MY.UAНовини
"Багато хто загинув під обстрілами". Акторка Любава Грешнова про втечу з Москви, батьків в епіцентрі боїв та друзів, які виставили "зетки"
"Багато хто загинув під обстрілами". Акторка Любава Грешнова про втечу з Москви, батьків в епіцентрі боїв та друзів, які виставили "зетки"

"Багато хто загинув під обстрілами". Акторка Любава Грешнова про втечу з Москви, батьків в епіцентрі боїв та друзів, які виставили "зетки"

Українська акторка Любава Грешнова багато років жила на дві країни, а після початку повномасштабного вторгнення розірвала усі зв'язки з РФ. В інтерв'ю OBOZ.UA артистка розповіла, як тікала з чоловіком та сином із Москви на початку великої війни, а згодом зіткнулася з повною байдужістю друзів.

Любава Грешнова також згадала, як пережили окупацію в Харківській області її родичі. А батьки дивом вибралися з Харкова, де з початком вторгнення жили у підвалі, поки навколо точилися запеклі бої ЗСУ з російськими загарбниками.

– Любаво, для розмови з нами ви ледве знайшли час через зайнятість: ви багато гастролюєте Україною.

– Зараз у нас тур – кожного дня нове місто України. Ввечері граємо виставу, ночуємо в готелі, вранці їдемо в інше місто. "Дивовижна божевільна" – це вистава, яку створили ще рік тому. Граю я і актор Володимир Заєць. Ще є у нас вистава "Щасливий день". З нею, до речі, у нас запланований тур Америкою та Ізраїлем. Там ми граємо разом з Катериною Кузнецовою та моїм чоловіком – актором Михайлом Пшеничним.

Якийсь час ми їздили з цими постановками країнами Європи – вистави були благодійні для того, щоб об’єднати українську спільноту, пропагувати українську мову та культуру. Ми перші, хто повіз за кордон спектаклі українською мовою і довели своїм прикладом, що україномовні вистави в Європі можуть збирати аншлаги. Зараз починаємо грати ці вистави в Україні.

– Поїздивши по Європі, у вас не було відчуття, що багато країн співчувають нам, а деякі – ні?

– Ми не їздимо в ті країни, де сильна російська пропаганда. Наприклад, в Угорщину. У нас довгі були перемовини з Ізраїлем. Та й з Америкою, бо організатори не були готові до української мови. У кожній країні починався діалог з того, що нас вмовляли грати російською. Мовляв, українці, які живуть там, приїхали давно, коли в Україні здебільшого розмовляли російською. Організатори були впевнені, що глядачі не підуть на україномовні вистави. Ми їх переконували, бо не мали ніякого морального права грати російською. Тим паче, розуміли, що прийдуть і глядачі з Росії – а ми цього не хотіли. Ми не хочемо розважати росіян, навіть хороших.

Українська мова – це була наша головна умова. Я вмовляла, переконувала, що це спрацює. Так і сталося. Одна країна – аншлаг, друга, третя – ми впевнено збирали зали. І далі вже ніхто не запитував про українську мову. Але виникали інші непорозуміння. Коли ми, приміром, приїхали з виставою у Латвію, нам дали охорону. Ми не відразу зрозуміли, до чого це. А нам пояснили, що росіяни, які живуть там, можуть запросто зірвати виступ. Слава Богу, в нашому випадку все пройшло ідеально – не було проблем. А після вистави ми поїхали у кав’ярню, яку відкрили наші біженці з Лисичанська та Рубіжного. І вони розповідали, що чи не кожного дня до них приходять п’яні росіяни, які багато років живуть у Латвії, – з погрозами та неприємними розмовами.

– Любаво, ви вірите в те, що є хороші росіяни?

– Скажу зі свого досвіду: з усього мого кола спілкування в Росії – а в мене там було дуже багато друзів, людей, яких вважала близькими, – зараз не підтримую зв’язків ні з ким. Але є одна родина, чоловік і дружина, які з початком вторгнення на знак протесту проти війни з Україною, виїхали з Росії за кордон. У них немає родичів в Україні – це просто така громадянська позиція. Кинули все своє життя, майбутнє і поїхали, щоб підтримувати українців. Можу я їх назвати хорошими росіянами? Можу. Так само Лію Ахеджакову або Аллу Борисівну Пугачову. Але, на жаль, у цілковитій більшості росіян я, як і всі українці, розчарована.

– Вторгнення росіян в Україну ви зустріли в Москві. Напередодні страшних подій відчували, що щось насувається?

– На жаль, не відчувала. Так само, як і багато людей з мого оточення – зокрема, і мої родичі з села Харківської області, яке розташоване на кордоні з РФ. Там, у тому прикордонному селі, ніхто такого не очікував навіть за день до вторгнення. Коли ті війська вже було видно, не подумали: "А може виїдемо до Харкова?". І в перший день великої війни потрапили в окупацію. Я взагалі в цей період мала бути в Харкові у батьків, бо у мами за місяць до вторгнення стався інфаркт. Хотіла приїхати, щоб побути поруч, але все не виходило через щільний робочий графік.

– Як ваші родичі пережили період окупації?

– Дуже складно. Але, знаєте, що помітила: люди, які пізнали найскладніше, розповідають про це дуже просто. Це мене вражає навіть з художнього погляду. Так буває в кіно, коли дуже складні емоційно речі показують у кадрі максимально просто. І виходить мистецтво. І мої так просто розповідають. Тітка каже, що вела щоденник, бо не було ні радіо, не телебачення, телефони розряджені, бо не мали електрики – і вона від руки писала, що бачила навкруг, аби не збожеволіти. Бувало таке, що вже не розуміла, який сьогодні день тижня, число місяця.

У селі у всіх позабирали автомобілі, а мій дядько додумався – розібрав машину на великі деталі і розніс по сараях сусідів, колеса закопав. І так зберіг свій транспорт. Коли звільнили наше село – він зібрав автомобіль. Дядько сидів у в’язниці два місяці. Також туди забрали нашу 75-річну сусідку – бабусю Марію. На неї написали донос. Місцеві, які співпрацювали з окупантами, здавали односельців, щоб залізти потім до них у хату та забрати якусь їжу. У баби Марії була пасіка. Мої протрималися практично на кашах, ще щось вирощували, обмінювали – магазини не працювали. Вони потрапили в окупацію з першого дня вторгнення, а звільнили їх наприкінці літа.

Мама і тато зустріли війну в Харкові на Салтівці – це район, який обстрілювали цілодобово. На якийсь день вони вибралися, але це був дуже великий ризик, тому що ніхто не знав, вдасться виїхати чи ні. Багато хто, намагаючись евакуюватися, загинув під обстрілами. Вони виїхали і вже півтора року як вимушені переселенці мешкають у Києві.

– А де зараз осіли ви?

– На жаль, поки ніде. Через те, що кіно в Україні поки знімається дуже мало, то основна наша діяльність – театральна, гастрольна. Якщо брати стандартний місяць, то якийсь час живу в Варшаві, ще частину – в Україні, і ще якийсь час їжджу по Європі з виставами. Останні три місяці – виключно в дорозі. Це дуже складно, вже мрію десь осісти, але поки такої можливості немає.

З іншого боку, це не зовсім нове для мене життя, бо я весь час жила на дві країни. В мене завжди був Харків, у який приїздила, як тільки видавалася можливість. Паралельно я завжди любила подорожувати, тому життя на колесах – це для мене нормальна історія. Але вже дуже хочеться купити чайний сервіз, випікати смачненьке до чаю. Мрію мати свій дім.

– Що ви залишили в Москві?

– У нас не було майна, тільки автомобіль, який залишили просто посеред вулиці. В орендованій квартирі зосталися наші речі. Проте втрата речей – це не найстрашніше. І як показало життя, все, що назбирав роками, може виявитися тобі і не таким потрібним, як ти думав. Важче переносилося інше – розчарування в людях. Я очікувала, що буде підтримка від людей, яких вважали друзями. Думала, що хоча б вони мені будуть писати і телефонувати. Бо ми стільки років дружили, працювали. Але найкращі і найближчі навіть жодного разу не спитали, як я. А половина з них ще й повикладали в соцмережі "зетки". У перші два місяці я взагалі не могла через це себе зібрати до купи. Я можу зрозуміти, що для них – це тотальний страх, але від цього розчарування не стає меншим. Але я його там і залишила – стараюся не згадувати про це.

– А ваші речі вам не може хтось передати?

– Все, що було важливим для нас, забрали. Залишилися просто речі для життя. Я все це зараз вважаю ширвжитком – та й все. Нічого мені звідти не потрібно. Чесно скажу: останні два роки я взагалі мало думаю про те, що мій зовнішній вигляд має бути вишуканим, бо актриса. Чоловік інколи навіть свариться: купи сукню. Хороші прикраси, брендовий одяг – мені всього цього не хочеться. Навіть коли виходжу кудись у люди, примушую себе одягти блузку із спідницею, бо в спортивному одязі набагато комфортніше. І вважаю, що це правильно, поки йде війна.

– Хочу зробити вам комплімент: у вас прекрасна українська мова. Вдома теж розмовляєте?

– Незважаючи на те, що я представниця східної частини України, в мене ніколи не було проблем з мовою. Коли чую зараз розповіді про те, що хтось не може перейти на українську, чесно, не дуже розумію, в чому проблема. Мене часто просить розмовляти українською син. Він першокласник, ходить в українську школу у Варшаві. Йому трохи складно, бо активно ще вчить і англійську, і польську. Але рідна на першому місці, бо з часом ми будемо повертатися в Україну.

– Як ви згадуєте той час, коли втікали з Росії?

– Було дуже страшно. Ми поїхали з Москви на третій чи четвертий день. Була проблема в тому, що майже всі напрямки закрилися, літаки курсували лише в Туреччину і Єгипет, і квитки коштували фантастичні гроші. Уявіть, скільки іноземців – українців, європейців, американців намагалися виїхати. Ми спочатку придбали квитки, де потрібно було проходити пішохідний кордон через Литву, але я в останній момент злякалася, бо там, як розповідали, влаштовували дуже довгі перевірки і допити. Я знаю точно, не змогла б збрехати, що їду просто подорожувати. Знаєте, я інколи думаю: як там взагалі могли наші залишитися? Людині з українським паспортом там дуже непросто…

Ми взяли квитки до Єгипту. По дорозі в аеропорт нас зупинила патрульна машина, хотіли забрати у відділення, коли побачили українські паспорти, але відпустили. В аеропорту я від страху майже втрачала свідомість, але ми таки вилетіли.

Ще шість днів чекали в Єгипті, бо не було прямих маршрутів до Варшави. І це був такий дисонанс – сиділа біля моря і дивилася всі підряд новини з України: все розбите, летять ракети. Як дуже погане кіно… Ми мали зв'язок з батьками, вони трималися. Залишилися на той час у підвалі нашого будинку одні. Вони могли ховатися лише там, бо інакше було не вижити. На Салтівці немає жодного неушкодженого будинку. Кожен дім – влучання, приліт, дірки. Повилітали вікна майже у всіх квартирах. Російські війська зайшли в Харків саме через Салтівку, а наші їх звідти вибивали. На перехресті, де йшли запеклі бої, розташований наш дім.

– Коли ви змогли побачитися з батьками?

– Минулої зими – я приїхала до Києва. Раніше не могла: якийсь час просто збирала себе до тями, потім шукала, чим заробляти гроші, бо в нас із собою не так багато й було. Працювала на варшавському вокзалі волонтеркою дуже довго, співпрацювала з харківськими волонтерами, з якими ми зробили дуже багато корисних справ. А потім пішли наші перші вистави. І зараз ми бачимся з батьками частіше, ніж за все моє життя з 16 років, коли вступила в театральний Карпенка-Карого і поїхала з Харкова.

– Любаво, ви згадали про те, що українцям за жодних обставин не варто було залишатися в РФ, а тим часом там продовжує жити і працювати ваша кума – українська акторка Галина Безрук.

– Ми не спілкуємося з початку повномасштабного вторгнення. І я не маю інформації, як вона зараз живе. Точно знаю, що їй було дуже складно, вона переживала. Не могла зробити вибір – дитина з російським паспортом, чоловік теж. І він би не дозволив вивезти дівчинку. Я знаю, що Галя в душі дуже любить Україну. Думаю, що їй важко далося рішення залишитися в Росії. Ставлюся до неї з теплом і любов’ю, навіть незважаючи на те, що не спілкуємося. Колись ми були рідними людьми.

– Як думаєте, чому так сталося, що ви і акторка Катя Кузнецова виїхали з РФ, а Галина залишилася?

– Російські паспорти – у дитини та чоловіка. В нас у родині – всі з українськими паспортами. У Каті Кузнецової цивільний чоловік хоч і росіянин, але давно живе за кордоном. З Катею, до речі, ми не були знайомі до вторгнення. Звісно, перетиналися на знімальних майданчиках, але не товаришували. А тепер дуже близькі.

У Москві у нас майже нікого тепер немає. Залишилася лише няня сина, в неї українське коріння. Має багато родичів у Чернігові. Вона теж дуже хотіла виїхати, але доглядає хвору маму, яка прикута до ліжка. Ми на зв’язку – вона сумує, плаче, розмовляючи з нами. Коли ми виїхали, з нею залишалася наша собака, ми не могли її забрати – потрібні були щеплення. Її привезли нам друзі-росіяни, про яких розповідала. Я дуже переживала, що більше ніколи не побачу собаку.

– В одному із своїх інтерв’ю ви казали, що ніколи не хотіли жити в Росії. А чому поїхали?

– Тоді мені здавалося, що займаюся улюбленою справою, і в моїй Україні це всіх влаштовує. Коли ми 2012 року їхали в Москву, колеги кричали: "Круто, давай!" А чоловік завжди казав, що ми в тій країні заробітчани. Я будувала такі плани: відзнялася там – і додому. Тоді багато хто так працював. Траплялося, що за тиждень робили по сім перельотів по роботі. Потім це стало технічно важче, адже літаки з часом прибрали. Але найголовніше, ми були заручниками того, що майже все, що знімалося в Україні – це були роботи за російські кошти. І для того, щоб тебе тут затвердили на головну роль, ти мав бути актором із Москви. Це була вимога наших продюсерів.

Весь позаминулий рік я провела в Києві – в мене було дуже багато проєктів. І під кінець року мала розмову з деякими нашими відомими режисерами та продюсерами. Казала: "Я хочу залишитися – все одно знімаюся в Києві". А вони мені: "Ні, тоді ми тебе не зможемо знімати".

– Багато хто з українських глядачів пам’ятає вас як ведучу першого сезону шоу "Зважені та щасливі". Однак ви довгий час згадували ту роботу з образою.

– Нині в мене вже немає ніяких образ, тільки вдячність. У 20 років можна довго ображатися, бо ще мало книжок прочитав. А зараз я розумію, що образа – це робити гірше лише собі. Вся образа і злість лише руйнує тебе зсередини. І ззовні. Треба прощати і займатися своїм життям, а не жити думками про вчинки інших людей.

Мені допоміг це збагнути час. Навіть зараз, якщо в мене трапляється якийсь конфлікт, я тяжко це переживаю, кажу собі: "Любаво, треба час, хоча б кілька місяців". Я завжди намагалася жити активним життям. І коли тебе не взяли кудись, куди дуже хотіла, але через рік мала кілька класних проєктів, то це перекривало минулі невдачі. Якби я не розвивалася, сиділа вдома і страждала, то, мабуть, мені було тяжко згадувати роботу на СТБ. Зараз у мене теж є проблеми, як і в будь-якої живої людини, але кажу собі: "Ну, ок. Давай будемо шукати, чим це компенсувати".

Також читайте на OBOZ.UA інтерв'ю з мамою актриси Катерини Тишкевич, яка дала перше інтерв'ю про те, як рятували її доньку:"Був момент, коли я зневірилася".

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіть на фейки.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
З окупації вдалося повернути сина українського військовополоненого
ГЛАВКОМ NET
2025-04-03T01:18:29Z
Зараз мріють мільйони: яку професію вважали ганебною в СРСР
GlavRed
2025-04-03T00:33:38Z
3 потужні молитви для захисту: мольфар розказав, як правильно молитися
GlavRed
2025-04-03T00:27:21Z
"З невинними очима": чоловік знайшов у морозиві отруйну змію
Фокус
2025-04-02T23:51:09Z
"Сліпий, хворий - але придатний" - що розповідають у чергах під ТЦК у Києві
Gazeta UA
2025-04-02T23:27:56Z
У Києві та Харкові у ТЦК видався невдалий день щодо мобілізації
Antikor
2025-04-02T22:48:18Z
Командир ЗСУ, звинувачений у корупції, організував активну торгівлю посадами в тилу
Antikor
2025-04-02T22:33:14Z
"Епоха темряви і зла": американський пророк прогнозує цьогоріч велику війну у світі
TSN
2025-04-02T22:30:58Z
"Люди стають їжею для ведмедів": Фіцо дав дозвіл на масове знищення
TSN
2025-04-02T22:30:45Z
США ввели мита проти... безлюдних островів. Росії нові тарифи не торкнулись
ГЛАВКОМ NET
2025-04-03T01:42:50Z
Розуміє всю гру Путіна: у Китаю лише одна мета щодо Росії
24tv
2025-04-03T01:36:11Z
Гірше для Росії, ніж 5 стаття НАТО: названо найкращу гарантію безпеки для України
GlavRed
2025-04-03T01:33:18Z
Нетаньягу летить до Угорщини – безпечної гавані після виданого на його арешт міжнародного ордера
ZN UA
2025-04-03T01:06:27Z
Трамп ввів мита на товари з усіх країн світу, список
Gazeta UA
2025-04-03T00:57:26Z
"Не намагайтесь мститись": у Білому домі назвали виключення для "взаємних мит" Трампа
Фокус
2025-04-03T00:51:50Z
В США хочуть засудити тарифну політику Трампа: Сенат готує резолюцію
Telegraf
2025-04-03T00:33:36Z
У Європі лишаються адекватні лідери: які 2 країни усвідомлюють реальну загрозу з боку Росії
24tv
2025-04-03T00:30:41Z
Росіяни фактично захопили Розлив — військовий оглядач
TSN
2025-04-03T00:30:22Z
Росіяни просуваються на Півдні, а ЗСУ на Покровському напрямку, – ISW
24tv
2025-04-03T00:18:39Z
"Обладнаний нейромережею": бійці ЗСУ збили рідкісний російський дрон
Фокус
2025-04-02T23:00:06Z
Народні прикмети сьогодні, 3 квітня: що заборонено і дозволено робити
TSN
2025-04-02T22:30:34Z
РФ готується до масштабного наступу: яка область України в зоні ризику
GlavRed
2025-04-02T22:27:45Z
Росія атакувала Харків 17 "шахедами"
Antikor
2025-04-02T21:12:07Z
Лінія фронту станом на 2 квітня. Зведення Генштабу
ГЛАВКОМ NET
2025-04-02T21:03:01Z
Росія готує новий ривок на фронті: що відомо і чи є загроза
TSN
2025-04-02T20:27:18Z
У Дніпрі пролунали вибухи: росіяни атакують регіон "шахедами"
Telegraf
2025-04-02T20:15:19Z
Російські безпілотники "Шахед" атакували Харківську область і Дніпро
Antikor
2025-04-02T20:12:24Z
Санті Дімопулос ставлять уколи в живіт - що сталося
GlavRed
2025-04-02T23:27:40Z
Vlad Darwin & Denys Hryshchuk – "Три спроби" – 7 місце чарту FM-TV минулого тижня.
FM-TV
2025-04-02T23:16:43Z
Третя дружина Сергія Тігіпка публічно зізналася в нескінченному коханні
GlavRed
2025-04-02T22:27:45Z
Український виконавець та вокаліст панк-гурту "Хейтспіч" Дмитро Однороженко долучився до ЗСУ
Antikor
2025-04-02T20:52:36Z
Не пропустіть ці фільми: 9 найгучніших прем'єр місяця
24tv
2025-04-02T20:45:22Z
Меган Маркл пустила стороннього на свою дорогущу кухню: яка умова
GlavRed
2025-04-02T20:27:53Z
Декольте на сідницях: легінси з вирізом у незвичному місці підкорюють інтернет
Telegraf
2025-04-02T20:27:23Z
Відмовився від їжі: путініст Кіркоров доводить себе до виснаження після смерті батька
GlavRed
2025-04-02T20:27:13Z
Відомий актор підставив Ігоря Кондратюка та втік за кордон - деталі
GlavRed
2025-04-02T20:21:21Z
Міністр фінансів США порадив країнам не мститися після після запровадження мита
TSN
2025-04-03T01:03:03Z
Субсидія на тверде паливо: чи треба звертатися знову, якщо отримував її у грудні 2024
ZN UA
2025-04-02T23:42:07Z
Нацбанк скасував ліміти на карткові перекази, але є нюанс із банками
Хвиля
2025-04-02T23:33:34Z
WSJ: Visa пропонує Apple $100 млн, щоб обслуговувати її картку замість Mastercard
InternetUA
2025-04-02T23:03:57Z
Американський фондовий оцінив мита Трампа: втратив майже 2 трильйони доларів за хвилини
Telegraf
2025-04-02T22:54:38Z
Нові тарифи Трампа обвалили фондові ринки ‒ Bloomberg
ZN UA
2025-04-02T22:16:15Z
Російські компанії створили за кордоном «тіньову біржу» з особливими валютними курсами
Antikor
2025-04-02T22:03:40Z
Європейські керівники бояться втратити роботу через неправильне впровадження ШІ
Antikor
2025-04-02T21:42:50Z
"Голос народу": підвищення мит активно підтримав спеціально запрошений колишній працівник автопрому
ZN UA
2025-04-02T21:42:22Z
Опонент упав: Моурінью схопив за носа тренера "Галатасарая" після матчу
ZN UA
2025-04-02T22:12:42Z
Кейн: Відсутність трофеїв не змінить мого мислення та ставлення
Football.ua
2025-04-02T22:07:27Z
Атлетіко – Барселона: визначився другий фіналіст Кубка Іспанії
Факти ICTV
2025-04-02T21:54:17Z
Реймс уперше за 48 років вийшов до фіналу Кубка Франції
Football.ua
2025-04-02T21:48:25Z
Перспективний український футболіст дебютував за іспанську "Жирону" у незвичайному турнірі
ZN UA
2025-04-02T21:30:06Z
У Німеччині вбили 17-річного українського футболіста
iPress
2025-04-02T21:13:27Z
АПЛ: Астон Вілла знищила Брайтон, успіх Ман Сіті з Лестером, поразки Забарного і Ярмолюка
Football.ua
2025-04-02T21:07:40Z
Ліверпуль мінімально здолав Евертон із Миколенком у мерсісайдському дербі
Football.ua
2025-04-02T21:03:38Z
Мілан та Інтер розписали мирову в першому кубковому Derby della Madonnina
Football.ua
2025-04-02T20:57:24Z
Кілька несподіваних інгредієнтів: як приготувати пісний поліський борщ за цікавим рецептом
Фокус
2025-04-03T01:30:21Z
Не ображайте їх ніколи. Люди з цими іменами сприймають все близько до серця
Telegraf
2025-04-02T23:27:54Z
Плов із тюфтельками на сковороді: рецепт оригінальної та смачної страви
Фокус
2025-04-02T23:21:30Z
І не треба турбуватися про олію: готуємо улюблені деруни в духовці
24tv
2025-04-02T21:39:24Z
Домашній торт із маком і горіхами: рецепт смачного десерту
Фокус
2025-04-02T21:30:31Z
У 2025 році відбудуться грандіозні зміни - астрологи назвали 5 знаків Зодіаку
GlavRed
2025-04-02T21:27:29Z
Мило, спирт та 10 хвилин вашого часу: як зробити вікна чистими на декілька місяців
Знай
2025-04-02T20:52:56Z
Дівчина розповіла, як вивести хлопців на чисту воду: до чого тут спортзал
24tv
2025-04-02T20:27:53Z
Викиньте вже сьогодні: чому вдома не можна тримати штучні квіти
24tv
2025-04-02T20:09:56Z
На Житомирщині затримали водія, який п’яним збив жінку з дитиною та втік з місця ДТП
Украина Криминальная
2025-04-02T23:36:02Z
На Житомирщині розслідують шахрайську схему з «чорнобильськими» виплатами на ₴820 тис
Украина Криминальная
2025-04-02T22:45:57Z
Катастрофа бомбардувальника Ту-22М3 в Іркутській області: пілот загинув
Antikor
2025-04-02T22:24:30Z
У Чернігові жінка нібито залишила дитину в камері схову: відповідь поліції
ГЛАВКОМ NET
2025-04-02T21:57:51Z
На Ужгородщині у ДТП з відбійником загинув 18-річний водій
Украина Криминальная
2025-04-02T21:57:43Z
Інтернет-шахраї ошукали чотирьох українців на 104 тисячі гривень
InternetUA
2025-04-02T21:51:25Z
Поліція встановлює місцезнаходження неповнолітнього мешканця Калуського району
Украина Криминальная
2025-04-02T21:09:24Z
У Львові затримали прокурора на хабарі у 5 тисяч доларів
Antikor
2025-04-02T20:33:34Z
У Сумах затримали начальника управління акцизу на хабарі, - журналіст
Antikor
2025-04-02T20:30:07Z
З гіпертонією на бойові завдання? Чи мобілізуватимуть чоловіка з такою хворобою
Telegraf
2025-04-02T22:24:10Z
Секрет врожаю чи зайва робота: експерт розповів, чи потрібно пасинкувати томати
GlavRed
2025-04-02T20:27:36Z
Чехія інвестує €100 млн на оновлення українських лікарень
iPress
2025-04-02T19:58:59Z
Ви робите це неправильно: як потрібно зберігати розрізаний лимон
24tv
2025-04-02T19:12:29Z
Ми всі робимо це перед сном – і саме тому не можемо заснути: в чому причина
TSN
2025-04-02T18:33:03Z
Чи шкідливо приймати душ щодня: що кажуть дослідження
TSN
2025-04-02T18:32:27Z
Яких правил потрібно дотримуватися під час миття посуду: п'ять типових помилок
TSN
2025-04-02T18:32:15Z
Паличка від льодяника застрягла в мозку 6-річного хлопчика: як це сталося і закінчилося
TSN
2025-04-02T18:29:32Z
Студент з'їв пасту п'ятиденної давності та помер уві сні
TSN
2025-04-02T18:28:49Z
Інсайдер повідомив про затримку виходу Galaxy S25 Edge
InternetUA
2025-04-03T01:01:10Z
Космічний смаколик: вчені приготували традиційну японську страву на МКС і здивувалися через результат
Telegraf
2025-04-03T00:12:38Z
Компанія Amazon зробила пропозицію щодо купівлі соцмережі TikTok
InternetUA
2025-04-03T00:01:09Z
Meta готує Hypernova: розумні окуляри Цукерберга, які можуть замінити iPhone
Telegraf
2025-04-02T23:03:09Z
Штучний інтелект від OpenAI офіційно досяг рівня людини
InternetUA
2025-04-02T20:30:18Z
Монобанк знову "лежить": клієнти скаржаться на проблеми з доступом
Telegraf
2025-04-02T20:24:54Z
Як ламають Signal: нова схема від шахраїв
InternetUA
2025-04-02T19:43:55Z
Порт Elden Ring і Mario Kart World за €80 — всі ігри, анонсовані для Nintendo Switch 2
ITC
2025-04-02T19:19:51Z
Ноутбуки з NVIDIA RTX 5090 лише на 10% продуктивніші та на 72% дорожчі за моделі з 5080, — порівняльний тест
ITC
2025-04-02T19:19:35Z
Hyundai представляє новий Ioniq 6 та натякає на довгоочікуваний 6 N
Топ Жир
2025-04-03T01:45:56Z
Новий кросовер Hyundai Nexo FCEV на водневих паливах: підвищений комфорт і сенс
Топ Жир
2025-04-03T01:30:42Z
Перше місце у світі: експерти назвали найпродаваніший автомобіль 2025 року
GlavRed
2025-04-03T01:06:19Z
Що символізує велике решітчасте бачення мінівена Faraday X Super One?
Топ Жир
2025-04-03T01:00:24Z
Оновлений інтер’єр Polestar 2 на 2026 рік залишається незмінним ззовні, але має значні вдосконалення всередині
Топ Жир
2025-04-03T00:30:14Z
Новий Jeep Compass з підказкою про гібридний, заряджений гібридом та електричний привід
Топ Жир
2025-04-02T23:30:04Z
Водії тільки починають розуміти, для чого потрібні загадкові кнопки із лініями
GlavRed
2025-04-02T23:27:51Z
Роллс-Ройс за $2.4 млн: автомобіль із V12 та душею спектра
Топ Жир
2025-04-02T23:00:06Z
Найбільш американські автомобілі, які найменше постраждали від мит Трампа
Топ Жир
2025-04-02T22:15:50Z