MY.UAНовини
Топ-7 гучних справ, які суди розглядають роками: чим вони закінчилися
Топ-7 гучних справ, які суди розглядають роками: чим вони закінчилися

Топ-7 гучних справ, які суди розглядають роками: чим вони закінчилися

Оголошення вироків у гучних справах не завжди ставить в них крапку

Навіть до повномасштабної війни в Україні гучні кримінальні справи з різних причин могли розглядати роками, а з її початком з'явились додаткові чинники, які впливають на строки ухвалення остаточних рішень. Це, зокрема, повітряні тривоги, через які часто переносяться засідання, а також мобілізація учасників процесів, за якою вони іноді можуть ховатися від відповідальності.

"Телеграф" зібрав топ-7 гучних злочинів, за якими триває судова тяганина. При цьому деякі справи висять у судах більш, аніж 10 років.

Суддя Чаус: хабар у банках, втеча, викрадення та вирок

Однією з гучних історій, в якій від моменту викриття злочину до оголошення вироку минуло аж сім років, стала справа Миколи Чауса — судді Дніпровського райсуду Києва. Він попався на хабарі у 150 тис. доларів ще у серпні 2016-го року. Найбільше суспільство обговорювало навіть не сам цей факт, а спосіб, у який служитель Феміди планував зберігати нечесно отримані кошти. Вони були розфасовані в трилітрові банки, одну знайшли у автівці, другу — закопану на ділянці.

І попри те, що Чауса взяли схопили на гарячому, взяти його під варту зашкодив суддівський імунітет. Поки тривала процедура його позбавлення, суддя встиг втекти до Молдови, де домагався отримання політичного притулку. Але натомість був затриманий місцевими правоохоронцями, бо перебував в міжнародному розшуку. Україна вимагала екстрадиції хабарника, а він раптово був викрадений групою невідомих в центрі Кишинева у квітні 2021-го року. І так само неочікувано знайшовся за чотири місяці в селі на Вінниччині. Далі був арешт, що супроводжувався суперечкою між СБУ та НАБУ, які ніяк не могли "поділити" фігуранта гучної справи.

Слухати справу Чауса у Вищому антикорупційному суді почали в листопаді 2021-го року. Як це традиційно буває у таких процесах, обвинувачений всіляко тягнув час із допомогою адвокатів, яких кілька раз змінював. В хід йшли клопотання, неявки на засідання, грав на руку і тривалий допит колишнього судді, який, за даними антикорупційного руху Трансперенсі Інтернешнл Україна, тривав з перервами аж чотири місяці.

Колищній суддя Чаус (на фото третій справа) через хабар опинився по інший бік - на лаві підсудних.

Лише 14 червня 2023-го року Чаусу оголосили вирок — 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна та позбавленням права обіймати певні посади на три роки. Одразу після цього екссуддю взяли під варту, він у відповідь подав апеляційну скаргу. За даними "Судового репортера", 7 вересня 2023 її почали розглядати, але чи було вже ухвалено рішення — невідомо.

Замовники вбивства Катерини Гандзюк оскаржують вирок

4 листопада була п'ята річниця смерті 34-річної громадської діячки та чиновниці Херсонської міськради Катерини Гандзюк. А пошук і покарання винних у її смерті став одним з прикладів тривалого судового розгляду. Жінка померла після облиття сірчаною кислотою, щоб призвело до численних опіків і десятка операцій, які не допомогли.

Дотичні до нападу особи — В'ячеслав Вишневський, Віктор Горбунов, Володимир Васянович, Сергій Торбін і Микита Грабчук — були затримані через кілька місяців після трагедії, яка сколихнула Україну. На початку червня 2019-го року всі вони визнані винними "у вчиненні навмисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя, скоєного способом, що має характер особливого мучення, з метою залякування потерпілої на замовлення та за попередньою змовою осіб, що призвело до смерті жертви". Покаранням стали різні тюремні строки — від 3 до 6 років.

Після смерті громадської діячки утворилась ініціатива, яка не давала владі забувати про вбивство.

До речі, з початком повномасштабного вторгнення Сергій Торбін, який був організатором групи нападників, опинився на фронті. Він разом зі ще десятком засуджених за різні злочини отримав можливість вийти на свободу, ставши на захист України. Про це повідомляло hromadske з посиланням на Офіс генпрокурора.

Під тиском громадськості на лаві підсудних опинились і замовники розправи з активісткою — голова Херсонської облради Владислав Мангер і колишній помічник депутата Херсонської облради Олексій Левін. Це сталося ще в липні 2020-го, а розгляд справи тривав наступні три роки. Як пояснювалось на сторінці ініціативи однодумців загиблої "Хто замовив Катю Гандзюк?", це відбувалось через тактику затягування справи, яку обрали захисники обвинувачених. Вирок Мангер і Левін почули 26 червня 2023-го, обидва були засуджені до 10 років позбавлення волі та мали сплатити родині активістки 15-мільйону компенсацію

Мангер та Левін визнані судом замовниками вбивства активістки, обвинувальний вирок вони оскаржили.

Але крапку у справі це не поставило, Мангер та Левін очікувано оскаржили обвинувальний вирок. 14-го листопада мало відбутися перше засідання у справі в Київському апеляційному суді. Але на його початку Олег Ігнатюк — один із колегії суддів взяв самовідвід через те, що брав участь у розгляді клопотання на етапі досудового розслідування.

— Це безумовна підстава для відводу, тому що за КПК суддя, який брав участь у кримінальному провадженні під час досудового розслідування, не має права брати участі у цьому ж провадженні в суді першої або апеляційної інстанції. Для сторін ця ситуація теж стала сюрпризом, оскільки в публічному доступі на веб-сайті судової влади така інформація відсутня, — зазначається на сторінці ініціативи "Хто вбив Катю Гандзюк?"

Наступне засідання відбудеться вже 5 лютого 2024 року і скільки триватиме розгляд апеляційної скарги, спрогнозувати важко.

Суддю у справі Кирила Тялова взяли на хабарі

Від 2019-го тягнеться історія з вбивством 5-річного Кирила Тлявова. Хлопець був смертельно поранений під час гри на дитячому майданчику в одному з дворів Переяслава-Хмельницького Київської області. Стріляла компанія нетверезих чоловіків: місцеві патрульні поліцейські — Іван Приходько та Володимир Петровець разом із неповнолітнім сином Станіславом та їхній приятель Дмитро Кривошей.

Від початку трагедія мала великий резонанс, але з доведенням вини і покаранням причетних до смерті дитини виникли проблеми. З одного боку підозрювані провини не визнавали, відмовились проходити експертизи, до того ж дивним чином зник головний речовий доказ — зброя. Крім того, кваліфікацію у справі кілька разів змінювали, намагаючись провести по більш "легкій" статті, а саме "хуліганство з використанням вогнепальної зброї". Двоє з трьох дорослих фігурантів — Петровець і Кривошей — ще 2020-го змогли вийти з СІЗО під заставу, а син Петровця через вік весь час перебував на волі під особистим зобов'язанням матері.

Вбивство Кирило стало трагедією для його родини, і показало, яким недосконалим є правосуддя.

Зміг вийти на волю ще до вироку, а також претендувати на компенсацію у понад 9 тис. євро і Приходько, який, за версією слідства, і здійснив роковий постріл. В грудні 2022-го року рішення про зміну запобіжного заходу ухвалив Переяславський міський суд. На ньому наполягала прокуратура, посилаючись на рішення Європейського суду з прав людини, який визнав утримання умови утримання Приходька в СІЗО неналежними, а строк перебування у неволі надмірним. Варто зазначити, що захистом компанії стрільців займалися досвідчені адвокати, найвідоміший з яких Віктор Чевгуз. Він, зокрема був захисником експрем'єра Павла Лазаренка та колишньої нардепки Надії Савченко.

Вирок у справі було оголошено 25 травня 2023-го року. Головного фігуранта Івана Приходько суд визнав винним за двома статтями — у вбивстві з необережності та у незаконному поводженні зі зброєю (ст. 119 та 263 Кримінального кодексу України) і засудив лише до чотирьох років позбавлення волі. Більшу частину строку — 3,5 роки — колишній правоохоронець вже відсидів і набуття вироком сили мав чекати під домашнім арештом. Крім того Приходько зобов'язаний виплатити батькам Кирила 400 тис. гривень компенсації.

Іван Приходько, за версією слідства, здійснив роковий постріл, прокуратура вважає вирок "м'яким".

Володимир Петровець за рішенням суду мав понести покарання у вигляді 4-річного ув'язнення лише за незаконне поводження зі зброєю (ст. 263 КК України). Але за ґратами він не опиниться, бо строк йому замінили на умовний з випробувальним строком два роки. А Дмитра Кривошея та Станіслава Петровця, яким було інкриміновано хуліганство, взагалі було виправдано.

Одразу після цього прокуратура заявила пронамір оскаржити вирок через його м'якість і кілька днів тому мало відбутися засідання Апеляційного суду у цій гучній справі. Але цього не сталося, бо В’ячеслав Дзюбін — один з трьох суддів, що увійшов до складу колегії, попався на хабарі(взяв гроші за скасування арешту майна приватного підприємства). Вища рада правосуддя погодила арешт служителя Феміди.

Безумовно це вплине на строки розгляду апеляції. Через те, що один з суддів "вибув", його мають заміни. Також існує варіант повного оновлення суддівської колегії. Про це зазначив у Facebook журналіст "Суспільного" Нікіта Галка.

— Вже очевидно, що розгляд апеляції затягнеться і не відбудеться найближчими днями. Але якщо замінять всю трійку — нова колегія витратить часу в рази більше, щоб ознайомитися з 20+ томами, аніж один суддя, — наголосив на нових ризиках для справи медійник.

У справі "чорних фармацевтів" вивчають письмові докази

Складно рухається у суді і гучна справа "чорних фармацевтів", викритих в травні 2019-го року. Тоді поліція і прикордонники звітували про вилучення під час обшуків у Києві та області ймовірно фальсифікованих препаратів, а також готівки. Схему з виробництва та продажу підробних ліків, за даними слідства, розробили і втілили в життя голова одного з благодійних фондів Павло Бондаренко разом з дружиною Оленою Громовою та Романом Богушем. Вони реалізовували підробки і за кордон, зокрема, кілька разів поставляли в США ліки "Кітруда" (Keytruda), що застосовують в терапії проти онкології, а також "Абраксан" (Abraxane) і "Епклюза" (Epclusa), що призначають при гепатиті С.

Розповсюдженням "фуфломіцину" за океаном займались власник компанії "Здорова нація" Максим Нєнадов та його підлеглий Володимир Ніколаєнко. Обох місцеві спецслужби також затримали 2019 року, а 2021-го визнали винними у контрабанді контрафактних ліків та засудили до 71 й 33 місяців тюрми відповідно.

У флакони з різним маркуванням ділки заливали "Омепразол" — препарат від виразки шлунку або "Парацетамол".

Українське правосуддя виявилось в рази повільнішим — лише у квітні 2023-го в столиці почали слухати справу, за якою обвинуваченими проходять Бондаренко, Громова і Богуш. На той момент за допомогою експертиз було доведено, що трійця продавала "пустушки" замість медикаментів від таких серйозних хвороб, як рак. Для деяких пацієнтів, серед яких дружина Олександра Свисюка, це мало фатальні наслідки.

— Справу про фальсифікацію лікарських засобів, вчинену в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 321-1 КК України) слухають у Дніпровському райсуді Києва, — повідомив "Телеграфу" прокурор у справі Валерій Зимогляд. — Оскільки розслідування тривало довго, було зібрано багато матеріалів, відповідно, і їхнє дослідження потребує часу. Відбувається розгляд письмових доказів, а ще потрібно допитати 50-60 свідків. Але процес йде і чергове засідання призначено на 21 грудня. А от зі справою, яка була виділена в окреме провадження, де потерпілими визнані фармакологічні компанії ("чорні фармацевти" використали їхні торгові марки для випуску свого фальсифікату. — Авт.), майже без зрушень. Засідання призначаються, але не відбуваються через неявку адвокатів чи інші причини.

Зґвалтування у відділку поліції Кагарлика

До кінця 2023-го року має початися апеляційний розгляд так званої Кагарлицької справи, перебіг якої висвітлював "Телеграф". Нагадаємо, ще три роки тому — навесні 2020-го — Неля Погребицька, яку викликали для давання свідчень з приводу крадіжки в місцевому магазині поліції у відділку поліції, стала жертвою перевертнів у погонах. Жінку били, залякували, використовуючи електрошокер, надягали кайданки та протигаз, а також зґвалтували. Молода жінка знайшла в собі сили не мовчати і заявити про пережиті знущання та насилля. Підозра у їх застосуванні впала на начальника сектору кримінальної поліції Миколу Кузіва та оперуповноваженного Сергія Сулими. Згодом з'ясувалося, випадок тортур у районному підрозділі поліції був не поодиноким (загалом крім Нелі у справі потерпілими визнані ще четверо чоловіків), а дотичними до них також були оперуповноважені Сергій Трохименко, Ярослав Левандюк, а також начальник відділку – Сергій Панасенко.

Кузів та Сулима були під вартою, тож не змогли, як колишні колеги, скористатися мобілізацією.

Судовий розгляд у справі почався 2021 року і проходив з великими паузами через пандемію коронавірусу. Вплинув на процес і початок повномасштабного вторгнення. Зокрема, вже на фінальній стадії виявилось: троє з п'яти підозрюваних — Трохименко, Левандюк та Панасенко — мобілізувались у військо. Це стало підставою для зупинки кримінального провадження відносно них.

Таким чином вирок у травні 2024-го року почули тільки Кузів і Сулима, отримавши по 11 років позбавлення волі. Але з ним обидва колишні копи не погодились і подали апеляційну скаргу. Скоріш за все, їхні захисники будуть наполягати на новому розгляді справи у суді першої інстанції. Захисниця Погребицької Анна Калиничук в коментарі "Телеграфу" зазначала, що це стане черговим стресом для молодої жінки, яка намагається забути про пережиті жахи.

Але яким буде рішення Київського апеляційного суду наразі невідомо. Призначене на 27 листопада засідання у Кагарлицькій справі не відбулось через повітряну тривогу. Про що повідомила Анна Калинчук, висловивши сподівання, на зрушення процесу з мертвої точки вже в найближчі тижні.

Обвинувачені у справі про зґвалтуванні неповнолітньої тягнуть час

На нове коло розгляду зайшла цієї осені і ще одна гучна справа — групове зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті. Воно сталося ще 2021 року у селищі Воловець, жертва — місцева 14-річна мешканка, нападники — її ровесники: два брати і їх приятель. Трійця не тільки познущалася з дівчини, а й зняла процес на телефон, а відео виклала у мережу.

У березні 2023-го року Воловецький районнийсуд визнав підлітків винними у груповому сексуальному насильстві (ч. 3 ст. 153 ККУ) і засудив до п’яти років позбавлення волі. Але покарання суддя Оксана Софілканич вирішила зробити умовним і встановила для хлопців випробувальний строк у два роки, а також зобовязала кожного з них виплатити по 60 тис. гривень потерпілій як компенсацію понесеної моральної шкоди. Таке рішення викликало суспільний резонанс і було оскаржене прокуратурою. Не погодились з ним і обвинувачені.

В результаті Закарпатський апеляційний суд, вислухавши доводи всіх сторін, скасував вирок суду першої інстанції і направив на новий розгляд до Воловця. За словами адвокатеси юридичної компанії "Міллер" Наталії Баранової, котра представляє інтереси потерпілої дівчини, це дасть можливість підтримувати обвинувачення у первинному обсязі. Тобто наполягати на кваліфікації дій хлопців за ч. 3 ст. 152 КК України (зґвалтування). Хоча прокуратура і надалі підтримуватиме обвинувачення за ч. 3 ст. 153 КК України (сексуальне насильство).

Вже на першому засіданні, яке відбулось 27 вересня, стало зрозуміло, що процес знову затягується, бо обвинувачені клопотали про відвід судді.

"Будинку-монстру" суддя призначив чергову експертизу

Ще одна довгограюча історія — хоч і без смертей та згвалтувань — триває в Києві. З 2012 року в столиці тягнеться епопея з будівництвом на вулиці Нижній Вал, 27-29. Попри те, що земельна ділянка за цією адресою знаходиться в центральному історичному ареалі і прилягає до охоронних зон майже двох десятків пам’яток архітектури, ТОВ "Пателі Лізинг" отримало дозвіл на зведення житлової восьмиповерхівки. Але в результаті будівля, яку інакше як "будинком-монстром" не називають, вийшла вищою на чотири поверхи.

Як більмо на оці стирчить 12-поверхівка в історичному центрі Подола.

Як повідомляв "Телеграф", ще 2014 року Київміськрада намагалась через суд добитися знесення зайвих поверхів ЖК "Поділ Престиж", не передбачених проєктом. І за п'ять років — у листопаді 2019-го — Господарський суд Києва ухвалив відповідне рішення. Забудовник його оскаржив, в результаті апеляційні суди двічі закривали справу, визнавши помилковою кваліфікацію. У листопалі 2020-го Окружний адмінсуд Києва і зовсім зобов’язав Державну архітектурну-будівельну інспекцію видати ТОВ "Пателі Лізинг" сертифікат на будинок. Відомство це зробити відмовилось, що стало приводом для чергової судової тяганини.

Справу розглядає у Північний апеляційний господарський суд. Влітку на одному із засідань мали розглянути результати експертизи, яка показала: скандальний будинок не відповідає вимогам з будівництва в історичному ареалі і негативно впливає на архітектурний ансамбль Подолу. Але суддя Кароліна Тарасенко призначила додаткову, вже четверту, експертизу.

— Схоже розрахунок на те, що за рік-півтора, а то і більше, скільки триватиме чергова експертиза всі "заб'ють" і забудуть про цей будинок — однак можу пообіцяти, що чого-чого, а цього точно не станеться. Демонтажу бути, рано чи пізно! — зявила активістка "Автомайдану" Катерина Бутко. — Цього разу експертиза буде проходити у Львові. Отож тепер матимемо експертизу з Кропивницького, Києва, Харкова й тепер Львова. Залишилось, щоб незаконність останніх 4-х поверхів підтвердили, якась з областей на півдні країни.

Тим часом, як встановив журналіст "Телеграфу", приблизно третина квартир ЖК вже заселена, але на верхніх поверхах ще тривають оздоблювальні роботи. Однак рієлтори активно пропонують до продажу апартаменти на спірних поверхах, які цілком можуть з часом бути знесені.

Наведені сім справ вказують, що судова система України далеко не ідеальна, та й самі судді — люди геть не бездоганні і самі часто стають об’єктами переслідування вітчизняної феміди. Однак нам слід розуміти, що майбутнє країни буде залежати не тільки від перемоги на полі бою, а й від неухильного дотримання духу і букви закону людьми в мантіях.

В іншому разі представники цивілізованих країн не захочуть мати з нами справи, а тим більше — вкладати свої кошти і розвивати бізнес в Україні, де закон дуже часто скидається на всім відоме дишло.

Матеріал опублікований українською мовою — читати мовою оригіналу
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Окупанти просунулись у Торецьку, ворог вдарив по Запоріжжю та області: головне за ніч
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T03:42:14Z
У Києві три дні не працюватиме система оповіщення повітряної тривоги: що сталось
Фокус
2024-11-23T02:57:59Z
На Чернігівщині закладам освіти та охорони здоров'я передали надпотужні системи енергозбереження - ОВА
УкраинФорм
2024-11-23T02:18:15Z
КМДА звинувачує поліцію у зриві строків відновлення роботи ТЕЦ
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T02:09:32Z
Росіяни тиснуть на Донеччині, складна ситуація у Кураховому: огляд бойових дій від ISW
24tv
2024-11-23T01:51:39Z
Рибам варто прислухатися до мудрих порад, а Водоліям - захистити власні позиції: гороскоп за картами Таро на 23 листопада 2024 року
TSN
2024-11-23T01:36:49Z
Гороскоп на сьогодні: астрологічний прогноз на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку
Политека
2024-11-23T01:03:02Z
Окупанти просунулися біля 5 населених пунктів на Донеччини, – DeepState
24tv
2024-11-23T00:42:02Z
Окупаційному «начальнику управління освіти» на Херсонщині присудили 10,5 років позбавлення волі
УкраинФорм
2024-11-23T00:30:34Z
Трамп розглядає ексглаву розвідки Гренелла як спецпредставника щодо війни в Україні, – Reuters
24tv
2024-11-23T03:36:39Z
СБУ оголосила підозру жителю Херсонщини, який здавав загарбникам проукраїнських активістів
УкраинФорм
2024-11-23T03:24:28Z
Путін став заручником, – політтехнолог пояснив, хто нав'язує диктатору ризиковані рішення
24tv
2024-11-23T03:21:11Z
У ГУР розповіли про загрози для інших країн через участь КНДР у війні проти України
ZN UA
2024-11-23T03:16:23Z
НПУ повідомила про підозру понад 3,5 тисячі осіб щодо злочинів проти основ нацбезпеки
УкраинФорм
2024-11-23T02:06:16Z
Таємна дочка Путіна: спливли нові дані про позашлюбну дитину диктатора РФ
GlavRed
2024-11-23T02:03:50Z
"2025 рік буде поворотним": експерт назвав 4 сценарії закінчення війни в Україні
GlavRed
2024-11-23T01:36:12Z
Суддя у Нью-Йорку знову відклав оголошення міри покарання Трампу у справі про підкуп порнозірки
УкраинФорм
2024-11-23T01:18:05Z
Меркель не вважає себе відповідальною за те, що Путін почав війну проти України
УкраинФорм
2024-11-23T01:13:09Z
У Києві до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору відбулася прем’єра фільму «Сімейний альбом»
УкраинФорм
2024-11-23T00:39:03Z
Усвідомити цінність життя: фільми, серіали та мультфільми про постапокаліпсис
ZN UA
2024-11-23T00:03:12Z
Фільм «Ваяна» / Moana — Двейн Джонсон у полінезійському «костюми» на багатьох фото зі знімального майданчика
ITC
2024-11-22T22:03:39Z
Драматична історія про справедливість і помсту: які серіали подивитись, якщо сподобався "Реванш"
24tv
2024-11-22T21:39:08Z
«Ля Палісіада», «Мирні люди» і три копродукційні фільми про війну в Україні увійшли до списків «Оскара»-2025
Детектор М
2024-11-22T21:12:31Z
Пісні Tember Blanche потрапили у тренди завдяки серіалу "Реванш"
24tv
2024-11-22T21:03:41Z
Скарлетт Йоганссон – 40 років: 4 найкращі фільми з королевою драми й номінанткою Оскара
24tv
2024-11-22T19:57:26Z
Відомий співак шокував розповіддю, як ледь не загинув під обстрілом: "Мама закрила собою мене"
24tv
2024-11-22T19:36:39Z
"Для чого все це": солістка А-студіо жорстко видала свою позицію і вилаяла колег за мовчання
GlavRed
2024-11-22T19:27:39Z
Гороскоп на завтра 24 листопада: Дівам - несподіваний дохід, Козерогам - велика удача
GlavRed
2024-11-23T03:45:50Z
Головною лікаркою Америки стане медикиня з телеканалу Fox News
ZN UA
2024-11-23T03:07:34Z
У США вперше у світі провели подвійну трансплантацію легень за допомогою робота
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T02:42:56Z
У США виявили перший випадок зараження дитини на пташиний грип H5N1
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T23:42:27Z
За три роки Україна на 90% наблизилася до виконання європейського плану боротьби з інсультом - Ляшко
УкраинФорм
2024-11-22T23:00:41Z
3 добавки, які не допомагають при випадінні волосся: що насправді треба пити
24tv
2024-11-22T22:18:06Z
Імбир ніколи не буде сохнути та псуватися: секрет його зберігання
24tv
2024-11-22T21:03:06Z
Наскільки небезпечні Е-добавки в їжі та напоях
24tv
2024-11-22T20:06:03Z
Вчені зʼясували, наскільки тривале сидіння шкодить здоров'ю серця
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T20:00:19Z
Кейн оновив ще один бомбардирський рекорд Бундесліги
Football.ua
2024-11-22T22:33:53Z
Хетафе вдома впорався з Вальядолідом
Football.ua
2024-11-22T22:07:29Z
Хет-трік Кейна приніс Баварії перемогу над Аугсбургом
Football.ua
2024-11-22T21:29:53Z
Контракт Маскерано з Інтер Маямі буде розраховано на три роки
Football.ua
2024-11-22T21:24:12Z
Боніфейс може пропустити залишок 2024 року через травму
Football.ua
2024-11-22T20:51:27Z
Компанія для Модрича: Реал планує повернути легенду клуба
24tv
2024-11-22T20:51:24Z
Хомченовський повернувся до загальної групи Кривбасу
Football.ua
2024-11-22T20:34:57Z
Відбулися кадрові зміни у Федерації хокею України
УкраинФорм
2024-11-22T20:34:42Z
Чемпіон ОІ та прихильник Путіна зажадав від МОК вибачитись перед росіянами
24tv
2024-11-22T19:42:54Z
Британська SafeLane Global Limited допоможе Україні у розмінуванні заповідників
УкраинФорм
2024-11-23T02:30:11Z
Гроші зникають, як у чорній дірі: як Росія нищить свою економіку
24tv
2024-11-23T02:30:05Z
Поради експертів "Нафтогазу": що робити, якщо відчули запах газу в будинку
Хвиля
2024-11-23T02:06:36Z
Чи довго ще будуть відключення світла: експерт з енергетики оцінив перспективи
24tv
2024-11-23T01:45:28Z
Долар подорожчав до нового максимуму за 52 тижні
24tv
2024-11-23T01:30:55Z
Ціни на нафту зафіксували черговий максимум на ринку
24tv
2024-11-23T01:00:05Z
Долар зростає як на дріжджах: яким буде курс валют з 25 листопада
GlavRed
2024-11-22T21:27:27Z
Керівники центробанку ЄС попереджають, що економіці загрожує політичний параліч – FT
iPress
2024-11-22T21:15:23Z
Ryanair та інші лоукостери отримали штраф за стягнення плати за ручну поклажу
360ua.news
2024-11-22T19:21:15Z
У Вашингтоні показали, як виглядала їжа українців під час Голодомору
УкраинФорм
2024-11-23T03:34:46Z
Мобілізація в Україні: чи можна оформити відстрочку, якщо вручили повістку від ТЦК
Знай
2024-11-23T03:30:42Z
Уроки фізкультури переформатують: чим займатимуться школярі
Знай
2024-11-23T03:12:16Z
За тиждень в Армія+ опрацьовано 2 664 електронних рапорти про переведення між частинами - Черногоренко
УкраинФорм
2024-11-23T03:06:59Z
Уряд спростив облік виробничих травм під час війни: що змінилося
Хвиля
2024-11-23T03:06:19Z
Яке сьогодні свято 23 листопада 2024 року: чому не можна вирушати у далеку дорогу
GlavRed
2024-11-23T03:03:45Z
У базі даних «Воєнний злочинець» наразі є інформація про понад 680 тисяч осіб
Украина Криминальная
2024-11-23T02:57:39Z
На фронті бойові завдання виконують до 70% особового складу Нацгвардії - Півненко
УкраинФорм
2024-11-23T02:54:27Z
Майже чверть британців живуть на межі бідності: дані офіційного звіту
ГЛАВКОМ NET
2024-11-23T02:30:48Z
Левам треба вийти з зони комфорту: гороскоп на 23 листопада
24tv
2024-11-23T03:06:41Z
Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе
Знай
2024-11-23T02:30:29Z
Деруни без картоплі: зірка "Мастер Шеф" дала оригінальний і дуже смачний рецепт
Политека
2024-11-23T02:01:37Z
Чим витирати пил, щоб він менше сідав: геніальний лайфхак для прибирання з TikTok
GlavRed
2024-11-23T01:27:33Z
Просто та ефективно: як очистити пригорілі каструлі – цікавий лайфхак
GlavRed
2024-11-23T00:27:36Z
Не лише посуд: що насправді можна мити у посудомийній машині
24tv
2024-11-22T23:45:10Z
Смажений рис із куркою та яйцем: простий рецепт від переможця "Мастер Шеф"
Политека
2024-11-22T23:30:42Z
Що приготувати на Новий рік 2025: топ-10 нетипових страв, які мають бути на святковому столі
24tv
2024-11-22T21:57:16Z
"Мангеттен серед пустелі": як з глини збудували найстаріше місто хмарочосів у світі
Фокус
2024-11-22T21:12:51Z
На Сумщині правоохоронці викрили чорного археолога
УкраинФорм
2024-11-23T02:42:59Z
Нацполіція заблокувала 9 схем ухилення від призову та затримала організаторів
УкраинФорм
2024-11-22T23:42:52Z
У Києві суд виніс вирок жінці, яка викинула з вікна 8-поверху свого кота
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T23:27:58Z
У Києві в руках чоловіка здетонувала коробка - потерпілий загинув на місці
ZN UA
2024-11-22T22:48:52Z
Росіяни завдали два удари по Запорізькій області, попередньо - без жертв
УкраинФорм
2024-11-22T22:33:46Z
Домагався 12-річної дівчинки та зберігав дитячу порнографію: затримали мешканця Ізмаїльського району
InternetUA
2024-11-22T22:01:17Z
Україна під атакою "Шахедів": у яких областях пролунала тривога
24tv
2024-11-22T21:57:27Z
Затопило майже на метр: зграї бобрів "тероризують" село в Шотландії, а влада мовчить
Фокус
2024-11-22T21:45:43Z
Країна під атакою потужної магнітної бурі: коли "влупить" ще одна
GlavRed
2024-11-22T21:27:33Z
OpenAI випадково видалила потенційні докази за позовом про авторські права
InternetUA
2024-11-23T03:04:58Z
Треба знайти 6 відмінностей за 12 секунд: впорається лише людина із "зором орла"
GlavRed
2024-11-23T02:30:47Z
Android добавить функцію відновлення даних, аналогічну iOS
InternetUA
2024-11-23T02:01:27Z
Більше половини світових льодовиків може зникнути до 2100 року
Portaltele
2024-11-22T22:36:56Z
Samsung може збільшити ціну на Galaxy S25 Ultra
InternetUA
2024-11-22T22:12:42Z
«Новонароджена» планета все ще світиться від тепла свого формування
Portaltele
2024-11-22T21:36:51Z
Розробник претендента на "гру року" розповів, що він зробив гру, щоб убити час у відпустці
InternetUA
2024-11-22T21:31:25Z
Вчені думали, що знайшли в океані літак Амелії Ергарт: чим він був насправді
Фокус
2024-11-22T21:12:17Z
Яка різниця між міжконтинентальною та ракетою середньої дальності: пояснення Defense Express
24tv
2024-11-22T20:42:52Z
Нью-Йорк запроваджує плату за в’їзд на Мангеттен на автомобілі
УкраинФорм
2024-11-23T00:06:28Z
Кабріолет Bugatti встановив світовий рекорд швидкості
ГЛАВКОМ NET
2024-11-22T23:00:51Z
Заощадите тисячі гривень на хімчистці: готуємо копійчаний засіб для прибирання салону авто
24tv
2024-11-22T21:42:00Z
Стартувало виробництво Mercedes-Benz eActros 600
AutoCentre
2024-11-22T19:04:37Z
Вчені знайшли спосіб заряджати акумулятори електрокарів лише за 15 хвилин
24tv
2024-11-22T18:22:34Z
Ford подав до суду за модернізацію нових Bronco
AutoCentre
2024-11-22T18:03:04Z
"Тести будуть позитивні": пілоти "Формули 1" у Лас-Вегасі поскаржились на марихуану
Фокус
2024-11-22T17:12:25Z
Tata Daewoo презентувала електровантажівку із запасом ходу 480 км
AutoCentre
2024-11-22T17:07:34Z
Брутальний і потужний: презентовано новий позашляховий кросовер Honda
Фокус
2024-11-22T17:06:38Z