Про це заявив голова НАЗК Олександр Новіков в інтерв’ю Укрінформу.
«Важливим для НАЗКбуло виконання «інспекційних» функцій», - зазначив Новіков.
Він підкреслив, що до 2020 року агентство не проводило антикорупційних експертиз законопроєктів та проєктів рішень уряду, проте наразі проведено сотні антикорупційних експертиз і аналізів корупційних ризиків.
«Завдяки цьому мінімізовано тисячі корупційних ризиків, що унеможливило появу нових корупційних схем та знищено існуючі», - поінформував голова НАЗК.
Водночас посадовець додав, що важливим напрямом роботи для НАЗК було повернення довіри до органу за рахунок формування доброчесної команди.
«Нинішня команда НАЗК є зразком доброчесності. Наших менеджерів запрошують працювати в інші органи влади, в міністерства, пропонують керівні посади», - підкреслив він.
Окрім того, Новіков наголосив, що важливим для команди аникорупційного органу було ведення конструктивного діалогу із суспільством, міжнародними партнерами, медіа.
«Наша мета – бути найбільш відкритим органом влади в Україні», - підсумував Новіков.
Як повідомляв Укрінформ, фактичний рівень корупційних практик завдяки діяльності НАЗК і всіх українських антикорупційних органів, а також інших органів державної влади, зменшився з 41,5% до 17,7% упродовж 2018 – 2022 років.