/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Facdc39e4d958bd32400f8b17ff5fcf29.png)
Українські військові вивели з ладу російський ЗРК Оса
Екіпаж БПЛА навів і скоригував по ворожій цілі вогонь HIMARS артпідрозділу Сил оборони. Внаслідок вогневого ураження ЗРК Оса повністю виведено з ладу.
Бійці Сил спеціальних операцій Збройних сил України навели вогонь HIMARS на російський ЗРК Оса. Про це 30 грудня командування ССО.
Зазначається, що під час повітряної розвідки оператори 73-го морського центру ССО виявили ворожий зенітний ракетний комплекс, що використовувався ворогом проти українських військових.
Екіпаж БПЛА навів і скоригував по ворожій цілі вогонь HIMARS артилерійського підрозділу Сил оборони.
Внаслідок вогневого ураження ЗРК Оса повністю виведено з ладу.
Нагадаємо, ЗСУ знищили FPV-дроном ворожий танк Т-90М Прорив.
Як повідомлялося, у РФ підтвердили знищення особового складу та російської техніки під Синьківкою в Харківській області. Один з російських пропагандистів поскаржився, що українські захисники впоралися “за 35 секунд”.