MY.UAНовини
13 найгірших продуктів Apple усіх часів
13 найгірших продуктів Apple усіх часів

13 найгірших продуктів Apple усіх часів

“Одноразові” клавіатури, миша, від якої болить зап’ястя, ноутбук, що перегрівається, і “відро для сміття”.

1. Magic Mouse

  • Роки виходу: 2009 та 2015.

Magic Mouse була вперше представлена ​​в 2009 році, і з того часу її зовнішній вигляд практично не змінювався. Apple, очевидно, намагалася створити девайс, що поєднує в собі переваги трекпада та кнопкової миші. Однак, незважаючи на стильний зовнішній вигляд, гризуном цим користуватися дуже незручно.

Замість того, щоб дотримуватися традиційної ергономіки миші, Magic Mouse зробили плоскою. Це змушує користувача тримати її кінчиками пальців, і такий хват призводить до болів у кисті та зап’ястя . Дійшло до того, що сторонні стартапи стали продавати силіконові накладки на цей девайс, щоб змусити його набути форми нормальної миші.

Якщо ви беретеся за Magic Mouse, тільки щоб поскролити стрічку у браузері, миша справді непогана. Але працювати з нею кілька годин поспіль просто болісно.

Інший недолік – швидка розрядка . Перша версія працювала від пальчикових батарей і примудрялася «зжерти» пару акумуляторів за два тижні, максимум за місяць. І це при тому, що менш дорогі конкуренти могли на них протриматися від чотирьох місяців до півроку.

У другій версії миші , що вийшла 2015-го, передбачили вбудований акумулятор, який працював уже довше. Ось тільки, щоб перезарядити його, Magic Mouse доводилося перевертати догори черевом, чому користуватися нею в цей час було неможливо.

Загалом, багато «яблучників», включаючи свій новий Mac , насамперед стали приєднувати до нього мишу простіше, наприклад від Logitech або Razer. Або зовсім переходили на трекпад від Apple, який не на приклад Magic Mouse приємніший.

2. Pro Display XDR Stand

  • Рік виходу: 2019.

iPhone коштує в середньому близько 1000 доларів – це цілком чесна ціна за хороший смартфон. Дисплей Apple Pro XDR обійдеться в 5 000 — дорого, але це плата за неперевершену передачу кольорів, необхідну фахівцям для професійної обробки зображень і відео.

А як вам ідея викласти вартість iPhone за підставку для цього дисплея?

Відразу після презентації монітор Apple Pro XDR зазнав багатьох глузувань . Ні, сам по собі він чудовий, але у нього є одне: в комплекті відсутня підставка. І її потрібно докупити окремо всього за 999 доларів.

При цьому Apple Pro Display XDR Stand не надає жодних особливих можливостей: ні якогось крутого контролю за поворотом і розташуванням монітора, ні вбудованих свистелок на зразок док-станції нічого. Це просто непогана алюмінієва підставка для монітора, яка коштує 1000 доларів.

Просто до уваги: ​​сумісне з Pro Display XDR VESA-кріплення від стороннього виробника можна придбати десь за 50 доларів.

3. MacBook Pro 2016

  • Рік виходу: 2016.

Представлений у 2016 році MacBook Pro четвертого покоління був просто чудовим девайсом на перший погляд. Пристрій отримав покращений дисплей Retina, потужніші процесори Intel серії Skylake, Kaby Lake або Coffee Lake в залежності від модифікації, новий великий трекпад з функцією Force Touch.

Загалом, ноутбук був заряджений саме не можу. Але пара недоліків псувала задоволення від його використання.

Перш за все, MacBook Pro 2016 став першим ноутбуком Apple, оснащеним так званою TouchBar. Це OLED-панель із сенсорним керуванням, що розташувалася на місці ряду фізичних функціональних клавіш. У MacBook минулих поколінь там були Esc, F1-F12 та кнопка вимкнення.

Вміст TouchBar змінювався залежно від того, який софт зараз запущено на комп’ютері. Наприклад, коли ви відкривали відеоплеєр, на панелі відображалися кнопки перемотування відео, у графічних редакторах – колірний спектр, у месенджерах – емодзі тощо.

Звучить круто, але на практиці це було не дуже практично. Керувати яскравістю, гучністю та іншими параметрами через сенсорну панель виявилося зовсім не так зручно, як фізичними кнопками. Крім того, механізм TouchBar був схильний до помилкових спрацьовувань, викликав Siri тоді, коли вона була не потрібна, і заважав людям, які звикли вводити текст наосліп .

З красивою, але марною TouchBar ще можна було б змиритися, але у MacBook Pro 2016 був і серйозніший недолік – так звана клавіатура-метелик. Вона відрізнялася від перевіреної Magic Keyboard тим, що була тоншою та краще реагувала на натискання — теоретично.

Насправді, механізм виявився дуже ненадійним. Будь-яка порошинка або сміття, що потрапили в нову клавіатуру, призводили до того, що при наборі тексту у вас з’являлися подвійні літери. До того ж через одну кнопку, що залипла, доводилося заміняти всю «метелика» — і це влітало клієнту в 700 доларів.

Сервісні центри Apple заполонили незадоволені покупці, і компанії довелося витратити 50 мільйонів доларів на ремонти клавіатур. «Метелика» критикували всі кому не ліньки. А оглядачі The Wall Street Journal навіть випустили статтю , написану на MacBook із клавішами, що залипають, щоб читачі оцінили масштаб трагедії.

Через кілька спроб виправити проблему Apple визнала, що всі ці інновації виявилися зайвими. І в MacBook Pro, випущених після 2021 року, корпорація повернулася до класичного механізму клавіатури без жодних TouchBar та «метеликів».

4. Mac Pro 2013

  • Рік виходу: 2013.

Mac Pro 2013 року через його своєрідний (але привабливий) циліндричний дизайн порівнювали то зі відром для сміття, то з банкою помідорів, то з попільничкою. Це був потужний для свого часу апарат для професійної роботи, оснащений серверним процесором та аж двома відеокартами. Але популярності він не здобув.

Однією з основних проблем були проблеми з апгрейдом компонентів машини. Попередні моделі Mac Pro поміщалися у традиційні великі алюмінієві корпуси, що нагадували терку. Вони легко можна було додати жорсткі диски , і навіть поставити і нову відеокарту, і процесор.

А для відеомонтажерів і звукорежисерів, які особливо люблять Mac, додатковий дисковий простір дуже важливий.

Але Mac Pro 2013 не міг вмістити додаткові накопичувачі, а підключення до нього зовнішніх носіїв робило конструкцію громіздкою і непривабливою. Замінити відеокарти взагалі було неможливо, а підключати зовнішні eGPU до цієї машинки Apple заборонила. Крім того, Mac Pro 2013 не мав модифікацій з однією відеокартою — тобто за додатковий графічний процесор переплачували навіть ті, кому він був не потрібен.

І це ще не все. Маленький корпус Mac Pro 2013 став причиною проблем з охолодженням. Дизайн, хоч і вражаючий з технічної точки зору, не забезпечував ефективного розсіювання тепла, що призводило до гальм та перегріву.

У результаті Apple визнала свої помилки і повернулася до традиційнішого дизайну в 2019 році.

5. AirPods Max

  • Рік виходу: 2020.

Іноді здається, що інженери Apple схиблені на гарних формах, але не особливо замислюються про функціональність. Навушники AirPods Max, вперше представлені в 2020-му, дуже гарні та зручні. Вони забезпечують відмінний звук та чудове шумозаглушення.

Але відразу після релізу AirPods Max технічні видання стали вказувати на той факт, що у виробників типу Sony і Bose є моделі, що надають таку ж якість звуку, але при цьому доларів на 250 дешевше.

Це змусило чимало аудіофілів задуматися, чи варто взагалі гаджет своїх грошей.

До того ж Sony та Bose краще «дружили» з девайсами на Windows і Android , тоді як навушники Apple насамперед були розраховані на роботу саме з «яблучною» технікою.

AirPods Max, на відміну від більшості інших бездротових навушників, не можуть складатися. Переносити їх можна лише у чохлі Smart Case від Apple, що досить незручно. Крім того, навушники не вміють навіть вимикатися і не мають кнопки живлення — натомість їх потрібно складати в кейс, і той переводить їх у режим «наднизкого енергоспоживання». А ще чохол зовсім не захищає найуразливіше місце навушників – оголов’я.

6. iPod Shuffle 3

  • Рік виходу: 2009.

iPod – один з найкращих девайсів від Apple. Зараз, коли всі слухають музику на смартфонах, аудіоплеєри, як окремі пристрої, канули в минуле, але в нульових iPod мали воістину культовий статус. Однак і серед них траплялися невдалі моделі.

Класичний iPod 2005 року відрізнявся дуже продуманим керуванням: міняти треки можна було за допомогою зручного аналогового колеса під екраном. Крім цього, компанія створила також два покоління iPod Shuffle – це мініатюрний плеєр без дисплея, який кріпився на одяг як прищіпка. Він також цілком зручно контролювався кнопками.

Але в 2009 Apple вирішила зробити Shuffle ще менше – і просто видалила з нього всі інструменти управління.

iPod Shuffle третього покоління можна було керувати лише клавішею на пропонованих навушниках від Apple, і це було надзвичайно неінтуїтивно.

Судіть самі. Щоб перейти до наступного треку, потрібно двічі натиснути кнопку. Для швидкого перемотування вперед – двічі натиснути її та утримувати. А щоб перейти до попереднього треку, тричі затиснути центральну кнопку на 6 секунд після початку поточного треку.

Якщо ж ви хотіли підключити сторонні навушники , доводилося розщедритися на спеціальний перехідник, що дозволяв «подружити» їхній інтерфейс керування з плеєром.

Загалом, Apple зрештою вирішила, що погарячкувала у своєму прагненні до мінімалізму, і в 2010 році iPod Shuffle четвертого покоління отримав назад коліщатко з клавішами.

7. MacBook

  • Рік виходу: 2015.

У 2015 році Apple представила новий 12-дюймовий ноутбук, який охрестила просто MacBook без приставок Air або Pro. Він став першим портативним комп’ютером Apple, який не має активної системи охолодження.

Передбачалося, що безвентиляторний апарат буде безшумним і при цьому зможе похвалитися завидною автономністю: весь простір, що звільнився в корпусі після видалення кулерів, пустили під акумулятори.

У наші дні безвентиляторними і при цьому потужними MacBook Air нікого не здивувати, але в 2015 така модель була всім в новинку. Ось тільки вона не виправдала покладених на неї надій.

По-перше, новинку оснастили лише одним портом USB-C, так що, скажімо, одночасно заряджати ноутбук і працювати з даними на зовнішньому SSD у вас не вийшло б. Це серйозно ускладнювало життя користувачів.

По-друге, на той час у Apple ще не було власних продуктивних чіпів Silicon і 12-дюймовий MacBook оснастили процесором Intel Core M на 1,1 ГГц. Ось тільки цей камінь більше підходив до планшета, ніж для повноцінного комп’ютера. Його вистачало для перегляду веб-сторінок або набору документів, але при спробі зайнятися серйознішою роботою ноутбук починав перегріватися і гальмувати . Тести показували , що новий девайс Apple відстає за продуктивністю від MacBook Air чотирирічної давності.

По-третє, MacBook 2015 став першим девайсом компанії, оснащеним вже згаданою нещасливою клавіатурою-метеликом, схильний ламатися від будь-якої порошинки . Її невисока надійність також не додавала гаджету окулярів.

При всьому цьому MacBook коштував дорожче версії Air, забезпеченої куди потужнішим процесором Core i5 1,6 ГГц, і всього трохи недотягував за ціною до Pro – а той був набагато, набагато потужніший. У результаті покупцям було зовсім невідомо, за що вони віддають гроші.

Загалом, 2019 року Apple припинила підтримку свого MacBook і сконцентрувалася на перевірених лінійках Air та Pro.

8. Pippin

  • Рік виходу: 1996.

Ви знали, що у Apple колись була власна ігрова консоль, як у Sega? Пристрій було розроблено спільно з японською компанією Bandai у 1996 році. Зараз про нього, звичайно, забули всі, крім захоплених олдскульних колекціонерів, але свого часу корпорація покладала на гаджет великі надії.

Консоль була, по суті, комп’ютером Mac на платформі PowerPC 603e, вміщеним у корпус, що нагадував відеопрогравач. Працювала вона на урізаній версії MacOS .

Передбачалося, що Pippin стане не лише ігровою платформою, а й універсальним інструментом для перегляду мультимедіа з доступом до інтернету.

Правда, ігор для цієї консолі було розроблено не дуже багато, а у наявних графіка та геймплей поступалися тайтлам тих же PlayStation і Nintendo 64. Ексклюзивів і зовсім раз-два і влаштувався. Серед них — шедеври на кшталт «Містер Картопляна Голова рятує овочеву долину», яким було, м’яко кажучи, далеко до Final Fantasy VII та Super Mario 64.

При цьому вартість Pippin становила 599 доларів проти 299 PlayStation. Все це призвело до того, що Apple виробила всього близько 100 000 консолей, а продала менше половини від цієї кількості. Довелося навіть продавати Pippin в американські готелі, причому як відеопрогравачі для номерів. З того часу «яблучна» корпорація більше не робила спроб завоювати ігровий ринок .

9. Apple III

  • Рік виходу: 1980.

Надзвичайно успішний Apple II, який вийшов далекого 1977-го і продавався аж до 1990-х, називають «комп’ютером, який створила Apple». Apple III, що вийшов за ним, випущений у 1980 році, навпаки, мало не загробив корпорацію.

За словами співзасновника компанії Стіва Возняка, основна причина провалу Apple III полягала в тому, що машина була розроблена відділом маркетингу, а не командою інженерів.

Під час проектування Стів Джобс наполягав , щоб у комп’ютері не було вентиляторів та вентиляційних отворів. Так він нібито працюватиме безшумно і виглядатиме краще.

Передбачалося, що Apple III охолоджуватиметься виключно за рахунок потужного алюмінієвого корпусу. Але не прокотило. Користувачі стикалися зі спотвореним текстом на екрані, припоєм, що плавиться, втратили контакт чіпами та іншими технічними збоями.

Коли ж обурені покупці запитували, чому їхні комп’ютери не працюють, Apple офіційно рекомендувала їм… «підняти пристрій на 3 дюйми над столом, а потім впустити його, щоб компоненти, що відпалися, стали на місце».

У результаті Apple III став повною катастрофою. Перші 14 тисяч пристроїв, випущених на ринок, довелося відкликати для ремонту. Загалом було продано лише 65 000 комп’ютерів, після чого в корпорації махнули на них рукою і повернулися до старих перевірених Apple II. Як пізніше сказав Стів Возняк, Apple втратила на цьому проекті близько 100 мільйонів доларів, а більшість співробітників, які працювали над ним, покинули компанію .

10. Power Mac G4 Cube

  • Рік виходу: 2000.

У 1999 Apple презентувала Power Mac G4 — інструмент для професіоналів, що створюють відео, музику, зображення та інший цифровий контент. Це був великий і потужний на той час комп’ютер. А через рік, представивши Cube, Стів Джобс заявив , що вони взяли Power Mac і зменшили його в чотири рази, перетворивши на куб розміром 8×8 дюймів.

Power Mac G4 Cube – один із найкрасивіших продуктів Apple в історії. Комп’ютер навіть виставлений у Музеї сучасного мистецтва у Нью-Йорку. Але, незважаючи на потужну начинку та шикарний дизайн, Power Mac G4 Cube перестали продавати лише через рік.

По-перше, хоч він і позиціонувався як професійний комп’ютер, але мав дуже урізані можливості. Тут було всього два порти USB, які відразу займалися мишею і клавіатурою, а встановлення додаткових карт розширення не передбачалося.

Щоб підключати до девайсу периферію, його доводилося перевертати, бо всі роз’єми в нього були внизу.

По-друге, Cube мав проблеми з температурою. У ньому не було вентиляторів, і він охолоджувався за рахунок конвекції: тепле повітря виходило з отворів зверху. Цей спосіб був неефективним, і G4 Cube перегрівався при важких завданнях.

І нарешті, гаджет був просто дорогий. Звичайним користувачам він виявився не потрібен, а професіонали віддавали перевагу більш кастомізованому та перевіреному Power Mac G4. В результаті було продано лише близько 150 000 екземплярів пристрою. А через багато років новий директор Apple Тім Кук назвав Cube “вражаючим провалом”.

11. Newton

  • Рік виходу: 1993.

Apple Newton – один із перших (якщо не перший) в історії КПК – кишеньковий персональний комп’ютер. Передбачалося, що люди відмовляться від своїх блокнотів та ручок на користь цього девайсу. Щось на зразок iPad з 90-х . Щоправда, лише теоретично.

Насправді ж Newton виявився особливо корисним. Apple розхвалювала рукописне введення на КПК, але він був, м’яко кажучи, посереднім. Гаджет важко розумів, що ви хочете написати, навіть якщо ви виводили літери дуже акуратно.

Проблеми Newton з розпізнаванням записів стали притчею в мовах, це навіть у «Сімпсонах» пародіювали .

Крім того, пристрій вийшов дуже громіздким : воно не поміщалося в жодну кишеню. А ще надзвичайно дорогим – близько 699 доларів. За словами колишнього генерального директора Apple Джона Скаллі, компанія вклала в розробку Newton близько 100 мільйонів доларів, але продукт так і не набув популярності на ринку.

Через три роки після цього релізу компанія Palm випустила свій PalmPilot, який виявився меншим, тоншим і зручнішим, ніж гаджет від Apple. Він остаточно поховав Ньютон. Стів Джобс , який повернувся в 1998 році в Apple, подивився на це неподобство і скомандував закрити проект.

12. Macintosh TV

  • Роки випуску: 1993.

Чи знаєте ви, що Apple у давнину випустила телевізор? Ну тепер знаєте.

Macintosh TV був спробою корпорації вийти ринку телевізорів. По суті, він був комп’ютером з мишею, клавіатурою і пультом дистанційного керування. Цей апарат міг використовуватися як звичайний Mac, а також здатний показувати канали кабельного телебачення. До того ж у TV був CD-ROM, не особливо, щоправда, корисний: до буму DVD було ще далеко .

Апарат вийшов громіздким (навіть громіздкішим, ніж більшість телевізорів тих часів), негарним і дорогим. Коштував він близько 2000 доларів і популярним так і не став. Apple випустила лише близько 10 000 екземплярів, після чого забула про нього, як про страшний сон.

13. Apple Pencil 1

  • Рік виходу: 2015.

Перший iPad Pro, випущений у 2015 році, не можна назвати поганим продуктом. Це був найкращий планшет на ринку, що дозволяв не лише споживати контент, а й малювати, і робити рукописні нотатки завдяки чудовій чутливості його стілусу. Все в ньому було добре, і тільки одна дрібниця трохи дратувала.

У той час Apple ще не здогадалася до технології магнітної зарядки, тому стілус Apple Pencil першого покоління передбачалося підживлювати, встромивши в роз’єм Lightning на iPad.

Природно, за недостатньо акуратного звернення він або виламував порт на планшеті, або в кращому разі ламався сам. Не дивно, що в 2018 році в новій ревізії стілус інженери Apple навчили девайс заряджатися просто від корпусу iPad.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Україна готується до мирних переговорів із РФ: майор ЗСУ розкрив деталі
GlavRed
2024-05-21T00:27:17Z
"Ви мене вже вибачте, що я не здох": Володимир Жогло зізнався, чому його не взяли в армію
Фокус
2024-05-07T11:18:59Z
У Путіна відреагували на заяви НАТО про розгортання ядерної зброї
24tv
2024-06-17T10:21:53Z
В Україні перебуває вісім “злодіїв у законі” – Нацполіція
1News
2024-06-04T20:45:44Z
Путін має страх: Світан назвав 2 завдання супроводу літака диктатора територією Росії
24tv
2024-06-18T20:21:45Z
Столтенберг: Підтримка України - це не благодійність, а спільна безпека НАТО
УкраинФорм
2024-06-18T20:19:10Z
Асоціації з нацистським концтабором: правозахисники показали стан українця після російського полону. Фото
Обозреватель
2024-06-04T20:51:13Z
Bloomberg: Путіну бракує часу для досягнення прориву в Україні
ГЛАВКОМ NET
2024-06-08T14:43:55Z
Путін пригрозив ударами по країнах, що постачають зброю Україні
TSN
2024-06-05T22:24:18Z
Тіна Кароль знайшла чоловіка, на чиїй кухні може бути господинею - нещодавно розлучився: "Жінка повинна..."
Знай
2024-05-11T05:51:17Z
Який вигляд мала Заворотнюк перед смертю - останнє фото актриси
GlavRed
2024-05-30T09:28:25Z
"Остаточне рішення": з'явилася брудна правда про Ані Лорак
GlavRed
2024-05-27T19:27:39Z
"Я помру на своєму городі": Світлана Лобода зізналася, де зараз її сім'я
GlavRed
2024-06-13T14:27:23Z
Настя Каменських заспівала у США російською мовою - деталі
GlavRed
2024-06-18T19:57:54Z
Може не закінчити тур: Джастіна Тімберлейка взяли під варту
24tv
2024-06-18T19:42:31Z
Прем'єр Олександр Стоянов залишає балетну сцену - реакція Катерини Кухар
GlavRed
2024-06-05T16:29:50Z
"Я щаслива": Наталя Могилевська показалася в обіймах відомого українського співака
GlavRed
2024-05-20T06:27:51Z
Не лише бізнесмени, філантропи та мільйонери. Хто бере участь у франшизах реаліті-шоу «Холостяк»
Детектор М
2024-06-05T17:11:37Z
У родині Заворотнюк сталося ще одне горе
GlavRed
2024-06-14T11:25:23Z
"Це призупинить дії на фронті": генерал Романенко сказав, що може зупинити наступ РФ
GlavRed
2024-06-13T10:27:35Z
Церковне свято: що категорично заборонено робити 18 червня
GlavRed
2024-06-17T13:25:06Z
ТЦК змінюють методи пошуку: що треба знати
Знай
2024-05-29T06:36:46Z
"Ураження Су-57 скомпрометувало росіян": Криволап оцінив непоправні втрати РФ
GlavRed
2024-06-18T20:21:02Z
В Україну вдалося повернути 16-річного підлітка
1News
2024-06-18T20:11:20Z
Власників тварин чекають штрафи: у якому випадку доведеться платити до 5100 гривень
Политека
2024-05-27T10:31:59Z
Чому пенсіонери з великим стажем мають зменшені пенсії
24tv
2024-05-30T05:15:59Z
Поганий знак: що негайно слід зробити з речами з секонду - як не накликати біду
GlavRed
2024-06-12T03:27:00Z
Що б не сталося: яку фразу нізащо не можна говорити дітям
24tv
2024-05-29T08:51:11Z
Як приготувати молоду картоплю: простий і неймовірно смачний рецепт, як у ресторані
Политека
2024-05-12T17:46:55Z
Як приготувати хлібний квас у домашніх умовах: кухар розповів про надзвичайно простий рецепт
GlavRed
2024-06-18T00:27:07Z
Як прибрати наліт усередині бачка унітазу: швидкий спосіб, який добре допоможе
GlavRed
2024-06-12T16:27:34Z
Ягідний пиріг без глютену: як правильно приготувати, щоб сподобалось всім
Обозреватель
2024-06-18T20:11:48Z
Ось три найбільш несприятливі дні для городництва в червні: не варто їх ігнорувати
24tv
2024-06-18T19:51:04Z
Ідеальне тісто для вареників: зірка "Мастер Шеф" поділився надійним рецептом
Политека
2024-05-15T17:48:40Z
Ребус для тих, у кого зір орла: треба за 11 секунд знайти пружину
GlavRed
2024-05-30T03:27:21Z
Замість дерунів: "Мастер Шеф" Ярославський дав оригінальний рецепт смаженої картоплі
Политека
2024-05-29T09:01:27Z
На Хрещатику сталася масова бійка: що відомо про інцидент у Києві
24tv
2024-05-26T20:03:44Z
На Кіровоградщині чоловік написав заяву про те, що не буде воювати: яке рішення суду
Политека
2024-05-28T19:01:51Z
ЗСУ підуть у наступ: що чекає на Україну в червні 2024 року - шокувальний прогноз астрологів
TSN
2024-06-02T14:33:22Z
Для трамваїв і тролейбусів встановили нові тарифи: скільки коштуватиме поїздка
Знай
2024-05-27T05:36:56Z
Потенціал для того, щоб зруйнувати цей міст практично вже є, - аюрведичний терапевт Марія Ланг про Кримський міст
Политека
2024-06-18T20:16:56Z
Навіть читають українську молитву, – в ЗСУ розповіли, хто з окупантів потрапляє в полон
24tv
2024-06-18T20:12:24Z
Керченський міст знищувати вже "неактуально"
GlavRed
2024-05-07T16:27:27Z
У Донецькій області окупанти прориваються вперед: в ISW розкрили ситуацію
GlavRed
2024-06-15T06:27:39Z
Відключення світла будуть у кожній області України: оголошено графіки на 6 червня
Обозреватель
2024-06-05T23:40:42Z
Розкрито таємницю «НЛО» на дні Балтійського моря
Portaltele
2024-05-27T10:13:48Z
Під час страшної пожежі загинула відома українська ведуча
GlavRed
2024-06-02T13:26:37Z
У поліції повідомили деталі моторошного вбивства 20-річної жительки Рівного
Варта1
2024-06-04T10:14:39Z
Моторошний вибух прогримів у Києві: пролилася кров
Политека
2024-06-10T03:16:32Z
Російські спецслужби звинувачуються у вербуванні українських підлітків для підпалів автомобілів ТЦК
360ua.news
2024-06-18T19:37:25Z
Синєгубов: У Вовчанську залишаються близько 50 цивільних, кількість загиблих може йти на десятки
УкраинФорм
2024-06-18T19:29:20Z
На Хмельниччині чоловік з ножем напав на працівника ТЦК
Новости Украины
2024-06-12T13:06:14Z
Під Москвою пролунав гучний вибух - соцмережі
TSN
2024-06-08T22:48:46Z
Поліцейські затримали одесита, який нещадно побив знайомого через ревнощі
Украина Криминальная
2024-05-27T21:09:24Z
Великий український банк змінив термін дії карток: українців попередили, коли останній день
Политека
2024-06-15T05:01:00Z
Як українці "помстились" полякам за блокування кордону: фермери пояснили
TSN
2024-05-29T15:18:18Z
Пенсіонери можуть отримати додаткову виплату у червні: кому розраховувати на 1500 грн
Политека
2024-05-16T03:43:49Z
Пенсіонери отримають доплати до пенсій у червні: кому це доступно
Политека
2024-06-16T18:02:54Z
Через збій не дорахувалися 4000 гривень: клієнти ПриватБанку налякані, до банкоматів ні ногою
Знай
2024-06-18T20:10:52Z
У Міненерго пояснили відключення світла: чого чекати взимку
GlavRed
2024-06-18T19:57:46Z
В "Укренерго" розповіли, що буде з електропостачанням протягом тижня і на вихідних
ZN UA
2024-06-05T00:19:52Z
Стало відомо, звідки везуть полуницю до України
AgroNews
2024-05-27T10:16:25Z
В Україні сильно падає в ціні популярний овоч: вже здешевшав на 25%
Политека
2024-06-16T17:32:30Z
Його використовують одиниці: для чого насправді потрібна маленька кишеня на джинсах
GlavRed
2024-06-17T12:26:22Z
Куди діваються видалені фото з телефону: про цю таємницю ґаджета знають одиниці
GlavRed
2024-06-12T03:27:26Z
TikTok-акаунти відомих людей опинились під загрозою
ГЛАВКОМ NET
2024-06-05T20:32:28Z
Смартфон потрібно вимикати щонайменше раз на тиждень: рекомендації щодо захисту від кібератак
InternetUA
2024-06-03T05:41:34Z
Які функції потрібно вимкнути, щоб телефон працював довше: інструкція
Политека
2024-06-18T20:01:05Z
Віртуальний лев за 400 євро: мережа "сходить з розуму" через анімованого звіра
Обозреватель
2024-06-18T19:46:41Z
Завжди залишитеся на зв’язку: як не дати розрядитися телефону під час вимкнення світла
InternetUA
2024-06-02T07:06:55Z
Так не можна заряджати смартфон: названо чотири найпопулярніші помилки
Политека
2024-06-15T20:07:51Z
Продажі Vivo X100 Ultra перевищили $69 мільйонів за годину після запуску
Portaltele
2024-06-05T04:18:44Z
Усик потрапив у лікарню після перемоги над Ф'юрі: що сталось із абсолютним чемпіоном
24tv
2024-05-19T01:18:21Z
Магучіх із історичним рекордом виграла чемпіонат Європи з легкої атлетики. Відео
Обозреватель
2024-06-09T23:27:40Z
Коли грає Україна на Євро-2024: розклад матчів та суперники збірної України
GlavRed
2024-06-12T07:27:16Z
Наполі впевнений у підписанні Ермосо
Football.ua
2024-06-08T18:43:37Z
Пепе — найстарший гравець в історії чемпіонатів Європи
Football.ua
2024-06-18T20:13:21Z
Гюлер – найкращий гравець матчу Туреччина – Грузія
Football.ua
2024-06-18T19:27:43Z
Росіяни знищили будинок: Зінченко придбає житло для футболістів-переселенців з Бахмута
24tv
2024-05-31T21:09:11Z
Мілевський уперше показав фанатам свою нову дівчину
GlavRed
2024-05-26T12:27:54Z
Ексфутболіст збірної України отримав російський паспорт
ГЛАВКОМ NET
2024-06-04T09:59:12Z
Одяг знову стане чистим: як вивести з тканини плями від літніх ягід
GlavRed
2024-06-13T03:27:24Z
Як уберегти помідори від фітофтори: поради, які захистять врожай
Политека
2024-06-13T10:04:49Z
Чому категорично не можна спати на двох подушках: суворі народні прикмети
GlavRed
2024-06-13T03:27:16Z
Ви будете в шоці: як прибрати черв'яків із черешні - швидкий та дієвий метод
GlavRed
2024-05-30T12:25:05Z
Топ 7 продуктів, які допоможуть поліпшити роботу щитовидної залози
Фокус
2024-06-18T19:15:45Z
Львівські хірурги видалили пухлину кисті 6-річному хлопчику
Варта1
2024-06-18T17:41:29Z
Допоможе заснути за 3 хвилини: експерт показала хитрий трюк
GlavRed
2024-05-28T09:27:08Z
Як захистити картоплю від шкідників бюджетними засобами: народні перевірені методи
Политека
2024-06-18T17:19:50Z
Дихайте легко, живіть щасливо: найкращі кімнатні рослини для поліпшення психічного здоров’я
24tv
2024-06-18T16:45:43Z
Як зробити так, щоб у машині не було жарко: водії вражені лайфхаком
GlavRed
2024-06-03T03:25:26Z
Кросовери і не тільки: названо найпопулярніші дизельні авто в Україні
Фокус
2024-05-21T11:16:31Z
Недорогого суперника RAV4 від Subaru показали у практичному вигляді
Обозреватель
2024-06-18T19:25:24Z
Представлений надекономічний кросовер Mini Countryman
Portaltele
2024-06-18T14:27:41Z
Як спека впливає на запас ходу вашого електромобіля і що ви можете зробити, щоби зменшити шкоду
24tv
2024-06-18T14:06:30Z
Новий спортивний електрокросовер Audi показали до презентації
Фокус
2024-06-18T12:30:16Z
WEC 2024: великі надії та сльози Alpine у Ле-Мані
AutoCentre
2024-06-18T11:38:58Z
Новий Citroen C3 Aircross готується до світової прем’єри
AutoCentre
2024-06-18T11:38:17Z
Попит на вживані легковики з США різко збільшився: які моделі купують найбільше
Обозреватель
2024-06-18T10:53:40Z