![В Індонезії сталася пожежа на заводі, 13 загиблих](https://thumbor.my.ua/7xp5OuCaSGrOV1d9aZK1L_nsEKM=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fd339a6961d953ed380333bd25dbe544a.jpg)
В Індонезії сталася пожежа на заводі, 13 загиблих
Під час виконання ремотних робіт стіни печі для виплавки нікелю обвалилися, через що назовні витік шлак.
В Індонезії на острові Сулавесі сталася пожежа на нікелевому заводі компанії Indonesia Tsingshan Stainless Steel (ITSS). Загинули 13 робітників, ще 46 постраждали, промисловий парк Indonesia Morowali Industrial Park (IMIP) у неділю, 24 грудня.
Вказано, що робітники ремонтували піч для виплавки нікелю. Під час виконання робіт стіни печі обвалилися, через що назовні витік шлак. Це викликало пожежу і загибель людей.
Унаслідок інциденту загинуло дев’ять індонезійських робітників і четверо китайських. При цьому стверджується, що на об’єкті не було вибуху.
IMIP – промисловий парк, що належить китайській компанії Tsingshan та її місцевому партнеру Bintang Delapan Group, які виробляють неіржавіючу та вуглецеву сталь. ITSS є одним з орендарів індустріального парку.
Раніше в Індонезії через виверження вулкану Мерапі загинули принаймні 22 людини. Серед жертв багато альпіністів.