Переможницею "Місіс Світу 2023" стала доктор медичних наук із Німеччини, українка у ТОП-17 не пройшла
Переможницею конкурсу "Місіс Світу 2023", що пройшов минулої ночі у Лас-Вегасі, стала представниця Німеччини Джулія Каролін. Титул першої віцеміс здобула представниця Канади, а другої – красуні з Колумбії. Українка до ТОП-17 фіналісток не увійшла. Про це повідомляється на офіційній країні конкурсу в Instagram.
Джулія Каролін є доктором медичних наук, яка використовує у роботі використовує унікальні терапевтичні підходи для дітей та ветеранів, зокрема терапію з дельфінами. У вільний від роботи час допомагає волонтерам та захоплюється кінним спортом. Дівчина поки що ніяк не прокоментувала новий титул у соцмережах, проте поділилася фрагментом відеоролика з фіналу, де їй одягає на голову корону минулорічна переможниця з Індії Саргам Кушал.
Цього року за перемогу на "Місіс Світу" змагалися конкурсантки із 38 країн. Україну на міжнародному конкурсі представляла 37-річна мама та дружина нацгвардійця Олена Єлізарова. Вона дизайнер інтер'єрів та власниця власного бренду ювелірних виробів. Написала дитячу казку та колискову, яку відзначили на конкурсі Global Music Awards у категорії "Найкраща пісня для дітей". Жінка одружена, виховує 4 дітей - трьох хлопчиків та дівчинку.
Фото: instagram.com/_juliacarolin_