри щодо розширення блоку та приєднання України, зокрема, надання Києву військової допомоги, збільшення бюджету Євросоюзу, антиросійська політика та блокування коштів для самої Угорщини. І в ультимативному порядку вимагає повністю переглянути позицію Євросоюзу щодо України, інакше заблокує будь-які подальші рішення ЄС. У листі також ставиться доволі болюче для України питання: чому ЄС повинен продовжувати підтримувати Україну, коли Сполучені Штати, найбільший постачальник військової допомоги країні, не в змозі продовжувати надсилати допомогу через внутрішньополітичні проблеми.

Про результати зустрічі очільника угорського уряду з президентом Європейської Ради майже нічого не відомо. Після переговорів Орбан написав у соцмережах, що зустріч була "корисною", але більше ніякої додаткової інформації. Прес-служба угорського прем'єра в заяві для преси повідомила лише, що під час зустрічі обговорювали підготовку до грудневого саміту Європейського Союзу.

Зі свого боку, Шарль Мішель так само мало коментував зустріч. На своїй сторінці в соціальних мережах він опублікував дві фотографії з прем'єр-міністром Угорщини і також написав, що зустріч була присвячена підготовці до саміту. Правда, додав, що єдність Європейського Союзу вимагає постійних зусиль.

В той же час, відсутність ширшого обговорення зустрічі та загальної прес-конференції Орбана та Мішеля може свідчити про те, що розбіжності між Угорщиною та Євросоюзом так і залишилися невирішенними, що звісно, поганий знак напередодні саміту лідерів країн ЄС.

Україна зробила вагомий крок назустріч – черга за Орбаном

"Вже тривалий час виникає логічне питання – навіщо так агресивно критикувати структури ЄС та їхню політику, але продовжувати залишатися у союзі. Здається, Орбан переслідує дві речі – підняти свою значимість та відпрацьовує кремлівську повістку з дестабілізації в середині Євросоюзу", – таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZ.UA висловив український дипломат, посол України в Хорватії та Боснії і Герцеговині у 2010–2017 роках Олександр Левченко.

"Вже певний час Віктор Орбан показує, що Європейський Союз – зібрання слабких невдах, а його політика нескорегована та потребує кардинальних змін, – говорить Олександр Левченко. – Окрім критики, Угорщина ще й перейшла до активного спротиву ЄС, голосуючи проти санкційних пакетів для Росії та рішень стосовно України. Постає логічне запитання – чому не залишити ЄС, якщо там так погано. Наприклад, як це зробили британці. Але відповідь проста – Угорщина отримує набагато більше фінансів у рамках союзу, аніж віддає. Звичайно, ЄС має певний вплив на Угорщину, наприклад, блокуючи багатомільярдне фінансування, але так довго продовжуватися не може, потрібно домовлятися. Хоча Орбан щоразу заявляє, що Україна не готова до вступу в ЄС і Угорщина буде блокувати це питання, все ж натякає, що готовий переглянути своє рішення якщо йому розблокують обіцяні кошти.

Головна його претензія до України – утиски нацменшин. Треба відзначити, що Україна зробила у цьому питанні великий крок уперед, щоб налагодити стосунки з Будапештом. У грудні 2022 року прийнято новий законопроєкт. Венеціанська комісія та Єврокомісія надали свої правки, які було враховано. За цим документом нацменшини в Україні отримають такіж права, як і у ті й же Угорщині. Голосування з цього законопроєкту заплановане на початок грудня, адже саміт 14-15 грудня. Очевидно, що він буде прийнятий, а тому останній аргумент Орбана, яким він користується під час накладання свого вето з будь-який важливих для України питань, буде знешкоджено. Потім він може говорити все що завгодно, але не про утиски нацменшин.

Після цього подивимося на його дії, чи насправді він проугорський політик, як заявляє, чи він таки в більшій мірі прокремлівський та знайде черговий привід, аби проголосувати проти України дотримуючись російської лінії, яка криється у тому, аби наша країна так і не отримала членства як у ЄС, так і у НАТО", – зазначає Олександр Левченко.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
"Любов переможе": депутатка від "Слуги народу" вийшла заміж за командира підрозділу "Ахіллес"
24tv
2024-05-19T21:03:24Z
Армія РФ просунулася в районах 10 населених пунктів - DeepState
Хвиля
2024-05-20T06:37:29Z
Війна в Україні закінчиться переговорами – секретар РНБО
ГЛАВКОМ NET
2024-05-20T15:27:58Z
РФ сконцентрувала третину боєздатної стратегічної авіації в "Оленьї": що задумав ворог
Фокус
2024-05-19T23:06:25Z
В Україні почнуть розсилати повістки поштою: стало відомо, з якого числа
Telegraf
2024-05-20T15:45:30Z
Польща отримала €300 мільйонів кредиту на будівництво «залізного купола»
УкраинФорм
2024-05-20T15:44:19Z
"Щуру звернуть голову": розкрито несподіваний сценарій ліквідації Путіна
GlavRed
2024-05-18T18:27:25Z
Хто буде керувати Іраном після загибелі Раїсі і які наслідки це матиме: прогноз
Обозреватель
2024-05-20T08:48:17Z
Джуліані під час святкування ювілею вручили обвинувачення у фальсифікації виборів у США
УкраинФорм
2024-05-19T01:03:35Z
Забудьте про цей податок: які пільги мають пенсіонери
24tv
2024-05-20T14:42:34Z
Стало відомо, чому вершкове масло у Європі можна купити вдвічі дешевше, ніж в Україні
AgroNews
2024-05-18T12:13:23Z
"ПриватБанк" дав пораду українцям: як зняти готівку та переказати гроші, якщо відключили світло
Политека
2024-05-19T15:04:55Z
"Київстар" підняв тарифи: що зміниться для абонентів
Хвиля
2024-05-20T15:33:20Z
Фонд гарантування у квітні відшкодував вкладникам збанкрутілих банків ₴13,5 мільйона
УкраинФорм
2024-05-20T14:44:55Z
Чим удобрити помідори: народні засоби, які мають допомогти у господарстві
Политека
2024-05-20T14:40:28Z
Австрія надасть ще €5 мільйонів на відновлення енергетичної інфраструктури України
УкраинФорм
2024-05-20T14:32:08Z
Чи триватимуть відключення світла влітку: відповідь Укренерго
24tv
2024-05-20T14:27:47Z
Офіційний курс долара стабільний після вихідних, втім все може змінитися
24tv
2024-05-20T14:21:49Z
СБУ та ГУР атакували обʼєкт, який "перевершує Кримський міст": військове зведення від Світана
24tv
2024-05-17T17:03:50Z
Росіяни застосовують "кримську тактику" по Одесі: огляд фронту від Світана
24tv
2024-05-18T17:03:42Z
У Харкові пролунали потужні вибухи
TSN
2024-05-19T09:03:38Z
Подарована княгинею Ольгою та була частиною Чернігівщини: київська Дарниця на початку 1900-х. Фото
Обозреватель
2024-05-19T03:25:54Z
В РФ вирішили не відновлювати пошкоджені будинки на кордоні з Україною, бо "безглуздо"
Фокус
2024-05-20T15:42:51Z
Нацгвардія показала, як вибиває росіян з лісосмуг у Харківській області: потужні кадри
24tv
2024-05-20T15:42:47Z
"Страшний сон для ворогів!" Генштаб показав, як працюють у парі танк Leopard та гармата Rheinmetall
Обозреватель
2024-05-19T12:13:43Z
У Ленінградській області пролунав вибух - горить нафтобаза
УкраинФорм
2024-05-19T02:48:33Z
Росіяни обстріляли Вовчанську громаду: одна людина загинула і п'ятеро поранені
УкраинФорм
2024-05-18T16:43:13Z
Статус розшуку в Резерв+: що робити і куди звертатися, щоб швидко виправити дані
Хвиля
2024-05-20T15:37:15Z
Коли закінчиться війна: майор ЗСУ зробив прогноз - Україна перехопить ініціативу
GlavRed
2024-05-19T03:27:27Z
Церковне свято 19 травня: що заборонено робити у другу неділю після Великодня
GlavRed
2024-05-18T08:27:00Z
Росіяни зібрали на Кольському півострові велику кількість боєздатних бомбардувальників
TSN
2024-05-19T21:18:41Z
Квітни, твори, кохай: найщиріші привітання для подруги з днем народження
24tv
2024-05-20T15:42:29Z
У МОН спростували фейк щодо збору даних про учнів 2008 року народження
УкраинФорм
2024-05-20T15:40:20Z
Не продати, не переписати, не вивезти: у новому законі про мобілізацію запровадили жорсткі обмеження для власників авто
Telegraf
2024-05-18T11:03:19Z
Автомобіль на потреби ЗСУ: юристка пояснила, за яких умов його можуть забрати
ZN UA
2024-05-19T10:48:56Z
Україною шириться повітряна тривога: ворог запустив "Шахеди" одночасно з двох напрямків
Обозреватель
2024-05-19T00:57:42Z
В Україні затримали американського добровольця, якого у США підозрюють у подвійному вбивстві
24tv
2024-05-18T06:22:07Z
Гелікоптер із президентом Ірану на борту зазнав аварії, тривають пошуки – ЗМІ
ZN UA
2024-05-19T21:33:32Z
У Росії горять нафтобази та НПЗ після атаки дронів
TSN
2024-05-19T02:33:12Z
26 тис. росіян залишилися без світла: у Новоросійську горить підстанція
ГЛАВКОМ NET
2024-05-18T11:28:30Z
На Полтавщині затримали двох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вбивств
Украина Криминальная
2024-05-20T14:51:00Z
Через Тису на гумовій камері за $6000: прикордонники затримали недалекоглядного "мандрівника"
Telegraf
2024-05-20T14:42:16Z
В Україні оголошена повітряна тривога через зліт МіГ-31К
УкраинФорм
2024-05-20T15:28:39Z
У РФ підтвердили пошкодження на НПЗ у Краснодарському краї внаслідок дронової атаки
InternetUA
2024-05-20T15:04:21Z
У Тисі біля кордону з Румунією виявили тіло ще одного потопельника - прикордонники
УкраинФорм
2024-05-20T14:52:56Z
Усик потрапив у лікарню після перемоги над Ф'юрі: що сталось із абсолютним чемпіоном
24tv
2024-05-19T01:18:21Z
Катерина Усик — жінка, без якої Олександр Усик не може ні дихати, ні перемагати
Фокус
2024-05-19T06:12:30Z
Дідик: Рух має показати все, на що здатний
Football.ua
2024-05-19T05:43:41Z
Син Ф'юрі сфотографувався із Усиком перед битвою за абсолют: несподіване фото
24tv
2024-05-18T18:21:27Z
Аргентина оголосила заявку на товариські матчі у США
Football.ua
2024-05-20T14:58:20Z
"Біполярний розлад": промоутер Ф'юрі відреагував на його заяву, що Усику віддали перемогу через війну
TSN
2024-05-20T14:48:55Z
Барклі може перейти в Астон Віллу
Football.ua
2024-05-20T15:40:05Z
Жіноча збірна України виграла «золото» на Євро-2024 зі стендової стрільби
УкраинФорм
2024-05-20T15:22:30Z
Григорій Козловський - "Рухівці" U-12 та U-13 тріумфували в міжнародному чемпіонаті Interliga
Telegraf
2024-05-20T15:21:07Z
Навіщо на бічні дзеркала наносять вертикальну смугу: 4 неочевидні плюси
Telegraf
2024-05-20T14:48:50Z
Сімейний спорткар: у Києві помітили рідкісну заряджену Skoda
Фокус
2024-05-20T14:15:06Z
Країна контрастів: у Хмельницькому розкішний спорткар припаркували у канаві біля будинку
Telegraf
2024-05-20T13:48:12Z
Розкрито цікаві подробиці нового кросовера Mazda CX-5 2026
Фокус
2024-05-20T13:42:02Z
Чому з кондиціонера дме гаряче повітря: причини несправності і способи її виправлення
Telegraf
2024-05-20T13:18:54Z
Недорогий Opel із нульовою витратою палива з'явився на українському ринку. Фото
Обозреватель
2024-05-20T12:58:44Z
В Україні розпочинаються продажі електричного мінівена Opel Combo Electric: названо ціни та характеристики
AutoGeek
2024-05-20T12:46:33Z
Мільйонер розбив свій суперкар вартістю $380 тисяч, щоб покарати злодія
Фокус
2024-05-20T12:36:56Z
Знадобляться кожному водію: топ-5 крутих речей з Aliexpress
Telegraf
2024-05-20T12:33:58Z
Чи зможете знайти людину на цій оптичній ілюзії
TSN
2024-05-19T12:03:46Z
Населених планет набагато більше, ніж вважалося раніше: нове дослідження вчених
TSN
2024-05-19T12:03:59Z
Ядерна зброя РФ у космосі — вчені попередили про апокаліпсис у разі вибуху
InternetUA
2024-05-18T08:28:10Z
Як користуватися інтернетом, коли немає електроенергії: лайфхак для українців
InternetUA
2024-05-20T15:44:27Z
Американці планують створити «космічні склади» для військових
Portaltele
2024-05-20T15:16:29Z
Загублений населений острів у Тихому океані: чому він опустився під воду
ZN UA
2024-05-20T15:25:41Z
Американський мільярдер упевнений, шо ШІ майбутнього вбиватиме невинних людей
24tv
2024-05-20T15:23:13Z
Президент «Київстар»: Внаслідок кібератаки наприкінці 2023 року росіяни знищили 70% віртуальної інфраструктури компанії
Детектор М
2024-05-20T15:21:46Z
Люди, які вимкнули Facebook на шість тижнів, знали менше новин, але рідше вірили в дезінформацію, — дослідження
Детектор М
2024-05-20T15:19:01Z
Без пасток та отрути: як назавжди вигнати мурах з дому - 5 найкращих методів
GlavRed
2024-05-20T15:27:54Z
Як правильно – "згУщене" чи "згущЕне молоко": якої поширеної помилки треба уникати
GlavRed
2024-05-19T13:27:56Z
Як стильно одягнутися на роботу: найцікавіші варіанти, які можуть вам сподобатися
24tv
2024-05-20T15:42:34Z
Так салат із молодою капустою ви ще не готували: цікавий рецепт від Клопотенка
Политека
2024-05-20T15:31:46Z
Лікування з присмаком нафти та пивотерапія як омолодження: тур по санаторіях України
Комсомольская правда
2024-05-20T15:19:59Z
Психологічний тест по картинці: які секрети приховує ваша підсвідомість
24tv
2024-05-20T15:18:21Z
Баварський крем: як приготувати найніжніший десерт з ароматом кави
Фокус
2024-05-20T15:06:10Z
Робота мрії з видом на море: в Німеччині рідкісна вакансія побила рекорд серед кандидатів
Фокус
2024-05-20T14:57:03Z
Нереальна сума: скільки грошей для США "заробляє" туризм у Нью-Йорк
24tv
2024-05-20T14:54:57Z
37-річна Ірина Сопонару вперше вийшла заміж і показала фото зі свого весілля
TSN
2024-05-20T15:39:52Z
Завжди можна почати спочатку: яким батьком зараз є 80-річний Роберт Де Ніро
24tv
2024-05-20T15:33:50Z
Світло та єдність у темні часи: Макс Барських виступив з надихаючим шоу «Зорепад. На біс»
Вива
2024-05-20T15:33:43Z
"Маріуполь: 86 днів оборони": в Києві відкрилася виставка присвячена другим роковинам полону
24tv
2024-05-20T15:18:59Z
85-річчя у Палаці «Україна». Хто прийшов вітати легендарного керівника Ансамблю Вірського
ГЛАВКОМ NET
2024-05-20T15:18:32Z
Сильвестр Сталлоне у 27 річницю шлюбу з дружиною показав фото з їхнього весілля
TSN
2024-05-20T15:03:26Z
Створено найширшу перуку на планеті: який вона має вигляд
TSN
2024-05-20T15:03:14Z
5 ідей для літніх образів, якими варто скористатися в цьому сезоні: цікаві фото
24tv
2024-05-20T14:57:40Z
Просто та красиво: 7 наймодніших суконь на літо 2024
Telegraf
2024-05-20T14:39:07Z
Кожне поранення обличчя – індивідуальне: як хірурги працюють з травмами війни
24tv
2024-05-20T15:33:41Z
Додають віку і псують шкіру: найгрубіші помилки у макіяжі
Обозреватель
2024-05-20T15:32:05Z
За тиждень Медзакупівлі доправили у регіони ліків на ₴115 мільйонів
УкраинФорм
2024-05-20T14:48:23Z
5 продуктів, які можуть допомогти покращити сон
Обозреватель
2024-05-20T14:37:14Z
Шашличок з кабачка: рецепт розкішної закуски, яку захочеться всім
Политека
2024-05-20T14:19:15Z
Дізнайтеся, щоб не наробити собі шкоди: скільки яєць можна їсти на день
24tv
2024-05-20T14:06:59Z
Шоколад та серце: як солодощі можуть покращити здоровʼя
Обозреватель
2024-05-20T14:04:30Z
До кінця року 50 центрів «первинки» у селах обладнають сонячними панелями - Кузін
УкраинФорм
2024-05-20T13:58:16Z
3 продукти, які краще не їсти перед сном
Знай
2024-05-20T13:51:35Z