MY.UAНовини
Українська делегація провела у Давосі зустрічі з представниками європейських країн
Українська делегація провела у Давосі зустрічі з представниками європейських країн

Українська делегація провела у Давосі зустрічі з представниками європейських країн

У межах четвертої зустрічі радників з питань національної безпеки та політичних радників щодо української Формули миру в Давосі українська делегація за участю Андрія Єрмака провела зустрічі з представниками європейських країн.

Про це повідомила пресслужба Офісу Президента, передає Укрінформ.

Зазначається, що під час зустрічей із представниками країн-членів Європейського Союзу увагу було приділено питанням двосторонньої взаємодії в контексті реалізації Формули миру та підготовки майбутнього Глобального саміту миру, а також питанню європейської інтеграції України з акцентом на подальшій макрофінансовій підтримці нашої держави та заходах із підготовки переговорного процесу про вступ до ЄС.

Українська делегація зустрілася з дипломатичним радником голови уряду Італії Фабріціо Саджо. Україна подякувала італійським партнерам за всебічну допомогу в протистоянні збройній агресії РФ та закликала до посилення оборонних спроможностей, зокрема ППО.

Співрозмовники скоординували спільні зусилля в контексті цьогорічного головування Італійської Республіки в G7 та обговорили питання спільної роботи над двосторонніми безпековими гарантіями в межах вільнюської Спільної декларації «Великої сімки».

Також відбулася зустріч із державним секретарем Канцелярії президента Республіки Польща - керівником Бюро з міжнародної політики Марціном Пшидачем. Наголошувалося на необхідності консолідації світу довкола імплементації Формули миру як єдиного шляху до припинення війни.

Співрозмовники докладно обговорили питання щодо блокування країнами Європи експорту українського зерна суходолом після 15 вересня минулого року. Було зазначено, що Україна розраховує на зважений і єдиний підхід ЄС у підтримці нашої держави, яка мужньо протистоїть російській агресії, а не поспішні односторонні заходи.

У Давосі також відбулася двостороння зустріч української делегації з державним секретарем Міністерства закордонних справ Румунії Юліаном Фотою. Співрозмовники високо оцінили рішення про стратегічне партнерство між Україною та Румунією й наголосили на важливості спільної роботи для його подальшого наповнення практичними результатами.

Було докладно обговорено двосторонню оборонну співпрацю, зокрема аспекти підготовки українських пілотів на винищувачах F-16 у тренувальному центрі на території Румунії.

Українська делегація також зустрілася із зовнішньополітичною радницею президента Словацької Республіки Яною Кобзовою та подякувала за підтримку й посилення оборонних спроможностей України. Було також обговорено питання подальшої оборонної співпраці між двома країнами.

Співрозмовники окремо обговорили питання щодо блокування країнами Європи експорту українського зерна суходолом. Українська сторона розраховує на зважений та єдиний підхід ЄС у підтримці України, яка мужньо протистоїть російській агресії.

Крім того, відбулася двостороння зустріч української делегації із заступником міністра закордонних справ Чеської Республіки Яном Марʼяном. Україна високо оцінила всебічну допомогу й солідарність Чехії в протистоянні збройній агресії РФ та обговорила питання оборонної співпраці між двома країнами.

Українська делегація також зустрілася з радником президента Французької Республіки з питань Східної Європи й Туреччини Бертраном Бюшвальтером. Українська сторона подякувала французьким партнерам за підтримку євроатлантичних прагнень України та спроможностей українського війська в боротьбі з агресором.

Під час зустрічі з радником Федерального канцлера Німеччини з питань зовнішньої політики Єнсом Пльотнером Єрмак подякував Німеччині та йому особисто за постійну участь у консультаціях щодо імплементації української Формули миру.

Співрозмовники докладно обговорили поточну ситуацію на передовій та безпекові потреби нашої країни. Українська сторона подякувала Німеччині за значний внесок в історичне рішення Європейського Союзу про початок переговорного процесу з Україною. Було відзначено важливу роль канцлера Олафа Шольца в цьому питанні.

Відбулася також зустріч української делегації з директоркою Департаменту в закордонних справах Апарату глави уряду Іспанії Еммою Апарісі. Українська делегація високо оцінила всебічну допомогу та солідарність Іспанії з Україною в протистоянні збройній агресії РФ та обговорила питання оборонної співпраці двох країн.

Крім того, українська сторона зустрілася з в. о. радника з питань зовнішньої та безпекової політики Офісу прем’єр-міністра Королівства Нідерланди Адріаном Айселштайном. Співрозмовники обговорили роботу над двосторонніми безпековими гарантіями в межах Вільнюської декларації G7 та заходи двостороннього політичного діалогу в найближчій перспективі.

У Давосі відбулася двостороння зустріч із послом Мальти в Казахстані, Азербайджані та в Україні з резиденцією на Мальті Джоном Дебоно. Українська делегація висловила подяку мальтійській стороні за організацію на Мальті попередньої зустрічі радників із нацбезпеки щодо Формули миру.

На зустрічі з радником прем’єр-міністра Республіки Болгарія з питань зовнішньої та безпекової політики Драгомиром Заковим українська делегація подякувала за підтримку Формули миру й готовність долучитися до її практичної реалізації. Було відзначено роль Болгарії як співлідера в реалізації пункту Формули миру про екологічну безпеку та обговорено подальші спільні дії для досягнення прогресу в цьому питанні. Під час зустрічі було приділено особливу увагу обговоренню безпекових питань та актуальних потреб українських захисників.

Окремо співрозмовники обговорили безпеку Чорноморського регіону, а також захист альтернативного «зернового коридору» від атак російських терористів.

Українська делегація провела зустріч із радником члена Президії Боснії і Герцеговини від боснійського народу Алієм Кожляком та обговорила питання активізації політичного діалогу між двома державами. Також відбувся обмін думками щодо подальших кроків на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції України та Боснії і Герцеговини.

Під час зустрічі з державним секретарем Міністерства закордонних справ Республіки Північна Македонія Філіпом Тосевським українська сторона висловила подяку за непохитну підтримку України. Співрозмовники обговорили подальшу оборонну підтримку з боку Північної Македонії з урахуванням пріоритетних потреб українських захисників. Було також обговорено подальші кроки з реалізації Формули миру.

Окрему увагу під час зустрічі було приділено подальшій підтримці з боку Північної Македонії на шляху інтеграції України до ЄС і НАТО. Представники Української держави висловили подяку за приєднання Північної Македонії до Спільної декларації «Групи семи» про гарантії безпеки для України та наголосили на важливості початку переговорів щодо укладення двосторонньої угоди між Україною та Республікою Північна Македонія.

Крім того, українська делегація зустрілася з Державним секретарем з питань зовнішньої політики Офісу прем’єр-міністра Республіки Словенія Войко Волком. Сторони обмінялися думками щодо реалізації Української формули миру та можливості долучення до цього процесу якомога більшої кількості країн світу, зокрема Словенії. Представники України відзначили, що Словенія могла б зробити дієвий внесок у реалізацію окремих пунктів Формули, зокрема в питання продовольчої безпеки.

Співрозмовники також обговорили можливості розширення двосторонньої співпраці, позитивно відзначивши участь Словенії в ініціативі «Зерно з України». Окрему увагу під час зустрічі було приділено подальшій підтримці з боку Словенії на шляху інтеграції України до ЄС і НАТО.

Зустріч із радником із національної безпеки прем'єр-міністра Грецької Республіки Таносом Докосом була присвячена подальшим крокам на шляху до підготовки Глобального саміту миру та практичному залученню Греції до реалізації української Формули миру. Сторони обговорили механізми співпраці в контексті стримування агресора, зокрема подальше посилення санкційних обмежень ЄС проти РФ та перешкоджання можливостям обходу санкцій для держави-агресора.

Під час зустрічі з радником президента Латвійської Республіки з питань національної безпеки Айварсом Пуріньшем співрозмовники обговорили подальшу оборонну підтримку з боку Латвії, наголосивши на пріоритетності запуску повноцінної роботи Коаліції дронів. Було обговорено подальші кроки з реалізації української Формули миру та долучення до практичної реалізації відразу декількох її пунктів. Окрему увагу було приділено питанню Спільної декларації «Групи семи» про гарантії безпеки для України.

На зустрічі з генеральним директором Департаменту Східної Європи та Центральної Азії МЗС Естонії Марге Мардісалою-Кагар ішлося про питання взаємодії двох держав у контексті реалізації української Формули миру та підготовки майбутнього Глобального саміту миру. Було висловлено подяку Естонії за лідерство у створенні ІТ-коаліції на підтримку України. Сторони обговорили перспективи укладення двосторонньої угоди про гарантії безпеки до моменту вступу України в НАТО. Естонія підтвердила готовність до початку практичних консультацій із цього питання.

Відбулася двостороння зустріч української делегації з радником Президента Республіки Молдова з питань оборони та національної безпеки, секретарем Вищої ради безпеки Молдови Станіславом Секрієру. Співрозмовники обговорили питання взаємодії двох держав у контексті реалізації української Формули миру та підготовки майбутнього Глобального саміту миру. Під час розмови відбувся обмін думками щодо актуальних питань регіональної безпеки, викликів і загроз з боку Росії та відзначено важливість посилення двосторонньої співпраці в цій сфері. Було скоординовано подальші євроінтеграційні кроки двох держав у контексті початку переговорів щодо членства в ЄС.

Також відбулася зустріч української делегації з радницею з питань зовнішньої політики та безпеки федерального міністра з європейських та міжнародних справ Австрії Андреєю Бахер. Українська сторона висловила подяку Австрії за підтримку Формули миру та готовність долучитися до імплементації окремих її пунктів. Україна також закликала Австрію приєднатися до Спільної декларації лідерів «Групи семи», ухваленої на полях саміту НАТО у Вільнюсі. Представники України висловили очікування щодо підтримки з боку Австрії в питаннях, пов'язаних із початком переговорного процесу України з ЄС.

Під час зустрічі української делегації з директором Дипломатичного директорату Офісу президента Угорщини, дипломатичним радником Кріштофом Алтусом був обговорений прогрес України на шляху європейської інтеграції, зокрема нещодавнє ухвалення Верховною Радою низки важливих євроінтеграційних законопроєктів.

Представники України окремо наголосили на важливості підтримки нашої держави, зокрема з боку Угорщини, у боротьбі з російським агресором, а також на шляху до Європейського Союзу й НАТО. Сторони докладно обговорили питання взаємодії двох країн у контексті реалізації Української формули миру, графік подальших політичних контактів та актуальні питання транскордонної співпраці.

Під час зустрічі з делегацією Великої Британії на чолі з радником з питань національної безпеки Тімоті Барроу сторони обговорили результати нещодавнього візиту прем’єр-міністра Сполученого Королівства Ріші Сунака до України та наголосили на важливості укладеної двосторонньої безпекової угоди в межах Спільної декларації про підтримку України. Також було обговорено подальші перспективи реалізації української Формули миру.

Відбувся обмін думками щодо актуальної безпекової ситуації в Чорному морі. Було наголошено на готовності сторін продовжувати активну співпрацю з метою забезпечення свободи мореплавства в регіоні.

Українська делегація також провела зустріч із дипломатичним радником Прем’єр-міністра Ірландії Хелен Блейк, під час якої сторони обговорили практичне залучення Ірландії до імплементації окремих пунктів Формули миру та підготовку до майбутнього Глобального саміту миру. Українська делегація подякувала Ірландії за стабільну політичну та гуманітарну підтримку України й українського народу в протистоянні російській агресії. Було скоординовано позиції сторін у межах підготовки до початку переговорного процесу про вступ України до ЄС.

Під час зустрічі з радницею прем'єр-міністра Ісландії з питань зовнішньої політики Сесселією Сігурдадоттір було обговорено результати другого саміту Україна – Північна Європа, що відбувся в грудні минулого року в Осло. Окрему увагу під час зустрічі було приділено євроатлантичній інтеграції та підтримці вступу України до НАТО.

Українська сторона у Давосі провела також зустріч із делегацією Норвегії на чолі з генеральною директоркою Департаменту міжнародних справ Офісу прем’єр-міністра Королівства Норвегія К’єрсті Андерсен. Було відзначено ефективність започаткованої співпраці у форматі Україна – Північна Європа та наголошено на готовності продовжувати його функціонування. Також було обговорено актуальну ситуацію на полі бою та пріоритетні напрями взаємодії сторін в оборонній та безпековій сферах.

Під час зустрічі з делегацією Фінляндії на чолі з директором з питань зовнішньої та безпекової політики Кабінету президента Фінляндії Яні Рааппана було відзначено активну підтримку офіційним Гельсінкі української Формули миру та участь в імплементації шести її пунктів. Українська сторона подякувала Фінляндії за 21 оборонний пакет допомоги вартістю близько 3,6 млрд євро та висловила сподівання на подальше поглиблення співпраці в безпековій сфері у 2024 році.

Крім того, українська делегація у Давосі провела зустрічі з представниками Європейської комісії, Європейської ради та Європарламенту. У фокусі уваги був подальший рух України до набуття повноправного членства у Європейському Союзі, а також забезпечення довготривалої підтримки Української держави з боку європейських інституцій у відбитті збройної агресії Росії.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський прибув до Швейцарії, де проходить Всесвітній економічний форум.

Фото: Офіс Президента

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Путин получил «подарок судьбы» и теперь хочет полностью уничтожить Украину
Comments UA
2025-04-23T08:39:37Z
В Украине ликвидировали сына замглавы ЦРУ, который воевал за Россию - СМИ
Корреспондент
2025-04-25T15:54:39Z
Стало известно, на что США могут обменять четыре области в Украине
Comments UA
2025-04-12T15:18:21Z
Шойгу заявил о готовности России применить ядерное оружие
ZN UA
2025-04-24T10:12:30Z
Трамп пообещал "изучить" ликвидацию Москалика
ZN UA
2025-04-25T21:04:07Z
Хронология войны – день 1158: предложения "мирного соглашения" от США и продвижение россиян к Днепропетровщине
Telegraf
2025-04-25T21:00:47Z
Тело журналистки Виктории Рощиной вернули в Украину
ZN UA
2025-04-24T12:09:43Z
Трамп обратился к Путину после удара по Киеву: Стоп
Comments UA
2025-04-24T19:51:18Z
Крым никто не отдаст, а членство в НАТО можно заменить. Официальная позиция Украины на переговорах по войне
Telegraf
2025-04-23T13:16:18Z
Народная артистка Ада Роговцева сообщила о тяжелой утрате/Актриса рассказала, что ушел из жизни близкий ей человек
Апостроф
2025-04-12T16:17:49Z
”Дима Комаров – г*вноед”: продюсер-военный ВСУ нашел у телеведущего русскоязычный контент
Апостроф
2025-04-15T18:33:12Z
Опоздание не простят: украинцам дали три месяца, иначе пенсии не ждите
Знай
2025-04-21T04:30:57Z
Больше не дом: одна из стран ЕС оставит украинцев без помощи на жилье и денег
Знай
2025-04-24T19:12:14Z
«Взаємно» или «навзаєм»: как правильно сказать на украинском
ZN UA
2025-04-25T21:01:30Z
Россияне уничтожили базу "Госпитальеров" - основательница впервые не сдержала эмоции
Апостроф
2025-04-25T20:55:40Z
Дроны прошли российскую ПВО: попадание в завод по производству "Шахедов"
Новости Украины
2025-04-24T07:45:11Z
Молодая девушка постоянно жаловалась на усталость: через семь месяцев она умерла
Comments UA
2025-04-23T14:54:38Z
Что можно и нельзя делать 25 апреля: у кого нужно обязательно попросить прощения
Comments UA
2025-04-25T04:03:11Z
Минсоцполитики назвало самую большую пенсию в Украине
Корреспондент
2025-04-22T14:27:08Z
Ціна на газ з 1 травня 2025: чого очікувати споживачам
AgroNews
2025-04-21T07:13:32Z
МАГАТЭ бьет тревогу: украинские АЭС работают в условиях постоянной опасности
Gazeta UA
2025-04-25T13:27:20Z
Будьте готовы вернуть "лишнее": Пенсионный фонд может потребовать деньги
Знай
2025-04-22T09:30:00Z
В Фонде гарантирования вкладов сообщили, сколько средств хранится на счетах украинцев
Хвиля
2025-04-25T20:39:15Z
Глава Национального банка Швейцарии считает, что криптовалюты не подходят для валютных резервов
ZN UA
2025-04-25T20:19:38Z
Ситуация изменилась: какой теперь дают прогноз роста экономики Украины
Comments UA
2025-04-17T13:57:33Z
Звонок "из банка" обернется потерей 34 600 гривен: клиентов Приватбанка предупредили
Знай
2025-04-21T20:10:23Z
В 2025 году не будут повышать цены на газ
Gazeta UA
2025-04-23T11:21:19Z
”Обменять на наших подонков”: смелая речь россиянки Дарьи Козыревой натолкнула украинскую актрису на идею
Апостроф
2025-04-20T09:30:34Z
После смерти Папы Франциска стремительно выросли просмотры этого фильма
Comments UA
2025-04-24T09:21:11Z
80-летний Майкл Дуглас разводится с Кэтрин Зетой-Джонс: что разрушило 25-летний брак — СМИ
TSN
2025-04-21T04:25:04Z
68-летняя актриса Нина Набока удивила, почему живет со студентом под одной крышей
TSN
2025-04-12T18:03:18Z
Джамала ответила на упреки, что родила третьего ребенка, чтобы уберечь мужа от мобилизации
TSN
2025-04-25T20:27:07Z
"Люблю": Лилия Подкопаева публично обратилась к мужу-бизнесмену
Фокус
2025-04-25T18:45:56Z
Екатерина Кузнецова сказала, что произошло с ее квартирой в Москве
Gazeta UA
2025-04-17T16:36:17Z
Джон Траволта растрогал фото с покойным сыном и довел до слез обращением к нему
TSN
2025-04-14T22:18:17Z
Возвращение Декстера Моргана на первых кадрах сериала "Декстер: Воскрешение"
GameMag
2025-04-16T02:16:13Z
Вместо "спасибо" - нож: в Винницкой области женщина спасла мужчину, а он ее убил
Новости Украины
2025-04-12T18:33:05Z
В Подольском районе Киева произошла стрельба: полиция установила причастных – фото
Лига
2025-04-24T13:31:15Z
Врачи были удивлены, когда на рентгене увидели, что проглотил 11-летний мальчик
Comments UA
2025-04-20T10:45:09Z
Удар по Киеву 24 апреля: количество жертв возросло
UAToday
2025-04-24T06:46:13Z
Удар по Киеву: как столица Украины пережила массированный обстрел
TSN
2025-04-25T20:39:19Z
На Львовщине новый скандал с ТЦК: уклониста с эпилепсией будто бы "выбросили" за ворота
TSN
2025-04-25T20:39:14Z
В Польше загорелся дом: есть жертвы, среди эвакуированных - украинцы
Корреспондент
2025-04-14T19:25:45Z
Месть за Сумы продолжается: какая область РФ содрогалась от взрывов
Comments UA
2025-04-17T06:15:22Z
Ночная атака россиян на Днепр унесла жизни трех человек
Gazeta UA
2025-04-17T04:36:05Z
Когда лучше пить магний — утром или вечером
TSN
2025-04-21T04:25:33Z
Можно ли засыпать с включенным телевизором: эксперты шокировали ответом
Gazeta UA
2025-04-20T16:15:00Z
В Украине расширили программу Доступные лекарства
Корреспондент
2025-04-12T18:51:26Z
Уменьшает холестерин, улучшает сон и лечит кишечник: невероятные свойства обычного хумуса
Знай
2025-04-24T07:51:58Z
Из чашки Петри прямиком на стол: японские ученые вырастили мясо курицы в биореакторе
Фокус
2025-04-25T16:42:50Z
Что закапывают под грушей для мегаурожая: народные методы подкормки дерева
TSN
2025-04-25T16:40:25Z
Диетолог раскрыла рецепт блюда, которое убережет от рака
Comments UA
2025-04-12T14:39:43Z
Непригодных к службе могут неожиданно "вылечить": украинцам массово переписывают диагнозы
Знай
2025-04-12T19:30:30Z
Украинцам приходится экономить на еде, чтоб хватило на лекарства: в селах ситуация критическая
Знай
2025-04-20T17:30:52Z
В Николаеве СБУ задержала российского информатора
Корреспондент
2025-04-22T13:06:50Z
Известный волонтер указал на положительный момент в истории с гибелью украинского пилота F-16
Апостроф
2025-04-12T13:18:23Z
Враг массированно атаковал Харьков ракетами
Хвиля
2025-04-24T03:57:06Z
Погиб украинский пилот F-16
Апостроф
2025-04-12T20:58:52Z
В Киеве и области объявлен первый уровень опасности: в чем причина
TSN
2025-04-25T20:39:35Z
Гороскоп на субботу 26 апреля 2025 года
UAToday
2025-04-25T19:40:14Z
РФ обстреляла КАБами регионы Украины сразу после "Пасхального перемирия"
Корреспондент
2025-04-21T05:42:14Z
"Пасхальное перемирие": Зеленский рассказал, держит ли слово Путин
Telegraf
2025-04-20T13:18:19Z
Несмотря на объявленное перемирие, российские войска продолжают обстрелы по всем направлениям - ЦПД
Gazeta UA
2025-04-19T17:54:31Z
Пасхальный гороскоп: какая вы паска по знаку зодиака
Comments UA
2025-04-21T05:51:26Z
Восемь пород собак, которых считают самыми спокойными
Gazeta UA
2025-04-20T14:46:29Z
Обязательно пересадите в новый горшок: какие комнатные растения любят весеннее "обновление"
Апостроф
2025-04-21T15:06:19Z
Спасите свой урожай: вот чем следует обработать деревья после заморозков
Telegraf
2025-04-12T15:06:31Z
Три знака Зодиака, которым стоит быть осторожнее на выходных 26-27 апреля 2025 года
Фокус
2025-04-25T20:21:38Z
Гороскоп на 26 апреля 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиак
UAToday
2025-04-25T19:40:49Z
Те самые ириски из детства: рецепт конфет, вкус которых мы потеряли, но можем вернуть
Знай
2025-04-16T04:51:06Z
Можно стирать шерстяные вещи в стиральной машине: возможно, совсем не нужно все делать руками
TSN
2025-04-25T18:39:20Z
Не ошибитесь, чтобы не потерять урожай: на каком расстоянии сажать помидоры и огурцы
Telegraf
2025-04-25T18:39:09Z
Патрульная полиция Киева провела задержание с наручниками бывшего футболиста Алиева
ZN UA
2025-04-12T18:33:09Z
Буяльский прокомментировал яркий гол Ярмоленко
Корреспондент
2025-04-19T05:46:00Z
«Усика из меню не уберём!» - в Донецке в кафе «вольничали», пока не пришла «полиция». ФОТО
Новости Украины
2025-04-13T19:27:57Z
В Руане Свитолина обыграла всех, не проиграв ни единого сета
Корреспондент
2025-04-20T20:36:04Z
Догоняет Динамо: Александрия обыграла Ингулец
Корреспондент
2025-04-25T17:22:36Z
Саудовские клубы борются с МЮ за звездного бразильца
Корреспондент
2025-04-25T16:39:54Z
Несчастный случай: экс-нападающего сборной Италии госпитализировали
Корреспондент
2025-04-25T16:18:03Z
Выгнали с матча ЛЧ: ПСЖ поддерживает 14-летнего болельщика
Корреспондент
2025-04-25T15:30:12Z
Бывший функционер Ромы: У Довбика есть потенциал, но он не на уровне Джеко
Корреспондент
2025-04-25T15:18:33Z
Самый маленький и дешевый кроссовер Mazda показали до презентации
Фокус
2025-04-19T09:42:29Z
Инженеры разобрали батареи Tesla и BYD: какие выводы они сделали
UAToday
2025-04-12T13:03:39Z
Представлено новое поколение седана Lexus ES
Корреспондент
2025-04-25T19:34:56Z
Представлен лимитированный Porsche 911 Spirit 70
Корреспондент
2025-04-25T18:40:29Z
Сайнс о новой трассе Гран-при Испании: она гибридна и очень зрелищна
Корреспондент
2025-04-25T17:33:12Z
Виртуальный круг: представлена новая трасса Мадринг для Гран-при Испании
Корреспондент
2025-04-25T13:09:11Z
Какой штраф за самовольное переоборудование автомобиля в Украине в 2025 году: сумма
Факти ICTV
2025-04-25T09:19:58Z
Uber и Volkswagen запустят сервис роботакси в США
Корреспондент
2025-04-24T18:12:18Z
Zeekr представила плагін-гібридний позашляховик
Корреспондент
2025-04-24T16:42:05Z
От внешности зависело все: ученые выяснили, какие бороды вызывают больше доверия
Фокус
2025-04-19T15:45:55Z
Авторы Barotrauma анонсировали Frostrail — кооперативный хоррор про выживание машиниста в ледяной пустоши
GameMag
2025-04-12T14:42:34Z
ИИ посоветовал готовиться к концу света
Корреспондент
2025-04-21T02:12:41Z
S.T.A.L.K.E.R. 2 получил официальную «дорожную карту» — новое оружие, лут из мутантов и многое другое
ITC
2025-04-14T14:25:37Z
Позитив и капоэйра: Геймплейный трейлер Елены в Street Fighter 6
GameMag
2025-04-25T19:58:04Z
Маск блокирует своих критиков: детали скандала в Х
Comments UA
2025-04-25T18:36:46Z
Исследование Astrum Entertainment: 85% российских геймеров не готовы платить за игру больше 4 тысяч рублей
GameMag
2025-04-12T18:58:41Z
«Інтерпайп» провів профорієнтаційні тури для понад 400 дев’ятикласників
AgroNews
2025-04-25T18:16:08Z
София Проць: «Я создала систему, которая работает и для соло-креаторов, и для бизнеса — она не зависит от случайностей»
Comments UA
2025-04-25T17:42:25Z