MY.UAНовини
"Росіяни теж вчаться". Михайло Кукуюк – про те, як довго йтиме війна, втікачів-артистів та "гниленьких" акторів із РФ
"Росіяни теж вчаться". Михайло Кукуюк – про те, як довго йтиме війна, втікачів-артистів та "гниленьких" акторів із РФ

"Росіяни теж вчаться". Михайло Кукуюк – про те, як довго йтиме війна, втікачів-артистів та "гниленьких" акторів із РФ

Михайло Кукуюк – актор театру й кіно, музикант. Служить у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. З 2014 року їздить з концертами на підтримку ЗСУ по військових частинах та шпиталях.

У розмові з OBOZ.UA артист розповів про настрої українських бійців, ймовірні прогнози щодо закінчення війни та "гниленьких" російських акторів. Ми зустрілися з Михайлом після чергової вистави в театрі.

– Як змінилося ваше ставлення до роботи з війною?

– Вважаю, що з 2014 року серед працівників нашого цеху з’явилося більше відповідальності. Ми не можемо лише декламувати якісь патріотичні, звитяжні речі, треба відволікати українців і в інший спосіб – і з допомогою вистав на життєві теми тих же комедій. А потім це вже критики розберуться, доцільно воно чи ні. Наша мета – хоча б трошки розрадити в непростому сьогоденні. А життя, на жаль, потім нас знову поверне до реалій – тільки вимкнемо фільм, закінчиться вистава або пісня, яку щойно прослухали. Взагалі ми, артисти, зараз опинилися в непростому становищі: знімаєш кіно на якусь класичну тему, кажуть: "З глузду з’їхав? Війна йде!" Знімаєш про війну: "І так важко, а ти ще й про війну". Але робити треба. Насамперед чоловікам, які зараз не на фронті.

– Як ви ставитеся до тих чоловіків, які з початком вторгнення виїхали за кордон?

– Ті, хто повтікали за кордон і там сидять, а потім приїдуть і будуть нас вчити жити, як жити – то окрема історія. У який спосіб вони повтікали – це питання до СБУ та прокуратури. Працівники шоубізу – ці факти відомі. З деякими з них стикався особисто ще кілька років тому, коли брав участь в одному з розважальних телешоу.

– Йдеться, мабуть, про проєкт "Танці з зірками", де ви відтанцювали вісім ефірів, а далі відмовилися брати участь. Як згадуєте ту роботу зараз?

– Загалом ми, конкурсанти, в проєкті здружилися, на репетиції я не йшов, а біг. Але не пам’ятаю, щоб наш танець із моєю партнеркою хоч раз похвалили члени журі. Крім того, час від часу виникали конфлікти. Наприклад, мені якось сказали, що маю вийти на танцювальний майданчик у радянській формі під пісню "Темная ночь". А ефір планувався в перший день вересня. Кажу: ви не забули, що було в цей день 1939 року? А вони почали тиснути на те, що "діди наші воювали". Кажу: "В мене дід до Берліна дійшов, але до чого це?".

– А як складаються ваші стосунки з телеканалом зараз? Он співак Дантес написав кілька рядків про журналістів, які захищали в суді Коломойського, і, за його словами, через це йому відмовили в участі в різдвяному концерті, який знімав телеканал.

– У нас стосунки як маргарин: ні користі, ні шкоди. Транслювалися фільми з моєю участю – "Слуга народу" та ті ж "Свінгери", які крутять часто на Новий рік.

– Ви з колегами їздите на фронт із виступами. Розкажіть про ці поїздки.

– От знову збираюся післязавтра, я мобільний – зібрався та й поїхав. Цікаве вам зараз скажу: цими виступами не тільки прагну допомогти нашим воїнам переключитися, передусім себе розраджую. На нулі зі мною стається дуже дивна історія: неймовірно заспокоююсь. Не знаю чому: Дружківка, Бахмут, Авдіївка… Там я спокійно сплю. І гумор там гостріше сприймається. А скільки його там! Мені здається, що нашим кіновиробникам треба їздити і збирати історії. Там кожен боєць – це готовий сценарій. Жоден "рядовий Раян" не зрівняється.

– Пам’ятаєте свій перший виступ? Що відчували?

– Внутрішній глибокий видих, неймовірне задоволення від того, що при ділі. Поряд – красивенні люди у військовій формі, неймовірно гарна місцевість. Я навіть вирішив прогулятися по травичці. Але хлопці за руку вчасно вхопили: "Тут міни, "пелюстки" розкидані кругом".

Ми виступали в бригаді, яка утримала північний напрямок Києва, не дала росіянам дійти до Броварів. Звідти Тетяна Чорновіл, яка знищила там свій перший російський танк. Це про жінок на війні – недарма цей постріл зробила саме жінка. Я вважаю, що в нас у країні матріархат, хоч би хто там що не казав. Жінка розумніша та вправніша за чоловіка. Згадайте наші приказки на зразок "поки не нап’юся, чорта і жінки не боюся". На відміну від росіян, у нас і мати, і жінка, і дочка, і сестра – це дуже важливо. Чоловік іде на війну і каже: "Мамко ж моя, не лай мені". Я вважаю, що це прекрасно – у нас цивілізована культура.

– Ви розповідали в інтерв’ю, що в лютому минулого року вас не взяли в тероборону через проблеми з зором.

– З тих же причин не опинився на фронті. Коли нам у театр прийшли повістки, пішли з хлопцями ставати на облік. Мене не взяли – зіпсоване очне дно, астигматизм нашарувався, високий ступінь короткозорості – мінус 11. Нині весь час думаю, де можу знадобитися. Знаю театри, де працівники пішли одразу на курси психіатрії військової. Зараз це потрібно, бо приходять з фронту військові, які вигоріли через контузії та пережитого шоку.

Ми всі маємо піти на тактичну медицину, бо невідомо, що завтра буде. Росіяни теж вчаться. В наших новинах помітив тенденцію: мовляв, все буде добре. Я не хочу казати, що на нас надівають рожеві окуляри. Однак вважаю, що треба частіше дивитися правді в очі: ворог підступний, лихий та підлий. І їх елементарно більше, ніж нас. Ще відомий німецький політик ХІХ сторіччя Бісмарк казав: не ходіть в Росію, бо, по-перше, це довгі дистанції, друге – великі кліматичні різниці, і третє – низький рівень запитів у народу. Не потрібна їм та цивілізація. Дрова матері привезуть за вбитого сина – та й добре.

А ці журналісти опозиційні російські, письменники, співаки… Коли чую тих, хто ніби на наших позиціях – такі фрази будують, заслухатися можна. І думаю: от чого ви такі розумні, а кагебіста допустили до влади? Сексота, стукача. Як допустили таке після того, як батьки гнили в ГУЛАГу та на Колимі через таких, як він? У нас тільки прийшов Яник – Майдан піднявся. Росіяни, на мій погляд, завжди були дуже нерішучими. Пам'ятаєте, гурт "Наутилус Помпилиус"? Так от в часи перебудови його лідера попросили поміняти рядки у пісні "Скованные одной цепью". Зараз це звучить так: "За красным восходом – розовый закат", а мало бути: "За красным восходом – коричневый закат". Він у своїй творчості передбачив російський фашизм. Але поступився принципами і змінив слова. І це у той час, коли можна було казати правду – був, нагадаю, час перебудови. Демократії хоч якоїсь.

– Ви вважаєте, що хороших росіян не існує?

– Не в цьому справа. Давайте не будемо казати, що хороші росіяни – мертві росіяни. В мене є знайомі росіяни, які воюють за Україну. Один з них приїхав ще в 2019 році і досі – на фронті. Б’ються за нас, сидять у холодних окопах. А також не забуваймо (ми з вами вже сьогодні говорили) про українців, які першими опинилися за кордоном. І буде дуже боляче, якщо ці всі Винники, Потапи та Ями після перемоги приїдуть додому, а українці побіжать на їхні виступи, ніби нічого не сталося.

Хоча мушу визнати: обставини можуть бути різні. В мене є знайомий, який чесно сказав: боюся, мені страшно. У нього четверо дітей, зараз із-за кордону ганяє машини для військових. З тих, що на фронті, знаю декількох, які зізнаються, що сталася пертурбація. Людина каже: не знаю, що робити, в мене немає внутрішнього щему – коли виходиш на сцену і хвилюєшся. Після фронту щось зникло, не можу пояснити чому. Мабуть, полишу професію. А я не знаю, як цьому зарадити, які слова дібрати.

– Війна дуже калічить людей…

– У мене є друг – акторка, яку вважаю однією з найкращих в Україні. Вона зразу пішла в ЗСУ, а зараз – у військовому шпиталі. Ми знаємо людей, в яких посікло обличчя та тіло, а є люди, у яких мозок не впорався з усім цим. Ми разом вчилися у одного з найкращих викладачів театрального – Миколи Рушковського. Їй казали: "Світланко, ти однозначно будеш десь у Європі". Вона не брала участі в безпосередніх зіткненнях, як жінка, була при кухні. Але чомусь люди думають, що такі люди більш захищені, ніж бійці. По-перше, робота пекельна: о п’ятій ранку маєш встати, начистити купу всього, приготувати, а потім перемити. По-друге, кухня – це також стратегічний об’єкт, туди так само прилітає, як і в окопи.

– А як ви ставитеся до своїх колег із Росії, які виявилися безхребетними пристосуванцями?

– Я пам’ятую, як вони приїжджали, як до них тут ставилися. Машков знімався у Балаяна в Києві разом з Костем Степанковим та Адою Роговцевою. А Безруков у "Матчі смерті" про події під час війни в Києві. Правда, чогось там весь час плаче: кон'юнктивіт чи що? (сміється) Щоб викликати сльози в глядача, не треба так награно ридати в кадрі.

Про Хабенського взагалі мовчу. Один мій знайомий актор знімався з ним у спільній картині і попросив сфотографуватися разом. Той каже: давай. А це був час, коли знімали ще на мильниці. Актор зробив фото, а коли забирав з фотостудії знімки, побачив, що російський колега, його обіймаючи, іншою рукою показує середній палець в об’єктив. Я спочатку не повірив, мовляв, бути не може, він же з Петербурга – ніби інтелігентного міста. А потім побачив світлину. Отакі вони гниленькі.

У мене є знайомі, які свого часу дуже полюбляли фільми з тим же та Безруковим. Я не розумів цього. Оця "Бригада" – ну про що це? Люди, які пройшли серйозні 90-ті, розуміють, що романтизувати бандитів – маячня. Це були злодії, ґвалтівники, вбивці. Абсолютно негарні люди. Росіяни зараз зробили новий серіал "Слово пацана". Я пам'ятаю цих казанських, стикався з ними особисто. Справа в тому, що мені першу операцію на очах робили в Москві. І до мене на Київському вокзалі, коли їхав додому, вони вчепилися – це страшні люди. Але трохи злякалися, бо в мене після операції око було сильно надуте, пішли геть. Замість того, щоб думати про автономію – боротися за відокремлення Татарстану від Росії, вся їхня звитяга та мужність пішла на те, щоб бити морди. У Москву поїхати – вибивати гроші на вокзалах. Оце все, що можуть. А тим часом у них в землі лежить вся таблиця Менделєєва, можуть жити розкошуючи, а вони годують Москву.

– А що думаєте про наших, які повернулися додому з Росії, де будували творчу кар’єру, тільки тоді, коли почалося вторгнення?

– У Сашка Положинського якось брали інтерв’ю, де запитали, як ставиться до колег, які з великою війною перейшли на українську, перекладають свої пісні. Він сказав, що головне, щоб це йшло від чистого серця. А я собі думаю: як воно піде в людей щиро, якщо в них мізки заточені складати риму російською?

Не секрет, що багато хто з наших попсових виконавців наслідували російських. А росіяни, і це теж не секрет, все крали із-за кордону. Виходить, ми крали вкрадене… Наші продюсери замість того, щоб виробляти якийсь гарний автентичний продукт, ту ж "ДахаБраху", беруть те, що звучить попсовіше, бо треба на корпоративах "косити" гроші.

Але в нас і були, і є прекрасні колективи. Наприклад, от ви чули про рок-гурт "Stoned Jesus"? Прекрасна музика. Вони чи не першими показали, що український колектив може мати неабиякий попит у Європі. Однак нещодавно мали їхати з концертами за кордон, а їх не випустили. От це прикро.

– Коли ви приїжджаєте до хлопців на фронт, що вони кажуть: надовго війна?

– Дурного народу в Росії багато. По голові дали тим, хто забрав у нас комору, але треба зробити так, щоб інше – кімнати – не забрали. І ми знаємо, що в того умовного сусіда, який "віджав" частину нашого житла, є ще ціла сім’я, яка приглядається до нашого помешкання. А ще в наших родинах є люди, які кажуть, що не все так однозначно. Я не знаю, скільки війна триватиме фізично, але те, що вона буде продовжуватися на іншому рівні, – це однозначно.

Мені здається, що це протистояння – надовго. Росіяни продовжують накачувати ситуацію. Понаскладають пісень, назнімають фільмів. Мені хтось казав, що в них п'ять чи шість картин зараз запущені про Маріуполь. І люди віритимуть цій пропаганді. Навіть у 70-х роках, коли вже був переможений нацизм, третина населення Німеччини вважала, що Гітлер просто не розібрався в ситуації, трохи переборщив, але хотів якнайкраще для Німеччини. І це ми говоримо про націю, яка розумніша і виваженіша, ніж наш східний сусід.

Ми маємо справу з дуже підлим ворогом, який тисне на слов'янство, віру. А в нас є люди, які досі бігають у церкви Московського патріархату. Якось у нас сталася така розмова з військовими на фронті. Один каже: "У нас теж має бути відкритий дуже сильний відділ пропаганди". А з ним засперечалися: "Ну, ми ж не росіяни". А він: "Поки ми будемо гратися в толерантність, вони знову залізуть через церкви, фільми та попсу".

Росіяни в популяризацію своєї мови та культури вкладають шалені кошти. А деякі наші люди досі не розуміють доцільності української мови. Припустімо, ота російськомовна викладачка в столичному виші, яка "топила" за русскій мір, працювала собі спокійнісінько. А львівський виш вийшов із протестами проти Фаріон, яка всього- на-всього сказала необережну фразу. Ну, вона сказала таке, але я знаю, що хлопці з Азову, ті, що російськомовні, ніяк не відреагували на слова. Це її фронт – мова. Замість того, щоб чубитись між собою, нам треба згуртовуватися, бо разом потім йти в розвідку. Всі ми будемо солдатами.

А боротися передусім з іншим: не пробачати зрадників. Мені вискочила нещодавно якась реклама з Бойком, божечки, він ще тут ходить, щось варнякає. Вистачає совісті щось молоти. Нам треба скинути баласт весь – цих Повалій та Лорак. "Кроликів" цих, гумором яких отуплювали наш народ. Медведчук собі спокійно гуляв по Києву, який свого часу не захистив українського генія Стуса. І коли в цього так званого адвоката брали інтерв’ю, він запевняв, що все зробив правильно. Мовляв, вірші поета не подобалися.

А ми нині знову готові все пробачити: мовляв, живемо ж у демократичному суспільстві, мусить бути опозиція. Але опозиція – це трохи інше. Будь-який опозиціонер у Польщі – це передусім патріот своєї країни. Ми повинні не давати можливості зайти сюди російському – вони шукають шпарини, щоб знову залізти. Ніколи не забуду, як приїхав в одну з церков на Подолі священник з Росії: "Мені хоча б зиму перебути. Питають: "Що, у вас там усе так погано? Кажете, що з Підмосвков’я". А він: "Взимку їсти немає чого. Чоловіки на заробітках, жінки п'ють. Діти вже теж починають, а старі лежать, бо пити вже не можуть. Хоч би хто яєчко приніс, нічого немає". Я вже не згадаю, чим закінчилася ця історія, але людина коротко описала стан речей, який спостерігається не в якомусь Нижньовартовську, а під Москвою.

– Ще хочеться запитати трошки особисто про вас. Ваші батьки – народні артисти Петро Кукуюк та Антоніна Паламарчук. Що пам’ятаєте з дитинства?

– Коли з братом лягали спати, батьки інколи приходили до нас, і ми співали. У нас була своя колективна колискова, яку виконували. Мама дуже гарно співала українські народні пісні. Сім’я в нас була українськомовна, хоча батько зі східної України. Тато і мама були представниками справжньої української інтелігенції. Навчили мене, що якщо людина – патріот, то буде за будь-якого режиму дотримуватися принципів. Батьки закінчили студію при столичному театрі Франка, але працювати поїхали в Житомир, у місцевий музично-драматичний театр. Вони були абсолютно безкорисливими людьми. Насамперед – мистецтво, а успіх, слава – другорядне.

– Ваш тато дружив з Михайлом Стельмахом, на його честь назвали вас. Що ви пам’ятаєте з тієї дружби?

– Він мені подарував книжку, яку підписав: "Малому Михайлику від діда Михайла". Пам’ятаю, як батько казав: "Сьогодні Стельмах прийде". Мама старанно готувалася, Михайло Панасович був гурманом, церемонною людиною.

– В інтервю ви зізнаєтеся, що любите грати негативних персонажів. Чому?

– Бо бачу себе трошки в дзеркалі (сміється). Негативних героїв грати цікаво: спостерігати за ними, розбирати їхню поведінку. Позитивному треба постаратися, а негативні – це ж рушії драматургії. Падлюка завжди більше до себе привертає уваги. На цьому зазвичай і будується вся історія.

Також читайте інтерв’ю з телеведучим Олексієм Сухановим: про "хороших росіян" і родичів, яких не хоче знати.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Трамп анонсував, що США знімуть санкції проти Сирії
Европейская правда
2025-05-13T19:30:18Z
Макрон обіцяє нові санкції проти РФ "у найближчі дні", якщо вона не піде на перемирʼя
Европейская правда
2025-05-13T19:28:49Z
У Сербії затримали експосадовця, який "посприяв" для зятя Трампа будівництву готелю
Европейская правда
2025-05-13T19:04:19Z
Чехія визначила дату парламентських виборів
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T18:57:47Z
Саудівська Аравія знайшла оригінальний спосіб, як задобрити Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T18:42:54Z
Україна завершила процедури для запуску Американсько-Українського фонду відбудови
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T18:42:25Z
Скарга України на Польщу, Рубіо летить на перемовини, арешт "короля" Німеччини: новини дня
Европейская правда
2025-05-13T18:36:03Z
Пресконференція президента, масштабна спецоперація проти наркобізнесу. Головне за 13 травня
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T18:21:39Z
Зеленський назвав українських олігархів, які на початку вторгнення погрожували йому від імені Путіна
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T18:06:59Z
Народилася у Дніпрі, не знала свого батька і писала листа Сталіну: як у дитинстві виглядала Лія Ахеджакова
Telegraf
2025-05-11T17:30:58Z
Стартував перший півфінал «Євробачення-2025»: пряма трансляція
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T19:39:40Z
Прогнози букмекерів: Швеція – головний фаворит Євробачення 2025
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T16:12:25Z
Птах, що молиться. Підтримайте його
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T15:30:26Z
«Квартал 95» відреагував на скандал з незаконним використанням пісні
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T15:24:43Z
Кім Кардаш'ян дала свідчення у суді про пограбування в Парижі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T14:48:10Z
Євробачення-2025: де і коли дивитися перший півфінал та виступ України
VGorode
2025-05-13T12:06:25Z
Змінено правила оголошення фіналістів Євробачення-2025
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:15:02Z
Борис Джонсон показався у куртці від українського бренду
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T10:33:42Z
«15 років – не дитина, це вже жінка». Російський фігурист розповів, як познайомився з дружиною
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T19:48:41Z
«Моя дружина – свиня». Магазин у Каннах «прославився» через скандальну вивіску
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T19:03:21Z
Зеленський сподівається відвідати першу месу нового Папи Римського
Европейская правда
2025-05-13T18:45:26Z
Папа Римський приїде в Україну: Зеленський був першим, хто його офіційно запросив
FaceNews
2025-05-13T13:54:01Z
В Україні масово відрахують студентів-чоловіків. Міносвіти пояснило причину
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T13:39:35Z
MRKTNG MRTHN 2025 «Під сонцем інсайтів»: реєстрація відкрита
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T13:36:57Z
«Кіберхрестоносці Ватикану»: Святий Престол захищають від кібератак
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T13:09:35Z
ЗМІ: на місці ексгумацій на Тернопільщині може бути більше останків поляків
Европейская правда
2025-05-13T13:04:38Z
У 72 роки – перший паспорт. На Тернопільщині пенсіонер замінив радянський документ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T12:09:21Z
Як вітамін C захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T14:30:04Z
Спалах гепатиту А у Києві. Названо можливі джерела інфікування
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T14:24:10Z
Люди з інвалідністю: які категорії мають пройти повторний огляд
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T03:57:09Z
Які 2 продукти треба обов’язково їсти, щоб покращити пам’ять і захистити мозок від старіння
ТСН
2025-05-12T17:22:38Z
Чому не всі люди можуть виспатися за чотири години — нове дослідження
ТСН
2025-05-12T17:21:58Z
День медсестри в Україні: як відзначають та що кажуть про свою роботу
ТСН
2025-05-12T17:20:39Z
Слов’янський квас на кропиві: рецепт напою сили часів Київської Русі, який легко приготувати вдома
ТСН
2025-05-12T17:20:16Z
Київ під ударом гепатиту А: десятки інфікованих, головний санлікар розповів про можливі причини
ТСН
2025-05-12T17:19:33Z
Ця спеція уповільнює старіння: чому варто додати шафран у догляд за шкірою
Gazeta UA
2025-05-12T13:58:49Z
Аграрії у Польщі завтра вийдуть на протест: українська агропродукція — серед вимог
AgroPortal
2025-05-13T16:00:30Z
«Укрзалізниця» призначила додаткові поїзди з Вінниці до Києва
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T15:06:12Z
Турецькі авіакомпанії почнуть штрафувати пасажирів, які порушують одне правило у літаку
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T14:48:04Z
Кабмін оновив порядок ведення ДАР
AgroPortal
2025-05-13T14:00:57Z
Ціни на соняшник зменшуються, але премії за якість залишаються
Agravery
2025-05-13T13:51:16Z
ФАО надає фермерам Сумщини ваучери на насіння та добрива
AgroPortal
2025-05-13T13:30:03Z
Інфляція у квітні значно пришвидшилася. Нацбанк назвав причини
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T13:12:01Z
Гетманцев пояснив, чому банки відмовляються видавати військовим безвідсоткові кредити
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T12:27:52Z
ТАС інвестує $20 млн у переробку ягід і фруктів на Буковині
AgroPortal
2025-05-13T12:00:22Z
Білецький назвав складові ефективного командування
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T16:15:43Z
Рух транспорту вулицею Будівельників буде частково обмежено 14 та 15 травня
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T15:24:35Z
У Криму агітують школярів не здобувати вищу освіту, дівчат закликають швидше виходити заміж
FaceNews
2025-05-13T13:25:49Z
На Оболоні з'явилася тематична клумба до 50-річчя району
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T13:18:49Z
ЗСУ взяли в полон громадянина Узбекистану. Той розповів, як його обмануло командування
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:21:02Z
Негода у Києві та області: Укргідрометцентр попередив про небезпеку
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:12:12Z
Карта бойових дій в Україні станом на 13 травня 2025 року
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T05:24:00Z
Втрати ворога станом на 13 травня 2025 – Генштаб ЗСУ
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T04:52:16Z
Окупанти на півдні зазнають катастрофічних втрат через власне командування
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T04:33:02Z
Поліція провела масштабну спецоперацію: вилучено сотні кілограмів наркотиків
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T17:48:14Z
Обманом вербували дівчат 18–25 років для проституції в Україні та Польщі: постраждали понад 50 українок
FaceNews
2025-05-13T16:01:00Z
Жінка спалила вщент 5 авто Росгвардії і збила пішохода при спробі втечі, поки вдома чекала 3-місячна дитина
FaceNews
2025-05-13T15:09:37Z
Хотів спалити синагогу у Кривому Розі. Правоохоронці затримали неповнолітнього
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T13:42:56Z
На Черкащині блискавка вдарила поруч з людиною
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T13:27:02Z
В Італії зафіксували сильний землетрус в районі Неаполя
Европейская правда
2025-05-13T12:34:24Z
Багатодітність за $12 тис. Затримано киянина, що допомагав чоловікам уникнути мобілізації
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T12:30:24Z
У будинку прем'єра Британії сталась пожежа: подробиці інциденту
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T12:30:22Z
На італійській Сицилії посилилось виверження вулкана Етна
Европейская правда
2025-05-13T11:15:41Z
Mercedes переносить виробництво своєї популярної моделі авто у США через мита Трампа
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:45:58Z
Водіїв закликали ні в якому разі не залишати цю річ у салоні у спекотний день
24tv
2025-05-12T14:09:13Z
Кібертрак перевернувся після ймовірного нападу в дорожній люті
Топ Жир
2025-05-12T14:03:19Z
“Новий автомобіль та старий водночас: Volkswagen Beetle 1972 року з пробігом лише 104 милі”
Топ Жир
2025-05-12T14:00:33Z
Водій вантажівки перевернув Cybertruck у лютій дорожній сутичці
Топ Жир
2025-05-12T13:45:04Z
Через ризик шпіонажу: в Британії ввели обмеження для власників китайських машин
AutoGeek
2025-05-12T13:27:59Z
Ексклюзив за $3,5 мільйона: на аукціон виставили найкращий Lamborghini
Фокус
2025-05-12T13:21:48Z
ЄСА надала автовиробникам саме те, про що вони просили
Топ Жир
2025-05-12T13:00:04Z
Електромобілі Hyundai у небезпеці: китайські бренди націлились на ринок Південної Кореї
AutoGeek
2025-05-12T12:48:25Z
Тур вихідного дня. Чому варто відвідати «Яр півоній» на Черкащині
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T14:00:20Z
Душові гарнітури Grohe: як обрати систему з термостатом та ручним душем
E-Finance
2025-05-13T11:17:22Z
День ангела 13 травня: кого та як вітати з іменинами
TSN
2025-05-12T21:18:30Z
Квіткова повня 12 травня 2025 року: чому така назва
TSN
2025-05-12T17:24:49Z
Скорпіонам варто знайти мудрого керівника, а Водоліям слід іноді розслаблятися: гороскоп за картами Таро на 12 травня 2025 року
ТСН
2025-05-12T17:24:05Z
Астрологи назвали знаки зодіаку, які мають найчистішу карму
ТСН
2025-05-12T17:23:42Z
Спробуйте найпопулярніший весняний десерт: всього чотири інгредієнти — і неймовірна смакота готова
TSN
2025-05-12T17:23:39Z
Як садити розсаду помідорів: покрокова інсттукція для гарного врожаю
ТСН
2025-05-12T17:23:20Z
Чим підживити огірки, щоб не були гіркими: покладіть це в лунки — і овочі виростуть смачними
TSN
2025-05-12T17:23:15Z
Чемпіонка РФ розплакалася через недопуск російських фігуристів до Олімпіади
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T17:21:02Z
18-річний український тенісист отримав російське громадянство: деталі
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T15:27:06Z
Боксер із окупованого Генічеська увійшов до резервного складу юнацької збірної Росії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T14:42:08Z
Веслувальники з РФ пропустять чемпіонат Європи, бо їх «змушували підписати антиросійську декларацію»
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T14:24:18Z
УЄФА назвала арбітрів, які працюватимуть на фіналах єврокубків
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T14:09:34Z
«Називають хохлушками». Українська тенісистка розповіла про поведінку «нейтральних» росіянок
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T12:54:41Z
У центрі Житомира заборонили продаж алкоголю через фінал Кубка України з футболу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T12:36:09Z
Молода українська баскетболістка продовжить кар'єру у США
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T12:27:27Z
Анчелотті прокоментував своє призначення головним тренером збірної Бразилії
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T12:15:41Z
Microsoft звільняє близько шести тисяч працівників
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T19:15:38Z
Українські компанії відкривають вакансії директорів зі штучного інтелекту
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T16:06:42Z
Ілон Маск показав запальні танці робота від Tesla
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T11:39:42Z
Прогноз магнітних бур на 13-15 травня: якою буде сонячна активність
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T04:09:08Z
«Укрпошта» оголосила про запуск нового сервісу
ГЛАВКОМ NET
2025-05-13T01:18:27Z
Під вершиною на Алясці може ховатися база прибульців — ЦРУ
ТСН
2025-05-12T17:26:47Z
Магнітні бурі не дають спокою українцям: якою буде сонячна активність 12 травня
TSN
2025-05-12T17:24:56Z
Учені виявили на Марсі океани: де планета ховає воду
TSN
2025-05-12T17:23:33Z
В OpenAI розповіли, чому не відкривають функцію клонування голосу
ТСН
2025-05-12T17:22:09Z