MY.UAНовини
Головні генерали країни. Кого найбільше нагороджував президент
Головні генерали країни. Кого найбільше нагороджував президент

Головні генерали країни. Кого найбільше нагороджував президент

Невиконання анонсованих цілей контрнаступу у ході літньо-осінньої кампанії спровокувало кадрові перестановки у стані військових. Без жодних пояснень президент Зеленський звільнив:

Ядовиті стріли критики полетіли навіть у бік Головнокомандувача Збройних сил України генерала Валерія Залужного, який досі користувався беззастережною підтримкою та повагою у війську. Протягом листопада заступниця голови парламентського комітету з питань національної безпеки, депутатка від «Слуги народу» Мар’яна Безугла публічно і системно критикувала генерала. Депутатка, наближена до Офісу президента, прямо заявила: Залужний повинен піти у відставку. Банкова, витримавши паузу, відреагувала на ці випади так: тему доручили коментувати раднику голови Офісу президента Михайлу Подоляку. Він запевнив, що між президентом та головнокомандувачем ЗСУ не існує конфлікту. Проте Безуглу це не зупинило…

І поки ЗМІ, винятково із посиланнями на неназвані джерела, описують зростаючу напругу у відносинах Зеленського і Залужного, характер відносин вищого політичного керівництва країни та вищого військового командування дозволяє зрозуміти один простий критерій – нагороди.

Кого з вищого військового командування під час повномасштабної війни найбільше відзначав верховний головнокомандувач Зеленський?

Вище військове командування – генерали Збройних сил, військово-морських і повітряних сил та спецслужб, які розробляють та відповідають за хід військових операцій зі звільнення територій України, окупованих російськими військами.

Одразу привертає увагу контраст: чітка субординація військових, відповідно до звань, займаних посад та кількість нагород, вручених командувачам главою держави, ніяк не корелюються. Наприклад, генерал-полковник Олександр Сирський, який напряму підпорядковується головнокомандувачу Збройних сил генералу Валерію Залужному, має зібрав значно більший стос нагород, ніж його шеф. Або ж, наприклад, за час вторгнення президент двічі підвищив у військових званнях голову СБУ Василя Малюка та начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова. Водночас більшість їхніх колег такий шлях долають роками, а то й десятиліттями…

Список генералів, відзначених президентом, розпочинають достойники, що отримали після 24 лютого 2022 року зірку Героя України:

Командувач Сухопутних військ Збройних сил Олександр Сирський отримав «Героя України» за визволення Київщини

З серпня 2019 року генерал-полковник Олександр Сирський (58 років) – командувач Сухопутних військ Збройних сил. За час повномасштабної війни військовий зібрав чи не найбільше держнагород серед найвищого генералітету.

18 березня 2022 року президент відзначив Сирського орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

5 квітня 2022 року генерал-полковник удостоївся найвищої держнагороди – звання «Герой України» із врученням ордена «Золота Зірка». З цього приводу пресслужба президента наголосила: завдяки військовій майстерності Сирського підпорядкованими йому військами було зупинено російську навалу. Йдеться передовсім про Київську область.

27 липня 2022 року Олександра Сирського нагороджено відзнакою президента «Хрест бойових заслуг». Це нова нагорода, заснована під час війни, «за видатну особисту хоробрість та відвагу або видатний геройський вчинок під час виконання бойового завдання, або видатні успіхи в управлінні військами під час ведення воєнних (бойових) дій».

Окремо президент привітав Сирського подарунком до Дня народження. Зокрема, генерал-полковнику було вручено картину, «яка відображає подвиг українських воїнів і повагу до них».

Ближче до кінця минулого року Сирський став повним кавалером ордену Богдана Хмельницького, отримавши орден Богдана Хмельницького І ступеня.

Треба додати, що Олександр Сирський є відповідальним за оперативну ситуацію на Бахмутському напрямку з часу боїв за це місто.

У березні 2023 року 37-річний командувач Національної гвардії України Олександр Півненко отримав звання «Герой України»

Нинішній командувач Національної гвардії України Олександр Півненко (37 років) здійснив карколомний кар’єрний стрибок. У березні 2023 року 37-річний полковник отримав звання «Герой України» з врученням ордена «Золота Зірка». Президент Зеленський наголосив, що бойовий офіцер, відзначився у боротьбі проти російських окупантів, зокрема, у боях за Бахмут.

Наголосимо: звання «Герой України» – найвищий ступінь відзнаки в Україні, що надається громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або видатного трудового досягнення.

8 липня Зеленський призначив Півненка командувачем Національної гвардії України, а потім увів до Ставки верховного головнокомандувача.

29 вересня Зеленський зробив Півненка бригадним генералом.

На п’ятий день вторгнення РФ президент Зеленський присвоїв командувачу Морської піхоти України (з 2018 року), командиру оперативно-тактичного угруповання «Донецьк» генерал-лейтенанту Юрію Содолю (52 роки) звання «Герой України».

На початку вересня 2023 року Юрія Содоля було нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

На війні Содоль – з 2014 року.

Був командиром 25 окремої повітряно-десантної бригади, з якою побував у найгарячіших точках, звільняючи українські міста від ворога. Бій за Рубіжне, штурм Ямполя, оборона Донецького аеропорту, прикриття виходу українських сил з Дебальцевого, і це далеко не повний перелік.

Під час великої війни командувач Повітряних сил Збройних сил України Микола Олещук удостоївся високого звання «Герой України»

Генерал-лейтенант Микола Олещук (51 рік) є командувачем Повітряних сил ЗСУ із серпня 2021 року.

26 квітня 2022 року Олещук удостоївся ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. 14 жовтня 2022 року отримав звання «Герой України».

Командувач Повітряних сил ЗСУ пригадав, як у ніч повномасштабного вторгнення, віддав два ключові накази. Перший – о 3:20 – на території України оголосили план «Килим» (план запроваджується через так звані невідомі або небезпечні об’єкти в небі).

Другий наказ було віддано о 3.50 – всю військову авіацію підняли у повітря, оскільки очікувалося, що у першу чергу РФ битиме по аеродромах, інфраструктурі, зенітних комплексах та радіолокаційних засобах. Всю техніку було розосереджено, а підрозділи змінили дислокацію.

За його словами Миколи Олещука, обидва накази спрацювали добре.

Уже екскомандувач військ Оперативного командування «Північ» Віктор Ніколюк отримав звання «Герой України»

Командувач військ Оперативного командування «Північ» (2021-2023), командувач оборони Чернігова у 2022 році генерал-майор Віктор Ніколюк (48 років) з березня 2023 призначений командувачем підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ.

10 березня 2022 року отримав звання «Герой України». Через кілька місяців, 17 червня 2022 року, він удостоївся ордена Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

У різні роки Віктор Ніколюк був начальником штабу 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр» та командиром 92 окремої механізованої бригади імені Івана Сірка.

На початку вересня 2014 року 92 бригада вийшла до району Щастя, Трьохізбенки, Станиці Луганської, а після ротації – тримала оборону на Донецькому напрямку.

Поблизу Щастя на Луганщині 16 травня 2015-го Ніколюк брав участь у захопленні у полон двох громадян РФ – військовослужбовців 3 окремої бригади спецпризначення Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва.

З березня 2020 року генерал-лейтенант Сергій Наєв (53 роки) є командувачем Об’єднаних сил Збройних сил. Наприкінці квітня 2022 року став «Героєм України».

У листопаді 2023-го деякі ЗМІ розтиражували новини про можливу зміну командувачів Наєва і Тарнавського. Олександр Тарнавський – командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія».

На прохання журналістів спростувати або підтвердити ці відомості новопризначений міністр оборони Рустем Умєров зазначив: питання зміни командувачів обговорюється, однак наразі рішення не ухвалено.

Теперішній перший заступник міністра оборони генерал-лейтенант Олександр Павлюк (53 роки) зустрів повномасштабне вторгнення на посту командувача Операції об’єднаних сил. 4 березня 2022 року президент присвоїв йому звання «Герой України». З середини березня і до середини травня 2022 року Павлюк очолював Київську обласну державну адміністрацію. Зокрема, відповідав за організацію оборони та забезпечення Києва.

У 2023 році вище політичне керівництво країни знову запросило Павлюка у владну вертикаль. 13 лютого глава держави вніс зміни до своїх попередніх указів, що дозволило військовим зі званнями генерал-лейтенанта та віце-адмірала обіймати посаду першого заступника міністра оборони на період воєнного стану. Наступного дня заступником міністра оборони, за рішенням Кабміну, було призначено генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

На початку березня Зеленський увів Павлюка до Ставки верховного головнокомандувача – ключового органу, куди входить військово-політичне керівництво України і яке ухвалює рішення щодо деокупації української території.

З кінця липня 2021 року посаду головнокомандувача Збройних сил України обіймає генерал Валерій Залужний (50 років). Він відповідає за військове керівництво ЗСУ, а також управляє переданими у його підпорядкування силами і засобами інших складових сил оборони.

4 березня 2022 року Зеленський присвоїв Залужному генерала, а 6 травня вручив відзнаку президента «Хрест бойових заслуг».

Влітку минулого року, з нагоди 50-річчя Залужного, президент подарував йому іменну вогнепальну зброю – пістолет «Форт» українського виробництва. Вручення відбулося на виїзному засіданні Ставки на Дніпропетровщині.

Між іншим, впливовий американський журнал Time вніс до списку 100 найвпливовіших людей планети у 2022 році президента України Володимира Зеленського і головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Обоє ввійшли до категорії «Лідери».

Це ж американське видання у вересні 2022 року назвало Валерія Залужного «обличчям війни» і помістило його світлину на обкладинку. «Важко передбачити, куди піде війна і яку роль у підсумку зіграє Залужний. Але, мабуть, уперше тепер здається можливим, що армія, якою він командує, здобуде перемогу», – прогнозував Time восени минулого року.

У серпні 2020 року начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони було призначено на той час полковника Кирила Буданова (37 років).

На початку квітня 2022 року Буданов отримав звання генерал-майора, а за рік, на День військової розвідки, президент зробив подарунок Буданову – військове звання генерал-лейтенанта.

У серпні 2022 року деякі ЗМІ назвали Буданова «улюбленим військовим Зеленського». Саме він відповідав за більшість гучних та зухвалих операцій на початку вторгнення РФ, на кшталт поставок зброї на «Азовсталь», штурмів Зміїного чи різного роду «бавовн» у Криму та Росії.

Напередодні Дня незалежності у 2022 році Буданова нагороджено президентською відзнакою «Хрест бойових заслуг».

Кар’єрний ріст голови Служби безпеки України, генерал-майора Василя Малюка (40 років) збігся з повномасштабною військовою агресією РФ проти України.

Після швидкої окупації росіянами Херсонської області президент влаштував кадровий землетрус в СБУ. Тоді Малюк з посади заступника голови відомства перейшов на посаду першого заступника, а у лютому цього року став главою СБУ.

25 березня 2022 року Малюк став бригадним генералом, на підставі президентського указу. На початку грудня 2022 року Зеленський підвищив його у званні, присвоївши генерал-майора.

З червня 2023 року бригадний генерал Олександр Тарнавський є командувачем оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Сил оборони України. Протягом повномасштабної війни він став повним кавалером ордена Богдана Хмельницького.

У березні 2022 року президент присвоїв Тарнавськму орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. У квітні – орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня. 14 листопада того ж року Тарнавський отримав орден Богдана Хмельницького І ступеня.

Наголосимо: вказаною державною нагородою нагороджуються громадяни України за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки країни.

З серпня 2021 року Оперативне командування «Південь» Сухопутних військ ЗСУ очолює генерал-майор Андрій Ковальчук (49 років).

Після повномасштабного вторгнення генерал-майор отримав дві держнагороди: 2 травня 2022 року – орден Данила Галицького (вручається за «значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння українському народові»), а 27 липня 2022 року – відзнаку президента «Хрест бойових заслуг».

Як повідомляв «Главком», попри те, що генерал-майор Андрій Ковальчук розробляв план звільнення Миколаївської та Херсонської областей, його в останній момент було відсторонено. Керував операцією зі звільнення Херсонабригадний генерал Олександр Тарнавський.

З серпня 2021 року генерал-майор Сергій Літвінов служить командувачем військ Оперативного командування «Захід». 19 березня 2022 року президент нагородив його орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

У квітні 2022 року Сергій Літвінов уже отримав орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

Як відомо, генерал-майор Сергій Літвінов є вихідцем з танкових військ. У 2015-2017 роках командував 17 окремою танковою бригадою, окремі підрозділи якої брали участь в обороні Маріуполя, боях за Іловайськ, та Дебальцеве. Механізований батальйон бригади брав участь в обороні Станиці Луганської.

На початку жовтня 2023 року генерал-майор Анатолій Баргилевич (54 роки) обійняв посаду командувача Сил територіальної оборони ЗСУ.

У 2022 році глава держави нагородив його орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня і ІІІ ступеня.

У лавах Збройних сил України Анатолій Баргилевич – понад 30 років. Багато часу служив офіцером оперативних підрозділів на різних посадах.

Питаннями розбудови територіальної оборони почав займатися у 2016 році, коли очолив Оперативне управління командування Сухопутних військ України.

Генерал-майор Едуард Москальов (49 років), який до великої війни був керівником танкового полку при навчальному центрі Сухопутних військ, 15 березня 2022 року піднявся до командувача об’єднаних сил. На цій відповідальній посаді генерал-майор прослужив до лютого 2023 року.

19 березня 2022 року генерал-майор одержав від президента орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня. Наразі він очолює оперативно-стратегічне угруповання військ «Одеса».

Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко (45 років) керував обороною Миколаєва.

Президент 8 березня 2022 року відзначив його орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Попри популярність у народі генерала Марченка (після вигнання росіян з-під Миколаєва у місті з’явилися білборди з написами: «Миколаїв – Герой. Марченко з нами»), вище політичне керівництво не балувало його нагородами. В одному з інтерв’ю генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко настільки сипав одкровеннями, що на запитання ведучої, чи хотів би він, щоб Валерій Залужний став президентом України, сказав: «Дай Бог! Дуже хотів би». Проте після ефіру Марченко відрікся від своїх слів про президентство Залужного.

Віталій Тараненко, «Главком»

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Грейс сражается с зомби в новом геймплейном ролике хоррора Resident Evil Requiem
GameMag
2025-12-03T20:06:33Z
EL Кравчук ошеломил фото из молодости со Святославом Вакарчуком, на котором их просто не узнать
TSN
2025-12-03T16:36:28Z
Россия полностью разрушила павильон СТБ
Comments UA
2025-12-03T16:12:41Z
MONATIK показал на теле особенные татуировки, которые посвятил семье
TSN
2025-12-03T16:06:30Z
Суханов раскрыл истинную причину, почему София Ротару молчит о войне: "Одно обстоятельство мешает"
TSN
2025-12-03T15:51:58Z
Иво Бобул показал архивное фото времен своего детства: певца не узнать
Comments UA
2025-12-03T15:21:55Z
MONATIK рассекретил увлечения сыновей и похвастался важным достижением самого младшего
TSN
2025-12-03T14:51:43Z
Сколько денег нужно звезде украинского кино: актер Андрей Исаенко назвал свои расходы
Comments UA
2025-12-03T14:48:40Z
Вышел трейлер комедии «Испытательный срок» с Екатериной Кузнецовой и саундтреком от DOROFEEVA
Комсомольская правда
2025-12-03T14:45:11Z
Две волны повышения пенсий: насколько вырастут выплаты украинцам в 2026 году
Хвиля
2025-12-03T19:57:02Z
Свет выключают, а платежки растут: счета за электричество не падают во время блекаутов
Знай
2025-12-03T19:36:53Z
Контрабандная империя таможенника Хурсяка: неликвидное мясо, рыба и сало по поддельным документам попали на прилавки Украины
Знай
2025-12-03T19:21:03Z
В "Укргаздобыче" блокируют конкурентов, миллиарды идут на фиктивные буровые проекты и карманных подрядчиков
Знай
2025-12-03T18:21:45Z
Украинцы массово меняют стратегию: новый лидер среди валютных депозитов — и это не то, что вы думаете
Comments UA
2025-12-03T16:42:24Z
Снова с отключениями: где и когда не будет электричества 4 декабря
TSN
2025-12-03T16:21:21Z
Госбюджет Украины 2026: каким будет прожиточный минимум, сколько заложили на оборону и повысят ли зарплату учителям
Фокус
2025-12-03T16:06:08Z
В первые дни зимы цена безумно снизилась: в Украине подешевел базовый продукт
GlavRed
2025-12-03T15:45:51Z
Сколько не хватает пенсионерам для достойной старости
Знай
2025-12-03T15:33:10Z
Илон Маск призывает "ликвидировать" ЕС, который оштрафовал его X
Европейская правда
2025-12-06T14:57:41Z
Туск намекнул, что Навроцкий участвовал в мероприятии, оплаченном россиянами
Европейская правда
2025-12-06T13:33:37Z
Молдова просит Румынию о срочной помощи с электроэнергией после атаки РФ
Европейская правда
2025-12-06T13:09:08Z
Россия разрывает соглашения о военном сотрудничестве с Францией и Португалией
Европейская правда
2025-12-06T12:51:15Z
Каллас прокомментировала резкую оценку Европы в стратегии нацбезопасности США
Европейская правда
2025-12-06T11:16:26Z
Италия приостановила участие в программе PURL, назвав ее "преждевременной", — СМИ
Фокус
2025-12-03T22:03:20Z
Личная просьба Путина: встречу Уиткоффа и Кушнера с Зеленским отменили
Новости Украины
2025-12-03T20:57:34Z
Ситуация в Черном море обостряется: эксперт предупредил о расширении зоны войны
TSN
2025-12-03T20:51:16Z
СБУ и прокуратура задержали бывшего заместителя министра по делу о коррупции в «Энергоатомe»
Новости Украины
2025-12-03T20:42:43Z
В Чехии раскрыли масштабную мошенническую схему с выплатами украинкам
Европейская правда
2025-12-06T12:24:55Z
Должен был лететь в Пхукет: над Москвой загорелся самолет с 240 людьми на борту
Comments UA
2025-12-03T21:06:52Z
Машины под видом гуманитарной помощи: на Львовщине раскрыли незаконную схему
Новости Украины
2025-12-03T20:51:16Z
Все разбил, напился и заснул: нетрезвый енот устроил погром в винном магазине США
Comments UA
2025-12-03T19:42:22Z
«Запоріжсталь» у січні-листопаді збільшила випуск прокату на 16% р./р
AgroNews
2025-12-03T19:19:28Z
В Тернополе произошла давка из-за бесплатных суши-бургеров – пострадали дети: видео
Лига
2025-12-03T18:06:00Z
Взрыв в Харькове: обновленная информация о пострадавших и последствиях
TSN
2025-12-03T17:51:47Z
«Обряд исцеления» за 10 лет тюрьмы: киевлян ограбила «целительница» прямо на улице
Comments UA
2025-12-03T17:39:22Z
Кривой Рог атаковали баллистикой: среди раненых - ребенок, повреждены многоэтажки
GlavRed
2025-12-03T17:27:26Z
В Австрии предостерегли от покупки рождественского печенья через интернет
Европейская правда
2025-12-06T14:30:09Z
Хоть с пеленок работай – пенсия будет мизер: рекордный стаж не гарантирует адекватных выплат
Знай
2025-12-03T20:12:09Z
Плохие оценки уже не пугают родителей: должны ли школьники быть отличниками во время войны
Знай
2025-12-03T19:51:56Z
Глава Госвосстановления объяснил, почему идея раздать квартиры переселенцам – "не очень хорошая"
Лига
2025-12-03T19:09:32Z
Ввезенные для ВСУ автомобили так и не передали военным: где на самом деле оказались авто
Comments UA
2025-12-03T18:57:12Z
Цифры, которые нельзя говорить вслух: сколько людей потеряла Украина за период войны
Comments UA
2025-12-03T18:54:13Z
Шок даже для филологов: в украинском языке есть слова на «ы», о которых вы точно не знали
Comments UA
2025-12-03T18:45:43Z
Франция: мэр, который на пять месяцев уехал в "командировку" на Таити, подал в отставку
Европейская правда
2025-12-03T18:42:08Z
Глава Львовской ОВА Максим Козицкий завел новый роман: что известно о его избраннице
TSN
2025-12-03T18:06:28Z
Ким Кардашьян ошарашила своим новым МРТ
GlavRed
2025-12-03T19:27:47Z
Эти советы станут настоящим спасением зимой: как не "подхватить" простуду
Comments UA
2025-12-03T18:54:22Z
Теневые кураторы возвращаются: закупки медоборудования в Киеве снова ведут к Фисталю, Беззубенко и Добровскому
Комсомольская правда
2025-12-03T17:27:50Z
Ей просто не хочется... Шупенюк рассказала, почему женщины лишаются либидо — и как это разрушает отношения
Comments UA
2025-12-03T16:00:38Z
Как защитить организм от простуды: ТОП советов диетолога
Comments UA
2025-12-03T15:06:33Z
Инжир или финики: эксперты удивили ответом, что более полезно для здоровья
Comments UA
2025-12-03T15:06:01Z
Зарядное устройство едва не унесло жизнь 8-летнего ребенка — что известно
TSN
2025-12-03T14:09:18Z
Ученые узнали, какое животное стоит заводить женщинам, чтобы медленнее стареть: неожиданные результаты
TSN
2025-12-03T13:06:03Z
Прием снотворного без назначения может оказаться крайне опасным: медик поразил заявлением
Comments UA
2025-12-03T12:15:21Z
ШІ ввела прихильників Toyota в оману, надавши хибну інформацію про витік даних щодо суперкара GR GT
Топ Жир
2025-12-03T16:57:04Z
Никакие проблемы с авто не страшны: правило "FORCES" спасает водителей в мороз
GlavRed
2025-12-03T16:03:49Z
На европейский рынок выходит стильный и недорогой корейский электропикап
Фокус
2025-12-03T14:36:46Z
Тест-драйв Peugeot 5008: самый доступный семейный кроссовер в Украине
Фокус
2025-12-03T12:06:53Z
Знакомый незнакомец: доступный кроссовер Nissan Kait рассекретили на официальных фото
Фокус
2025-12-03T11:15:39Z
Эксперт посоветовал водителям возить в авто зимой свежий огурец — для чего он нужен
Фокус
2025-12-03T10:15:13Z
Mercedes впервые показал новейший нестандартный кабриолет "Гелендваген"
Фокус
2025-12-02T15:45:01Z
От музейных раритетов до рекордсменов пробега. Укрпошта выставила на аукцион 716 старых авто
Лига
2025-12-02T13:30:49Z
Представлен самый оригинальный электроскутер современности в стиле IKEA
Фокус
2025-12-02T13:21:09Z
Движение транспорта в центре Киева будет ограничено: в чем причина
TSN
2025-12-03T20:51:15Z
На территории санатория "Жовтень" в Конче-Заспе произошли столкновения между ГУР и военными
Украинская правда
2025-12-03T20:48:17Z
Лес рубил — миллионы исчезали: Экс-главу ГСЧС на Прикарпатье будут судить за масштабную аферу
Новости Украины
2025-12-03T20:24:14Z
Из-за атаки РФ два города полностью остались без света: подробности
TSN
2025-12-03T20:09:41Z
"Я вам, мужики, все расскажу", - в Покровске пленные оккупанты сдали планы РФ. ВИДЕО
Новости Украины
2025-12-03T19:18:52Z
Kia знизила ціни на електромобілі на 10 тисяч доларів, але покупці все одно відмовилися від покупки
Топ Жир
2025-12-03T18:57:57Z
Subaru, можливо, готується виправити головний недолік, який стримував Outback
Топ Жир
2025-12-03T18:30:47Z
«Метінвест» об’єднує експертизу сервісних функцій у єдине підприємство
AgroNews
2025-12-03T18:15:41Z
Неймовірна аварія: електрокар Nio розкрився навпіл, наче консервна банка
Топ Жир
2025-12-03T17:27:12Z
Может дойти до скандала: как групповые чаты управляют настроением ваших детей
Знай
2025-12-03T20:51:53Z
Успехи в карьере, дополнительный доход и удовольствие: гороскоп на 4 декабря
Comments UA
2025-12-03T19:24:14Z
Выберите ангел и узнайте о скрытом для вас послании: тест по картинке
TSN
2025-12-03T18:06:19Z
Эти имена могут сломать судьбу вашего сына: эзотерики предупреждают о темной энергетике
Comments UA
2025-12-03T17:57:09Z
«Где были мои мозги?» — как не тянуть домой кучу хлама, о котором сожалеешь еще до распаковки
Comments UA
2025-12-03T17:36:27Z
Как назвать ребенка, который родится в год Коня: список красивых имен для мальчиков и девочек 2026 года
TSN
2025-12-03T17:18:15Z
Один неосторожный шаг — и день пойдет кувырком: почему 4 декабря нельзя пить, ссориться и даже праздновать
Comments UA
2025-12-03T16:15:36Z
Гороскоп на 4 декабря: этот день лучше всего посвятить отдыху — организм нуждается в восстановлении
Новости Украины
2025-12-03T15:57:32Z
Что категорически нельзя ставить на новогодний стол в год Огненной Лошади 2026
Comments UA
2025-12-03T14:30:52Z
Чиновники блокируют налоги FAVBET
MY.UA
2025-12-04T16:34:26Z
Sony серьёзно берётся за мобильный гейминг — ещё одна серия PlayStation дебютировала на iOS и Android
GameMag
2025-12-03T21:00:02Z
Виживання Mitsubishi в США може залежати від двох її конкурентів
Топ Жир
2025-12-03T20:57:37Z
Зарабатывают на треть больше: как ИИ помогает строителям
Comments UA
2025-12-03T20:39:02Z
Открылись предзаказы на High on Life 2 — представлен 10-минутный фрагмент прохождения кампании
GameMag
2025-12-03T20:36:56Z
Россия без Telegram и What’s App: массовые блокировки
Comments UA
2025-12-03T20:30:00Z
Безпілотник потрапив у поліцейську операцію: автомобіль Waymo натрапив на затримання Лос-Анджелеським департаментом
Топ Жир
2025-12-03T20:12:33Z
Спор вокруг использования чужого арта в Marathon завершён — художница подтвердила урегулирование с Bungie и Sony
GameMag
2025-12-03T19:36:11Z
Анонсирована двухмерная Sacred: Last Pixel of Ancaria
GameMag
2025-12-03T19:36:01Z
Украинская чемпионка публично отреклась от гражданства и присягнула на верность России
Comments UA
2025-12-03T20:27:20Z
Барселона здобула вольову перемогу над Атлетіко
Football.ua
2025-12-02T22:12:13Z
Лыжники из России и Беларуси смогут выступать на Олимпиаде-2026 под нейтральным флагом
Лига
2025-12-02T15:55:27Z
«Очень известный парень»: Усик сказал, с кем хочет выйти на ринг
Comments UA
2025-12-02T15:21:03Z
Известный украинский футболист «Динамо» ушел из жизни
Comments UA
2025-12-01T16:27:32Z
Усик назвал соперника, с которым хочет выйти на ринг. Спойлер: это не Фьюри
Комсомольская правда
2025-12-01T16:03:23Z
Футболистам запрещено бегать с мячом в руках: как странные правила меняли игру
Фокус
2025-12-01T14:51:44Z
Первая украинская чемпионка Европы по акробатике: тренировались в залах без тепла и света
Комсомольская правда
2025-12-01T14:07:13Z
Умер легендарный футболист "Динамо" - семикратный чемпион и обладатель еврокубков
GlavRed
2025-12-01T10:00:56Z