/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F3956d104731df825a86a0b0eccf7f7b1.jpg)
Екстрасенс відповіла, чи переможе Україна у війні з Росією
Екстрасенс Яна Пасинкова зробила розклад на картах Таро і визначила, чи вдасться Україні перемогти у війні, розв'язаній Росією ще 24 лютого 2022 року.
Відповідаючи на питання, на якому етапі війни ми зараз перебуваємо, Пасинкова каже, що все залежить від того, чого ми хочемо і на що готові піти.
"Якщо мова про те, щоб повернути кордони до 91-го року і вигнати всіх окупантів з наших земель, то ми навіть не на половині шляху. Якщо ми хочемо дати окупантам класних звіздюлєй і максимально їх відтіснити, то ми вже на 80% це зробили. Тобто умовно кажучи, не дати окупантам пройти далі і заморозити цю війну - не питання, а ось якщо повністю від них очиститися - вже є питаннячко", - сказала Пасинкова в інтерв'ю УНІАН.
При цьому вона переконана, що переможець у російсько-українській війні очевидний.
"У нас немає іншого варіанту як перемога. Це питання часу", - додала екстрасенс і уточнила, що цієї зими в Росії відбудеться розкол.
За її словами, на країну-агресора чекає велика біда, а українцям залишається лише за цим спостерігати.
Нагадаємо, раніше астролог назвав вирішальний місяць у війні.