/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2Ff5f573fad9a2ea10b6042cffc960dc49.jpg)
Експерт з Нідерландів аноснував новий звіт про вплив російської війни в Україні на клімат
На полях кліматичної конференції ООН у Дубаї анонсували третій звіт щодо впливу російської війни на клімат.
Про це повідомили Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів.
Представлення звіту анонсував Леннард де Клерк – нідерландський експерт з питань викидів, пов’язаних з війною.
Він зауважив, що рф продовжує нищити українське довкілля. Ліси та природні екосистеми потерпають від пожеж і бойових дій, а через це викиди парникових газів збільшуються.
“Тому світ має зробити усе, аби Росія понесла відповідальність за ці викиди та відшкодувала їх Україні”, − зазначив він.
Зазначимо, Леннард Де Клерк − бізнесмен та вчений, який зосереджує свою роботу на зменшенні вуглецевого сліду. Він розробив кліматичні проєкти в рамках Кіотського протоколу для покупки результатів CO2 від імені уряду Нідерландів, а також збудував курорт з нейтральним викидом вуглецю в Угорщині. Після початку повномасштабної війни росії проти України Де Клерк започаткував ініціативу щодо визначення впливу російського вторгнення в Україну на викиди вуглецю.
Теги за темою
РоссияПоділитися сюжетом
Джерело матеріала