MY.UAНовини
Знищення "Новочеркаська", ліквідація Пригожина та удари по окупантах: важливі події 2023 року
Знищення "Новочеркаська", ліквідація Пригожина та удари по окупантах: важливі події 2023 року

Знищення "Новочеркаська", ліквідація Пригожина та удари по окупантах: важливі події 2023 року

ТСН проаналізувала важливі події 2023 року.

У Бєлгородську область останнім часом залетіло 197 ракет, снарядів та безпілотників. Принаймні таку цифру озвучують російські ЗМІ. Джерела українських медійників повідомляють, що бавовна у Бєлгородській області - це результат запусків по військових об'єктах. При цьому російське ППО намагається збити дрони над житловими районами міста Бєлгорода, а це спричиняє  руйнування цивільної інфраструктури та смерті серед населення. 

Про це йдеться у сюжеті кореспондента ТСН Дмитра Святненка.

Наступний рік також буде пекельним для окупантів. У 2024-му український ВПК готовий виробити мільйон БПЛА, союзники передають літаки F-16 та далекобійні ракети . А це означає, що поганих новин у росіян буде іще більше.

ТСН пропонує згадати, що було 2023 року. 

Січень 2023 року

Щойно їхні куранти пробили дванадцять разів, у бік тимчасово окупованої Макіївки полетів HIMARS з українськими привітаннями і влучив у будівлю ПТУ, де жили окупанти. 400 з них стали "двухсотими", а 300- справжніми "трьохсотими".

Такі самі привітання отримали і окупанти Василівки, це вже в Запорізькій області. Гауляйтери стверджують що усього 5 загиблих і 15 поранених. 

Поганою новиною для росіян у середині січня стала і фінальна стадія випробовування українського безпілотника з дальністю польоту до тисячі км і боєзарядом 75 кілограмів. До безпосереднього знайомства з цією розробкою залишалося кілька днів.

У цей час з Європи надходять новини про ухвалення Європарламентом резолюцію про створення спеціального трибуналу для вищого керівництва РФ та Білорусі через збройну агресію проти України.    

А ще про танкову військову допомогу. Німці не лише пообіцяли надати свої Leopard, а й дозволили іншим державам передавати їх Україні. Американці, зі свого боку, пообіцяли танки Abrams та визнали ПВК "Вагнер" транснаціональною злочинною організацією з усіма наслідками для її очільників та учасників.

Лютий 2023 року

Лютий для російських олігархів починається із лютих новини, адже генпрокурор США Меррік Гарланд оголосив, що Україні передають гроші, конфісковані у православного олігарха Костянтина Малофєєва. Це перша реальна конфіскація російських грошей і передача їх Україні. До слова, заморозили ці кошти ще у 2014 році за ухилення від санкцій. Росіяни вже розуміють -  механізм конфіскації дієвий.

У день коли в Київ завітав президент США Джо Байден, росіяни проводять випробування міжконтинентальної балістичної ракети "Сармат". Але судячи з даних розвідок країн НАТО та нашого ГУРу - ракета не злетіла.

Натомість злетів і долетів куди треба дрон білоруських партизанів, які на аеродромі "Мачулищі" атакували російський розвідувальний літак А-50У. Цей літак унікальний. Їх усього три на озброєнні РФ. Він проводив радіолокаційну розвідку для завдання ракетно-дронових ударів по Україні.  Судно зазнало ушкоджень і було відправлено на ремонт 

Березень 2023 року

Другий день весни і дуже погані новини надходять із Сушан. Це таке село на кордоні із Сумською областю. У цей день загін із 45 бійців російського добровольчого корпусу перетнули кордон і зайняли село, зробили кілька селфі, записали відео і того ж дня відступили за український кордон. Подія отримала назву "Сушанський інцидент". Протягом 23-року таких інидентів буде ще багато.

А потім Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видає ордери на арешт президента Росії Володимира Путіна та уповноваженого при президенті Росії з прав дитини Марії Львової-Бєлової. Їм інкримінують кіднепінг. Тепер колишній агент з позивним "Моль" стає не виїзним. За кілька днів в Україні відкривають представництво Міжнародного кримінального суду.

Відзначився березень і вибухами в окупованому Джанкої. В ніч на двадцяте березня невідомі дрони атакували склади, де зберігались російські крилаті ракети, призначені для використання Чорноморським флотом РФ. Тоді ж Інститут вивчення війни заявив, що весняний наступ росармії захлинувся. Поставлені цілі не виконані. Потуги скінчились. 

Квітень 2023 року

Вибухово в Росії почався і квітень. Відомий пропагандист Владлен Татарський вирішив влаштувати в кафе "Стрит-бар" у Петербурзі свій "творчий вечір" і отримав у подарунок статуетку. Вона вибухнула і завершила земний шлях пропагандиста. В українських спецслужбах заявили, що це результат російських кримінальних розбірок.

А ще у РФ прийняли закон про мобілізацію, впровадивши електронні повістки. 

У квітні було гучно в окупованому Севастополі. Надводний дрон увійшов до Стрілецької бухти і вибухнув навпроти комплексу будівель — гуртожитку та навчальних корпусів Севастопольского приладобудівного інституту.

І ще одна гарна для України та дуже погана новина для росіян: Всередині квітня на бойове чергування стає американська система протиповітряної оборони Patriot. 

Травень 2023 року

У перший же день хтось, невідомо хто, зіпсував залізницю в Брянській області РФ. Потяг із 60 вагонами нафтопродуктів зійшов із рейок, почалася пожежа. Паливо не доїхало в окуповану Україну.

Наступні два дні можна без перебільшення назвати "Днями українських дронів". Вони атакували нафтобазу під Сімферополем, базу російських прикордонників у Севастополі, а вже наступного дня, ще один невідомий дрон атакував башту Кремля.

"Шойгу, Герасімов, де боєприпаси!" - це може бути травневим гаслом росіян. Конфлікт між керівництвом терористичної групи "Вагнер" та терористичним міністерством оборони РФ - спочатку рядові "вагнерівці" записують образливі відео на адресу міністра оборони і начальника генштабу, а згодом у цю дискусію вступає ватажок Пригожин. 

Тим часом  українські повітряні сили вперше застосовують системи Patriot і в Брянській області падають два гелікоптери Мі-8, винищувач Су-35 і бомбардувальник Су-34. Загинули всі члени екіпажів. Пізніше речник повітряних сил України Юрій Ігнат жартома назве ці події "брянською різнею".

Бійці РДК та Легіону "Свобода Росії" заходять за 40 кілометрів і звідти повертаються з трофеями - технікою та зброєю.  31 травня Легіон "Свобода Росії" оголошує набір росіян для атаки на Москву

Червень 2023 року

Росіяни, ті що воюють за Україну, продовжили кошмарити пограничні території Росії.  Бойові дії із Шебекіно просуваються аж до Курська. Вибухи лунають в Бєлгороді. Місцевий губернатор заявляє - "потєрь нєт" і  оголошує евакуацію людей до сусідніх областей.

І поки росіяни атакували росіян, в окупованому Бердянську - лунали вибухи. Українські дрони атакували військово-транспортну інфраструктуру.

Середина червня  - конфлікт ватажка "Вагнера" Євгена Пригожина та військово-політичного керівництва Росії загострюється. "Вагнерівці" звинувачують рідне міноборони в обстрілі своїх позицій. Пригожин обіцяє завдати удару у відповідь і називає Путіна "поганим словом". 

Наступного дня Пригожин оголошує "марш на Москву". "Вагнерівці" захоплюють Ростов та рушають далі. По дорозі знищують нафтобазу в Воронежі та збивають кілька гелікоптерів. Володимир Путін записує звернення до народу. Називає заколот "ударом у спину" і "зрадою", а також наказує "нейтралізувати організаторів". Але, на жаль, цей серіал тривав менше доби. Ввечері Пригожину, нібито, дзвонить білоруський диктатор Лукашенко і просить зупинитись. І Пригожин зупиняє.

За лічені дні в СІЗО опиняється  "генерал-армагедон" Сергій Суровікін. Його називають причетним до заколоту.

Липень 2023 року

У Гаазі відкрився Міжнародний центр з переслідування злочинів Росії проти України. Робота центру стане першим кроком до створення спеціального трибуналу, який міг би судити керівництво РФ.

Підготовка українських пілотів на літаках F-16 та рішення Байдена передати Україні касетні боєприпаси, які стали дуже поганими новинами для російської піхоти.

Як і новина про повернення в Україну із Туреччини командирів полку "Азов". З російського полону їх випустили під гарантії турецького президента до кінця війни. Путін не очікував такої зради.

А далі був вибух Кримського мосту. Вперше для атаки на цю споруду використали новий морський дрон "Малюк". Його направили в опору мосту і опора не витримала. 

24 липня невідомі дрони атакують Москву. Точніше, приміщення та офіси, які пов'язані з головним розслідувальним управлінням Росії. Два ударні безпілотники безперешкодно подолали ПВО і влучили точно в ціль. Роспропаганда назвала атаку "невдалою" і заявила, що всі безпілотники були "посаджені" за допомогою РЕБ. Цього ж дня на "бавовну" знову дивилися у Джанкої, біля військових складів.

Серпень 2023 року

Жодного серпневого дня без "бавовни" на території держави-агресора.  В Москві вперше закривають аеропорти. Оголошують операцію "Ковьор". Також у серпні за допомогою ударних безпілотників знищено літак ТУ-22, та атаковано летовища в Курській, Белгородській, Брянській та Орловській областях. 

Вкрай вдалими стають і спільні операції СБУ з Військово-морськими силами ЗСУ. Вперше  наші морські дрони доходять до бухти міста Новоросійськ. Під шквальним вогнем, наш безпілотний човен "MAGURA" влучає у великий десантний корабель "Оленегорский горняк".

Ранок 23 серпня запам’ятається новиною про авіакатастрофу літака у Тверській області. На борту перебувало 10 людей – всі очільники ПВК "Вагнер", зокрема і Євген Пригожин. Пізніше міжнародні журналісти розслідувачі з’ясують, що перед вильотом у літак було закладено бомбу і вона вибухнула. Усі хто перебував на борту загинули. Наказ віддав особисто Патрушев.

Вересень 2023 року

Операція "Синиця" - це кодова назва спецоперації ГУР, яка вийде в історію цієї війни. Наші розвідники завербували російського пілота Максима Кузьмінова і він перегнав свій гелікоптер на територію України. 

Продовжились атаки українських безпілотників по військовій інфраструктурі окупантів. Два дні поспіль українські пташки прилітали по заводу мікроелектроніки "Кремній ЕЛ" у Брянську. 

Друга декада вересня шокувала росіян: спочатку наш ГУР повідомив, що контроль над так званими "вишками Бойка". Разом із буровими платформами, нам дісталось російське радіоелектронне обладнання та значні боєприпаси

Далі українські ракети прилетіли по території судноремонтного заводу в Севастополі, де знищили підводний човен та пошкодили десантний корабель. Наступного дня внаслідок удару дронами у Євпаторії була знищена частина російського комплексу ППО "Тріумф". Її вартість – понад мільярд доларів. Саме вона мала захищати окупований Крим від безпілотників.

І відео, яке можна переглядати багато разів - невідома ракета атакує штаб Чорноморського флоту в центрі Севастополя. Цього ж дня атаковані ще кілька військових баз у Криму. Окупаційна влада заперечує влучання, а пожежі на військових базах називаю займанням трави.

Жовтень 2023 року 

ЗСУ пошкоджили патрульний корабель російського Чорноморського флоту "Павел Державин". В окупованому Севастополі - потужний вибух на російському кораблі "Буян-М". Це носій крилатих ракет "Калібр". Фактично, завдяки силам Українських безпілотників знову відкривається зерновий коридор.

17 жовтня Україна вперше застосовує ракети ATACMS  з касетними боєголовками з дальністю дії 160 км. Вночі ЗСУ атакують аеродроми Луганська та Бердянська. Знищують 5 вертольотів, склад боєприпасів та артилерійські засоби.  

Чи то п’яні розбірки, чи то замах спецслужб. Невдалий замах на колишнього народного депутата і зрадника України Олега Царьова. В нього стріляли в Ялті, біля одного з місцевих готелів, але він вижив. 

Листопад 2023 року

За даними Інституту вивчення війни, активізувалась українська розвідка. Вибухи на Тамбовському пороховому заводі та КБ машинобудування в підмосковній Коломні, яке розробляє ракетні системи, нібито проведені українським ГУР. Загалом наші розвідники атакували дронами відразу чотири російські заводи, що виробляють боєприпаси.

У селі Кумачове, це тимчасова окупована територія Донецької області, закінчили своїй життєві гастролі окупанти зі 128-ї бригади разом з Поліною Меньших – це така артистка, яка співала пісні під гітару. Під час концерту до них прилетіла ракета.

Грудень 2023 року

Грудень і кінець Киви. Тіло зрадника знайдено в заміському готельному комплексі. Екснардепа ліквідовано кількома пострілами в голову. Останні пів року він вів пропагандистську передачу на російському каналі.

Значних втрат зазнала паливна інфраструктура окупантів. Спочатку в окупованій Макіївці знищено нафтову базу, а потім у Донецьку. Відпрацювали ударні безпілотники. А під Воронежом нафтові цистерни підпалили  бійці легіону Свобода Росії".  

Легіонери продовжують свої рейди прилеглими до українського кордону територіями. Цього разу в село Теребрено. В цей самий час українські безпілотний атакує аеродром "Морозовськ" - знищує два літаки, пошкоджує ще десять Су-34  

Десантний корабель "Новочеркаськ" наприкінці грудня поповнює перелік російських кораблів, які припинили своє існування. Останній великий десантний корабель у складі Чорноморського флоту РФ перевозив боєприпаси для росармії. Сила вибуху становила приблизно 30 тонн у тротиловому еквіваленті, що робить його одним з найпотужніших неядерних вибухів[ За російською статистикою - 33 моряки вважаються зниклими безвісти, ще 23 людини поранені, одна людина нібито загинула.  Від судна залишилась іржава арматура. 

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео:  Тепер і росіяни знають, що таке блекаут! ТСН пригадала усі погані новини для окупантів!

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Магнитная буря 23 февраля: какой будет ее мощность и есть ли опасность
TSN
2025-02-23T05:18:51Z
Мощный лазер и 24 ствола 12 калибра: россияне презентовали свою первую антидроновую систему на основе искусственного интеллекта
ZN UA
2025-02-23T02:09:25Z
Инсайдер: Ремастер первой трилогии God of War для PlayStation 5 будет анонсирован в ближайшее время
GameMag
2025-02-22T21:55:05Z
Продолжение Cyberpunk 2077? CD Projekt RED ищет старшего аниматора для создания иммерсивной игры от первого лица
GameMag
2025-02-22T21:36:33Z
Посмотрите на новую геймплейную демонстрацию ремейка "Готики" на ПК с GeForce RTX 5090 — выходит в 2025 году
GameMag
2025-02-22T20:37:43Z
Bandai Namco планирует поставить выпуск ремастеров Tales of на поток
GameMag
2025-02-22T20:31:45Z
Илон Маск обвинил агентство Reuters во лжи относительно отключения Украины от Starlink
ZN UA
2025-02-22T20:28:52Z
Microsoft предложила использовать генеративный ИИ для воскрешения игровой классики
GameMag
2025-02-22T20:12:47Z
5 лучших приложений для пар, которые укрепят отношения и здорово развлекут
Знай
2025-02-22T19:51:21Z
День ангела 23 февраля: кого и как поздравлять с именинами
TSN
2025-02-22T22:18:24Z
Убивает не только мотивацию: ученые рассказали, как травля на работе влияет на наши семьи
Фокус
2025-02-22T19:36:06Z
Таро гороскоп на воскресенье: кому следует быть очень внимательным
Comments UA
2025-02-22T18:30:21Z
Готовим невероятно вкусный щербет: рецепт восточных сладостей
TSN
2025-02-22T17:36:55Z
Гороскоп на 23 февраля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-02-22T17:03:53Z
Как сделать равенство «3+3=3−3» верным: нужно перевести только одну спичку
TSN
2025-02-22T16:54:16Z
Три знака Зодиака, которые встретят свою любовь весной 2025 года
Фокус
2025-02-22T16:45:50Z
Как определить, что перед вами свежесрезанные розы: на что обратить внимание
TSN
2025-02-22T16:39:52Z
Куда поехать в конце зимы: ТОП-9 мест для незабываемого отдыха
Comments UA
2025-02-22T13:42:21Z
В Киеве взрывы и пожар после атаки дронов: есть видео прилета, стали известны последствия
Comments UA
2025-02-23T05:30:40Z
В США на авиабазе произошла стрельба: есть погибший и раненый
TSN
2025-02-23T04:48:19Z
РФ обстреляла Запорожье: ранена женщина
Корреспондент
2025-02-22T23:24:57Z
Атака БПЛА: в двух районах Киева вспыхнули пожары
Корреспондент
2025-02-22T22:51:11Z
Под Одессой – прилет БПЛА, в Киеве упали обломки
Корреспондент
2025-02-22T22:09:19Z
Выписали пенсионера из больницы - и через минуту он умер на пороге: трагедия, которая шокировала всех
Знай
2025-02-22T20:51:53Z
В Калифорнии нашли «виновного» в масштабных пожарах
Comments UA
2025-02-22T19:18:56Z
В Киеве водитель элитного автомобиля устроил стрельбу на дороге
Апостроф
2025-02-22T18:27:21Z
В Житомирской области во время пожара погибли двое детей и двое взрослых
Корреспондент
2025-02-22T17:27:57Z
Легенда Манчестер Юнайтед прокоментував поточний стан команди
Корреспондент
2025-02-23T05:27:02Z
Усик покинул вечер бокса в Саудовской Аравии перед боем двух россиян
ZN UA
2025-02-23T00:12:43Z
Потенциальный соперник Усика нокаутировал соперника во втором раунде
ZN UA
2025-02-22T23:21:19Z
Астон Вілла – Челсі 2:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Football.ua
2025-02-22T21:16:46Z
Динамо – Карпаты: онлайн-видеотрансляция матча УПЛ
TSN
2025-02-22T18:33:20Z
В Саудовской Аравии готовы заплатить миллиард евро за звезду "Реала" – СМИ
ZN UA
2025-02-22T17:43:20Z
Забарный получил красную карточку: "Борнмут" проиграл "Вулверхэмптону" в поединке АПЛ
TSN
2025-02-22T17:33:59Z
Украинец Забарный впервые в карьере был удален в матче АПЛ
ZN UA
2025-02-22T17:12:03Z
Арсенал у меншості та із Зінченком поступився в дербі Вест Гему
Football.ua
2025-02-22T17:01:35Z
Россияне широким фронтом наступают в сторону Днепропетровшины
ZN UA
2025-02-23T04:07:30Z
Достаточно телефона: киевлянам представили способ разоблачения мошенников
Хвиля
2025-02-23T03:42:36Z
РФ ударила по Кривому Рогу
Корреспондент
2025-02-23T01:15:53Z
РФ ударила по Киеву и Запорожью "шахедами": что известно о вражеской атаке
Фокус
2025-02-22T23:57:19Z
В Луганской области школьные охранники обыскивают детей - партизаны
Корреспондент
2025-02-22T23:54:28Z
Ночью беспилотники атаковали Запорожье - ОВА
TSN
2025-02-22T23:36:31Z
В Запорожской области активизировались оккупанты, но силы обороны держат фронт
ZN UA
2025-02-22T22:34:15Z
Вражеские беспилотники атакуют Украину: направление движения
TSN
2025-02-22T22:33:11Z
Враг атакует Украину ударными дронами и авиацией: взрывы раздаются в нескольких областях
TSN
2025-02-22T20:06:57Z
В Киеве колористка создает вышиванки на волосах: образ занимает до 8 часов работы, но клиентки терпят
Знай
2025-02-23T03:51:46Z
За рулем была мать: в ДТП погиб участник рок-группы KISS Карл Кокран
Фокус
2025-02-22T23:15:08Z
Джордж Мартин слышал о разработке экранизации Elden Ring
GameMag
2025-02-22T21:19:55Z
Не Томом Харди единым: актеры, которым пророчат роль следующего Джеймса Бонда
Marie Claire
2025-02-22T18:00:42Z
Браслеты, ленты и бисер: Андре Тан подсказал, с какими аксессуарами нужно сиять весной 2025
Знай
2025-02-22T16:51:43Z
Вера Кобзарь рассказала, почему скрывала беременность от родных: "Родители узнали на седьмом месяце"
TSN
2025-02-22T16:21:19Z
Танго, твист и вог: лучшие танцевальные сцены из кино
Marie Claire
2025-02-22T15:00:56Z
12 недель в топе: какой фильм "не отпускает" фанатов Netflix уже 3 месяца
Фокус
2025-02-22T14:30:28Z
Весна-лето 2025: 5 новых тенденций в моде
Comments UA
2025-02-22T13:21:39Z
Гороскоп Таро на сегодня, 23 февраля, по одной карте: что ждет каждого знака Зодиака
Политека
2025-02-23T05:01:55Z
ВСУ испытали эвакуационную платформу Воля-Е
Корреспондент
2025-02-23T03:15:23Z
Что нельзя делать дома 23 февраля и зачем искать пауков: приметы и запреты на Поликарпа
Знай
2025-02-23T03:03:08Z
Выплаты для людей с инвалидностью в марте: что изменится
Политека
2025-02-23T03:00:49Z
Масленица: традиции и запреты
ZN UA
2025-02-23T02:33:59Z
"Приятный способ": пара познакомилась в похоронном бюро и хочет говорить о смерти с детьми
Фокус
2025-02-23T02:06:59Z
Важно знать: как происходит наследование квартиры после смерти одного из наследников
ZN UA
2025-02-23T02:03:07Z
Праздник приближения весны: как правильно будет по-украински «Масленица»
ZN UA
2025-02-23T01:03:09Z
Мясопустное воскресенье: запреты и традиции
ZN UA
2025-02-22T22:34:13Z
Как бананы могут помочь бросить курить
Знай
2025-02-23T04:51:34Z
Ляшко возмущен поборами за контраст и КТ в больницах: "Руки хочется отрывать"
Знай
2025-02-23T04:12:06Z
Прохождение ВВК: можно ли обжаловать решение комиссии
ZN UA
2025-02-23T04:01:15Z
Украинские мужчины живут на 13-17 лет меньше женщин: причины и факторы
Хвиля
2025-02-23T02:39:58Z
Излечили врожденную слепоту: врачи провели уникальную быструю операцию незрячим детям
Фокус
2025-02-22T20:51:04Z
Антибиотики и вирусы: почему они не работают
Comments UA
2025-02-22T20:18:13Z
Можно ли спать всего 4 часа в сутки: ученые дали неожиданный ответ
TSN
2025-02-22T19:24:00Z
Залог здорового сна: ученые заявили, что дело совсем не в его продолжительности
Фокус
2025-02-22T18:12:47Z
Заменитель сахара в напитках может провоцировать проблемы с сердцем
Знай
2025-02-22T17:51:32Z
"ПриватБанк" начнет брать с украинцев по 80 грн: когда популярная услуга станет платной
Знай
2025-02-23T05:30:20Z
Аренда жилья для ВПЛ: начисляют ли налоги владельцу после расторжения договора
ZN UA
2025-02-23T05:04:09Z
Минимальная зарплата в Украине может вырасти в 3 этапа в 2025 году: детали законопроекта
Хвиля
2025-02-23T04:45:39Z
Согреться будем одеялами? Хватит ли украинцам газа до конца сезона
Знай
2025-02-23T04:30:25Z
Совсем не копейки: субсидия может покрыть полную стоимость аренды жилья
Знай
2025-02-23T03:12:50Z
Индексация пенсий с 1 марта: кому ждать повышения и сколько
Comments UA
2025-02-22T23:03:32Z
Стаж 35 лет и зарплата 15 000 грн: на какую пенсию можно рассчитывать
Знай
2025-02-22T21:12:05Z
На оплату коммуналки или покупку продуктов: украинцам выплатят почти 11 000 гривен
Знай
2025-02-22T20:12:28Z
Стоит ли украинцам ждать введения графиков газоснабжения: в Раде спрогнозировали
Фокус
2025-02-22T20:12:23Z
Один взгляд, и это - любовь: в Киеве заметили элитный суперкар BMW, который топит 300 км/ч
Знай
2025-02-22T15:51:46Z
Пушка-ракета на 800 "лошадок": в Киеве засветился агрессивный "Гелик" за 20 млн грн
Знай
2025-02-22T11:51:10Z
Гость из 90-х: в Украине нашли редкий 33-летний мотоцикл "Днепр" без пробега
Фокус
2025-02-22T10:57:09Z
Дебютировала новая Honda Accord 2025: как изменился семейный седан
Фокус
2025-02-22T10:00:17Z
Кто кого должен пропустить: запутанный тест на правила дорожного движения с ответом
TSN
2025-02-22T08:06:07Z
Культовая капсула времени: обнаружен знаменитый BMW 2002 года в новом состоянии
Фокус
2025-02-21T14:51:32Z
Нового конкурента Tesla Model Y и Porsche Macan от Renault показали до премьеры
Фокус
2025-02-21T08:51:34Z
ЯПОНСКИЙ СТИЛЬ, БРИТАНСКИЙ ОПЫТ: ГЛАВНОЕ О NISSAN QASHQAI
Корреспондент
2025-02-21T06:03:58Z
Renault выпустит недорогой городской электромобиль за 18 000 евро
Фокус
2025-02-20T16:00:17Z
Трамп берет Украину на слабо и идет к катастрофе: какую цену он заплатит за позорную поддержку Путина
Comments UA
2025-02-23T05:30:03Z
Итоги 22.02: Баталии вокруг сделки и Starlink наш
Корреспондент
2025-02-23T05:21:39Z
"Имеет четкий план": в Воздушных силах объяснили, будет ли массированная атака РФ в годовщину вторжения
Фокус
2025-02-23T04:33:56Z
Подоляк рассказал о работе над соглашением с США по ископаемым
Корреспондент
2025-02-23T04:21:06Z
СМИ: Киев передал США свой вариант селки по недрам
Корреспондент
2025-02-23T03:51:55Z
В США рассказали детали сделки по недрам Украины
Корреспондент
2025-02-23T02:21:39Z
Маск требует от госслужащих отчитываться о работе за неделю
ZN UA
2025-02-23T01:01:16Z
Трамп об Украине: я пытаюсь вернуть деньги
Корреспондент
2025-02-23T00:45:50Z
США ужесточают требования к Украине – СМИ
Корреспондент
2025-02-22T22:39:01Z