MY.UAНовини
Неконтрольований політ․ Стан цивільної авіації наближає Росію до літакопаду — документи
Неконтрольований політ․ Стан цивільної авіації наближає Росію до літакопаду — документи

Неконтрольований політ․ Стан цивільної авіації наближає Росію до літакопаду — документи

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну ринок російських авіаперевезень почав стрімко колапсувати. Москва без жодних вагань вкрала борти Boeing та Airbus, які перебували у лізингу, знизила вимоги щодо правил безпеки до польотів, а також налагодила певні канали контрабандного постачання дефіцитних підсанкційних запчастин.

Згідно з відкритими даними, 95% всіх рейсів російських авіакомпаній приходяться саме на літаки іноземних гігантів, які рашисти не мають змоги офіційно обслуговувати. Зокрема й через це Міжнародна організація цивільної авіації (IKAO) поставила Москву в один ряд із Ліберією, Конго й Бутаном – країнами, що не здатні стежити за безпекою польотів. Однак наявність "червоного прапорця" не завадила "Аерофлоту" та іншим підприємствам ані працювати у себе, ані літати за кордон. Чимало країн погодилося приймати у себе крадені літаки попри відверту небезпеку, яку вони становлять. І хоча представники країни-терористки стверджують, що з "їх" бортами все в порядку, а кількість інцидентів із ними нібито мінімальна, це зовсім не відповідає дійсності. Ледве не щодня стаються поломки, аварійні посадки, викочування за межі злітно-посадкових смуг, проте відповідальні за польоти московські чиновники вперто удають, що проблеми не існує, тоді як уся галузь просто тріщить по швах. У небо підіймаються справжні літаки-"франкенштейни", кожен з яких зібраний з двох-трьох бортів. За даними ГУР, до середини 2023 року у РФ пустили на "донорство" понад 35% цивільного авіапарку.

Активісти групи КіберСпротив передали редакції 24 Каналу внутрішні документи Уральського міжрегіонального територіального управління Росавіації, завдяки яким можна оцінити стан сфери цивільної авіації у Росії.


Один із документів, що передали 24 Каналу джерела / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

Постійне замовчування інцидентів, допуск до ремонту літаків осіб, що не мають відповідної кваліфікації, несправності інфраструктури аеропортів та навіть неспроможність відповідальних посадовців забезпечити непотрапляння тварин на злітно-посадкові смуги, перетворюють кожен політ будь-яким авіарейсом на щось типу гри у російську рулетку. Той факт, що за останні 1,5 року жоден рашистський цивільний літак не впав як на території країни-терористки, так і за її межами, свідчить про неймовірне диво.

123 інциденти, 261 із яких...

Перш за все, варто відзначити, що фактично усі причетні до організації авіаційних перевезень у Росії є злочинцями, адже систематично та цілком усвідомлено порушують усі можливі правила щодо безпеки польотів. Пасажирам при цьому кажуть, що ніяких відхилень від норм аварійності немає, проте кількість аварій та інцидентів з авіацією постійно зростає. На паперах же ж нічого не відбувається.

Аби не вносити у звіти сумну статистику, у Росавіації придумали низку нових термінів. Щоб не казати про аварійні та позаштатні ситуації, рашисти почали оперувати новомовою типу "авіаційна подія". Саме тому у 2023 році у зоні відповідальності Уральської філії Росавіації не сталося жодної катастрофи, але був один "серйозний авіаційний інцидент". Під останнім посадовці мають на увазі виїзд краденого Boeing-737-800 за межі злітно-посадкової смуги під час посадки.


Чи то гальма погані, чи злітно-посадкову смугу ніхто не почистив / Скриншот із документів Росавіації

А от падіння військового вертольота із загибеллю трьох членів екіпажу у російському відомстві називають просто "авіаційною подією".


Звичайна авіаційна подія (с) / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

То ж немає чому дивуватися, що відповідальні за безпеку польотів спромоглися вказати, що за перші 9 місяців 2023-го сталося 123 авіаційних інциденти. Тоді як лише із бортами "Уральських авіаліній" A319, A320 та A321 (вкрадені Airbus) за цей самий період було зафіксовано 261 "подію з помірним ризиком" та 9 – із високим. Зрозуміло, французькі та американські борти є й у флоті багатьох інших російських авіакомпаній, то ж реальна кількість несправностей на вкрадених літаках по всій Росії загалом є значно й значно більшою.


Подія з високим ризиком ≠ авіаційному інциденту / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

Як росіяни класифікують небезпечні події в авіації, геть незрозуміло, однак навіть той факт, що у 2022-му у зоні відповідальності уральської філії Росавіації було лише 67 "авіаційних подій", свідчить про стрімке збільшення кількості проблем. При цьому йдеться лише про ті позаштатні ситуації, які потрапили до статистики. Насправді ж немає жодних сумнівів, що серйозних несправностей чи критичних подій було значно більше, але яким росіянам вдалося уникнути катастроф із цивільними судами, зрозуміти неможливо.

Борти постійно ламаються

Через некомпетентність фахівців, недбалість керівництва, відсутність потрібних запчастин, а також принциповий відхід Росії від графіків та правил обслуговування літаків іноземного виробництва, авіапарк майже всіх компаній країни-терористки через якісь пару років може більше стояти, ніж літати.

Про це свідчить, наприклад, той факт, що у порівнянні з 2022-м лише у зоні відповідальності Уральського МТУ Росавіації кількість затримок рейсів збільшилася на 44% (880 проти 490 у 2022 році). При цьому 739 випадків, коли рашисти не могли вилетіти вчасно, напряму стосувалися саме технічних несправностей.

Тобто через відсутність доступу до оновлення програмного забезпечення, технічних консультацій та якісних запчастин, а також через можливість пропускати ТО, літаки потроху починають "сипатися". Найчастіше у них відмовляють двигуни, шасі та гальма. Трохи рідше проблема стосується закрилків, систем кондиціонування чи боротьби з обмерзанням. Втім, завдяки вимогам авіаперевізників не вносити інформацію про дефекти у бортові журнали, усі повітряні судна на папері є абсолютно справними.

Однак жодних сумнівів у тому, що реальний стан літаків жахливий, немає. Хоча б тому, що обслуговують їх люди, чию кваліфікацію важко назвати високою. Хіба ж здатні професіональні фахівці з наземного чи технічного обслуговування літаків припуститися потраплянь сторонніх предметів у двигун? Чи "забити" на кригу на крилах та фюзеляжі судна. Або ж просто не закінчити виконання робіт та піти собі з роботи, не передавши літак наступній зміні? Феєричний підхід до виконання безпекових вимог.


Перелік помилок, яких найчастіше припускаються російські спеціалісти під час обслуговування літаків / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

Панує тотальна некомпетентність

Не менш недбалим є й ставлення представників аеропортів, компаній-перевізників та самої Росавіації до виконання власних посадових обов'язків. Для диспетчерів є нормою кілька годин не стежити за повітряним судном, та навіть не помітити, що воно зникло з радарів.


Диспетчер не хотів дивитися вгору / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

Керівники польотів й взагалі можуть спостерігати, як руйнується лайнер, але не доповідати про побачене: а раптом за це ще покарають.


Не доповів – значить проблеми й не було / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

Про що взагалі говорити, якщо найголовніша людина в аеродромно-диспетчерському центрі здатна "забити" на такий інцидент, як невипуск шасі в одного з літаків, що заходить на посадку. Подумаєш, впаде і загориться. Чи інші літаки зачепить. Це ж треба смугу звільняти, рятувальників попереджувати, інші польоти зсувати, раптом і так приземлиться.


Забезпечення безпеки? / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

Не менш епічним, але здатним багато що пояснити, є звіт про потрапляння тварин на злітно-посадкову смугу аеропорту Челябінськ. Згідно з документами, працівники повітряної гавані знали, що на смугу регулярно приходить зграя собак, проте їх це зовсім не бентежило. Дірка у паркані режимного об'єкта? Тварини, що являють собою небезпеку для сотень пасажирів? У Махачкалі от взагалі тисячі випадкових гостей на територію аеропорту потрапили, а тут якісь чотирилапі, можна ігнорувати.


Працівникам Челябінського аеропорту тварини на смузі зовсім не заважали / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

Але всі вищеперераховані події – ніщо у порівнянні з інцидентом, який стався 3 жовтня 2023 року. З міжнародного аеропорту "Орськ" мав вилетіти борт до Магнітогорська. Пропустимо той факт, що рейс взагалі потрапив у розклад попри те, що повітряна гавань у місті прибуття вже 4 місяці як не працювала. Закритий аеропорт призначення не став на заваді пілотам, які проклали собі план польоту та подали його своєму керівництву. Не відреагували на таку "дрібну" помилку й керівники регіонального центру системи організації повітряного руху.


Як взагалі таке можливо? / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

У Сибіру не здатні знайти снігоочищувачі та полагодити світло

Втім, якщо хтось гадає, що проблеми російської авіації обмежуються лише недбалістю та відсутністю доступу до потрібної кількості деталей, це зовсім не так. Зрозуміло, що неможливість вчасно замінити зламані вузли вкупі з ігноруванням несправностей та правил дійсно є головними чинниками того, що у Росії рано чи пізно почнеться справжній літакопад. Однак катастрофи обов'язково ставатимуться ще й через більш банальні речі.

Як-от нездатність рашистів полагодити систему підсвітки злітно-посадкових смуг. Так-так, вони навіть не в змозі вчасно замінити лампочки на найбільш критичній ділянці аеропортів. Наприклад, у Челябінську за 2023 рік вогні ЗПС раптово згасали при наближенні літаків щонайменше 4 рази. Кожен раз пілотам перед посадкою доводилося йти на друге коло, а сідати лише після того, як техніки полагодять несправність. Однак причину відмови світлосигнального обладнання ніхто так і не зміг знайти, то ж атракціон триває досі.


Випадки, коли екіпаж літака не може побачити злітну смугу, трапляються дуже часто / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

З урахуванням ще й того факту, що у повітряних гаванях на Уралі вкрай погано працюють системи контрольно-коригувальних станцій (які передають на борти інформацію про місце розташування літака та допомагають пілотам вибрати вірний курс для приземлення), посадка лайнерів у будь-якому аеропорті Росії є взагалі чимось вкрай складним.

Можливо, керівники Росавіації не звертають увагу на подібні проблеми, керуючись принципом: земля велика, все одно кудись сядуть, проте нічого спільного з безпекою польотів це не має.

Хоча чому взагалі дивуватися, якщо в аеропортах міст, де сніг не сходить по пів року, нема придатних до експлуатації снігоприбиральних машин.


Навіть сніг із ЗПС прибрати не можуть / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

Судячи з усього, російські чиновники геть не можуть розібратися із дуже примітивними проблемами у далеко не найбільших аеропортах країни. То що ж тоді відбувається у дійсно завантажених повітряних хабах типу "Шереметьєво", де кількість інцидентів значно вища, а кожна нештатна ситуація може призвести до значно більш масштабних наслідків? Питання риторичне.

На ринку вантажних перевезень все ще більш погано

Варто відзначити ще й те, що колапс насувається не лише на ту частину цивільної авіації країни-терористки, яка займається обслуговуванням туристів.

Ринок вантажних авіаперевезень, де панують не вкрадені новенькі Airbus та Boeing, а старі радянські ІЛи та відносно свіжі українські АНи, стагнує значно швидше.

Обслуговуванню цих літаків, компанії-експлуатанти приділяють мінімальну увагу. Якщо для виготовлених 50-річних бортів рашисти ще можуть знайти запчастини, то, наприклад, дістати двигуни "Мотор Січі" – аж ніяк. То ж їм і доводиться просто сподіватися на вдачу. Проте від заплющування очей проблема не зникає, а тому аварії авіапарку вантажних перевізників трапляються регулярно.

Наприклад, ІЛи компанії "Абакан Ейр", що здійснюють міжнародні рейси зокрема й в інтересах бандитсько-російських угруповань, а також надають послуги перевезень для замовників з інших країн (ОАЕ, Індія тощо), постійно виходять з ладу. Згідно з внутрішніми документами вантажної фірми, у їх бортів то двигуни барахлять, то системи кондиціонування не працюють, а то й взагалі рація відмовляє.


Лише маленький перелік несправностей авіапарку "Абакан Ейр" / Скриншот із внутрішніх документів компанії

У конкурентів AbakanAir ситуація геть не краща. Можливо, тому, що власникам усіх цих авіакомпаній нічого не буде у разі катастрофи, то ж вони воліють заробляти до моменту, коли борти буквально розваляться у повітрі.

Під загрозою тисячі іноземців

Коли несправні літаки із погано навченими пілотами приймають міжнародні аеропорти, це аж ніяк не свідчить про дотримання стандартів безпеки міжнародних авіаперевезень. Проте щонайменше до першого трагічного випадку Туреччина, ОАЕ, Індія та інші дружні до рашистського режиму країни навряд відмовляться від такого підходу.

Всьому світу відомо, що росіяни вже давно відправляють на складні ремонти двигуни та інші агрегати літаків до Ірану, де їх лагодять несертифіковані спеціалісти. Ті ж деталі, що привозять для Росії в обхід санкцій, часто є малопридатними для використання, а їх доставка триває подекуди кілька місяців.

А втім, чи то через фінансову, чи через політичну складову, до прикладу турки готові наражати себе на мільйонні збитки. Ризикувати життями власних громадян і пасажирів інших авіакомпаній, які можуть стати жертвами спровокованої росіянами аварії. При цьому навіть не обов'язково приймати у себе викрадений 10-річний Airbus із відключеними гальмами та зношеними шинами.

Достатньо пустити до аеропорту SuperJet-100 з епічною назвою "Святитель Спиридон Тримифунтський", чиї пілоти ледве не спровокували жахливу катастрофу у Стамбулі.

Як кажуть у звітах самі росіяни, екіпаж літака "втратив ситуаційну обізнаність", через що викотився на смугу під час посадки на неї іншого лайнера. Загибелі людей вдалося уникнути лише дивом, проте самих пілотів за подібне ніяк не покарали.


Опис інциденту в одному з найбільших аеропортів світу / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

Вкрай небезпечні ситуації через росіян ставалися у 2023 році не лише у Туреччині, але й у багатьох інших країнах. Зокрема – у Таїланді, де недосвідчені пілоти у складних умовах ледве не розбилися при посадці, однак зуміли зманеврувати та майже на 22 метри виїхав за межі смуги.


Російські пілоти вибили страйк на злітно-посадковій смузі / Скриншот протоколу засідання ради з безпеки польотів Уральського територіального управління Росавіації

Скільки часу цивільна авіація Росії буде розкладатися до того моменту, як взагалі всі припинять її пускати у свій повітряний простір, спрогнозувати важко. Найімовірніше, це залежить від того, чи станеться катастрофа за участю російського літака десь за кордоном. Проте тенденції тут цілком очевидні.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Портников объяснил, почему Путин отказался от прекращения огня и предложил переговоры
TSN
2025-05-11T13:34:59Z
Победительница "Битвы экстрасенсов" назвала дату масштабной атаки РФ на Украину
TSN
2025-05-11T13:34:57Z
Когда россияне смогут захватить всю Украину — эксперты назвали дату
TSN
2025-05-02T17:28:37Z
МИД РФ сделал заявление о "возвращении" Украины в границы 1991 года
Comments UA
2025-05-01T15:30:25Z
Россиян уже бесит 9 мая: чем не угодили парад и Путин, объясняет Коваленко
Новости Украины
2025-05-11T15:18:23Z
Случай может стать пророчеством: "Кремль" упал и чуть не раздавил россиянку во время парада
Comments UA
2025-05-11T15:06:02Z
Россиян начинает бесить 9 мая - что изменилось и в чем причина
GlavRed
2025-05-11T11:28:13Z
Кадыров попросил, чтобы его уволили с должности главы Чечни
Comments UA
2025-05-06T15:15:29Z
Россия сразу поддержала 30-дневное перемирие в Украине, — Песков
Фокус
2025-05-09T22:00:15Z
Старшая дочь Пугачева попала в большие проблемы: что произошло
Comments UA
2025-05-02T19:57:23Z
Степан Казанин резко высказался об исчезновении Елены Кравец из "Квартал 95": "Мы ее научили..."
Знай
2025-05-10T09:51:08Z
От КВН до Банковой: что известно о дружбе Елены Кравец и Елены Зеленской
Telegraf
2025-04-29T14:03:43Z
Старый костюм Зеленского изжил себя: специалист по этикету назвала причину
Telegraf
2025-04-28T16:04:40Z
"Дело в том, что мой отец умер в психушке, когда ему было 38". Интервью с народной артисткой Украины Ольгой Комановской/Актриса отказывается от съемок в сериалах
Апостроф
2025-05-11T14:57:21Z
Педро Паскаль и Крис Эванс подкатывают шары к Дакоте Джонсон в новом трейлере фильма "Материалистка"
GameMag
2025-05-11T14:37:40Z
"Мисс Украина 2023" оконфузилась заявлением о селе
Comments UA
2025-05-05T15:48:59Z
"Это слезы...": жена Виктора Павлика внезапно заговорила о втором ребенке
Знай
2025-05-04T16:51:38Z
София Ротару продала элитную недвижимость в Москве: насколько продешевила певица
Знай
2025-05-04T04:51:29Z
Украинки не планируют возвращаться домой после войны: результаты опроса
Comments UA
2025-05-07T22:27:31Z
Пенсионерам выплатят специальные надбавки: какие суммы обещают
Знай
2025-05-03T15:30:37Z
На каком расстоянии от забора можно сажать дерево в Украине
UAToday
2025-04-29T17:27:25Z
Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»
Корреспондент
2025-05-03T17:18:22Z
"Песчаный дьявол": огромное пылевое торнадо парализовало жизнь большого города
Фокус
2025-05-11T15:18:47Z
Секрет истребителей «МиГ» и почему об этих самолетах до сих пор говорят на Западе
Новости Украины
2025-05-11T14:57:56Z
Делал селфи: Зеленский вышел в центр Киева и фотографировался с людьми, — соцсети
Фокус
2025-05-07T18:18:33Z
Почему нельзя сплетничать 5 мая и что нужно высадить в огороде сгеодня: приметы и запреты на Ирины
Знай
2025-05-05T05:46:16Z
Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы
TSN
2025-05-04T10:48:54Z
Учительница физики из Прикарпатья получила десять лет заключения за распространение наркотиков
Апостроф
2025-05-07T15:33:41Z
Над Москвой гремят взрывы
Корреспондент
2025-05-07T09:07:24Z
В Запорожье возросло число травмированных. В ГСЧС показали последствия атаки 6 мая
ZN UA
2025-05-07T04:45:58Z
Массированная атака РФ на Запорожье: количество раненых резко возросло
Comments UA
2025-05-02T04:27:11Z
Жуткая находка в краковском общежитии: погибли двое украинцев
Telegraf
2025-05-11T12:27:41Z
Индия возобновила пропуск воды через плотину на границе с Пакистаном
Корреспондент
2025-05-11T10:45:10Z
РФ атаковала Киевскую область: пострадал мужчина
Корреспондент
2025-05-11T06:46:32Z
Едва выжила в страшном ДТП: полиция не видит тяжелых травм у жены военного, водителя хотят отмазать?
Знай
2025-05-10T20:31:32Z
Индия заявила о нарушении перемирия: в небе слышны взрывы и летают дроны
Факти ICTV
2025-05-10T20:31:30Z
Ученые открыли редкую мутацию, которая позволяет высыпаться всего за 4 часа
Факти ICTV
2025-05-11T09:30:52Z
Завтрак для женщин: что должно быть в рационе каждой
Gazeta UA
2025-05-09T21:39:52Z
7 важных открытий о том, как алкоголь влияет на наше тело
UAToday
2025-05-06T17:28:03Z
Ночные перекусы: почему возникает голод после позднего ужина
Gazeta UA
2025-04-27T17:51:43Z
Можно ли принимать душ во время простуды? Правила, о которых вы не задумываетесь, а зря
Знай
2025-05-11T14:51:14Z
Как безопасно вытащить клеща: пошаговая инструкция, профилактика и советы
VGorode
2025-05-11T11:39:33Z
Что лучше для здоровья — горчица или кетчуп: врач дала окончательный ответ
UAToday
2025-05-04T12:03:37Z
Что произойдет с ногтями, если пить коровье молоко каждый день
Gazeta UA
2025-05-11T11:15:49Z
Осы будут облетать ваш дом десятой дорогой: какие средства отпугивают этих насекомых
TSN
2025-05-11T10:04:03Z
Пенсии заморожены, но не навсегда: власти назвали условия для повышения
Знай
2025-05-03T14:30:07Z
Бычки, сардины и шпроты переходят в категорию деликатесов: как изменились цены
Знай
2025-04-28T03:52:35Z
В Беларуси появился дефицит "символа национальной идентичности" - картофеля
ZN UA
2025-05-11T15:19:56Z
РФ постепенно нивелирует преимущество Украины в дронах: FT предупреждает о переломном моменте в войне технологий
TSN
2025-05-11T13:34:27Z
Снова удар по кошелькам? В Украине прогнозируют изменение цен на куриные яйца
Знай
2025-05-11T13:12:12Z
Вода на 35%, канализация – почти на 20%: украинцам готовят новое повышение тарифов
Знай
2025-05-11T12:31:43Z
АЗС готовятся переписать цены на бензин: каких изменений ожидать
Знай
2025-05-11T11:12:13Z
В Турцию прибыло судно с украинским зерном в рамках гуманитарной помощи ООН
ZN UA
2025-05-11T10:34:38Z
Переводы с карты на карту в Украине в 2025 году: что нужно знать о налогах и лимитах
Знай
2025-05-11T10:30:30Z
Остаемся без еды: Украину накроет опасная жара и засуха уже летом, что обещает прогноз погоды
Знай
2025-05-11T04:30:41Z
В России жалуются на массированную атаку БПЛА
Корреспондент
2025-05-06T06:39:54Z
Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"
Знай
2025-04-28T07:00:08Z
В Киеве прохладно и сыро: синоптики обновили прогноз на субботу
Gazeta UA
2025-05-10T03:24:36Z
Прогноз погоды в Полтаве на неделю с 12 по 18 мая: непогода надвигается, температура резко опустится до +10 градусов
Политека
2025-05-11T15:31:50Z
Отключение газа в неделю 12-18 мая в Одесской области: кому сделали предупреждение
Политека
2025-05-11T15:00:38Z
Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах
Корреспондент
2025-04-27T18:06:09Z
Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области
Корреспондент
2025-05-05T19:10:27Z
Отключение света в неделю 12-18 мая в Сумской области: кому посоветовали подготовиться
Политека
2025-05-11T14:31:15Z
Водителям объяснили, чем грозит авто добавление спирта в бензин
Хвиля
2025-05-04T09:15:41Z
На складе Tesla накоплено более 10 тысяч непроданных пикапов Cybertruck
Корреспондент
2025-05-07T17:39:20Z
Шлем пилота Формулы 1 продан за рекордную сумму
Корреспондент
2025-04-29T20:45:46Z
Кроссовер для активного водителя: тест-драйв нового Ford Puma
Фокус
2025-05-11T10:57:41Z
Металл против времени: два способа победить ржавчину на машине
Знай
2025-05-11T07:51:29Z
Снаружи конфетка, а внутри - бутафория? Автозапчасть Xiaomi оказалась не топ за свои деньги
Знай
2025-05-11T03:51:35Z
Может появиться в Украине: старшего брата Renault Duster впервые заметили на дорогах
Фокус
2025-05-10T16:00:54Z
Гонщики Формулы-1 проехались по Майами на машинках из LEGO: строили более 20 тысячи часов
Знай
2025-05-10T10:51:39Z
В Китае производят дешевые электрифицированные копии Bentley Bentayga за $2500
Фокус
2025-05-10T09:51:20Z
Муравьи исчезнут с участка раз и навсегда: просто смешайте сахар с этим средством
Telegraf
2025-04-29T18:51:11Z
Покупка ранних овощей: что нужно знать, чтобы не принести домой "нитратную бомбу"
Знай
2025-05-01T19:51:29Z
Туристы случайно нашли 7-килограммовый клад золота и серебра в горах Чехии
Апостроф
2025-05-01T14:21:11Z
Китайский гороскоп на май 2025 года: время перемен и внутреннего роста, кому из знаков нужно готовиться
Знай
2025-05-01T19:30:32Z
Уход за пионами в мае: 5 вещей, которые нужно обязательно сделать, чтобы они зацвели
TSN
2025-05-11T15:33:19Z
Почти как в Крыму: почему стоит летом поехать на гору Пивиха
Telegraf
2025-05-11T13:36:29Z
Куда нужно наносить духи, чтобы аромат держался целый день: полезный трюк
TSN
2025-05-11T13:34:12Z
Чаще моргайте и включайте напоминания: советы тем, кто много сидит за компьютером
Gazeta UA
2025-05-11T13:06:23Z
Меньше слов, больше внимания: как оставаться желанным для мужчины
Gazeta UA
2025-05-11T12:49:14Z
Microsoft объяснила подорожание новых игр для Xbox Series X|S
GameMag
2025-05-04T17:16:09Z
Почему не следует пользоваться смартфоном во время его зарядки: объясняем
Gazeta UA
2025-05-11T14:54:43Z
Матюки, горячие сцены и сочный сюжет: опубликованы свежие факты о новой части Mafia
Знай
2025-05-11T12:51:07Z
Всплеск ненависти: почему нас привлекают конфликты в соцсетях
Gazeta UA
2025-05-11T10:45:08Z
Три неочевидные причины, почему смартфон быстро разряжается
Gazeta UA
2025-05-11T07:00:52Z
Буданов подписал "улучшенную карту мира"
Апостроф
2025-05-11T06:39:50Z
В РФ назвали местность, куда упал неконтролируемый советский аппарат "Космос-482"
UAToday
2025-05-11T03:39:37Z
Песня Ye, прославляющая Гитлера, набирает миллионы просмотров в X
ZN UA
2025-05-11T03:34:12Z
GTA 6 снова взорвала интернет: новый трейлер, дата релиза и кадры, которые уже разгадывают фанаты
Знай
2025-05-11T02:51:10Z
Есть на видео: в бою с Суаресом Наваретте получил рассечение прямо от удара
Корреспондент
2025-05-11T15:30:44Z
Фрэнк Уоррен: Если Фьюри вернется, от этого бокс только выиграет
Корреспондент
2025-05-11T15:27:07Z
Капитан залечивает травмы: Интер серьезно готовится к финалу ЛЧ
Корреспондент
2025-05-11T15:24:08Z
Бой Барриос-Пакьяо: президент WBC разъясняет причины санкционирования боя
Корреспондент
2025-05-11T15:21:41Z
Манчестер Юнайтед удруге за сезон поступився Вест Гему
Football.ua
2025-05-11T15:19:20Z
Результативные начало и концовка матча принесли победу Ньюкаслу над Челси
Корреспондент
2025-05-11T14:27:51Z
Кривбас мінімально поступився Колосу й погіршив своє становище в боротьбі за єврокубки
Football.ua
2025-05-11T13:36:06Z
Ньюкасл обіграв Челсі й піднявся на третю сходинку АПЛ
Football.ua
2025-05-11T13:04:03Z
Футболист "Динамо" едва не убился, празднуя гол
Telegraf
2025-05-11T12:03:12Z