MY.UAНовини
Немає ніде у світі: інтерв'ю з Подоляком про унікальну українську зброю
Немає ніде у світі: інтерв'ю з Подоляком про унікальну українську зброю

Немає ніде у світі: інтерв'ю з Подоляком про унікальну українську зброю

Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу розповів про види українського озброєння, якого немає ще ніде у світі. До того ж він пояснив, від чого залежать терміни звільнення півострова Крим.

Нагадаємо, що в першій частині інтерв'ю ми писали про мобілізацію в Україні, а також, що саме вважатиметься фіналом війни з Росією. Більше деталей – читайте у матеріалі за посиланням.

"Лакшері-сектору" треба зменшити витрати

Міністр фінансів України Сергій Марченко сказав, що українцям потрібно у кілька разів знизити споживання, щоб країна змогла перейти на воєнні рейки. Що саме мав на увазі міністр?

Сергій Марченко чітко заявив, що треба знизити лакшері-сектор, який витрачає кошти на нові авто, гаджети та інші предмети розкоші, у той час, коли треба доінвестувати загальні потреби Збройних Сил України.

Просто це виглядає трошки дивно. Люди, які мають невеликі доходи, вкладаються в Збройні Сили, тому що хочуть захиститись від потенційної окупації Росії. Водночас люди, які мають більші доходи, поводяться начебто війни в країні немає.

З одного боку, це інформаційно деморалізує, адже про це говорять, з іншого – це кошти, які можна витрачати раціональніше, коли є питання життя і смерті.

Міністр фінансів має рацію: якщо ми дещо інакше балансуватимемо свої внутрішні витрати, то тоді в Україні буде більш збалансований бюджет. У такому разі бюджет зможе робити більші соціальні виплати, виплати для Збройних Сил тощо.

Сергій Марченко говорить не для хейту. Він говорить як міністр фінансів країни, яка вже два роки у війні, і який постійно бере участь у переговорах, щоб отримати дофінансування тих дефіцитів, які є в бюджеті.

Міністр фінансів постійно шукає можливість дофінансувати дефіцит українського бюджету. Але зараз він говорить про внутрішній резерв, коштом якого можна дофінансувати деякі програми. На мою думку, це абсолютно правильна модель і формат поведінки під час війни.

Від чого залежать терміни звільнення Криму

Міністр оборони України Рустем Умєров дав коротеньке інтерв'ю Bild, зокрема, який нещодавно публікував плани Росії на 2026 рік захопити Україну, на яких саме напрямках, який публікував свого часу плани Росії у 2022 році захопити Україну. Там заявили буцімто Умєров каже, що Крим може бути звільнений у 2024 році, що впевнений на 100%, що це наша стратегічна мета. Це наші нові плани наступних контратак?

Якщо об'єктивно, міністр все-таки має багато інсайдерської інформації, він спілкується з Генштабом, постійно перебуває у спілкуванні в межах Ставки Верховного Головнокомандувача та на чомусь розуміється.

Не варто забувати, що у 2023 році дійсно були ефективні спроби взяти під вогневий контроль повітряний простір над півостровом Крим. Дуже ефективно і вдало вдалося відтиснути Чорноморський флот у бази Новоросійська й у такий спосіб контролювати акваторію Чорного моря навколо півострова Крим. Цього року вдалося запобігти можливості Росії повернутися на той же Зміїний тощо.

Є багато чинників, які чітко говорять щодо стратегічної цілі наших наступальних операцій. Вони сьогодні продовжуються. Одна з ключових стратегічних цілей – взяти під контроль логістичний коридор, який йде через півострів Крим. 90% забезпечення російського операційного угруповання – це півострів Крим. 90% військових баз – це півострів Крим. Тобто це важлива ціль.

Я не готовий говорити про відповідні оперативно-тактичні завдання чи відповідні стратегічні цілі, але з політичної точки зору можу сказати, що це правильна акцентуація. Півострів Крим є головною логістичною базою Росії. Якщо взяти його під тотальний контроль, це суттєво ускладнить можливості ворога продовжувати оборонні чи наступальні дії практично по всій лінії фронту. Тут міністр оборони абсолютно правий.

Щодо термінів, можемо говорити відповідно до математичних урахувань того, що ми матимемо з технологічних видів зброї. Ми про це говоримо постійно. Це далекобійні ракети, дрони, РЕБ різних модифікацій, інші необхідні нам засоби. Це насамперед авіаційний компонент, тому що не можна говорити про успішність чи неуспішність того чи іншого, якщо ми не маємо домінування в якихось секторах.

У Росії тотальне домінування по лінії фронту у повітрі. Якщо ми це прибираємо, будемо дивитися на зовсім інші диспозиції. Якщо Росія продовжить домінувати в повітрі, то ми матимемо проблеми. Все це зрозуміло, це обговорюється на Ставках, у межах стратегічних планів, тактично-оперативних коректив.

Я думаю, що тут міністр оборони абсолютно правий. Для нас важливо знищити ключовий логістичний коридор, яким користується сьогодні Росія – це півострів Крим. Я маю на увазі знищити як коридор і деокупувати територію.


Важливою у знищенні логістики на півострові є ліквідація Кримського мосту / Getty Images

Призов чоловіків, які перебувають за кордоном

Повідомлялося, що в інтерв'ю Умєров заявив нібито Україна хоче закликати до армії чоловіків, які живуть за кордоном. Начебто наступного року українців призовного віку від 25 до 60 років у Німеччині та інших країнах слід попросити з'явитися до призовних пунктів. Також опрацьовується покарання тим, хто не з'явиться. Наскільки це може бути ефективно?

Це правильна ідея. Все-таки треба бути свідомими, бо має дивний вигляд. Хтось тут має нести певну відповідальність за те, що відбувається в країні. А хтось там почекає, поки ці люди все виконають. Потім приїдемо і будемо далі, як ні в чому не бувало, розбудовувати Україну. Тут міністр абсолютно правий.

Маємо права всіх зрівняти. Вони мають бути рівними. Однак щоб досягти цієї мети це має обговорюватися на рівні Генштабу, Міністерства оборони, інших міністерств, зокрема, закордонних справ тощо. Це мають бути консультації з урядами інших країн, де перебувають наші чоловіки, з точки зору того, чи може він там далі отримувати тимчасову посвідку на проживання, мати певні преференції, отримувати допомогу.

Поки я не готовий говорити, як відбуватимуться ці переговори. Але між тим міністр оборони, напевно, бачить цей набір інструментів, які дозволять консультуватись з урядами інших країн, дати можливість нашим хлопцям, які перебувають за кордоном, прийняти для себе відповідні рішення: чи вони йдуть через призов, чи вони, відповідно, втрачатимуть ті чи ті можливості людей, які тимчасово виїхали з України, на території тих країн, де вони перебувають.

Це ідеї. Міністр абсолютно правий, коли він про це говорить, але далі потрібно буде проводити величезну кількість переговорів на різних рівнях.

Відновлення авіасполучення в Україні

Президент України на підсумковій пресконференції говорив про авіасполучення в Україні. Зокрема, секретар РНБО Олексій Данілов сказав, що, найімовірніше, питання авіасполучення і все, що з ним пов'язано, активно обговорюватиметься у 2024 році.

Є 4 ключові компоненти, які потрібно вирішити:

  • захист аеропортів, де вирішать розпочати авіаперевезення;
  • підготовка інфраструктури, тому що ми розуміємо, що спершу окупанти били саме по аеропортах;
  • механізми страхування;
  • потрібна компанія, яка візьметься робити перельоти.

Питання у тому, що ми маємо думати про розблокування необхідних нам інструментів, які суттєво впливатимуть на економіку країни. Але тут питання в безпеці, це абсолютно зрозуміло.

Якщо простір буде повністю закритий, працюватимуть Patriot, які по балістиці роблять це ефективно. Адже з'ясували, що Patriot ефективно працюють і проти надзвуку, і проти балістики, і ефективно контролюють повітряний простір. Наприклад, у Києві ми сьогодні це бачимо. Відповідно ми вже маємо певний досвід, як з цим працювати.

Президент, до речі, на пресконференції чітко зафіксував, що ми отримаємо ще декілька систем Patriot, щоб захистити повітряний простір України, енергетичну інфраструктуру, іншу критичну інфраструктуру тощо. І пан Данілов, і президент на конференції говорив, що це питання дискусій протягом 2024 року. Ми ж не можемо не опікуватися тими питаннями, які так чи інакше впливають на життєспроможність країни – вони обговорюватимуться.


В Україні розглядають відновлення авіасполучення / 24 Канал

Але там є ті аспекти, які пан Данілов чітко зафіксував. Вони будуть вирішені. Насамперед безпека, страхування, компанії, які готові на певні ризики йти, можливість інфраструктурно це відпрацювати тощо.

Будуть вирішені – значить, будемо мати можливість підвищити економіку, ресурси для економіки. Ні – значить, будемо шукати інші рішення. А що це означає, коли ми говоримо про те, що думатимемо про відкриття аеропортів в Україні? Це говорить про те, що Україна продовжує існувати, шукає, отримує рішення.

Як приклад, наведу вам альтернативний зерновий коридор. Усі не вірили в те, що можна буде це зробити, тому що Росія повністю контролює акваторію, вона буде все знищувати тощо. На сьогодні він працює вже приблизно чотири місяці. Уже буде перевезено понад 8 мільйонів тонн вантажів. Це величезні кошти, які надійшли до нашого бюджету. Це мільярди доларів прямого надходження від економіки України.

Там так само треба було враховувати аспекти страхування, інфраструктури, безпекові контури, як це все контролювати. І це було вирішено. Для наших партнерів це є свідченням того, що Україна живе, розвивається, шукає рішення попри все, знаходить ці рішення, відстоює їх, має силові ресурси, щоб ці рішення забезпечувати безпековими контурами. Це дуже правильно.

Сьогодні здається, що це неможливо. У нас балістика, надзвук, постійні дрони в повітрі. Але неможливе для України та неможливе для іншого світу – це дві великі різниці, які ми з вами за 666 днів війни побачили. Україна шукатиме рішення та знайде їх.

Це буде сигналом для наших партнерів, що в країну, яка знаходить просто фантастичні рішення і може їх забезпечити логістично, треба вкладатися. Це символ того, що в Україну треба вкладатися, тому що ми не будемо сидіти і чекати, поки все або якось саме вирішиться, або хтось прийде вирішить, або хай воно вже вмре.

Країна, яка показує жагу до боротьби, до пошуку рішень, завжди більш приваблива для того, щоб у неї вкладалися, навіть попри страх. На мій погляд, є такий певний страх у наших партнерів, еліт наших партнерів щодо того, чи має програти Росія. Але це вже остаточний страх. Думаю, ми з ним впораємось.

Коли вони позбудуться цього страху, а вони можуть його позбутися, коли бачать, що робить Україна, наші ініціативи, тоді інвестиції в Україну будуть обов'язково. Бо ти інвестуєш у свій антистрах, в країну, яка показує, що можна навіть у вкрай невигідних умовах знаходити рішення і отримати ефективність.

Але ще раз підкреслюю, що ми прагматично дивимося на все. Пан Данілов достатньо чітко зафіксував абсолютно прагматичні чотири пункти, за яких можна буде розв'язати питання авіаперевезень.

Україна навчилася виготовляти зброю, якої ніде у світі немає

Історик Тімоті Снайдер спільно з чотирма професорами провідних вишів зібрав 950 тисяч доларів для України на виявлення повітряних цілей. Це називається "безпечне небо" та є розробкою наших вітчизняних фахівців. 2,5 тисячі сенсорів покриють Сумську, Одеську, Миколаївську та Херсонську області. Це щось на кшталт "Залізного купола"?

Це трохи інша історія. Тому що залізний купол має меншу територію, там можна систему ПРО зробити більш мобільною, але для нас це дуже важливі моменти. Тобто сигналізація, яка дозволяє набагато раніше знайти об'єкти, що перебувають в повітрі, чітко зафіксувати траєкторію і запобігти руйнуванням – це дуже круто.

По-перше, це ж наша розробка, правильно? Це про Україну. Це про те, що ми шукаємо рішення. Можна мати дві стратегії: сидіти і вести блог "все неправильно", а можна шукати й впроваджувати рішення. В Україні багато людей, які готові знаходити рішення та впроваджувати їх. Десь держава допомагатиме, десь люди самостійно об'єдналися і зробили – це нормальна синергія держави та суспільства.

По-друге, пан Снайдер – це щось неймовірне для нас. Він максимально активно продовжує говорити про природу цієї війни на різних майданчиках, що дуже важливо для західних країн. Снайдер чітко говорить про всі ризики, які історично отримає демократія, якщо Росія не програє сьогодні. Він абсолютно щиро, просто та безумно закоханий в Україну.


Володимир Зеленський і Тімоті Снайдер / Офіс Президента

Якщо поглянути на 2022 – 2023 роки. Що українці навчилися або почали виготовляти? Які потреби ми вже можемо перекрити собі?

Дрони різних модифікацій: морські, повітряні, багато таких, яких немає у світі. Це все треба масштабувати. Зробімо посилання на президента України Володимира Зеленського, який консервативну оцінку дав, що десь мільйон дронів буде (у 2024 році – 24 Канал).

При цій інтенсивності бойових дій, використання артилерії, важких калібрів, нам щомісяця потрібно використовувати мінімум 30 тисяч дронів. Оптимально 50 – 60 тисяч, а найкраще 100 тисяч дронів. Думаю, на таку цифру FPV-дронів чи модифікацій різного типу якраз і вийдемо. Президент абсолютно точно розуміє, що сюди треба вкладатися.

У нас є дуже ефективні, напрацьовані, мобільні, маневрові та стаціонарні системи радіоелектронного контролю (РЕБ), які дозволяють більш ефективно працювати проти російських дронів.

Акваторія Чорного моря – це ж морські дрони. Такого досвіду, кількості, якості, ефективності та функціональності дронів, які сконструйовані в Україні, ні в кого у світі не було і немає досі.

Є багато інструментів війни, які з'явилися в Україні і які треба масштабувати. На сьогодні це ключове завдання. Коли питають: "Допомагатимуть чи ні західні країни?". Допомагатимуть, бо самі розуміють, що інвестують супертехнологічну українську армію в супертехнологічні виробництва.

Так, у нас є старі військові виробництва, які не такі мобільні й не можуть швидко перебудуватися, але навіть і там піде перебудова.


На фронті потрібні дрони різних модифікацій / Генштаб ЗСУ

САУ "Богдана" роблять в певній кількості. ПТРК "Стугна" роблять у великій кількості. Окрім цього, ще ж багато схожих приладів, які будуть чітко "втокмачувати" росіянам, чому вони програють цю війну, з дальністю 400 – 700 кілометрів. Це все є і це все потрібно масштабувати.

Чого Україна прагне в зовнішній політиці

Сьогодні є три пріоритети в зовнішній політиці:

  • пришвидшити ухвалення рішень щодо пакетів військової та фінансової допомоги Україні;
  • пришвидшити розуміння нашими партнерами того, що якщо вони не інвестують в Україну, то завтра вони інвестують у війну на своїй території, а це інші гроші;
  • спільні інвестиції у різні військові виробництва. Наші партнери йдуть на це, бо розуміють, що в України просто приголомшливий досвід – яка зброя і в якому вигляді повинна використовуватися.

Це дає мені абсолютне відчуття, що так, нам тяжко в емоційному плані. 666 днів – це величезний термін, це велика частка життя. А хтось вже втратив життя протягом цього часу.

Але між тим, це дає обережний оптимізм, що Україна перебудовувалася і далі перебудовується в багатьох напрямах. Вона набагато сильніша, ніж рік чи два роки тому. Так, наступальні операції не дали результату, якого ми б з вами хотіли. Оскільки той результат, який ми хотіли, вже сьогодні говорив би про фіналізацію війни.

Однак Україна точно розуміє стратегічні цілі, вміє доносити розуміння цих цілей до наших партнерів, розуміє, які корективи треба внести у військову тактику та стратегію, щоб виглядати більш ефективно, частково перебудувала свої виробництва і робить ставку на оптимальні технологічні рішення. І, безумовно, попри депресію, психоемоційно ми набагато стійкіші, ніж будь-які спільноти в інших країнах.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
"Вони просто закидують нас "м'ясом": в ЗСУ розповіли про жорстокі бої за Торецьк
TSN
2024-12-02T15:51:21Z
ЗМІ повідомили про наступ на Запоріжжя: військові бачать ризик дещо в іншому, що відомо
Фокус
2024-12-02T15:27:48Z
Сьогодні святкує своє 50-річчя полковник Роман Червінський!
Украина Криминальная
2024-12-02T15:21:30Z
На завтра опадів не прогнозують, уночі до 5° морозу
УкраинФорм
2024-12-02T15:15:47Z
Окупанти посилюють захист Сакської ТЕС і готують списки на евакуацію з Ялти - активісти
УкраинФорм
2024-12-02T15:15:07Z
Підприємець поділився цікавими фактами про валізу Шольца
TSN
2024-12-02T15:09:11Z
Де цього тижня у Києві пройдуть продуктові ярмарки. Адреси
VGorode
2024-12-02T15:06:16Z
Росіяни у Торецьку втрачають близько 500 бійців на тиждень - військові
УкраинФорм
2024-12-02T15:01:31Z
У ГУР показали, як "відрубали" російським окупантам електрику і зв’язок
TSN
2024-12-02T14:57:12Z
Зеленський: На що повинна піти Росія? - На три букви
УкраинФорм
2024-12-02T15:51:56Z
Блінкен у Європі говоритиме про Україну як про пріоритет міжнародної безпеки - Держдеп
УкраинФорм
2024-12-02T15:51:10Z
ЗМІ: Єврокомісія готує нові правила щодо депортації мігрантів, які нелегально потрапили у ЄС
Европейская правда
2024-12-02T15:49:52Z
Помилування сина Байденом стало козирем для Трампа – The Times
iPress
2024-12-02T15:49:46Z
Лише Україна визначить, що таке справедливий мир – президент Євроради
iPress
2024-12-02T15:49:13Z
Торгівля як з членами ЄС: у Євросоюзі з'явиться нова ініціатива щодо українських товарів
24tv
2024-12-02T15:48:55Z
Зеленський прокоментував небажання Шольца постачати Taurus
24tv
2024-12-02T15:48:34Z
Орбан після дзвінків Трампа може розпочати "місію 2.0" щодо України - ЗМІ
Хвиля
2024-12-02T15:39:08Z
У Фінляндії кандидат на виборах відмовився засудити війну РФ проти України - його виключили зі списків
УкраинФорм
2024-12-02T15:37:58Z
Чим помити холодильник всередині: чудозасіб, який прибере поганий запах
24tv
2024-12-02T15:48:19Z
Наче з майбутнього. Вчені вигадали VR-гаджет у формі льодяника, який дозволяє відчувати смаки без споживання їжі
InternetUA
2024-12-02T15:01:42Z
Чому важливо спати за графіком
360ua.news
2024-12-02T14:36:17Z
Українська компанія створила 3D-протези для відновлення пальців
InternetUA
2024-12-02T14:31:38Z
Уже можна запасатися: що можна зробити з часникового лушпиння
GlavRed
2024-12-02T13:27:38Z
Що їсти, щоб підвищити імунітет взимку: топ-8 продуктів
TSN
2024-12-02T13:21:39Z
Південна Корея і Данія передали медикам Харківщини три машини швидкої допомоги
Мій Харків
2024-12-02T13:09:24Z
Тренування на 5 хвилин: для тих випадків, коли вам не хочеться нічого робити, але – треба
24tv
2024-12-02T12:45:41Z
Чи впливає рівень тестостерону на лібідо чоловіка
24tv
2024-12-02T12:06:47Z
Саудівська Аравія збільшує частку нафти в Азії за рахунок росії – Reuters
iPress
2024-12-02T15:49:25Z
Володимир Носов: Власник криптобіржі WhiteBIT та шлях до успіху
VGorode
2024-12-02T15:36:05Z
Від чого залежить скасування графіків відключень світла: в Міненерго назвали умову
GlavRed
2024-12-02T15:27:09Z
Ripple стає головним конкурентом Tether і USDC зі стейблкоїном RLUSD
ITC
2024-12-02T15:25:10Z
УЗ повертає потяг на популярний напрямок – деталі маршруту
TSN
2024-12-02T15:21:30Z
В Україні стартує щорічна заборона вилову раків: які штрафи передбачені
AgroNews
2024-12-02T15:15:51Z
Після вихідних затишшя: яку ціну встановив НБУ для долара та євро
24tv
2024-12-02T15:12:14Z
Тимчасові зміни в русі поїздів на Буковині: Укрзалізниця повідомила оновлений графік
24tv
2024-12-02T15:12:04Z
В Україні різко здорожчали яйця: яка причина і чого очікувати
TSN
2024-12-02T15:09:25Z
Модний колір цієї зими: як його стилізувати і з чим поєднувати - добірка образів
TSN
2024-12-02T15:51:08Z
Страшно, – Оля Цибульська несподівано заговорила про другу вагітність
24tv
2024-12-02T15:45:38Z
Inna Godunova презентує святкову пісню «Новий Рік»
Storyboom
2024-12-02T15:22:58Z
Євген Синельников розповів про стосунки з ексдружиною після розлучення: "Натягнуте спілкування"
TSN
2024-12-02T15:21:59Z
Найпопулярніший медичний серіал повертається: стартували зйомки 3 сезону "Жіночого лікаря"
24tv
2024-12-02T15:18:00Z
Ubisoft продаватиме реальну репліку меча з Assassins Creed
24tv
2024-12-02T15:03:01Z
Режисер нового «Носферату» розповів, як зірка фільму Білл Скашгорд допоміг йому покращити фінал
ITC
2024-12-02T15:01:56Z
Елтон Джон, який майже втратив зір, з'явився на прем'єрі власного мюзиклу у Нью-Йорку
Комсомольская правда
2024-12-02T15:01:24Z
Суцільний несмак: антитрендові аксесуари, яких треба позбутися
24tv
2024-12-02T14:57:39Z
Вертольоти і не тільки: що ввійде в екстрений пакет допомоги для України - Шольц
GlavRed
2024-12-02T15:51:44Z
Тисяча від держави: як оформити "єПідтримку" без застосунку "Дія" і на що можна витратити гроші
TSN
2024-12-02T15:51:16Z
Президент анонсував нові зміни в командуванні ЗСУ
ГЛАВКОМ NET
2024-12-02T15:51:13Z
Україна має ударні дрони, які можуть долати 1800 кілометрів - Федоров
УкраинФорм
2024-12-02T15:49:12Z
Які є пільги для ветеранів праці в Україні
24tv
2024-12-02T15:48:24Z
З тимчасово окупованих територій повернули ще шістьох дітей
УкраинФорм
2024-12-02T15:46:22Z
Вдруге ідуть в СЗЧ: адвокат розповів про "багато випадків" повторного дезертирства
Фокус
2024-12-02T15:42:45Z
Німеччина надала Україні найбільше засобів ППО - Зеленський
УкраинФорм
2024-12-02T15:37:21Z
Понад 2000 добровольців з 1 жовтня призвалися в обрані військові частини без участі ТЦК - Генштаб
УкраинФорм
2024-12-02T15:18:32Z
Поліція спростувала, що за кермом BMW у Дніпрі знаходився неповнолітній
Комсомольская правда
2024-12-02T15:51:59Z
У Києві чоловіка судитимуть за вчинення насильства відносно колишньої дружини
Украина Криминальная
2024-12-02T15:51:45Z
У Харкові 15-річний блогер заради забави підпалив потяг
TSN
2024-12-02T15:51:02Z
Смертельна ДТП у Дніпрі: водію повідомлено про підозру, — Офіс генпрокурора
Фокус
2024-12-02T15:45:10Z
Підмінив вміст посилки: поліцейські викрили чоловіка у шахрайстві
InternetUA
2024-12-02T15:27:45Z
Воронка в Нант-Морле змусила евакуювати десятки будинків
360ua.news
2024-12-02T15:03:32Z
"Затримати, дати п***ди": Жорін різко висловився про ДТП у Дніпрі
TSN
2024-12-02T14:51:54Z
Неповнолітньому, який підпалив вагон електропотяга в Харкові, повідомлено про підозру
Мій Харків
2024-12-02T14:43:25Z
Жінка втратила 175 тисяч гривень, оформляючи матеріальну допомогу
InternetUA
2024-12-02T14:28:04Z
Путін скасував проведення у Росії аналогу Олімпіади
УкраинФорм
2024-12-02T15:42:46Z
Через матюки футболістів "Чорноморця" на адресу арбітра розгорівся скандал
Комсомольская правда
2024-12-02T15:16:03Z
Мічин, Вакула та Дришлюк гратимуть із перших хвилин проти Карпат
Football.ua
2024-12-02T15:01:25Z
Злочинці пограбували зірку Євро-2024, погрожуючи футболісту зброєю
24tv
2024-12-02T14:57:02Z
Ексзірка збірної Англії зухвало висловився про легенду Динамо через виграш Золотого М'яча
24tv
2024-12-02T14:24:16Z
Відомого грузинського футболіста пограбували у власному домі у Франції
ZN UA
2024-12-02T14:12:58Z
Ексгравці Шахтаря відверто прокоментували скандальні епізоди з вилученнями у матчі УПЛ
24tv
2024-12-02T14:03:12Z
Рома шукає нападника, який буде конкурувати з Довбиком
Football.ua
2024-12-02T13:52:52Z
Довгоочікуваний реванш: дата та місце проведення
BigMir
2024-12-02T13:40:31Z
Гороскоп Таро на 3 грудня для всіх знаків Зодіаку: що принесе нам цей день
Политека
2024-12-02T15:42:36Z
Усього 200гр на 10кг: чим потрібно посипати цибулю, щоб вона пролежала до весни
GlavRed
2024-12-02T15:27:52Z
В цьому місті один з найкращих ярмарків і мало народу: де він знаходиться
Фокус
2024-12-02T15:15:53Z
Грецький острів з блакитними водами запрошує нових жителів – нададуть житло та виплати
24tv
2024-12-02T15:12:15Z
Кому зі знаків зодіаку вдасться досягти успіху вже цього тижня
24tv
2024-12-02T15:09:54Z
Свята вже на порозі: як засолити м'яке сала, що підкорить кожного гостя
24tv
2024-12-02T14:24:14Z
Ніколи цього не робіть: перелік речей, які не можна сушити на батареї
24tv
2024-12-02T14:09:49Z
Як вибрати ідеальний подарунок за знаком зодіаку до свят
TSN
2024-12-02T13:51:54Z
Покладіть пляшку з водою до морозилки: це вирішить одну з найактуальніших зимових проблем
TSN
2024-12-02T13:51:06Z
Volkswagen удостоєний нагороди за передове виробництво у Познані
AutoCentre
2024-12-02T15:18:23Z
Світ пересідає на електрокари: продажі авто на батареях суттєво зросли
24tv
2024-12-02T15:03:56Z
Toyota лідирує, BYD стрімко зростає, у BMW не все добре – новий рейтинг автомобільних брендів
ITC
2024-12-02T14:52:17Z
Рейтинг TOП 10 світових автовиробників очолила Toyota
AutoCentre
2024-12-02T14:16:44Z
Безпілотний український бронеавтомбіль Protector показали у роботі
AutoCentre
2024-12-02T13:46:48Z
Новий кросовер Opel Mokka готується до запуску в Україні: оголошено комплектації та ціни
AutoCentre
2024-12-02T13:46:34Z
Британці схрестили рідкісний пікап Skoda та спортбайк Suzuki
Фокус
2024-12-02T13:45:59Z
Volkswagen увімкнув режим економії у створенні нових моделей
AutoCentre
2024-12-02T12:43:16Z
Представлений кросовер Avatr 11 Ultra з подвійним живленням
Portaltele
2024-12-02T11:35:18Z
Як обрати найкращого аналітика для ставок на спорт: топ каперів за прогнозами
iPress
2024-12-02T15:49:55Z
Oxford оголосив найпопулярніше слово в 2024 році
iPress
2024-12-02T15:49:08Z
OpenAI створює власний браузер, який по-новому розкриє штучний інтелект
InternetUA
2024-12-02T15:46:03Z
Технології AI відкрили нові горизонти у вивченні Сонця
Portaltele
2024-12-02T15:34:11Z
LG випускає 27-дюймовий IPS-монітор 4K 60 Гц із Super Resolution+
Portaltele
2024-12-02T15:34:09Z
Ілон Маск планує заблокувати розробника найвідомішого штучного інтелекту у світі
InternetUA
2024-12-02T15:31:42Z
Лише людина з очима мисливця знайде леопарда: на загадку дається всього 5 секунд
GlavRed
2024-12-02T15:27:32Z
NASA показало величезні будинки, в яких астронавти житимуть на Місяці: фото
TSN
2024-12-02T15:21:33Z
Instagram поширює контент про самокаліцтво серед підлітків
InternetUA
2024-12-02T15:19:04Z