![Зеленський дасть велику підсумкову пресконференцію 19 грудня](https://thumbor.my.ua/K3c99jj9LOD69O-WBNcQLY8Qkrc=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F40f23f4b50fb0541a83de4fbbec76310.jpg)
Зеленський дасть велику підсумкову пресконференцію 19 грудня
Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 19 грудня, проведе підсумкову пресконференцію.
Про це повідомила пресслужба Офісу президента.
— У вівторок, 19 грудня, відбудеться підсумкова пресконференція президента України Володимира Зеленського, – йдеться у повідомленні.
Про час та місце проведення заходу – не повідомляється. Зазначається, що представників ЗМІ, які будуть акредитовані на пресконференцію, поінформують про це у листі на підтвердження акредитації.
Зараз дивляться
Заявки на акредитацію ЗМІ прийматимуть до 16.00 понеділка, 18 грудня. Від одного засобу масової інформації може бути акредитовано 1 кореспондента, 1 оператора, 1 фотографа.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони