/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F948c269440492d9e4c828193d47029df.jpg)
Пошкоджено літак: наслідки атаки дронів на аеродром у Ростовській області РФ
Внаслідок атаки дронів вночі 17 грудня на російський військовий аеродром Морозовськ у Ростовській області, де розміщуються борти тактичної авіації ворога, пошкоджено щонайменше один літак. Імовірно, це бомбардувальник Су-34.
Фото наслідків атаки БпЛА публікують українські та російські Тelegram-канали.
На них зокрема видно, що росіяни натягують над своїми літаками захисні сітки.
За даними джерел в українських спецслужбах, за нічною атакою дронами у Ростовській, Липецькій та Волгоградській РФ стоїть Головне управління розвідки Міноборони України.
Співрозмовник наголосив, що заяви російських ЗМІ про збиття всіх дронів не відповідає дійсності – було щонайменше пряме влучання у військовий аеродром з руйнуваннями, інші наслідки уточнюються.
Вранці у Міноборони країни-агресора повідомило над територіями Липецької, Ростовської та Волгоградської областей.
Фото: